W dniach 19-20.11.2011, w Warszawie rozegrane zostały zawody z cyklu Grand Prix Polski w czterech kategoriach wiekowych: B, C, D i E. Oznacza to, że najstarsi zawodnicy byli z rocznika 1996. Najmłodszym zawodnikiem był 6-letni Maksym Janik ze Stali Rzeszów. Łącznie wystartowało 55 zawodników z 6 klubów: ZKS Stal Rzeszów, UKS Auerbach Tychy, PM Syrena Warszawa, MKS Pałac Młodzieży Katowice, COSW Częstochowa i MKS "Polonia" Świdnica.

Galeria zdjęć z Grand Prix Polski w Warszawie

Szczegółowe wyniki zawodów

W klasyfikacji punktowej III edycja Grand Prix Polski w Warszawie zakończyła się zwycięstwem Pałacu Młodzieży "Syrena" Warszawa przed ZKS Stal Rzeszów i COSW Częstochowa.

  klub pkt.
1 PM Syrena Warszawa 243
2 ZKS Stal Rzeszów 193
3 COSW Częstochowa 86
4 MKS Pałac Młodzieży Katowice 44
5 UKS Auerbach Tychy 19
6 MKS "Polonia" Świdnica 7

Wyniki naszych zawodników:

Lp. Nazwisko Imię Grupa Trampolina 1m Trampolina 3m Wieża Punkty GP
1 Bizoń Karolina E 8     1
2 Elsner Aleksandra E 7 3   8
3 Gac Alicja C 5 7 3 12
4 Gniadek Aleksander C 4 3 2 18
5 Januszewska Julia D 1 3 2 22
6 Józefiak Tymoteusz E 7     2
7 Kopczyńska Gaja C 12 12 11  
8 Kotowski Filip D 3 2 1 22
9 Przybylska Zuzanna C 4   5 9
10 Puczko-Szymański Borys E 2 2   14
11 Puczko-Szymańska Kalina C 11 11 9  
12 Rassimof Leo D 1 1 3 18
13 Sawicki Krystian C 2   1 16
14 Siborenko Inga D 8      
15 Skrzypczyk Kinga D 3 1 1 24
16 Staroń Anastazja D 5 4 4 14
17 Stawicka Agata D 4 2 3 18
18 Sztaborowska Julia E 9      
19 Ślepakow Daria E 4 5   9
20 Taciak Anna C 8 4 1 15
21 Tendaj Łukasz C 3 1 3 21

W klasyfikacji medalowej zwyciężył klub Stal Rzeszów, dzięki większej ilość srebrnych medali:

  klub złote srebrne brązowe
1 ZKS Stal Rzeszów 9 10 3
2 PM Syrena Warszawa 9 7 10
3 COSW Częstochowa 2 3 2
4 Pałac Młodzieży Katowice     4
5 UKS Auerbach Tychy     1

 

Poniżej przedstawiamy wszystkich medalistów.

