Zawody w Skokach do Wody

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2011





Sędzia główny
Koczarian SierżRzeszów
Kozdrański GrzegorzRzeszów
Sędziowie punktowi
Czerwiński KarolWarszawa
Gackowski KamilWarszawa
Gruszka MirosławaKatowice
Kolanus MariuszCzęstochowa
Kozdrański AndrzejRzeszów
Kołakowski PawełWarszawa
Reczulska KatarzynaCzęstochowa
Reczulski MariuszCzęstochowa
Stanio StanisławRzeszów
Szczepek GrzegorzRzeszów
Ślusarek TadeuszTychy
Sędzia sekretarz
Cieśla Małgorzata
Witanek Wanda
Spiker
Chłanda Magdalena
Mocha Ewa
Sekretariat
Piechuta Dorota
Piechuta Wojciech
Lekarz zawodów
Draguła Dariusz
Komisja odwoławcza
Lesiak Grzegorz
Szczerbaty Jerzy
Wierniuk Andrzej

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów80.00
2.Kobiałka Miłosz2003COSW Częstochowa59.00
2.Napolski Kacper2002MKS PM Katowice59.00
4.Zawadzki Jakub2000ZKS Stal Rzeszów56.50
5.Wiatr Łukasz2002ZKS Stal Rzeszów48.00
6.Janik Maksym2005ZKS Stal Rzeszów36.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820026


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 8.0 7.0 7.0 6.5 6.5 20.50
2. 200C3 1.0 7.5 7.0 7.5 7.0 7.5 22.00
3. 010C3 1.0 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 19.50
4. 101C3 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 7.0 18.00
Suma :

80.00

 2.   Kobiałka Miłosz 
 2003 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.0 4.0 5.0 5.0 4.5 14.50
2. 200C3 1.0 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 15.00
3. 010C3 1.0 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 16.50
4. 101C3 1.0 3.5 4.0 4.5 4.5 4.5 13.00
Suma :

59.00

 2.   Napolski Kacper 
 2002 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 7.0 5.5 5.5 5.0 5.5 16.50
2. 200C3 1.0 5.0 4.5 5.0 3.5 4.0 13.50
3. 010C3 1.0 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 17.00
4. 101C3 1.0 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 12.00
Suma :

59.00

 4.   Zawadzki Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820028


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 5.5 4.5 5.5 5.5 16.50
2. 200C3 1.0 4.0 3.0 4.5 4.0 4.0 12.00
3. 010C3 1.0 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 16.50
4. 101C3 1.0 4.5 4.0 4.0 3.5 3.5 11.50
Suma :

56.50

 5.   Wiatr Łukasz 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820029


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.0 5.5 5.0 5.0 4.0 15.00
2. 200C3 1.0 6.0 5.5 5.0 6.0 5.0 16.50
3. 010C3 1.0 4.5 4.0 4.5 4.5 4.5 13.50
4. 101C3 1.0 1.5 1.0 1.0 0.5 1.0 3.00
Suma :

48.00

 6.   Janik Maksym 
 2005 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820030


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
2. 200C3 1.0 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 15.50
3. 010C3 1.0 4.5 4.5 5.0 4.5 4.5 13.50
4. 101C3 1.0 2.5 2.0 3.0 3.0 2.0 7.50
Suma :

36.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa151.40
2.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów139.80
3.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa129.20
4.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa124.10
5.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa105.60
6.Hajder Karolina2001ZKS Stal Rzeszów49.75
7.Stachowicz Agata2001ZKS Stal Rzeszów45.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201C1 1.5 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 22.50
3. 301C1 1.6 6.5 7.0 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.5 6.0 6.0 36.30
5. 104C1 2.2 5.5 5.0 4.5 4.5 4.5 30.80
Suma :

151.40

 2.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 25.50
2. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 27.20
3. 201B1 1.6 5.5 5.5 5.5 6.0 5.0 26.40
4. 301B1 1.7 5.0 4.5 5.0 5.0 5.5 25.50
5. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 35.20
Suma :

139.80

 3.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410021


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 401C1 1.4 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 23.10
3. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
4. 201C1 1.5 5.0 5.5 5.0 4.5 5.0 22.50
5. 104C1 2.2 5.0 4.5 5.0 4.5 4.0 30.80
Suma :

129.20

 4.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 4.0 5.0 4.5 4.5 22.95
2. 201B1 1.6 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.80
3. 301B1 1.7 4.0 3.5 3.5 4.0 4.0 19.55
4. 403C1 2.2 4.0 4.0 5.0 4.0 3.5 26.40
5. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 26.40
Suma :

124.10

 5.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 4.5 25.60
2. 201C1 1.5 3.5 4.0 4.0 3.0 3.5 16.50
3. 401C1 1.4 5.0 4.5 5.0 5.5 4.5 20.30
4. 302C1 1.6 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
5. 402C1 1.6 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
Suma :

105.60

 6.   Hajder Karolina 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810021


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 5.0 5.0 4.5 4.0 4.0 16.20
2. 201A1 1.7 1.5 1.0 1.5 2.0 2.0 8.50
3.5211A1 1.8 1.5 1.0 2.0 3.0 2.0 9.90
4. 102C1 1.4 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 8.40
5. 202C1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.0 2.5 6.75
Suma :

49.75

 7.   Stachowicz Agata 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810022


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 3.5 3.0 3.5 3.0 3.0 11.40
2. 201A1 1.7 2.5 2.0 2.5 2.0 2.0 11.05
3.5211A1 1.8 0.5 0.5 0.5 0.0 0.5 2.70
4. 102C1 1.4 2.0 2.5 3.0 2.0 2.0 9.10
5. 202C1 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 11.25
Suma :

45.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Łukaszewicz Maria2004ZKS Stal Rzeszów100.50
2.Hanusiak Dorota2002UKS Auerbach Tychy88.00
2.Kustra Zofia2002ZKS Stal Rzeszów88.00
4.Gawrońska Klaudia2002MKS PM Katowice87.00
5.Błażowska Aleksandra2002ZKS Stal Rzeszów83.50
6.Slepakow Daria2002UKS PM Syrena Warszawa80.00
7.Puterla Aleksandra2003ZKS Stal Rzeszów66.50
8.Naróg Anna2004ZKS Stal Rzeszów64.50
9.Ciura Julia2003ZKS Stal Rzeszów58.50
10.Kozak Weronika2002ZKS Stal Rzeszów43.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Łukaszewicz Maria 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 21.00
2. 200C1 1.0 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 21.00
3. 010B1 1.0 6.5 6.5 6.5 7.0 6.0 19.50
4. 020A1 1.0 7.5 7.0 7.5 8.0 7.5 22.50
5. 101C1 1.0 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 16.50
Suma :

100.50

 2.   Hanusiak Dorota 
 2002 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 12.50
2. 200C1 1.0 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 16.50
3. 010B1 1.0 6.0 6.5 6.5 7.0 7.5 20.00
4. 020A1 1.0 6.5 7.0 6.5 7.0 7.0 20.50
5. 101C1 1.0 6.5 5.5 6.0 6.0 6.5 18.50
Suma :

88.00

 2.   Kustra Zofia 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810016


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.5 7.0 8.0 7.5 6.5 21.00
2. 200C1 1.0 7.0 7.0 7.0 7.5 6.5 21.00
3. 010B1 1.0 6.5 7.0 6.5 7.0 6.5 20.00
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 3.5 3.0 4.0 11.50
5. 101C1 1.0 5.0 5.0 4.5 5.0 3.0 14.50
Suma :

88.00

 4.   Gawrońska Klaudia 
 2002 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 18.00
2. 200C1 1.0 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 17.00
3. 010B1 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 17.50
4. 020A1 1.0 5.5 5.5 6.0 6.5 6.5 18.00
5. 101C1 1.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 16.50
Suma :

87.00

 5.   Błażowska Aleksandra 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810018


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 15.00
2. 200C1 1.0 6.5 6.5 6.0 6.5 5.5 19.00
3. 010B1 1.0 6.0 6.0 6.5 6.0 5.5 18.00
4. 020A1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 18.00
5. 101C1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 13.50
Suma :

83.50

 6.   Slepakow Daria 
 2002 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 18.00
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 5.0 6.0 5.0 17.00
3. 010B1 1.0 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 15.00
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 13.50
5. 101C1 1.0 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 16.50
Suma :

80.00

 7.   Puterla Aleksandra 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 17.00
2. 200C1 1.0 6.0 6.5 6.5 6.5 7.0 19.50
3. 010B1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 13.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.5 3.5 4.0 4.0 11.00
5. 101C1 1.0 2.0 2.0 2.5 2.0 1.0 6.00
Suma :

66.50

 8.   Naróg Anna 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 3.5 4.0 3.5 2.5 10.50
2. 200C1 1.0 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 13.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.5 5.5 4.5 4.5 15.50
4. 020A1 1.0 4.0 4.0 4.0 3.0 3.5 11.50
5. 101C1 1.0 4.5 4.0 4.5 4.5 4.5 13.50
Suma :

64.50

 9.   Ciura Julia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 2.5 3.5 3.0 2.0 9.00
2. 200C1 1.0 4.5 4.0 5.0 5.0 4.0 13.50
3. 010B1 1.0 4.5 5.5 6.0 5.5 5.0 16.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.5 4.0 3.5 4.0 11.00
5. 101C1 1.0 2.5 2.5 4.0 3.5 3.0 9.00
Suma :

58.50

 10.   Kozak Weronika 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.0 2.5 3.0 2.5 2.5 8.00
2. 200C1 1.0 3.0 2.5 4.0 2.0 3.0 8.50
3. 010B1 1.0 4.0 3.5 4.0 4.0 4.0 12.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.5 4.0 3.5 4.5 11.00
5. 101C1 1.0 1.0 2.0 1.5 0.5 1.5 4.00
Suma :

43.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów415.40
2.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów358.45
3.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy278.10
4.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice268.20
5.Cieszkowski Maciej1993UKS Auerbach Tychy254.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 27.30
2. 201B1 1.6 7.5 7.5 7.5 7.5 6.5 36.00
3. 301B1 1.7 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 38.25
4. 403C1 2.2 7.5 7.0 7.0 6.0 7.0 46.20
5.5231D1 2.1 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 42.00
6. 105B1 2.6 6.5 5.5 6.5 6.0 6.0 48.10
7. 405C1 3.1 4.0 4.0 4.0 4.0 5.0 37.20
8. 203B1 2.3 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 44.85
9. 305C1 3.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 48.00
10.5233D1 2.5 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 47.50
Suma :

415.40

 2.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 26.00
2. 201B1 1.6 6.5 7.5 7.0 7.0 7.0 33.60
3. 301B1 1.7 7.0 7.0 7.5 6.5 7.0 35.70
4. 403C1 2.2 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 46.20
5.5132D1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 39.60
6. 405C1 3.1 5.0 5.0 5.5 4.5 4.0 44.95
7. 105B1 2.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 40.30
8. 204C1 2.2 6.0 5.0 5.5 6.0 5.0 36.30
9. 305C1 3.0 3.5 2.5 3.5 2.5 3.5 28.50
10.5134D1 2.6 3.5 3.0 4.0 3.5 3.5 27.30
Suma :

358.45

 3.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 30.60
2. 203B1 2.3 3.5 3.5 4.0 3.0 4.0 25.30
3. 301B1 1.7 6.0 5.0 5.5 5.5 6.0 28.90
4. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 25.50
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 29.70
6. 105B1 2.6 4.5 3.5 4.0 4.5 5.5 33.80
7. 205C1 3.0 3.0 3.5 3.5 3.0 4.0 30.00
8. 305C1 3.0 3.5 3.0 3.0 2.5 3.0 27.00
9. 403C1 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 33.00
10.5132D1 2.2 2.0 1.5 2.5 2.0 4.5 14.30
Suma :

278.10

 4.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 5.5 5.5 6.0 5.0 28.90
2. 201A1 1.7 4.5 4.5 5.0 4.0 4.5 22.95
3. 301B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 27.20
4. 401B1 1.5 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 26.25
5.5211A1 1.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 31.50
6. 105C1 2.4 6.0 5.0 5.0 5.0 5.5 37.20
7. 203B1 2.3 3.0 3.0 3.0 2.5 3.0 20.70
8. 304C1 2.3 3.5 3.0 3.0 3.0 1.5 20.70
9. 403C1 2.2 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
10.5132D1 2.2 3.5 0.5 2.5 3.0 3.5 19.80
Suma :

268.20

 5.   Cieszkowski Maciej 
 1993 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 28.90
2. 201A1 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 25.50
3. 301A1 1.8 4.0 3.5 4.0 4.5 4.0 21.60
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 5.0 6.0 6.0 27.00
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 5.5 6.0 6.5 30.60
6. 105C1 2.4 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 28.80
7. 403C1 2.2 4.5 4.0 4.5 4.0 3.5 27.50
8. 303C1 2.1 2.5 2.5 2.5 3.5 3.0 16.80
9. 203B1 2.3 2.5 3.5 2.5 2.0 2.0 16.10
10.5132D1 2.2 5.0 5.0 4.5 5.5 4.0 31.90
Suma :

