W skład kadry narodowej w skokach do wody na I półrocze 2011r. weszło 10 zawodników z Pałacu Młodzieży (na 34 we wszystkich kategoriach wiekowych).

Są to:
Łukasz Waluś (rocznik 1994)
Alicja Gac (1998)
Gaja Kopczyńska (1998)
Łukasz Tendaj (1998)
Krystian Sawicki (1998)
Anna Taciak (1999)
Aleksander Gniadek (1999)
Filip Kotowski (1999)
Julia Januszewska (2000)
Kinga Skrzypczyk (2000)

Pełny skład kadry narodowej poniżej:

 

Lp. Nazwisko Imię Data ur. Płeć Wzrost Waga Kat. Wiek. Nazwa klubu Miejscowość
1 Chłanda Magdalena 1984 K 165 60 sen ZKS STAL Rzeszów
2 Stanio Stanisław 27.07.85 M 170 65 sen ZKS STAL Rzeszów
3 Szczepek Grzegorz 16.02.86 M 175 75 sen ZKS STAL Rzeszów
4 Spadło Paweł 16.01.91 M 179 78 sen ZKS STAL Rzeszów
5 Rzeszutek Andrzej 25.10.91 M 176 73 sen ZKS STAL Rzeszów
6 Pyrzak Patrycja 16.01.92 K 160 50 sen ZKS STAL Rzeszów
7 Cisło Artur 25.03.93 M 168 57 jun ZKS STAL Rzeszów
8 Kaczmarski Paweł 01.09.94 M 170 60 jun ZKS STAL Rzeszów
9 Waluś Łukasz 1994 M 170 55 jun UKS PM Syrena Warszawa
10 Wąsowicz Szymon 24.02.95 M 177 63 jun COSW Częstochowa
11 Wróbel Magdalena 30.06.95 K 160 42 jun COSW Częstochowa
12 Lesiak Kacper 06.11.96 M 170 57 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
13 Kowalik Mikołaj 01.12.96 M 160 47 jun. mł. COSW Częstochowa
14 Kulczycki Marcin 30.06.97 M 166 52 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
15 Kozik Daniel 13.06.97 M 152 48 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
16 Reczulska Sara 21.04.97 K 156 43 jun. mł. COSW Częstochowa
17 Kamińska Martyna 1997 K 158 45 jun. mł. COSW Częstochowa
18 Skrzek Kaja 12.11.98 K 145 37 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
19 Gac Alicja 1998 K 140 35 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
20 Kopczyńska Gaja 1998 K     jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
21 Maksimek Krystian 03.02.98 M 149 44 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
22 Tendaj Łukasz 1998 M 148 44 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
23 Sawicki Krystian 1998 M 158 42 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
24 Mirowska Dominika 1999 K 141 32 jun. mł. COSW Częstochowa
25 Bąk Dominika 1999 K 140 30 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
26 Sala Katarzyna 1999 K 143 34 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
27 Taciak Anna 1999 K     jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
28 Kosędek Amadeusz 1999 M 154 39 jun. mł. COSW Częstochowa
29 Gniadek Aleksander 1999 M 149 35 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
30 Kotowski Filip 2000 M 142 31 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
31 Wasylów Jakub 2000 M 145 36 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
32 Januszewska Julia 2000 K 140 30 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa
33 Bem Magdalena 2000 K 142 31 jun. mł. ZKS STAL Rzeszów
34 Skrzypczyk Kinga 2000 K 141 29 jun. mł. UKS PM Syrena Warszawa