Maskotka Mistrzostw w BerlinieW dniach 18-24.08.2014 w Berlinie odbyły się Mistrzostwa Europy w skokach do wody, jako część Mistrzostw Europy LEN w pływaniu. Polskę w skokach do wody reprezentowali Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak (niedawny wicemistrz Europy Juniorów z Bergamo), którzy wystartowali w konkurencjach: Trampolina 1m, Trampolina 3m i Synchron 3m.

Na trampolinie 1m obaj Polacy awansowali do finałów. Andrzej Rzeszutek zajął 9 miejsce (382,20 pkt), a Kacper Lesiak 11 miejsce (350,70 pkt). Na trampolinie 3m Kacper odpadł w eliminacjach, natomiast Andrzej zajął również 9 miejsce (406,55 pkt). Startując razem w rywalizacji synchronów zawodnicy ze Stali Rzeszów uplasowali się na 7 miejscu (381,36 pkt).

Wśród sędziów była pani Anna Wierniuk - kierowniczka naszej sekcji. Na zdjęciu poniżej z całym składem sędziowskim mistrzostw (8 od lewej).

Zawody można było oglądać na żywo na kanale Eurosport.