254.70

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa200.25
2.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa181.90
3.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa168.30
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów165.95
5.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów156.75

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 32.40
3. 301C3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 32.40
4. 403B3 2.1 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 34.65
5.5132D3 2.1 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 35.70
6. 105C3 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 36.30
Suma :

200.25

 2.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420024


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 7.0 5.5 35.10
3. 401B3 1.4 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 25.20
4. 301C3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 32.40
5. 403C3 1.9 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
6. 105C3 2.2 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 31.90
Suma :

181.90

 3.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 3.5 4.5 4.5 4.0 5.0 20.80
2. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 25.20
3. 201C3 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.5 28.90
4. 301C3 1.8 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 32.40
5. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 3.0 4.0 24.70
6. 105C3 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
Suma :

168.30

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 25.20
2. 103B3 1.6 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 28.80
3. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.5 5.0 6.0 29.70
4. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.5 5.0 6.0 30.40
5. 105C3 2.2 5.0 4.5 5.0 4.5 5.0 31.90
6. 203C3 1.9 3.5 3.5 4.5 3.0 3.5 19.95
Suma :

165.95

 5.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820027


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 27.75
2. 401B3 1.4 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 23.10
3. 201C3 1.7 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 24.65
4. 301C3 1.8 5.0 5.5 5.5 4.5 4.0 27.00
5. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 24.80
6. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.5 4.5 5.5 29.45
Suma :

156.75

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów101.00
2.Napolski Kacper2002MKS PM Katowice89.50
3.Kobiałka Miłosz2003COSW Częstochowa76.00
4.Zawadzki Jakub2000ZKS Stal Rzeszów71.50
5.Wiatr Łukasz2002ZKS Stal Rzeszów62.00
5.Janik Maksym2005ZKS Stal Rzeszów62.00
7.Gąsior Maksym2002ZKS Stal Rzeszów59.00
8.Filip Szymon2003ZKS Stal Rzeszów58.50
9.Kazimierczyk Kamil2003ZKS Stal Rzeszów49.50
10.Sikorski Kacper2002ZKS Stal Rzeszów47.50
11.Wnęk Mikołaj2004ZKS Stal Rzeszów45.50
12.Baran Szymon2002ZKS Stal Rzeszów40.00
13.Opałka Wojciech2003ZKS Stal Rzeszów38.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820026


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.0 6.0 6.5 7.5 18.50
2. 200C1 1.0 6.0 8.0 8.0 7.5 8.0 23.50
3. 010B1 1.0 6.5 7.5 8.0 8.0 8.0 23.50
4. 020A1 1.0 6.0 7.0 6.5 5.5 6.5 19.00
5. 101C1 1.0 4.5 6.0 5.5 5.5 5.5 16.50
Suma :

101.00

 2.   Napolski Kacper 
 2002 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 18.00
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 18.00
3. 010B1 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 18.00
4. 020A1 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 17.50
5. 101C1 1.0 6.5 6.0 6.0 6.0 5.5 18.00
Suma :

89.50

 3.   Kobiałka Miłosz 
 2003 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 5.0 4.5 5.5 6.0 15.00
2. 200C1 1.0 6.0 4.5 4.5 5.0 5.5 15.00
3. 010B1 1.0 6.0 5.0 4.5 5.0 5.5 15.50
4. 020A1 1.0 5.5 4.5 4.5 5.5 5.0 15.00
5. 101C1 1.0 5.5 4.5 5.0 5.5 5.0 15.50
Suma :

76.00

 4.   Zawadzki Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820028


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 6.0 6.0 5.5 6.0 17.50
2. 200C1 1.0 4.0 3.0 2.5 4.0 3.5 10.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 16.50
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.5 5.5 13.50
5. 101C1 1.0 4.0 4.5 4.5 5.0 4.5 13.50
Suma :

71.50

 5.   Wiatr Łukasz 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820029


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 15.00
2. 200C1 1.0 5.5 7.5 7.0 6.5 6.0 19.50
3. 010B1 1.0 3.5 4.0 4.0 4.5 3.0 11.50
4. 020A1 1.0 2.5 1.5 2.0 2.0 1.5 5.50
5. 101C1 1.0 5.0 2.5 3.0 3.5 4.0 10.50
Suma :

62.00

 5.   Janik Maksym 
 2005 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820030


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 3.5 3.0 2.5 3.0 9.50
2. 200C1 1.0 4.5 5.5 5.5 6.0 4.5 15.50
3. 010B1 1.0 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 17.50
4. 020A1 1.0 3.5 2.5 3.0 1.5 3.5 9.00
5. 101C1 1.0 4.0 3.0 3.5 4.0 3.0 10.50
Suma :

62.00

 7.   Gąsior Maksym 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820033


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 3.0 3.0 2.5 2.0 8.50
2. 200C1 1.0 5.0 7.0 6.0 6.0 6.0 18.00
3. 010B1 1.0 4.0 5.0 5.5 4.0 4.0 13.00
4. 020A1 1.0 4.5 2.5 3.5 3.5 3.0 10.00
5. 101C1 1.0 3.0 2.0 3.5 3.0 3.5 9.50
Suma :

59.00

 8.   Filip Szymon 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820035


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 5.0 5.0 5.0 5.5 15.00
2. 200C1 1.0 5.0 4.0 4.0 4.0 4.5 12.50
3. 010B1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 13.00
4. 020A1 1.0 5.5 4.0 3.5 4.5 4.5 13.00
5. 101C1 1.0 1.5 1.0 1.5 2.0 3.0 5.00
Suma :

58.50

 9.   Kazimierczyk Kamil 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820036


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 4.0 4.0 5.0 5.5 13.00
2. 200C1 1.0 2.0 3.5 3.5 4.0 3.0 10.00
3. 010B1 1.0 3.0 4.0 4.0 3.5 3.5 11.00
4. 020A1 1.0 5.5 3.0 3.5 4.0 4.0 11.50
5. 101C1 1.0 2.5 1.0 1.5 1.0 1.5 4.00
Suma :

49.50

 10.   Sikorski Kacper 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820034


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.0 3.0 3.5 3.5 3.0 9.50
2. 200C1 1.0 2.5 2.5 3.0 3.0 2.5 8.00
3. 010B1 1.0 4.0 5.5 5.0 4.0 4.5 13.50
4. 020A1 1.0 4.0 3.0 3.5 0.5 3.0 9.50
5. 101C1 1.0 3.0 1.0 1.5 2.5 3.5 7.00
Suma :

47.50

 11.   Wnęk Mikołaj 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820037


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 2.5 2.0 2.5 3.5 8.50
2. 200C1 1.0 2.5 4.0 4.0 4.5 4.0 12.00
3. 010B1 1.0 3.5 3.5 3.5 3.5 3.0 10.50
4. 020A1 1.0 2.5 3.0 3.0 3.5 3.0 9.00
5. 101C1 1.0 1.5 1.5 2.0 2.5 2.0 5.50
Suma :

45.50

 12.   Baran Szymon 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820032


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 1.5 2.5 2.0 1.5 1.5 5.00
2. 200C1 1.0 3.0 4.5 4.5 4.0 4.0 12.50
3. 010B1 1.0 3.0 4.5 4.5 3.5 3.5 11.50
4. 020A1 1.0 3.0 3.0 2.0 4.5 2.0 8.00
5. 101C1 1.0 2.5 1.0 1.0 1.0 0.5 3.00
Suma :

40.00

 13.   Opałka Wojciech 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820031


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.0 2.5 2.5 2.0 2.0 7.00
2. 200C1 1.0 3.0 5.0 4.5 3.5 3.5 11.50
3. 010B1 1.0 3.5 3.5 3.5 3.0 2.0 10.00
4. 020A1 1.0 2.0 1.5 2.0 1.5 2.0 5.50
5. 101C1 1.0 3.0 1.5 1.5 1.5 1.0 4.50
Suma :

38.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kustra Zofia2002ZKS Stal Rzeszów87.50
2.Łukaszewicz Maria2004ZKS Stal Rzeszów73.00
3.Slepakow Daria2002UKS PM Syrena Warszawa71.50
4.Hanusiak Dorota2002UKS Auerbach Tychy66.00
5.Gawrońska Klaudia2002MKS PM Katowice64.00
6.Błażowska Aleksandra2002ZKS Stal Rzeszów61.00
7.Puterla Aleksandra2003ZKS Stal Rzeszów43.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kustra Zofia 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810016


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 8.5 8.0 8.0 7.5 8.0 24.00
2. 200C3 1.0 7.0 7.5 7.0 8.0 7.0 21.50
3. 010C3 1.0 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 19.50
4. 101C3 1.0 9.0 7.0 7.5 7.5 7.5 22.50
Suma :

87.50

 2.   Łukaszewicz Maria 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 21.00
2. 200C3 1.0 5.0 6.0 6.0 6.0 5.5 17.50
3. 010C3 1.0 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 18.00
4. 101C3 1.0 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 16.50
Suma :

73.00

 3.   Slepakow Daria 
 2002 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 17.50
2. 200C3 1.0 6.5 7.0 6.5 7.5 5.5 20.00
3. 010C3 1.0 6.0 5.5 6.5 6.0 5.5 17.50
4. 101C3 1.0 5.0 5.5 5.5 6.5 5.5 16.50
Suma :

71.50

 4.   Hanusiak Dorota 
 2002 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 18.50
2. 200C3 1.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 18.00
3. 010C3 1.0 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 17.50
4. 101C3 1.0 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 12.00
Suma :

66.00

 5.   Gawrońska Klaudia 
 2002 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 16.00
2. 200C3 1.0 4.0 5.0 5.5 5.5 5.0 15.50
3. 010C3 1.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 18.00
4. 101C3 1.0 5.0 5.0 4.5 4.5 5.0 14.50
Suma :

64.00

 6.   Błażowska Aleksandra 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810018


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.5 6.0 6.0 5.5 5.0 16.50
2. 200C3 1.0 5.5 6.0 6.5 7.0 5.5 18.00
3. 010C3 1.0 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 17.50
4. 101C3 1.0 3.0 2.5 3.5 3.5 2.5 9.00
Suma :

61.00

 7.   Puterla Aleksandra 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.0 6.0 6.5 6.0 5.5 17.50
2. 200C3 1.0 4.0 5.0 5.5 6.0 5.0 15.50
3. 010C3 1.0 3.0 4.0 3.5 3.0 4.0 10.50
4. 101C3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

43.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
1m - OPEN - Mężczyźni -ELIMINACJE

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Gackowski
Kamil
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów351.55
2.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów309.00
3.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów275.70
4.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów267.25
5.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów258.70
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów220.30
7.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów196.90
8.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice195.05
9.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy151.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C1 3.1 6.0 6.0 5.5 6.5 7.0 57.35
2. 107C1 3.0 6.0 7.0 7.5 7.0 7.5 64.50
3. 305C1 3.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 54.00
4. 205C1 3.0 7.0 7.0 6.5 6.0 6.5 60.00
5. 105B1 2.6 6.5 7.0 8.0 7.5 8.0 58.50
6.5134D1 2.6 7.0 7.5 7.0 7.5 7.5 57.20
Suma :

351.55

 2.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 45.60
2. 105B1 2.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 46.80
3. 405C1 3.1 5.0 6.0 6.0 6.5 6.0 55.80
4. 203B1 2.3 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 48.30
5. 305C1 3.0 6.5 7.5 7.0 6.5 6.0 60.00
6.5233D1 2.5 7.0 7.0 7.0 7.0 6.5 52.50
Suma :

309.00

 3.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 5.5 7.0 6.5 7.0 7.0 49.20
2. 105B1 2.6 5.5 6.0 6.5 6.5 7.0 49.40
3. 203B1 2.3 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 46.00
4. 303B1 2.4 5.5 5.0 4.0 5.0 4.0 33.60
5. 305C1 3.0 5.5 6.0 6.0 7.0 5.5 52.50
6.5233D1 2.5 6.0 5.5 6.5 6.5 5.5 45.00
Suma :

275.70

 4.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 46.80
2. 105B1 2.6 5.5 5.5 6.5 5.5 6.5 45.50
3. 405C1 3.1 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 52.70
4. 305C1 3.0 5.0 4.0 4.0 4.5 5.0 40.50
5. 205C1 3.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 40.50
6.5233D1 2.5 5.5 5.0 6.0 5.0 6.0 41.25
Suma :

267.25

 5.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.5 5.5 6.0 5.0 6.0 44.20
2. 405C1 3.1 4.0 2.5 2.5 2.0 3.5 26.35
3. 203B1 2.3 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 40.25
4. 305C1 3.0 6.5 6.0 6.0 7.0 6.0 55.50
5.5134D1 2.6 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 46.80
6. 403B1 2.4 6.0 6.5 7.0 6.0 6.5 45.60
Suma :

