Oto wytyczne dla rodziców dzieci korzystających z usług CMC w ramach NFZ:

* Jeśli ma problem ortopedyczny/chce skorzystać z orzecznictwa sportowego:

Zawodnik, który chce skorzystać z opieki medycznej w NZOZ CMC z ramach NFZ powinien zgłosić się do lekarza pediatry/rodzinnego mającego kontrakt z NFZ, celem uzyskania skierowania do Poradni specjalistycznej ortopedycznej lub chirurgiczne/Poradni medycyny sportowej.
Po uzyskaniu skierowania prosimy o zgłoszenie się do Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej dla dzieci/Poradni medycyny sportowej (osobiście lub telefonicznie: call center /22/ 355 82 00; proszę powiedzieć, że jest zawodnikiem Pałacu Młodzieży - Skoki do wody), celem umówienia dziecka na wizytę u lekarza ortopedy lub chirurga/medycyny sportowej.
W ramach poradni, w przypadkach uzasadnionych medycznie, będą wykonane badania diagnostyki obrazowej, np. RTG. Dzieci wymagające rehabilitacji będą mogły skorzystać ze świadczeń w naszym Ośrodku rehabilitacji dziennej. Świadczenia z zakresu poradni ortopedycznej, rehabilitacji i diagnostyki obrazowej będą realizowane bezpłatnie w ramach kontraktu Carolina Medical Center z NFZ.


* Umawiając dziecko na wizytę prosimy przekazać recepcjonistce informację, czy dziecko ma świeży uraz/kontuzję (do 3 dni).

W przypadku świeżych urazów/kontuzji - zawodnik będzie obsłużony w ramach Ambulatorium Urazowego (tego samego dnia), w przypadku starszego problemu Asystentka Centrum Leczenia Urazów Sportowych ustali z zespołem możliwie szybki termin wizyty (w okresie tygodnia).