Zakończyła się, z naszego punktu widzenia, najważniejsza impreza w tym roku. Reprezentanci UKS PM Syrena Warszawa wywalczyli w sumie 21 medali (9 złotych, 7 srebrnych, 5 brązowych) w 11 konkurencjach, co oznacza że naszym łupem padło dwie trzecie wszystkich medali. Wygraliśmy zdecydowanie zarówno w klasyfikacji medalowej jak i punktowej. Zdobyliśmy co prawda 3 punkty mniej niż w zeszłym roku, ale rozegrano o jedną konkurencję mniej. Poza tym, nasza przewaga nad drugim klubem - ZKS Stal Rzeszów, który zdobył 37 punktów, jeszcze się powiększyła.

Trzeba podkreślić, że nie tylko zwycięzcy, ale wszyscy zawodnicy wznieśli się na szczyt swoich możliwości. Cała drużyna zapracowała na ten wynik. Spośród 13 naszych reprezentantów, wszyscy zdobyli punkty do klasyfikacji. Dzięki tak wyrównanemu składowi, możemy liczyć, że w przyszłości nasze wyniki będą coraz lepsze również w starszych kategoriach wiekowych.

Wyniki klasyfikacji we współzawodnictwie dzieci i młodzieży:

Klub Punkty Województwo Punkty
ZKS Stal Rzeszów 37 Podkarpackie 37
COSW Częstochowa 15    
MKS PM Katowice 10 Śląskie 32
UKS Auerbach Tychy 7    
UKS PM Syrena Warszawa 83 Mazowieckie 83
MKS "Polonia" Świdnica 2 Dolnośląskie 2

Szczegółowe wyniki zawodów

Dzięki uprzejmości Anety Gniadek możemy również zaprezentować galerię zdjęć z zawodów. Więcej zdjęć na stronie organizatorów ZKS Stal Rzeszów.