258.70

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 37.20
2. 105B1 2.6 6.0 5.0 5.5 5.5 5.0 41.60
3. 405C1 3.1 4.5 5.5 5.5 6.5 5.0 49.60
4. 204C1 2.2 5.5 4.0 4.5 4.5 5.0 30.80
5. 305C1 3.0 1.5 2.5 2.0 2.0 3.0 19.50
6.5134D1 2.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 41.60
Suma :

220.30

 7.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403C1 2.2 5.5 6.0 5.5 5.5 6.0 37.40
2. 105C1 2.4 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 33.60
3. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 32.00
4. 303C1 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 35.70
5. 404C1 2.8 3.5 3.0 3.0 5.0 4.0 29.40
6.5211A1 1.8 5.0 5.0 6.0 5.5 5.5 28.80
Suma :

196.90

 8.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 4.5 5.5 5.5 6.0 5.0 41.60
2. 203B1 2.3 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 34.50
3. 405C1 3.1 3.5 3.5 3.5 2.5 2.5 29.45
4. 303B1 2.4 4.5 4.5 3.5 3.5 4.0 28.80
5.5134D1 2.6 6.0 5.5 5.5 6.0 5.0 44.20
6. 205C1 3.0 2.0 2.5 1.0 2.0 1.5 16.50
Suma :

195.05

 9.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 42.90
2. 205C1 3.0 2.5 2.5 1.5 2.5 1.5 19.50
3. 305C1 3.0 3.0 3.5 3.0 2.0 3.5 28.50
4. 403C1 2.2 5.0 4.5 5.0 5.5 5.5 34.10
5.5132D1 2.2 4.5 3.5 1.5 4.0 4.5 26.40
6.5233D1 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

151.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
1m - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Gackowski
Kamil
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów351.55
2.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów309.00
3.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów275.70
4.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów267.25
5.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów258.70
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów220.30
7.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów196.90
8.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice195.05
9.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy151.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C1 3.1 6.0 6.0 5.5 6.5 7.0 57.35
2. 107C1 3.0 6.0 7.0 7.5 7.0 7.5 64.50
3. 305C1 3.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 54.00
4. 205C1 3.0 7.0 7.0 6.5 6.0 6.5 60.00
5. 105B1 2.6 6.5 7.0 8.0 7.5 8.0 58.50
6.5134D1 2.6 7.0 7.5 7.0 7.5 7.5 57.20
Suma :

351.55

 2.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 45.60
2. 105B1 2.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 46.80
3. 405C1 3.1 5.0 6.0 6.0 6.5 6.0 55.80
4. 203B1 2.3 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 48.30
5. 305C1 3.0 6.5 7.5 7.0 6.5 6.0 60.00
6.5233D1 2.5 7.0 7.0 7.0 7.0 6.5 52.50
Suma :

309.00

 3.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 5.5 7.0 6.5 7.0 7.0 49.20
2. 105B1 2.6 5.5 6.0 6.5 6.5 7.0 49.40
3. 203B1 2.3 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 46.00
4. 303B1 2.4 5.5 5.0 4.0 5.0 4.0 33.60
5. 305C1 3.0 5.5 6.0 6.0 7.0 5.5 52.50
6.5233D1 2.5 6.0 5.5 6.5 6.5 5.5 45.00
Suma :

275.70

 4.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 46.80
2. 105B1 2.6 5.5 5.5 6.5 5.5 6.5 45.50
3. 405C1 3.1 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 52.70
4. 305C1 3.0 5.0 4.0 4.0 4.5 5.0 40.50
5. 205C1 3.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 40.50
6.5233D1 2.5 5.5 5.0 6.0 5.0 6.0 41.25
Suma :

267.25

 5.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.5 5.5 6.0 5.0 6.0 44.20
2. 405C1 3.1 4.0 2.5 2.5 2.0 3.5 26.35
3. 203B1 2.3 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 40.25
4. 305C1 3.0 6.5 6.0 6.0 7.0 6.0 55.50
5.5134D1 2.6 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 46.80
6. 403B1 2.4 6.0 6.5 7.0 6.0 6.5 45.60
Suma :

258.70

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 37.20
2. 105B1 2.6 6.0 5.0 5.5 5.5 5.0 41.60
3. 405C1 3.1 4.5 5.5 5.5 6.5 5.0 49.60
4. 204C1 2.2 5.5 4.0 4.5 4.5 5.0 30.80
5. 305C1 3.0 1.5 2.5 2.0 2.0 3.0 19.50
6.5134D1 2.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 41.60
Suma :

220.30

 7.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403C1 2.2 5.5 6.0 5.5 5.5 6.0 37.40
2. 105C1 2.4 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 33.60
3. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 32.00
4. 303C1 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 35.70
5. 404C1 2.8 3.5 3.0 3.0 5.0 4.0 29.40
6.5211A1 1.8 5.0 5.0 6.0 5.5 5.5 28.80
Suma :

196.90

 8.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 4.5 5.5 5.5 6.0 5.0 41.60
2. 203B1 2.3 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 34.50
3. 405C1 3.1 3.5 3.5 3.5 2.5 2.5 29.45
4. 303B1 2.4 4.5 4.5 3.5 3.5 4.0 28.80
5.5134D1 2.6 6.0 5.5 5.5 6.0 5.0 44.20
6. 205C1 3.0 2.0 2.5 1.0 2.0 1.5 16.50
Suma :

195.05

 9.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 42.90
2. 205C1 3.0 2.5 2.5 1.5 2.5 1.5 19.50
3. 305C1 3.0 3.0 3.5 3.0 2.0 3.5 28.50
4. 403C1 2.2 5.0 4.5 5.0 5.5 5.5 34.10
5.5132D1 2.2 4.5 3.5 1.5 4.0 4.5 26.40
6.5233D1 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

151.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
3m - OPEN - Kobiety - ELIMINACJE

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów226.55
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa192.05
3.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów192.00
4.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice163.15
5.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa147.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 48.00
2. 405C3 2.7 6.0 6.5 7.5 7.0 7.0 55.35
3. 205C3 2.8 6.0 4.5 4.5 5.5 5.5 43.40
4. 305C3 2.8 5.0 3.5 3.5 3.0 3.5 29.40
5.5235D3 2.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 50.40
Suma :

226.55

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 6.0 5.5 5.5 6.5 6.0 42.00
2. 205C3 2.8 5.0 6.0 5.5 5.5 5.0 44.80
3. 305C3 2.8 4.0 3.5 4.5 4.5 4.5 36.40
4. 405C3 2.7 2.5 3.5 4.5 4.0 4.0 31.05
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 5.5 6.0 5.5 37.80
Suma :

192.05

 3.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 7.0 6.0 6.0 6.5 7.0 46.80
2. 405C3 2.7 3.5 3.5 4.0 3.5 4.5 29.70
3. 205C3 2.8 6.0 5.5 5.5 5.5 6.5 47.60
4. 305C3 2.8 4.0 4.0 3.0 4.5 3.5 32.20
5.5132D3 2.1 6.0 5.5 5.0 6.0 5.5 35.70
Suma :

192.00

 4.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 6.0 6.5 5.5 6.0 6.5 40.70
2. 203A3 2.4 5.0 4.5 4.0 5.0 4.5 33.60
3. 304C3 2.1 4.5 4.5 3.5 4.5 4.0 27.30
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 37.80
5.5134D3 2.5 5.0 4.0 2.0 3.0 2.5 23.75
Suma :

163.15

 5.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 5.5 5.0 4.5 5.5 5.5 35.20
2. 303B3 2.3 4.0 4.0 3.5 5.0 4.5 28.75
3. 203B3 2.2 3.0 2.5 3.5 3.5 3.5 22.00
4. 403C3 1.9 5.0 4.5 4.5 4.5 5.5 26.60
5.5132D3 2.1 5.5 5.5 5.0 6.0 5.5 34.65
Suma :

147.20

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - OPEN - Mężczyźni - FINAŁ

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów354.70
2.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów308.90
3.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów305.00
4.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów290.65
5.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów247.15
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów221.25

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C1 3.1 7.0 7.5 8.0 7.5 7.0 68.20
2. 107C1 3.0 6.0 5.0 5.0 5.0 4.5 45.00
3. 305C1 3.0 6.5 7.0 7.0 7.5 7.5 64.50
4. 205C1 3.0 6.5 7.0 7.0 6.0 6.5 60.00
5. 105B1 2.6 7.5 7.5 7.5 8.0 8.0 59.80
6.5134D1 2.6 7.5 7.5 7.0 7.0 7.5 57.20
Suma :

354.70

 2.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 46.80
2. 105B1 2.6 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 49.40
3. 405C1 3.1 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 55.80
4. 203B1 2.3 6.0 7.5 6.5 7.0 7.0 47.15
5. 305C1 3.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 58.50
6.5233D1 2.5 7.5 7.5 6.5 6.5 6.5 51.25
Suma :

308.90

 3.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.0 6.5 7.0 6.5 46.80
2. 105B1 2.6 7.5 7.5 7.5 7.0 7.5 58.50
3. 203B1 2.3 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 42.55
4. 303B1 2.4 6.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
5. 305C1 3.0 6.5 7.0 7.0 7.5 7.0 63.00
6.5233D1 2.5 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 43.75
Suma :

305.00

 4.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 5.5 6.0 7.0 6.5 45.60
2. 105B1 2.6 6.0 5.5 6.0 6.5 6.5 48.10
3. 405C1 3.1 6.5 6.5 7.0 6.5 6.0 60.45
4. 305C1 3.0 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 42.00
5. 205C1 3.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 49.50
6.5233D1 2.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 45.00
Suma :

290.65

 5.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 46.80
2. 405C1 3.1 4.0 3.5 2.5 3.0 2.5 27.90
3. 203B1 2.3 5.0 5.0 4.0 5.0 4.5 33.35
4. 305C1 3.0 5.5 5.5 6.5 6.0 5.5 51.00
5.5134D1 2.6 5.5 5.0 5.0 3.5 4.5 37.70
6. 403B1 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
Suma :

247.15

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 39.60
2. 105B1 2.6 5.5 4.5 5.5 5.5 6.0 42.90
3. 405C1 3.1 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 32.55
4. 204C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
5. 305C1 3.0 3.0 3.5 3.0 3.0 3.0 27.00
6.5134D1 2.6 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 42.90
Suma :

221.25

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - OPEN - Kobiety - FINAŁ

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Czerwiński
Karol
Warszawa
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów251.55
2.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów198.45
3.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa175.00
4.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa155.10
5.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice119.10

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 7.0 7.5 7.0 7.0 7.5 51.60
2. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 44.55
3. 205C3 2.8 7.0 6.5 6.5 6.0 7.0 56.00
4. 305C3 2.8 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 44.80
5.5235D3 2.8 7.0 6.0 6.0 7.0 6.5 54.60
Suma :

251.55

 2.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 46.80
2. 405C3 2.7 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 44.55
3. 205C3 2.8 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 42.00
4. 305C3 2.8 3.0 3.5 4.0 3.0 4.0 29.40
5.5132D3 2.1 6.0 5.0 4.5 6.0 6.0 35.70
Suma :

198.45

 3.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 6.0 5.0 5.0 6.0 6.5 40.80
2. 205C3 2.8 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 42.00
3. 305C3 2.8 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 36.40
4. 405C3 2.7 2.5 3.5 3.0 3.0 3.0 24.30
5.5132D3 2.1 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 31.50
Suma :

175.00

 4.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 35.20
2. 303B3 2.3 3.5 4.5 4.0 5.0 5.0 31.05
3. 203B3 2.2 5.5 4.5 4.5 4.5 4.5 29.70
4. 403C3 1.9 5.0 4.5 4.5 4.5 5.0 26.60
5.5132D3 2.1 4.5 5.5 5.0 5.5 5.0 32.55
Suma :

155.10

 5.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 5.0 4.5 5.0 5.5 5.0 33.00
2. 203A3 2.4 4.0 3.5 3.5 3.5 3.0 25.20
3. 304C3 2.1 5.0 6.0 5.5 5.0 5.0 32.55
4. 403B3 2.1 4.5 4.5 4.0 4.5 4.5 28.35
5.5134D3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

119.10

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa195.40
2.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa192.50
3.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa177.95
4.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice172.40
5.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa169.00
6.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa156.75
7.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa153.85
8.Lament Weronika1999UKS Auerbach Tychy148.55
9.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa147.30
10.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa134.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 32.30
2. 201B  5 1.6 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 28.00
3. 301B  5 1.7 4.0 3.5 3.0 4.5 4.5 20.40
4. 403B  5 2.4 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 48.00
5.5231D  5 2.1 5.5 6.0 6.5 5.0 6.5 37.80
6. 612B  5 1.7 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 28.90
Suma :

195.40

 2.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.0 5.0 4.5 24.80
3. 301C  5 1.6 6.5 6.5 6.0 6.0 5.5 29.60
4. 403B  5 2.4 6.0 6.5 6.0 5.5 5.0 42.00
5.5132D  5 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 33.00
6. 105B  5 2.6 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 32.50
Suma :

