Konkretnie 7 mistrzów Polski, w tym dwóch podwójnych. Na zakończonych dzisiaj Zimowych Mistrzostwach Polski w Rzeszowie nasi zawodnicy zdobyli w sumie 27 medali, w tym 9 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych. Poniżej zestawienie medalistów z Pałacu Młodzieży:

Szczegółowe wyniki zawodów

Były to ostatnie zawody ogólnokrajowe w tym roku, niejako podsumowujące cały sezon. Najwięcej medali zdobyli tradycyjnie zawodnicy gospodarzy mistrzostw, ZKS Stal Rzeszów. Spośród wszystkich 104 krążków, aż 54 zawisło na ich szyjach. Na razie Pałac Młodzieży nie ma szans nawiązać z nimi walki, chociażby dlatego, że nasi zawodnicy startowali tylko w 17 z 36 konkursów. Nie mamy niestety reprezentantów w starszych grupach wiekowych, a wychowanie dobrego zawodnika od podstaw trwa kilka lat. Jednak powoli nasz klub odbudowuje swoją pozycję. W porównaniu z poprzednim rokiem, gdy na tych samych zawodach zdobyliśmy 14 medali, w tym 3 złote, postęp jest bardzo widoczny. Wszystko wskazuje na to, że możemy z optymizmem witać Nowy Rok.

Na podsumowania będzie jeszcze czas, ale już możemy powiedzieć, że za bardzo udany rok 2011, wielkie słowa uznania należą się dla wszystkich zawodników i trenerów. Dziękujemy i prosimy o więcej :)!