  19.11.2011      
  Dziewczęta gr. E, Trampolina 1m    
1 Łukaszewicz Maria 2004 ZKS Stal Rzeszów 101,50
2 Kustra Zofia 2003 ZKS Stal Rzeszów 101,00
3 Hanusiak Dorota 2002 UKS Auerbach Tychy 87,50
  Chłopcy gr. E, Trampolina 1m    
1 Wojtasik Wojciech 2002 ZKS Stal Rzeszów 109,00
2 Puczko-Szymański Borys 2004 PM Syrena Warszawa 76,00
3 Napolski Kacper 2002 Pałac Młodzieży Katowice 73,00
  Chłopcy gr. C, Trampolina 3m    
1 Tendaj Łukasz 1998 PM Syrena Warszawa 244,40
2 Maksimek Krystian 1998 ZKS Stal Rzeszów 243,70
3 Gniadek Aleksander 1999 PM Syrena Warszawa 224,45
  Dziewczęta gr. C, Trampolina 3m    
1 Skrzek Kaja 1998 ZKS Stal Rzeszów 272,95
2 Bąk Dominika 1999 ZKS Stal Rzeszów 259,80
3 Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 255,05
  Chłopcy gr. D, Trampolina 1m    
1 Rassimof Leo 2000 PM Syrena Warszawa 181,60
2 Wasylów Jakub 2000 ZKS Stal Rzeszów 173,05
3 Kotowski Filip 2000 PM Syrena Warszawa 147,10
  Chłopcy gr. C, Wieża      
1 Sawicki Krystian 1998 PM Syrena Warszawa 245,90
2 Gniadek Aleksander 1998 PM Syrena Warszawa 234,60
3 Tendaj Łukasz 1998 PM Syrena Warszawa 198,40
  Chłopcy gr. D, Wieża      
1 Kotowski Filip 2000 PM Syrena Warszawa 183,80
2 Wasylów Jakub 2000 ZKS Stal Rzeszów 164,90
3 Rassimof Leo 2000 PM Syrena Warszawa 164,45
  Dziewczęta gr. C, Wieża      
1 Taciak Anna 1999 PM Syrena Warszawa 217,10
2 Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 187,00
3 Gac Alicja 1998 PM Syrena Warszawa 170,75
  Chłopcy gr.B, Trampolina 3m    
1 Lesiak Kacper 1996 ZKS Stal Rzeszów 467,35
2 Kulczycki Marcin 1997 ZKS Stal Rzeszów 385,35
3 Kozik Daniel 1997 ZKS Stal Rzeszów 316,35
  Dziewczęta gr. D, Wieża      
1 Skrzypczyk Kinga 2000 PM Syrena Warszawa 158,80
2 Januszewska Julia 2000 PM Syrena Warszawa 151,90
3 Stawicka Agata 2001 PM Syrena Warszawa 132,00
  Dziewczęta gr.B, Trampolina 3m    
1 Reczulska Sara 1997 COSW Częstochowa 236,95
2 Kamińska Martyna 1997 COSW Częstochowa 226,40
3 Pustelnik Karolina 1997 Pałac Młodzieży Katowice 200,95
  20.11.2011      
  Dziewczęta gr.C, Trampolina 1m    
1 Skrzek Kaja 1998 ZKS Stal Rzeszów 242,15
2 Bąk Dominika 1999 ZKS Stal Rzeszów 222,45
3 Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 216,95
  Dziewczęta gr.E, Trampolina 3m    
1 Kustra Zofia 2003 ZKS Stal Rzeszów 73,00
2 Łukaszewicz Maria 2004 ZKS Stal Rzeszów 68,50
3 Elsner Aleksandra 2003 PM Syrena Warszawa 62,50
  Chłopcy gr.D, Trampolina 3m    
1 Rassimof Leo 2000 PM Syrena Warszawa 175,30
2 Kotowski Filip 2000 PM Syrena Warszawa 173,85
3 Łukaszewicz Robert 2001 ZKS Stal Rzeszów 156,45
  Chłopcy gr.E, Trampolina 3m    
1 Wojtasik Wojciech 2002 ZKS Stal Rzeszów 87,00
2 Puczko-Szymański Borys 2004 PM Syrena Warszawa 55,50
3 Napolski Kacper 2002 Pałac Młodzieży Katowice 55,00
  Dziewczęta gr.D, Trampolina 1m    
1 Januszewska Julia 2000 PM Syrena Warszawa 141,90
2 Bem Magdalena 2000 ZKS Stal Rzeszów 137,40
3 Skrzypczyk Kinga 2000 PM Syrena Warszawa 124,65
  Chłopcy gr.B, Trampolina 1m    
1 Lesiak Kacper 1996 ZKS Stal Rzeszów 414,00
2 Kulczycki Marcin 1997 ZKS Stal Rzeszów 348,15
3 Kozik Daniel 1997 ZKS Stal Rzeszów 295,35
  Dziewczęta gr.B, Trampolina 1m    
1 Reczulska Sara 1997 COSW Częstochowa 224,70
2 Kamińska Martyna 1997 COSW Częstochowa 212,20
3 Pustelnik Karolina 1997 Pałac Młodzieży Katowice 196,55
  Chłopcy gr.C, Trampolina 1m    
1 Maksimek Krystian 1998 ZKS Stal Rzeszów 257,80
2 Sawicki Krystian 1998 PM Syrena Warszawa 249,90
3 Tendaj Łukasz 1998 PM Syrena Warszawa 246,60
  Dziewczęta gr.D, Trampolina 3m    
1 Skrzypczyk Kinga 2000 PM Syrena Warszawa 158,50
2 Stawicka Agata 2001 PM Syrena Warszawa 143,55
3 Januszewska Julia 2000 PM Syrena Warszawa 138,95