192.50

 3.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 22.95
2. 301C  5 1.6 4.0 5.0 5.0 5.5 5.5 24.80
3. 401B  5 1.5 5.0 6.0 5.5 6.5 5.5 25.50
4. 612B  5 1.7 4.5 5.0 5.5 5.0 5.0 25.50
5. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 39.60
6. 105C  5 2.4 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 39.60
Suma :

177.95

 4.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 28.05
2. 201A  5 1.7 4.5 3.5 3.5 3.5 4.0 18.70
3. 401B  5 1.5 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 25.50
4. 301B  5 1.7 4.0 3.5 4.0 3.5 5.0 19.55
5. 105C  5 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 43.20
6. 403C  5 2.2 6.0 5.5 5.5 5.0 6.0 37.40
Suma :

172.40

 5.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 6.0 6.0 5.5 6.5 29.75
2. 401B  5 1.5 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 25.50
3. 301C  5 1.6 5.5 4.5 4.5 4.5 4.0 21.60
4. 201C  5 1.5 3.5 4.0 4.5 4.5 4.0 18.75
5. 403C  5 2.2 6.0 5.5 5.0 5.5 6.0 37.40
6. 105C  5 2.4 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
Suma :

169.00

 6.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 4.5 5.5 26.35
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.5 4.0 4.5 22.50
3. 301C  5 1.6 6.0 5.5 5.0 5.5 5.0 25.60
4. 612B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 4.5 5.0 25.50
5. 403C  5 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 6.0 35.20
6. 105C  5 2.4 2.5 3.0 3.5 2.5 3.5 21.60
Suma :

156.75

 7.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
2. 201C  5 1.5 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 27.75
3. 301C  5 1.6 2.5 3.5 3.0 4.0 4.0 16.80
4. 401C  5 1.4 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 25.20
5. 612B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 25.50
6. 403C  5 2.2 5.0 4.0 4.5 4.0 5.5 29.70
Suma :

153.85

 8.   Lament Weronika 
 1999 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 21.45
2. 201A  5 1.7 4.5 4.0 4.0 4.0 4.0 20.40
3. 401B  5 1.5 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 27.00
4.5211A  5 1.8 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 27.00
5. 103B  5 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 6.0 27.20
6. 600A  5 1.5 4.0 5.5 5.5 6.0 6.0 25.50
Suma :

148.55

 9.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 27.20
2. 201C  5 1.5 4.5 3.5 4.0 3.5 3.5 16.50
3. 301C  5 1.6 5.5 5.0 5.5 5.0 4.5 24.80
4. 401B  5 1.5 6.0 5.0 4.5 5.0 4.5 21.75
5. 612B  5 1.7 6.0 2.0 4.0 5.5 4.0 22.95
6. 403C  5 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 34.10
Suma :

147.30

 10.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C  5 1.2 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 21.60
2. 201C  5 1.5 5.0 5.0 5.0 5.5 6.0 23.25
3. 301C  5 1.6 6.0 5.0 5.0 5.0 5.5 24.80
4. 401C  5 1.4 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 25.90
5. 612C  5 1.5 5.0 4.5 5.0 4.5 5.0 21.75
6. 103B  5 1.7 3.5 3.0 4.0 3.5 3.0 17.00
Suma :

134.30

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów392.55
2.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów388.95
3.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów282.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820012


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.0 7.0 8.0 8.0 36.00
2. 403B3 2.1 7.0 7.5 7.5 7.5 7.5 47.25
3. 201B3 1.8 7.5 7.5 7.5 8.0 7.5 40.50
4. 301B3 1.9 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 37.05
5.5132D3 2.1 8.0 7.5 7.5 7.5 7.0 47.25
6. 405B3 3.0 7.0 7.5 7.0 7.5 7.0 64.50
7. 205B3 3.0 4.0 5.0 4.0 3.0 3.5 34.50
8. 305B3 3.0 3.0 3.5 3.5 3.0 3.5 30.00
9.5152B3 3.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 55.50
Suma :

392.55

 2.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 7.0 7.5 8.0 36.00
2. 403B3 2.1 6.5 7.0 7.0 7.5 6.5 43.05
3. 201B3 1.8 8.0 7.5 7.0 7.5 8.0 41.40
4. 301B3 1.9 7.0 7.0 7.0 6.5 6.0 38.95
5.5231D3 2.0 7.5 8.0 8.0 8.5 7.5 47.00
6. 105B3 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
7. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 48.60
8. 205C3 2.8 4.5 4.5 5.0 4.0 4.0 36.40
9. 303B3 2.3 7.0 7.0 7.0 6.5 5.5 47.15
Suma :

388.95

 3.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 4.5 5.5 5.0 4.5 24.00
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 33.30
3. 301B3 1.9 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 27.55
4. 403B3 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 6.5 34.65
5.5132D3 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 34.65
6. 105B3 2.4 5.0 3.5 4.5 3.5 6.0 31.20
7. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 48.60
8. 303C3 2.0 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 35.00
9.5211A3 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 1.0 14.00
Suma :

282.95

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa229.30
2.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa206.40
3.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa197.45
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów175.10

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.5 6.5 6.5 6.0 32.30
2. 301C  5 1.6 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 29.60
3. 201B  5 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
4. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.0 6.5 7.0 42.90
5.5132D  5 2.2 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 42.90
6. 105C  5 2.4 7.0 7.0 6.5 6.5 6.0 48.00
Suma :

229.30

 2.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420024


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 7.0 6.5 7.0 6.5 34.00
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 27.75
3. 201C  5 1.5 6.5 7.0 6.5 6.0 6.0 28.50
4. 612B  5 1.7 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 29.75
5. 403C  5 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 7.5 39.60
6. 105C  5 2.4 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 46.80
Suma :

206.40

 3.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 34.85
2. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 29.25
3. 612B  5 1.7 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 20.40
4. 201C  5 1.5 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 24.75
5. 403C  5 2.2 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 46.20
6. 105C  5 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 42.00
Suma :

197.45

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 24.05
2. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 28.50
3. 201B  5 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 6.0 33.60
4. 103B  5 1.7 5.5 4.5 5.5 4.5 5.0 25.50
5. 403C  5 2.2 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 46.20
6. 612C  5 1.5 3.5 3.5 4.5 4.0 4.0 17.25
Suma :

175.10

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów259.15
2.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa244.80
3.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa231.55
4.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa223.55
5.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa217.20
6.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa188.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 7.0 6.5 7.0 7.0 30.75
2. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
3. 201B1 1.6 4.5 5.0 5.5 4.5 5.5 24.00
4. 301B1 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 25.50
5.5122D1 1.9 6.0 5.5 5.0 6.0 5.5 32.30
6. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 41.80
7. 104C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 35.20
8. 203C1 2.0 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 39.00
Suma :

259.15

 2.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 28.05
2. 201B1 1.6 5.0 5.5 5.5 5.5 6.5 26.40
3. 301B1 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 22.95
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.5 7.0 27.75
5.5221D1 1.7 5.5 5.0 5.0 5.0 6.0 26.35
6. 403C1 2.2 6.5 7.5 6.5 7.5 6.5 45.10
7. 203C1 2.0 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 31.00
8. 105C1 2.4 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 37.20
Suma :

244.80

 3.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B1 1.6 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 401B1 1.5 6.0 7.0 6.5 7.0 6.5 30.00
3.5231D1 2.1 4.0 4.0 5.0 4.0 4.0 25.20
4. 301C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 28.80
5. 103B1 1.7 4.5 3.5 5.5 4.0 4.0 21.25
6. 105C1 2.4 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 34.80
7. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 39.60
8.5132D1 2.2 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 23.10
Suma :

231.55

 4.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420014


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 28.05
2. 201B1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 21.60
3. 301B1 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 29.75
4. 401B1 1.5 6.0 7.0 6.5 7.0 6.0 29.25
5.5231D1 2.1 6.0 6.5 6.0 6.0 5.5 37.80
6. 105C1 2.4 3.0 3.5 3.5 3.5 4.0 25.20
7. 403B1 2.4 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 28.80
8.5331D1 2.2 3.5 3.5 4.0 3.5 3.5 23.10
Suma :

223.55

 5.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 201B1 1.6 3.5 3.5 4.0 3.0 4.0 17.60
3. 301C1 1.6 4.5 4.0 4.5 5.0 4.0 20.80
4. 403C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
5.5122D1 1.9 5.0 4.5 4.5 4.5 5.0 26.60
6. 105C1 2.4 4.0 5.0 4.5 5.0 4.5 33.60
7. 303C1 2.1 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 26.25
8. 203C1 2.0 4.0 4.5 5.0 5.0 4.5 28.00
Suma :

217.20

 6.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 23.80
2. 201C1 1.5 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 23.25
3. 301C1 1.6 3.5 3.0 4.0 3.5 3.5 16.80
4. 401B1 1.5 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 23.25
5.5221D1 1.7 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
6. 302C1 1.6 4.5 4.0 4.5 4.5 5.5 21.60
7. 403C1 2.2 5.0 4.5 4.0 4.5 5.0 30.80
8. 202A1 1.7 4.0 5.0 5.0 3.0 5.0 23.80
Suma :

188.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-09
Trampolina 3m - SYNCHRON - Mężczyźni

 

Sędziowie
E1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
E2
Gruszka
Mirosława
Katowice
E3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
E4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
S1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
S2
Czerwiński
Karol
Warszawa
S3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
S4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej
Szczepek Grzegorz
1991
1986
ZKS Stal Rzeszów341.04
2.Cisło Artur
Spadło Paweł
1993
1991
ZKS Stal Rzeszów317.70
3.Wąsowicz Szymon
Kolanus Krzysztof
1995
1986
COSW Częstochowa308.25
4.Stanio Stanisław
Brudny Sebastian
1985
1988
ZKS Stal Rzeszów268.56
5.Gniadek Aleksander
Kotowski Filip
1999
2000
UKS PM Syrena Warszawa213.75
6.Witański. Karol
Gierga. Adrian
1995
1992
MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy209.73
7.Muszer. Bartosz
Cieszkowski. Maciej
1995
1993
MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy178.92

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Rzeszutek Andrzej  (1991)
 Szczepek Grzegorz  (1986)
 ZKS Stal Rzeszów 
Lic:D0120820003/D0120820002


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 7.5 7.5 7.0 7.0 8.0 8.5 8.5 8.5 8.5 48.00
2. 301B32.0 8.0 8.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.0 8.5 8.5 50.40
3. 405B33.0 8.0 8.0 3.0 2.0 4.5 4.5 5.0 4.5 5.0 45.00
4.5152B33.0 7.5 8.0 7.0 6.5 7.5 7.0 8.0 7.5 7.5 66.60
5. 107B33.1 8.0 8.0 6.5 6.0 7.5 8.0 8.0 8.5 8.5 72.54
6. 205B33.0 5.5 5.5 6.5 6.5 7.0 7.5 7.0 6.0 6.5 58.50
Suma :

341.04

 2.  Cisło Artur  (1993)
 Spadło Paweł  (1991)
 ZKS Stal Rzeszów 
Lic:D0120820004/D0120820023


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 7.0 7.5 8.0 7.5 8.0 8.0 8.0 8.5 8.0 46.80
2. 301B32.0 8.0 7.5 8.0 8.0 9.0 8.5 8.5 8.5 9.0 50.40
3. 105B32.4 5.5 4.5 6.5 6.0 6.5 7.0 7.0 6.0 6.5 45.36
4. 405B33.0 6.5 7.0 7.0 6.5 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 63.90
5. 107B33.1 4.5 5.0 3.5 1.5 5.0 6.0 6.0 4.5 5.0 44.64
6.5152B33.0 7.0 6.5 7.0 7.5 7.5 8.0 8.0 7.5 7.5 66.60
Suma :

317.70

 3.  Wąsowicz Szymon  (1995)
 Kolanus Krzysztof  (1986)
 COSW Częstochowa 
Lic:D0351120001/D0351120016


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 6.5 6.5 7.5 7.5 7.0 7.5 7.5 7.0 6.5 42.60
2. 301B32.0 7.0 6.5 8.0 8.0 7.5 7.0 7.0 8.0 8.0 45.00
3. 105B32.4 7.5 7.0 7.5 7.5 8.0 8.0 8.0 8.5 8.5 56.88
4. 405C32.7 6.5 7.0 7.0 7.5 7.5 6.5 7.0 7.0 7.5 57.51
5.5134D32.5 7.0 6.0 7.0 7.0 6.0 7.0 7.0 7.0 7.0 52.50
6. 107C32.8 6.0 5.0 6.5 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 53.76
Suma :

308.25

 4.  Stanio Stanisław  (1985)
 Brudny Sebastian  (1988)
 ZKS Stal Rzeszów 
Lic:D0120820001/D0120820006


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 6.0 39.00
2. 301B32.0 5.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 37.80
3. 403B32.1 7.0 6.0 7.0 6.5 7.0 7.5 7.5 7.5 8.0 45.36
4. 105B32.4 7.0 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 46.80
5.5231D32.0 7.0 6.0 6.5 7.0 7.0 6.5 7.0 6.0 6.5 40.20
6.5152B33.0 7.0 7.0 5.5 6.0 7.0 7.0 7.5 6.0 6.0 59.40
Suma :

