W dniach 23-24.11 rozegrany został na pływalni Pałacu Młodzieży w Warszawie, Turniej Jesienny w skokach do wody.

Wyniki:

Gr E trampolina 1m Dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Elsner Aleksandra 69.00
2 Bizoń Karolina 64.50
3 Andryszczak Julia 56.50
Gr E trampolina 1m Chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Puczko Szymański Borys 88.50
2 Wójcik Piotr 82.50
3 Ciuba Mikołaj 77.50
4 Król Maciej 75.00

Mix (grupy D, C, B) - trampolina, wieża Dziewczęta
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Gac Alicja 223,50
2 Taciak Anna 192,95
3 Skrzypczyk Kinga 184,60
4 Staroń Anastazja 183,10
5 Przybylska Zuzanna 178,45
6 Puczko Szymańska Kalina 165,85
7 Januszewska Julia 161,55
8 Kopczyńska Gaja 148,50
9 Stawicka Agata 133,25
10 Siborenko Inga 128,80
Mix (grupy D, C, B) - trampolina, wieża Chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Puczko Szymański Bruno 248,60
2 Sawicki Krystian 208,60
3 Tendaj łukasz 203,25
4 Kotowski Filip 198,55
5 Rassimof Leo 192,75
6 Gniadek Aleksander 165,35
7 Rydzewski Leon 126,00

Pełne wyniki zawodów:

Turniej Jesienny w skokach do wody








Warszawa 23 -24 11 2012 rok
Komisja sędziowska:

1. Karol Czerwiński
2. Łukasz Waluś
3. Jakub Boguta
4. Jan Szybiński
5. Maciej Nalepa
6. Katarzyna Trochimczuk
7. Regina Synoradzka
8. Bartłomiej Krynicki
9.Anna Wierniuk
10 Alicja Wierniuk

Sędzia główny Andrzej Wierniuk


Rocznik 2004,2005,2006 Dziewczęta





Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Borkowska Laura 59.50
1 Konarzewska Julia 59.50
3 Pabisiak Helena 58.00
4 Kawczak Julia 58.00
5 Pilecka Diana 53.00
6 Kwiatkowska Bianka 52.50
7 Jabłońska Pola 51.50
8 Hass Kamila 50.00
9 Przybylska Zofia 49.50
10 Jabłońska Maja 49.00
10 Śledź Matylda 49.00
12 Dylińska karolina 48.50
13 Collyete Maja 48.00
14 Gardziejuk Nowak Ola 47.50
15 Molis Julia 47.00
16 Sokolińska Helena 46.50
Rocznik 2004,2005,2006 Chłopcy







Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Rojek Sławek 60.00
2 Kacperski Igor 59.50
2 Herman Bruno 59.50
4 Kwiatkowski Karol 58.00
5 Sokoliński Szymon 55.00
6 Rustowiecki Jan 53.00
7 Gnich Jacek 52.50
8 Tomaszewski Rafał 48.50

8 Kotowski Maks 48.50
10 Gnich Witek 43.00
11 Stawicki Filip 33.50
12 Sepnowski Ignacy 29.50

Rocznik 2002, 2003 Dziewczęta
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Budny Alicja 72.50
2 Murawa Nadia` 70.50

3 Szymanowska Malwina 70.00
4 Koroś Michalina 69.50
5 Tatara Weronika 66.20
6 Owczarek Anna 65.00
7 Koroś Antonina 64.50
8 Błasiak Anna 64.10
9 Nguyen Nhat-anh 62.15
10 Sztąborowska Julia 60.00
10 Szadurska Ninia 60.00
10 Grabowska Julia 60.00
10 Ziajowska Alicja 60.00
14 Sitko Martyna 59.50
15 Płażewska Zuzia 58.00
16 Polkowska Olga 57.00
16 Wojciechowska Kamila 57.00
17 Prokop Aleksandra 56.40
18 Wiszorowska Weronika 56.00
19 Grabowska karolina 55.00
20 Markowska Pola 54.00
21 Jezierska Maja 54.00
22 Prystawko Malwina 53.00


Rocznik 2002,2003 Chłopcy

Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Leszczyński Sanisław 80.80

2 Gwizd Adrian 67.00
3 Czumaj Maciej 66.50
4 Mikov Tomasz 63.00
5 Stawroski Oskar 62.00
6 Sitek łukasz 60.50
7 Kaleński Mikołaj 60.00
8 Wójcicki Czarek 58.60
9 Zacharski Jan 58.00
10 Boruń Jan 56.50
11 Greda Jan 55.50

12 Stachowicz Szymion 54.50

12 Truski Przemysław 54.50
14 Dulkowski Dawid 50.50






Rocznik 2001 i starsze Dzięwczeta

Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Oładak Urszula 101.75
2 Siwiec Ola 98.20
3 Kojło Natalia 87.40
4 Szewczyk Urszula 84.70
5 Drozdowicz Jowita 84.50

6 Banasiewicz Iga 81.00

7 Grużewska Hanna 79.60
7 Uścińska Martyna 77.60
9 Chełmińska Magda 77.60.
10 Kuratczyk Hanna 75.50
11 Chorązy Monika 74.60
12 Głowacz Julia 73.60
13 Mędzycka Joanna 76.50
14 Suchecka Natalia 69.00
15 Grabowska Kinga 68.50
16 Sypuła Ola 66.00

Rocznik 2001 i Starsi Chłopcy
Miejsce Imię i nazwisko pkt
1 Sawczenko Jurij 95.15
2 Warski Antek 93.75
3 Okołotowicz Piotr 93.50
4 Starnowski Bartek 78.40
5 Józefiak Tymoteusz 76.10
6 Sypuła Piotr 72.50
7 Kuciński Patryk 63.70
8 Szymański Maciej 61.70