W związku z trudną sytuacją sekcji, spowodowaną remontem basenu w Pałacu Kultury, w którym na co dzień trenujemy, zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą sekcję. Remont potrwa półtora roku i w tym czasie musimy zapewnić naszym zawodnikom inne możliwości treningu. Niestety baseny przystosowane do skoków do wody znajdują się w Polsce tylko w kilku miastach: Częstochowa, Poznań i Rzeszów. Weekendowe wyjazdy do tych ośrodków, mają zastąpić dotychczasowe regularne zajęcia. Oczywiście wiąże się to z dużo większymi kosztami. Dlatego szukamy sponsorów, którzy byliby skłonni wspomóc sekcję finansowo, lub w inny sposób, np. organizując przejazdy. W zamian oferujemy miejsce na naszej stronie internetowej, godność sponsora tytularnego, możliwość ekspozycji flag i banerów w trakcie zawodów itp.

Więcej informacji udzieli pani Anna Wierniuk, kierowniczka sekcji. Telefon: 501703044, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie inne pomysły mile widziane!

Pojęcie o tym co robią nasi młodzi zawodnicy i z jakimi borykamy się problemami daje materiał wyemitowany w programie Dzień Dobry TVN.

Skoki dla odważnych