268.56

 5.  Gniadek Aleksander  (1999)
 Kotowski Filip  (2000)
 UKS PM Syrena Warszawa 
Lic:D0261210019/D0261420024


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 6.0 5.5 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.5 39.60
2. 301B32.0 5.0 3.5 5.0 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 31.80
3.5132D32.1 3.5 3.5 5.5 6.0 4.0 5.5 5.0 5.5 6.0 31.50
4. 105C32.2 6.5 5.0 2.5 2.5 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 31.68
5. 403C31.9 6.5 6.0 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 37.05
6. 405C32.7 1.5 3.5 4.5 4.5 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 42.12
Suma :

213.75

 6.  Witański. Karol  (1995)
 Gierga. Adrian  (1992)
 MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy 
Lic:D0071120005/D0081120002


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 101B32.0 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 4.5 32.40
2.5211A32.0 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 6.0 5.5 5.5 5.0 31.20
3. 107C32.8 6.5 6.5 5.5 5.5 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 40.32
4. 205B33.0 6.0 5.5 4.0 4.0 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 48.60
5. 405C32.7 5.0 6.0 6.0 6.0 5.0 5.0 5.5 4.5 4.5 42.93
6. 305C32.8 2.0 1.0 2.0 1.5 2.5 0.5 2.0 1.5 1.5 14.28
Suma :

209.73

 7.  Muszer. Bartosz  (1995)
 Cieszkowski. Maciej  (1993)
 MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy 
Lic:D0081120003/D0071120002


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.5 6.0 5.0 5.0 5.5 6.0 6.5 6.0 5.5 33.60
2. 201A32.0 4.5 4.5 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 4.5 31.20
3. 105B32.4 6.0 6.5 5.0 5.0 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 43.20
4. 403C31.9 5.5 5.0 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 32.49
5.5132D32.1 5.0 5.0 5.0 5.5 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 38.43
6. 304C32.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

178.92


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian_Sierż Kozdrański_Grzegorz

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Wieża - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa157.60
2.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa147.00
3.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa133.10
4.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa94.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 25.50
2. 301B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
3. 201B  5 1.6 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 24.80
4. 403C  5 2.2 6.5 6.0 6.0 5.5 6.5 40.70
5. 105C  5 2.4 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 36.00
Suma :

157.60

 2.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 401B  5 1.5 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 22.50
3. 301C  5 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 21.60
4. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 36.30
5. 105C  5 2.4 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
Suma :

147.00

 3.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410021


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 22.50
2. 301C  5 1.6 4.5 5.0 5.5 5.0 4.5 23.20
3. 103B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 26.35
4. 612B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 4.0 28.05
5. 403C  5 2.2 5.0 5.0 5.0 5.5 4.0 33.00
Suma :

133.10

 4.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C  5 1.2 4.0 3.5 4.0 3.5 4.5 13.80
2. 401C  5 1.4 2.5 2.0 2.5 2.5 1.0 9.80
3. 612C  5 1.5 2.5 1.5 2.0 2.0 1.5 8.25
4. 103C  5 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 24.00
5. 403C  5 2.2 6.0 5.5 5.5 6.0 6.5 38.50
Suma :

94.35

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów393.35
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów290.85

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820012


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.0 7.0 8.0 7.0 32.25
2. 103B1 1.7 7.0 7.0 7.0 7.5 6.5 35.70
3. 201B1 1.6 8.0 7.5 8.0 7.5 7.5 36.80
4. 301B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.0 32.30
5.5132D1 2.2 7.5 7.0 7.0 7.0 6.5 46.20
6. 105B1 2.6 6.5 7.0 7.0 6.5 6.5 52.00
7. 405C1 3.1 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 58.90
8. 305C1 3.0 6.0 6.5 6.0 6.5 4.0 55.50
9. 203B1 2.3 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 43.70
Suma :

393.35

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 28.05
2. 201B1 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 25.60
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 30.60
4. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 39.60
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 30.60
6. 404C1 2.8 5.0 4.5 4.5 4.5 5.5 39.20
7. 105C1 2.4 4.0 2.5 4.0 3.5 3.5 26.40
8. 203C1 2.0 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 33.00
9. 303C1 2.1 6.0 6.0 6.0 6.5 5.0 37.80
Suma :

290.85

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Gackowski
Kamil
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa185.65
2.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa170.90
3.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów165.40
4.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa162.05
5.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów147.30
6.Beśka Dominik2001COSW Częstochowa97.30
7.Matysiak Filip2000COSW Częstochowa76.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420024


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 28.90
2. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
3. 203C1 2.0 5.0 5.0 5.0 4.5 6.0 30.00
4. 303C1 2.1 5.5 5.0 5.5 5.0 4.5 32.55
5. 403C1 2.2 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
6. 105C1 2.4 5.0 4.0 4.0 3.5 3.5 27.60
Suma :

185.65

 2.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210017


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 23.80
2. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 27.75
3. 201C1 1.5 6.0 6.0 6.0 7.0 6.5 27.75
4. 301C1 1.6 6.0 6.5 5.5 6.5 6.5 30.40
5. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 39.60
6. 105C1 2.4 3.5 3.0 3.0 3.0 3.0 21.60
Suma :

170.90

 3.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.5 6.5 7.0 29.25
2. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 33.15
3. 201B1 1.6 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
4. 403C1 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
5. 104C1 2.2 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 17.60
6. 203C1 2.0 4.0 2.5 3.0 3.0 1.5 17.00
Suma :

165.40

 4.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420025


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 30.60
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
3. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.0 6.5 7.0 29.25
4. 301C1 1.6 1.5 0.5 1.0 1.0 1.0 4.80
5. 403C1 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 39.60
6. 203C1 2.0 5.5 4.5 4.5 5.0 5.0 29.00
Suma :

162.05

 5.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820027


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 22.75
2. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 24.00
3. 201C1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 27.75
4. 301C1 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 28.00
5. 402C1 1.6 5.5 5.0 5.0 4.5 5.5 24.80
6. 103C1 1.6 5.0 4.0 4.5 4.0 4.0 20.00
Suma :

147.30

 6.   Beśka Dominik 
 2001 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120012


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.0 3.5 3.5 3.5 3.0 12.60
2. 201A1 1.7 3.5 3.5 3.5 4.0 3.5 17.85
3. 402C1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 2.5 21.60
4. 103C1 1.6 1.5 3.0 2.5 2.0 2.5 11.20
5. 202C1 1.5 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 18.75
6.5121D1 1.7 3.0 3.0 3.0 1.5 3.0 15.30
Suma :

97.30

 7.   Matysiak Filip 
 2000 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 3.0 3.0 4.5 3.5 3.0 11.40
2. 201A1 1.7 3.5 3.5 3.5 4.5 3.5 17.85
3. 401C1 1.4 4.0 3.5 4.0 4.0 4.5 16.80
4. 102B1 1.5 4.0 4.0 3.5 3.0 3.0 15.75
5. 402C1 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 202C1 1.5 3.5 3.0 3.5 3.0 3.5 15.00
Suma :

76.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa328.45
2.Musiał Edyta1993COSW Częstochowa175.25
3.Rogóż Dominika1995ZKS Stal Rzeszów171.15
4.Zabielska Magdalena1994COSW Częstochowa117.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 35.10
3. 301B3 1.9 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 33.25
4. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 36.75
5.5231D3 2.0 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 38.00
6. 105B3 2.4 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 44.40
7. 305C3 2.8 5.5 5.0 4.5 4.5 5.0 40.60
8. 205C3 2.8 4.5 4.0 4.5 5.0 4.5 37.80
9. 405C3 2.7 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 33.75
Suma :

328.45

 2.   Musiał Edyta 
 1993 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 4.0 3.5 3.0 3.5 3.0 15.00
2. 201B3 1.8 5.0 4.0 4.5 4.0 4.0 22.50
3. 401B3 1.4 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 22.40
4. 301C3 1.8 3.5 3.0 3.0 3.5 3.5 18.00
5.5211A3 2.0 3.0 3.0 3.5 3.5 3.0 19.00
6. 103B3 1.6 3.5 2.5 2.5 3.0 3.0 13.60
7. 202A3 1.8 4.0 4.0 3.5 3.5 4.0 20.70
8. 403C3 1.9 4.5 4.0 3.5 4.0 4.0 22.80
9. 302C3 1.7 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 21.25
Suma :

175.25

 3.   Rogóż Dominika 
 1995 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C3 1.4 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 18.90
2. 201A3 1.9 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 17.10
3. 301C3 1.8 4.0 4.0 3.5 4.0 3.0 20.70
4. 401C3 1.3 4.5 3.5 4.5 4.0 3.5 15.60
5.5211A3 2.0 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 30.00
6. 103C3 1.5 2.5 2.0 2.5 2.0 3.5 10.50
7. 202A3 1.8 3.0 3.0 4.0 4.0 3.0 18.00
8. 302C3 1.7 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 20.40
9. 403C3 1.9 4.0 3.5 3.0 3.5 3.5 19.95
Suma :

171.15

 4.   Zabielska Magdalena 
 1994 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C3 1.4 3.5 2.5 3.5 2.0 3.0 12.60
2. 201B3 1.8 4.0 3.5 3.5 2.5 4.0 19.80
3. 301C3 1.8 1.5 1.0 1.5 0.5 2.0 7.20
4. 401B3 1.4 4.5 3.0 4.0 4.0 4.0 16.80
5.5211A3 2.0 5.0 4.0 4.5 5.0 5.0 29.00
6. 203C3 1.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
7. 403C3 1.9 3.5 3.5 3.0 3.0 2.5 18.05
8. 103C3 1.5 3.0 2.0 2.5 2.0 3.0 11.25
9. 303C3 2.0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 3.00
Suma :

117.70

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
3m - OPEN - Mężczyźni - ELIMINACJE

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów384.25
2.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów331.30
3.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów286.25
4.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów269.40
5.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów239.70
6.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów178.05
7.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice145.50
8.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów119.85

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 72.00
2. 107B3 3.1 8.5 8.0 7.5 8.0 8.0 74.40
3. 407C3 3.4 7.5 8.5 7.5 8.0 7.5 78.20
4. 307C3 3.5 7.0 7.5 6.0 8.0 5.5 71.75
5. 205B3 3.0 7.0 6.5 6.5 7.5 7.0 61.50
6.5337D3 3.3 3.0 3.0 2.5 2.0 2.5 26.40
Suma :

384.25

 2.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 6.0 7.0 7.5 8.0 6.5 56.70
2.5152B3 3.0 6.5 6.0 5.5 6.5 6.5 57.00
3. 107B3 3.1 6.5 6.5 7.0 6.5 7.0 62.00
4. 205B3 3.0 6.0 6.5 5.0 5.5 6.0 52.50
5. 305B3 3.0 5.0 6.0 6.0 6.5 7.0 55.50
6.5235D3 2.8 5.5 5.0 6.0 5.5 6.0 47.60
Suma :

331.30

 3.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 5.5 6.5 6.5 6.5 6.0 51.30
2.5152B3 3.0 5.0 3.5 5.0 5.0 5.5 45.00
3. 107B3 3.1 4.5 5.5 5.0 6.0 5.0 48.05
4. 205B3 3.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 54.00
5. 305B3 3.0 4.5 5.0 4.5 5.5 5.0 43.50
6. 105B3 2.4 5.5 6.0 6.5 6.0 6.5 44.40
Suma :

286.25

 4.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 5.5 7.0 6.5 7.0 6.5 60.00
2. 107B3 3.1 5.0 5.0 6.0 5.0 5.5 48.05
3. 407C3 3.4 2.0 2.5 2.5 2.0 2.0 22.10
4. 205B3 3.0 6.5 7.0 6.0 5.5 5.5 54.00
5. 307C3 3.5 2.5 3.5 2.5 4.5 2.5 29.75
6.5152B3 3.0 5.0 6.5 6.5 6.0 6.0 55.50
Suma :

269.40

 5.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 39.60
2. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 48.60
3. 107C3 2.8 5.0 4.0 5.0 4.5 5.0 40.60
4. 205C3 2.8 4.0 3.5 4.0 4.0 4.5 33.60
5. 305C3 2.8 5.5 6.0 5.0 4.5 5.5 44.80
6.5134D3 2.5 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 32.50
Suma :

239.70

 6.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B3 2.1 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 40.95
2. 105B3 2.4 4.5 4.0 2.5 4.0 3.5 27.60
3. 405C3 2.7 3.5 4.0 3.5 4.0 3.5 29.70
4. 303C3 2.0 4.0 4.5 4.5 4.0 5.0 26.00
5. 203C3 1.9 5.5 5.0 5.0 4.0 4.5 27.55
6.5132D3 2.1 6.0 4.5 4.0 3.0 4.0 26.25
Suma :

