W pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach do wody rozegrano 8 konkursów. Rywalizację zdominowały dwa kluby: ZKS Stal Rzeszów, którego reprezentanci zdobyli najwięcej złotych medali oraz UKS Pałac Młodzieży "Syrena" Warszawa, którego łupem padło dwie trzecie miejsc na podium.

Klasyfikacja medalowa:

ZKS Stal Rzeszów - 5 złotych, 1 srebrny, 1 brązowy

UKS PM Syrena W-wa - 3 złote, 6 srebrnych, 7 brązowych

COSW Częstochowa - 1 srebrny


Szczegółowe wyniki


Medale rozdane podczas poszczególnych konkursów:

Grupa C dziewcząt Trampolina 1m

1. Skrzek Kaja

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

231.45

2.

Mirowska Dominika

1999

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

209.20

3.

Bąk Dominika

1999

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

200.95


Grupa D chłopcy Trampolina 3m

1.

Puczko-Szymański Bruno

2001

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

193.05

2.

Wasylów Jakub

2000

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

187.55

3.

Rassimof Leo

2000

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

147.40


Grupa C chłopcy Wieża

1.

Gniadek Aleksander

1999

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

240.75

2.

Sawicki Krystian

1998

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

224.95

3.

Tendaj Łukasz

1998

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

218.60


Grupa D dziewcząt Trampolina 1m

1.

Bem Magdalena

2000

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

147.20

2.

Skrzypczyk Kinga

2000

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

138.30

3.

Stawicka Agata

2001

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

129.10


Grupa C dziewcząt Wieża

1.

Taciak Anna

1999

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

230.85

2.

Gac Alicja

1998

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

170.80

3.

Przybylska Zuzanna

1999

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

169.70

Grupa D chłopcy Trampolina 1m

1.

Wasylów Jakub

2000

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

174.20

2.

Puczko-Szymański Bruno

2001

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

173.60

3.

Kotowski Filip

2000

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

160.25

Grupa D dziewcząt Trampolina 3m

1.

Bem Magdalena

2000

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

131.65

2.

Stawicka Agata

2001

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

124.35

3.

Skrzypczyk Kinga

2000

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

124.25

Grupa C chłopcy Trampolina 1m

1.

Maksimek Krystian

1998

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

232.85

2.

Tendaj Łukasz

1998

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

214.35

3.

Gniadek Aleksander

1999

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

212.50