178.05

 7.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C3 2.8 3.0 4.5 3.0 4.0 3.5 29.40
2. 405C3 2.7 4.5 5.5 5.0 5.5 4.5 40.50
3. 205B3 3.0 5.0 5.5 5.0 3.5 4.0 42.00
4. 305C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
5.5154C3 3.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 105B3 2.4 4.5 4.5 5.5 4.5 5.0 33.60
Suma :

145.50

 8.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403C3 1.9 2.5 4.0 3.0 5.0 3.5 19.95
2.5323D3 2.5 5.0 5.0 5.5 5.0 3.5 37.50
3. 204C3 2.0 3.0 3.0 4.0 2.5 2.5 17.00
4. 304C3 2.1 3.0 3.5 2.5 3.5 3.0 19.95
5. 104C3 2.0 1.5 2.0 2.5 4.0 3.0 15.00
6.5131D3 1.9 0.5 2.5 3.0 1.5 1.5 10.45
Suma :

119.85

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów384.25
2.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów250.55
3.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice145.50
4.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów119.85

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 72.00
2. 107B3 3.1 8.5 8.0 7.5 8.0 8.0 74.40
3. 407C3 3.4 7.5 8.5 7.5 8.0 7.5 78.20
4. 307C3 3.5 7.0 7.5 6.0 8.0 5.5 71.75
5. 205B3 3.0 7.0 6.5 6.5 7.5 7.0 61.50
6.5337D3 3.3 3.0 3.0 2.5 2.0 2.5 26.40
Suma :

384.25

 2.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B3 1.8 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 37.80
2. 301B3 1.9 5.0 5.5 6.0 5.0 5.5 30.40
3. 405B3 3.0 6.0 6.5 6.5 5.5 6.0 55.50
4. 107B3 3.1 4.0 4.0 3.5 3.0 4.5 35.65
5.5152B3 3.0 5.0 6.0 5.5 5.0 5.5 48.00
6. 105B3 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 43.20
Suma :

250.55

 3.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C3 2.8 3.0 4.5 3.0 4.0 3.5 29.40
2. 405C3 2.7 4.5 5.5 5.0 5.5 4.5 40.50
3. 205B3 3.0 5.0 5.5 5.0 3.5 4.0 42.00
4. 305C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
5.5154C3 3.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 105B3 2.4 4.5 4.5 5.5 4.5 5.0 33.60
Suma :

145.50

 4.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403C3 1.9 2.5 4.0 3.0 5.0 3.5 19.95
2.5323D3 2.5 5.0 5.0 5.5 5.0 3.5 37.50
3. 204C3 2.0 3.0 3.0 4.0 2.5 2.5 17.00
4. 304C3 2.1 3.0 3.5 2.5 3.5 3.0 19.95
5. 104C3 2.0 1.5 2.0 2.5 4.0 3.0 15.00
6.5131D3 1.9 0.5 2.5 3.0 1.5 1.5 10.45
Suma :

119.85

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
1m - Grupa OPEN - Kobiety - ELIMINACJE

 

Sędziowie
J1
Ślusarek
Tadeusz
Tychy
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów220.65
2.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów194.25
3.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice162.95
4.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa152.05
5.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa113.75

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.5 7.0 6.5 7.0 48.00
2. 105C1 2.4 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 44.40
3. 203B1 2.3 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 43.70
4. 303B1 2.4 5.5 6.5 5.5 5.0 6.0 40.80
5.5233D1 2.5 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 43.75
Suma :

220.65

 2.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 46.80
2. 105C1 2.4 6.0 4.5 4.0 4.5 5.0 33.60
3. 203B1 2.3 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 40.25
4. 303B1 2.4 5.0 5.5 4.5 5.5 6.0 38.40
5.5132D1 2.2 6.0 5.0 5.0 5.5 5.5 35.20
Suma :

194.25

 3.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 6.0 5.5 5.0 4.0 4.0 31.90
2. 203B1 2.3 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 34.50
3. 303C1 2.1 4.0 5.5 4.5 5.5 5.0 31.50
4. 403C1 2.2 5.0 6.0 5.5 5.5 5.5 36.30
5.5124D1 2.3 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 28.75
Suma :

162.95

 4.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 4.5 31.90
2. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.5 4.5 5.0 28.60
3. 203C1 2.0 5.5 5.0 3.5 5.0 4.5 29.00
4. 303C1 2.1 5.5 4.5 4.5 5.5 5.0 31.50
5.5124D1 2.3 3.5 5.0 4.5 5.0 4.0 31.05
Suma :

152.05

 5.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 2.5 2.5 3.0 3.0 3.0 18.70
2. 203C1 2.0 5.5 4.0 4.0 4.5 4.5 26.00
3. 303C1 2.1 4.5 3.0 3.0 3.0 2.5 18.90
4. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 26.40
5.5122D1 1.9 4.5 4.0 4.0 5.0 4.0 23.75
Suma :

113.75

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - OPEN - Mężczyźni - FINAŁ

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów415.45
2.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów348.10
3.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów332.05
4.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów253.40
5.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów248.85
6.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów224.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 8.0 8.0 8.5 8.0 8.0 72.00
2. 107B3 3.1 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 55.80
3. 407C3 3.4 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 66.30
4. 307C3 3.5 8.5 8.0 8.0 8.0 8.5 85.75
5. 205B3 3.0 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 63.00
6.5337D3 3.3 7.5 7.5 7.5 7.0 6.5 72.60
Suma :

415.45

 2.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 7.0 7.5 7.5 6.5 7.5 66.00
2. 107B3 3.1 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 65.10
3. 407C3 3.4 6.5 7.0 6.5 7.5 6.0 68.00
4. 205B3 3.0 4.5 5.0 4.5 5.5 5.5 45.00
5. 307C3 3.5 4.0 4.5 4.0 4.5 4.5 45.50
6.5152B3 3.0 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 58.50
Suma :

348.10

 3.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 7.0 7.5 7.0 7.5 7.0 58.05
2.5152B3 3.0 5.5 5.0 6.0 7.0 6.5 54.00
3. 107B3 3.1 7.0 6.0 6.5 6.5 7.5 62.00
4. 205B3 3.0 4.5 4.0 4.0 5.0 4.5 39.00
5. 305B3 3.0 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 63.00
6.5235D3 2.8 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 56.00
Suma :

332.05

 4.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 44.40
2. 405C3 2.7 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 44.55
3. 107C3 2.8 3.5 3.5 3.0 4.5 3.5 29.40
4. 205C3 2.8 5.0 6.0 6.0 6.0 6.5 50.40
5. 305C3 2.8 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 43.40
6.5134D3 2.5 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 41.25
Suma :

253.40

 5.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 40.50
2.5152B3 3.0 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 45.00
3. 107B3 3.1 1.0 1.0 2.0 2.0 1.5 13.95
4. 205B3 3.0 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 51.00
5. 305B3 3.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 54.00
6. 105B3 2.4 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 44.40
Suma :

248.85

 6.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B3 2.1 6.0 5.5 5.5 5.0 6.5 35.70
2. 105B3 2.4 5.0 5.0 4.0 6.0 5.5 37.20
3. 405C3 2.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 52.65
4. 303C3 2.0 5.0 5.0 5.5 6.0 5.5 32.00
5. 203C3 1.9 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 33.25
6.5132D3 2.1 5.5 5.5 4.5 5.0 5.5 33.60
Suma :

224.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 1m - OPEN - Kobiety - FINAŁ

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów225.45
2.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów202.60
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa164.35
4.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice160.35
5.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa138.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.5 50.40
2. 105C1 2.4 6.0 6.0 5.5 5.5 5.5 40.80
3. 203B1 2.3 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 44.85
4. 303B1 2.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 44.40
5.5233D1 2.5 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 45.00
Suma :

225.45

 2.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.0 7.0 7.0 48.00
2. 105C1 2.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 43.20
3. 203B1 2.3 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 36.80
4. 303B1 2.4 5.0 5.5 5.0 5.0 5.5 37.20
5.5132D1 2.2 5.5 6.5 5.0 5.5 6.0 37.40
Suma :

202.60

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 34.10
2. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
3. 203C1 2.0 6.0 5.0 5.5 6.0 6.0 35.00
4. 303C1 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 34.65
5.5124D1 2.3 3.5 4.0 4.0 4.5 4.0 27.60
Suma :

164.35

 4.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 4.5 5.0 4.5 4.5 4.5 29.70
2. 203B1 2.3 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 31.05
3. 303C1 2.1 5.5 5.0 4.5 5.5 5.0 32.55
4. 403C1 2.2 6.5 7.0 6.5 6.5 6.5 42.90
5.5124D1 2.3 2.0 4.5 4.0 3.5 3.0 24.15
Suma :

160.35

 5.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 26.40
2. 203C1 2.0 3.5 2.5 2.5 3.0 3.0 17.00
3. 303C1 2.1 5.0 4.0 5.0 4.5 4.0 28.35
4. 403C1 2.2 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 36.30
5.5122D1 1.9 5.5 5.5 5.0 6.0 5.0 30.40
Suma :

138.45

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów273.25
2.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów262.30
3.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa241.80
4.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów232.65
5.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa229.00
6.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice209.75
7.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa206.50
8.Lament Weronika1999UKS Auerbach Tychy195.25
9.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa192.40
10.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa162.50
11.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa158.10
12.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa138.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.0 7.0 7.5 7.0 34.40
2. 201B3 1.8 7.5 7.5 7.5 7.0 7.5 40.50
3. 301B3 1.9 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 34.20
4. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.0 7.5 8.0 45.15
5.5132D3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 37.80
6. 105B3 2.4 5.5 5.5 6.0 6.0 6.5 42.00
7. 205C3 2.8 5.0 4.5 4.5 4.5 5.0 39.20
Suma :

273.25

 2.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 31.20
2. 201B3 1.8 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 24.30
3. 301B3 1.9 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 36.10
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 7.0 37.80
5.5211A3 2.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 36.00
6. 105C3 2.2 6.5 7.0 6.0 6.0 7.0 42.90
7. 405C3 2.7 6.5 6.5 6.0 7.5 7.0 54.00
Suma :

262.30

 3.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.0 5.5 6.0 27.20
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 32.40
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 34.20
4.5132D3 2.1 5.0 5.5 5.5 6.0 5.5 34.65
5. 403B3 2.1 5.5 6.0 6.0 6.0 5.0 36.75
6. 105B3 2.4 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 39.60
7. 303C3 2.0 6.5 6.0 6.0 6.5 6.0 37.00
Suma :

241.80

 4.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.0 6.0 5.5 29.70
3. 301B3 1.9 6.0 5.5 5.0 6.0 6.5 33.25
4. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.5 6.0 6.5 32.30
5.5211A3 2.0 6.0 5.5 5.0 6.0 5.0 33.00
6. 404C3 2.4 5.5 5.0 5.0 5.0 4.5 36.00
7. 105C3 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 39.60
Suma :

232.65

 5.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
2. 201A3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 34.20
3. 301A3 2.0 6.0 6.0 6.0 7.0 6.0 36.00
4. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.5 5.5 6.5 31.35
5.5132D3 2.1 3.5 4.0 4.0 3.5 4.0 24.15
6. 404C3 2.4 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 36.00
7. 105C3 2.2 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 38.50
Suma :

229.00

 6.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 27.20
2. 201A3 1.9 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 28.50
3. 301B3 1.9 3.5 3.5 3.0 3.5 3.5 19.95
4. 403B3 2.1 5.5 5.5 5.0 6.0 6.0 35.70
5.5211A3 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 24.00
6. 105C3 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
7. 203A3 2.4 5.0 4.5 4.5 5.0 5.5 34.80
Suma :

209.75

 7.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 26.40
2. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 25.20
3. 201C3 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 26.35
4. 301A3 2.0 4.5 4.0 3.5 4.5 4.0 25.00
5.5132D3 2.1 5.0 5.0 5.0 4.0 5.5 31.50
6. 403B3 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 34.65
7. 105C3 2.2 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 37.40
Suma :

206.50

 8.   Lament Weronika 
 1999 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 27.20
2. 201A3 1.9 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 30.40
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 28.50
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 37.80
5.5211A3 2.0 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 26.00
6. 105C3 2.2 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 34.10
7.5134D3 2.5 1.5 1.5 1.5 2.5 1.0 11.25
Suma :

195.25

 9.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 27.00
2. 201C3 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
3. 301C3 1.8 5.0 4.5 4.5 4.5 5.0 25.20
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 25.20
5.5211A3 2.0 5.5 6.0 5.5 5.5 5.0 33.00
6. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 28.00
7. 403C3 1.9 4.5 5.0 5.5 5.0 5.0 28.50
Suma :

192.40

 10.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 27.00
3. 301B3 1.9 3.5 3.5 3.5 3.0 4.5 19.95
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 25.90
5.5132D3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 31.35
7. 105C3 2.2 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 31.90
Suma :

162.50

 11.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 4.5 4.5 4.5 5.0 4.0 20.25
2. 201B3 1.8 5.0 4.0 4.5 5.0 4.0 24.30
3. 301C3 1.8 5.5 5.5 5.0 5.0 5.0 27.90
4. 401B3 1.4 4.5 5.0 5.0 5.0 3.5 20.30
5.5211A3 2.0 3.5 2.5 4.0 3.5 3.0 20.00
6. 103B3 1.6 5.0 4.5 4.5 4.5 4.0 21.60
7. 403C3 1.9 4.5 4.0 4.5 4.0 4.0 23.75
Suma :

158.10

 12.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 20.25
2. 201B3 1.8 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 24.30
3. 301C3 1.8 5.5 5.0 5.5 5.5 4.5 28.80
4. 401B3 1.4 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0 0.70
5.5221D3 1.8 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 21.60
6. 103B3 1.6 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 19.20
7. 403C3 1.9 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 23.75
Suma :

138.60

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa252.45
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów248.50
3.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa239.25
4.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa204.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 612B  5 1.7 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 34.85
2.5231D  5 2.1 6.5 6.0 6.0 4.5 6.0 37.80
3. 401B  5 1.5 7.5 7.5 7.5 8.0 7.5 33.75
4. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 4.5 4.5 26.35
5. 105B  5 2.6 4.5 3.0 3.5 4.0 4.0 29.90
6. 405C  5 3.1 4.5 4.0 4.5 5.0 3.5 40.30
7.5132D  5 2.2 8.0 7.0 7.5 7.5 7.5 49.50
Suma :

252.45

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.0 6.0 6.5 6.0 7.0 29.25
2. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
3. 201B  5 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 6.5 33.60
4. 301B  5 1.7 7.0 6.5 6.5 6.0 7.0 34.00
5. 612B  5 1.7 7.0 7.0 7.0 7.0 6.0 35.70
6. 105C  5 2.4 5.5 5.5 5.5 5.5 4.5 39.60
7. 203B  5 2.3 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 48.30
Suma :

248.50

 3.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 31.45
2. 201B  5 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 24.80
3. 301B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 25.50
4. 401B  5 1.5 7.0 6.5 6.5 7.5 6.5 30.00
5. 612B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 30.60
6. 403C  5 2.2 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 46.20
7. 105B  5 2.6 6.5 6.5 6.0 7.0 6.5 50.70
Suma :

239.25

 4.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420014


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
2. 201B  5 1.6 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 19.20
3. 301B  5 1.7 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
4. 401B  5 1.5 4.5 5.5 5.5 5.0 4.5 22.50
5. 105C  5 2.4 5.0 4.0 4.0 3.5 3.5 27.60
6. 403C  5 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
7.5231D  5 2.1 5.5 6.0 6.0 5.5 7.0 36.75
Suma :

204.30

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa229.90
2.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa220.95
3.Pustelnik Karolina1997MKS PM Katowice215.55

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.80
3. 301B1 1.7 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 27.20
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 27.00
5.5122D1 1.9 4.5 4.0 4.0 4.5 5.0 24.70
6. 104C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 36.30
7. 203C1 2.0 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 24.00
8. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 33.00
Suma :

229.90

 2.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 28.05
2. 201B1 1.6 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 28.00
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 5.0 6.0 6.5 28.05
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 22.50
5.5231D1 2.1 3.0 3.0 3.0 3.0 4.0 18.90
6. 203C1 2.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 30.00
7. 303C1 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 34.65
8. 104C1 2.2 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 30.80
Suma :

220.95

 3.   Pustelnik Karolina 
 1997 MKS PM Katowice  
Lic:D0081110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 4.5 4.5 5.5 4.5 23.80
2. 201A1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
3. 301B1 1.7 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 22.95
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.0 4.5 6.0 22.50
5.5211A1 1.8 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 31.50
6. 104C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 3.5 33.00
7. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 31.90
8.5122D1 1.9 4.0 4.0 4.0 3.5 3.5 21.85
Suma :

215.55

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów530.85
2.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa460.80
3.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów349.25
4.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy298.30
5.Cieszkowski Maciej1993UKS Auerbach Tychy281.45
6.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów279.45
7.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice217.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
2. 201B3 1.8 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 37.80
3. 301B3 1.9 8.5 8.5 8.5 8.0 8.5 48.45
4. 403B3 2.1 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 47.25
5.5231D3 2.0 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 44.00
6. 405B3 3.0 7.0 7.5 7.0 7.0 6.5 63.00
7. 107B3 3.1 7.5 6.5 7.0 6.5 6.5 62.00
8. 205B3 3.0 5.5 5.5 5.5 6.5 6.0 51.00
9. 307C3 3.5 8.0 7.5 8.0 8.0 7.0 82.25
10.5152B3 3.0 7.0 6.5 7.0 6.5 7.0 61.50
Suma :

530.85

 2.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
2. 201B3 1.8 5.0 5.5 5.0 5.5 6.0 28.80
3. 301B3 1.9 8.0 8.0 8.0 8.0 7.5 45.60
4. 403B3 2.1 8.0 9.0 8.5 7.0 8.5 52.50
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 6.5 7.0 7.5 42.00
6. 405B3 3.0 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 63.00
7. 107C3 2.8 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 61.60
8. 205B3 3.0 5.0 5.0 5.0 5.5 4.5 45.00
9. 305B3 3.0 3.0 2.5 3.0 3.5 4.5 28.50
10.5235D3 2.8 7.5 7.5 7.0 7.0 7.0 60.20
Suma :

460.80

 3.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
2. 201B3 1.8 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 301B3 1.9 7.0 6.5 7.0 6.0 7.0 38.95
4. 403B3 2.1 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 39.90
5.5132D3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 37.80
6. 405C3 2.7 4.5 4.0 4.5 4.0 4.0 33.75
7. 107C3 2.8 3.0 2.0 3.0 3.5 2.5 23.80
8. 205C3 2.8 3.0 3.0 3.0 3.5 3.5 26.60
9. 305C3 2.8 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 49.00
10.5134D3 2.5 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 41.25
Suma :

349.25

 4.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 28.00
2. 203A3 2.4 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 5.0 4.0 5.5 30.40
4. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 22.40
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 4.0 4.0 4.5 26.00
6. 107C3 2.8 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 44.80
7. 205B3 3.0 3.5 3.5 4.0 4.0 3.0 33.00
8. 305C3 2.8 1.5 1.5 1.5 1.5 1.0 12.60
9. 405C3 2.7 5.0 5.0 4.5 4.5 4.0 37.80
10.5132D3 2.1 4.5 4.0 4.5 4.0 5.0 27.30
Suma :

298.30

 5.   Cieszkowski Maciej 
 1993 UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 27.20
2. 201A3 1.9 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 31.35
3. 301A3 2.0 3.5 2.5 3.0 3.5 3.5 20.00
4. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 30.40
5.5211A3 2.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.5 26.00
6. 105B3 2.4 5.0 4.5 5.0 4.5 4.5 33.60
7. 204C3 2.0 3.5 3.0 3.5 4.0 4.0 22.00
8. 304C3 2.1 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 28.35
9. 404C3 2.4 4.5 4.0 4.0 4.5 3.5 30.00
10.5132D3 2.1 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 32.55
Suma :

281.45

 6.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.5 6.5 7.0 6.0 27.30
2. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 25.60
3. 201B3 1.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 31.50
4. 301B3 1.9 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 28.50
5.5211A3 2.0 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 35.00
6. 403C3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 34.20
7. 105C3 2.2 4.0 3.5 4.0 3.5 3.0 24.20
8. 203C3 1.9 4.0 3.5 4.0 3.5 3.5 20.90
9. 303C3 2.0 5.0 4.0 4.5 4.5 3.5 26.00
10.5132D3 2.1 4.5 4.0 4.5 4.0 3.5 26.25
Suma :

279.45

 7.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  
Lic:D0081120003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.0 6.5 5.5 29.60
2. 201A3 1.9 5.5 4.5 5.0 6.0 5.0 29.45
3. 301B3 1.9 5.5 4.5 5.0 4.5 4.5 26.60
4. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 25.65
5.5211A3 2.0 3.5 3.0 3.0 3.5 3.5 20.00
6. 105B3 2.4 3.5 4.0 3.5 4.0 4.5 27.60
7. 204B3 2.3 1.0 0.5 1.0 0.5 1.5 5.75
8. 305C3 2.8 1.5 1.0 2.0 1.5 1.5 12.60
9. 405C3 2.7 2.0 1.0 1.5 2.0 3.0 14.85
10.5132D3 2.1 4.0 4.0 4.0 5.0 4.0 25.20
Suma :

217.30

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-10
Trampolina 3m - SYNCHRON - Kobiety

 

Sędziowie
E1
Gackowski
Kamil
Warszawa
E2
Gruszka
Mirosława
Katowice
E3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
E4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
S1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
S2
Czerwiński
Karol
Warszawa
S3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
S4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena
Pyrzak Patrycja
1984
1992
ZKS Stal Rzeszów229.17
2.Gac Alicja
Taciak Anna
1998
1999
UKS PM Syrena Warszawa190.71
3.Wróbel Magdalena
Reczulska Sara
1995
1997
COSW Częstochowa175.44
4.Lament. Weronika
Muszer. Aleksandra
1999
1999
MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy172.47
5.Jasnowska Weronika
Lewandowska Natalia
1999
1999
COSW Częstochowa114.27

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Chłanda Magdalena  (1984)
 Pyrzak Patrycja  (1992)
 ZKS Stal Rzeszów 
Lic:D0120810003/D0120810002


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 301B32.0 6.5 7.0 5.5 6.0 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 42.00
2.5132D32.0 7.0 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 7.5 6.5 6.5 39.00
3. 105B32.4 7.5 6.0 6.0 6.5 7.5 8.0 8.0 8.0 7.5 51.84
4. 405C32.7 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 7.0 6.0 52.65
5. 205C32.8 5.5 3.5 4.5 4.5 7.0 6.0 5.5 5.5 5.0 43.68
Suma :

229.17

 2.  Gac Alicja  (1998)
 Taciak Anna  (1999)
 UKS PM Syrena Warszawa 
Lic:D0261410002/D0261410008


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 301C32.0 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 7.0 7.5 7.0 7.0 39.60
2. 201C32.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 37.20
3. 403B32.1 6.5 6.0 6.0 5.5 7.0 6.0 6.0 7.0 6.0 39.06
4.5132D32.1 3.5 4.5 5.5 5.5 5.5 6.0 7.0 6.0 6.5 35.91
5. 105C32.2 6.0 4.5 5.5 5.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 38.94
Suma :

190.71

 3.  Wróbel Magdalena  (1995)
 Reczulska Sara  (1997)
 COSW Częstochowa 
Lic:D0351110001/D0351110003


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 6.5 7.0 5.5 6.0 7.0 7.5 7.5 8.0 8.0 42.60
2.5231D32.0 6.0 6.0 5.5 5.5 7.0 6.5 6.5 6.5 7.0 37.80
3. 105B32.4 4.0 4.0 2.5 4.5 5.5 4.5 6.0 5.5 5.5 35.28
4. 205C32.8 4.5 3.0 1.0 1.5 5.5 3.0 4.0 4.5 4.0 28.56
5. 303C32.0 4.5 5.0 4.0 3.5 4.0 6.0 5.5 6.0 6.5 31.20
Suma :

175.44

 4.  Lament. Weronika  (1999)
 Muszer. Aleksandra  (1999)
 MKS PM Katowice-UKS Auerbach Tychy 
Lic:D0071110005/D0081110005


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.5 6.5 5.0 5.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 36.00
2. 201A32.0 6.0 7.0 6.0 5.0 7.5 7.5 7.0 7.0 7.0 40.20
3. 105C32.2 4.5 4.5 5.0 5.5 6.0 6.5 6.0 6.5 7.0 37.62
4. 403B32.1 4.5 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 34.65
5.5134D32.5 4.5 4.0 1.0 0.5 1.0 3.5 4.0 4.0 3.5 24.00
Suma :

172.47

 5.  Jasnowska Weronika  (1999)
 Lewandowska Natalia  (1999)
 COSW Częstochowa 
Lic:D0351110006/D0351110007


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201C32.0 5.0 4.5 5.5 5.0 6.0 6.0 6.5 4.5 4.5 31.80
2. 301C32.0 5.5 5.5 3.5 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 4.5 29.40
3. 403C31.9 5.5 5.5 4.5 4.5 6.0 5.5 5.0 5.0 5.0 29.07
4. 103B31.6 4.0 3.5 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 4.5 24.00
5.5231D32.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

114.27


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian_Sierż Kozdrański_Grzegorz

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Trampolina 3m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa159.55
2.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa159.15
3.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów134.50
4.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa127.75
5.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa85.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.0 5.5 4.5 25.60
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 32.40
3. 301B3 1.9 5.5 6.0 6.0 6.0 5.0 33.25
4. 403C3 1.9 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 34.20
5. 105C3 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 34.10
Suma :

159.55

 2.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.00
2. 201C3 1.7 6.0 5.5 5.0 6.0 5.5 28.90
3. 301C3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 32.40
4. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.5 6.0 31.35
5. 105C3 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 5.0 38.50
Suma :

159.15

 3.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 21.70
2. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 24.80
3. 201B3 1.8 5.5 4.0 4.5 4.5 4.0 23.40
4. 301B3 1.9 6.0 5.5 6.0 6.0 4.5 33.25
5. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.5 6.0 4.5 31.35
Suma :

134.50

 4.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410021


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
2. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.0 4.5 22.40
3. 301C3 1.8 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 27.00
4. 403C3 1.9 4.0 4.5 4.5 3.5 4.0 23.75
5. 105C3 2.2 4.0 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
Suma :

127.75

 5.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110015


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.0 4.0 3.5 4.0 19.20
2. 401C3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
3. 201C3 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 26.35
4. 301C3 1.8 2.0 3.0 1.5 3.0 3.0 14.40
5. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 25.65
Suma :

85.60

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Wieża - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów368.90
2.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów252.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C  5 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
2. 403C  5 2.2 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 41.80
3. 301B  5 1.7 7.5 7.5 7.5 8.0 7.5 38.25
4.5231D  5 2.1 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 38.85
5. 105B  5 2.6 7.5 7.5 7.5 7.5 8.0 58.50
6. 405C  5 3.1 4.5 4.5 4.0 4.0 5.0 40.30
7. 205C  5 3.0 4.5 5.0 4.5 5.0 4.0 42.00
8. 622A  5 2.1 6.5 6.5 6.5 7.5 6.5 40.95
9. 303C  5 2.1 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 34.65
Suma :

368.90

 2.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.5 3.5 4.0 3.0 3.0 13.65
2. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
3. 201B  5 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 26.40
4. 301B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
5. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 25.50
6.5211A  5 1.8 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 32.40
7. 403C  5 2.2 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 38.50
8. 612B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
9. 203C  5 2.0 5.0 4.5 4.5 4.5 4.0 27.00
Suma :

252.95

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Trampolina 1m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa292.15
2.Musiał Edyta1993COSW Częstochowa175.75
3.Zabielska Magdalena1994COSW Częstochowa162.65
4.Rogóż Dominika1995ZKS Stal Rzeszów140.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
2. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 30.40
3. 301B1 1.7 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 34.00
4. 401B1 1.5 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 31.50
5.5231D1 2.1 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 34.65
6. 105C1 2.4 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 36.00
7. 203B1 2.3 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 27.60
8. 403C1 2.2 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 37.40
9. 303B1 2.4 4.0 3.5 4.0 4.5 5.0 30.00
Suma :

292.15

 2.   Musiał Edyta 
 1993 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 16.25
2. 201B1 1.6 4.5 4.0 4.0 4.0 4.0 19.20
3. 301B1 1.7 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 26.35
4. 401B1 1.5 4.0 4.0 4.0 4.5 5.0 18.75
5.5211A1 1.8 3.0 2.5 2.5 3.5 2.5 14.40
6. 103B1 1.7 3.5 3.0 3.0 4.5 4.5 18.70
7.5221D1 1.7 3.5 3.5 3.0 4.0 4.5 18.70
8. 403C1 2.2 4.0 4.5 4.0 4.0 3.5 26.40
9. 302B1 1.7 3.0 3.0 4.0 3.5 3.5 17.00
Suma :

175.75

 3.   Zabielska Magdalena 
 1994 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 3.0 3.5 4.0 3.5 4.5 13.20
2. 201B1 1.6 3.0 4.0 3.5 2.5 4.0 16.80
3. 301B1 1.7 1.0 1.0 1.5 2.0 2.5 7.65
4. 401B1 1.5 4.5 4.5 4.5 5.0 5.5 21.00
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 27.00
6. 103C1 1.6 3.5 4.0 4.5 4.0 4.5 20.00
7. 203C1 2.0 3.5 3.0 3.5 3.5 4.0 21.00
8. 402C1 1.6 4.5 4.5 4.0 4.5 4.5 21.60
9. 302C1 1.6 3.0 3.0 3.0 2.5 3.0 14.40
Suma :

162.65

 4.   Rogóż Dominika 
 1995 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810020


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 10.80
2. 201A1 1.7 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 21.25
3. 301C1 1.6 2.0 1.5 1.5 1.5 1.0 7.20
4. 401C1 1.4 3.5 2.5 3.0 3.0 3.0 12.60
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 5.5 6.0 5.5 29.70
6. 103C1 1.6 3.0 2.5 2.5 2.5 3.0 12.80
7. 202C1 1.5 3.0 3.0 3.0 3.5 3.5 14.25
8. 302C1 1.6 2.5 2.5 2.5 2.5 4.0 12.00
9. 402C1 1.6 4.5 4.0 4.0 4.5 3.5 20.00
Suma :

140.60

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa296.20
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów279.30
3.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa268.65
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa241.85
5.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa212.25
6.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa177.05

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420014


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 30.40
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 34.20
3. 301B3 1.9 4.5 4.5 5.0 5.5 5.5 28.50
4. 403B3 2.1 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 39.90
5.5231D3 2.0 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 33.00
6. 105B3 2.4 5.5 6.5 6.0 6.5 5.5 43.20
7. 405C3 2.7 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 51.30
8.5331D3 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 35.70
Suma :

296.20

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 6.5 6.0 6.0 6.5 25.90
2. 103B3 1.6 7.0 6.0 6.5 6.5 6.5 31.20
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 35.10
4. 301B3 1.9 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 37.05
5.5132D3 2.1 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 38.85
6. 403C3 1.9 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 34.20
7. 105C3 2.2 6.5 6.0 6.0 6.0 7.0 40.70
8. 203B3 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
Suma :

279.30

 3.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 32.40
2.5231D3 2.0 4.5 4.0 4.5 4.5 4.0 26.00
3. 301B3 1.9 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 22.80
4. 403C3 1.9 6.0 6.5 6.5 6.5 7.0 37.05
5. 103B3 1.6 7.0 7.0 6.5 7.0 6.0 32.80
6. 105B3 2.4 4.5 5.5 5.0 5.5 5.0 37.20
7. 405C3 2.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 40.50
8.5132D3 2.1 6.0 6.0 7.0 6.5 6.5 39.90
Suma :

268.65

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 6.5 5.5 5.5 6.0 6.0 31.50
3. 301B3 1.9 5.5 5.0 5.0 4.5 5.5 29.45
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 37.80
5.5231D3 2.0 4.5 4.5 5.5 4.5 6.0 29.00
6. 205C3 2.8 1.5 1.0 1.0 0.5 0.0 7.00
7. 405C3 2.7 5.0 4.0 4.0 5.0 4.0 35.10
8. 105B3 2.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 43.20
Suma :

241.85

 5.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120005


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.5 5.5 5.0 26.40
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 29.70
3. 301B3 1.9 5.0 3.5 4.5 5.0 5.0 27.55
4. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.0 6.0 5.0 28.50
5.5132D3 2.1 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 31.50
6. 105C3 2.2 4.5 4.5 4.0 4.5 3.5 28.60
7. 405C3 2.7 3.5 3.0 2.5 4.0 3.5 27.00
8. 303C3 2.0 3.0 2.0 2.5 2.0 2.0 13.00
Suma :

212.25

 6.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C3 1.4 4.5 4.0 5.0 4.5 5.0 19.60
2. 201C3 1.7 3.5 4.0 4.0 4.0 4.0 20.40
3. 301C3 1.8 4.5 4.0 4.0 4.5 5.0 23.40
4. 401C3 1.3 3.5 3.5 3.5 4.5 4.0 14.30
5.5221D3 1.8 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 24.30
6. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.5 6.0 6.0 27.20
7. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.0 5.5 5.0 26.60
8. 302C3 1.7 4.5 3.5 4.5 3.5 5.5 21.25
Suma :

177.05

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów246.30
2.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów212.15
3.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów208.05
4.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa185.65
5.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa181.20
6.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa171.10
7.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa163.95
8.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa154.10
9.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa150.75
10.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa133.85

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810009


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.0 7.0 7.5 7.0 32.25
2. 103B1 1.7 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 35.70
3. 201B1 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B1 1.7 6.5 6.5 6.0 6.0 7.0 32.30
5.5132D1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
6. 105C1 2.4 5.5 5.0 5.0 5.0 3.5 36.00
7. 203B1 2.3 6.5 6.0 6.0 5.5 6.5 42.55
Suma :

246.30

 2.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 27.20
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
3. 301B1 1.7 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 34.00
4. 403C1 2.2 5.5 6.5 6.0 6.5 6.5 41.80
5.5122D1 1.9 4.0 3.5 3.5 4.5 4.0 21.85
6. 105C1 2.4 4.5 4.0 4.5 4.5 4.0 31.20
7. 303C1 2.1 4.5 4.0 4.0 4.5 5.0 27.30
Suma :

212.15

 3.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 24.75
2. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 33.15
3. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 28.80
4. 301B1 1.7 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 21.25
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 6.0 5.5 4.5 29.70
6. 403C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 36.30
7. 104C1 2.2 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 34.10
Suma :

208.05

 4.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
2. 201C1 1.5 5.0 4.5 5.0 5.5 6.0 23.25
3. 301C1 1.6 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 26.40
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 27.00
5.5132D1 2.2 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 23.10
6.5311A1 1.9 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
7. 104C1 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 4.5 31.90
Suma :

185.65

 5.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 6.0 5.5 5.5 5.0 27.20
2. 201C1 1.5 4.5 4.5 4.5 4.5 5.5 20.25
3. 301C1 1.6 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 20.00
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 27.00
5.5221D1 1.7 5.0 3.5 3.5 5.0 5.0 22.95
6. 104C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 4.5 36.30
7. 403C1 2.2 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 27.50
Suma :

181.20

 6.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 4.5 4.0 3.5 5.0 4.5 19.50
2. 103B1 1.7 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 22.95
3. 201B1 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 6.0 25.60
4. 301B1 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 5.0 29.75
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 5.0 5.0 4.0 26.10
6. 403C1 2.2 3.5 3.0 3.5 3.0 4.0 22.00
7. 303C1 2.1 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 25.20
Suma :

171.10

 7.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 4.5 4.5 5.0 24.65
2. 201A1 1.7 5.0 5.5 5.5 7.0 5.0 27.20
3. 301A1 1.8 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 32.40
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 27.00
5.5122D1 1.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 303C1 2.1 4.0 3.5 4.0 4.5 4.0 25.20
7. 104C1 2.2 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 27.50
Suma :

163.95

 8.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410007


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 28.90
2. 201B1 1.6 5.0 4.5 5.5 4.5 5.0 23.20
3. 301C1 1.6 4.0 4.0 3.0 2.5 3.5 16.80
4. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 26.40
5.5122D1 1.9 4.5 4.0 4.0 3.0 2.5 20.90
6. 203C1 2.0 3.0 2.0 3.0 3.0 2.5 17.00
7. 104C1 2.2 3.5 3.0 3.0 3.5 3.0 20.90
Suma :

154.10

 9.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110006


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
2. 201C1 1.5 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 24.75
3. 301C1 1.6 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 19.20
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 23.25
5.5211A1 1.8 3.5 3.0 3.0 4.0 4.0 18.90
6. 403C1 2.2 4.5 3.5 4.0 4.0 4.0 26.40
7.5221D1 1.7 3.0 2.5 2.5 1.5 2.5 12.75
Suma :

150.75

 10.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 4.5 26.35
2. 201C1 1.5 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 24.00
3. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 24.80
4. 401B1 1.5 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 22.50
5.5221D1 1.7 1.0 0.0 0.5 0.5 1.5 3.40
6. 104C1 2.2 3.5 3.0 3.0 3.5 2.5 20.90
7. 202A1 1.7 2.5 2.0 2.5 1.5 2.5 11.90
Suma :

133.85

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa248.15
2.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa214.55

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 26.40
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.0 6.0 6.0 28.80
3. 301B3 1.9 5.0 4.5 4.5 5.0 5.5 27.55
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 25.20
5.5132D3 2.1 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 31.50
6. 403C3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 34.20
7. 105C3 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 38.50
8.5233D3 2.4 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
Suma :

248.15

 2.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 22.40
2. 201B3 1.8 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 27.90
3. 301B3 1.9 5.0 4.5 4.5 5.0 6.0 27.55
4. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.0 5.0 4.5 28.50
5.5132D3 2.1 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 31.50
6. 105C3 2.2 4.0 3.0 3.5 3.5 4.0 24.20
7. 303B3 2.3 2.5 2.5 2.5 3.0 3.5 18.40
8. 203B3 2.2 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 34.10
Suma :

214.55

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Wieża - OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa165.00
2.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów163.15
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa120.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261410008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 301C  5 1.6 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 201B  5 1.6 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 28.80
3. 403B  5 2.4 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 43.20
4.5132D  5 2.2 6.0 6.0 4.5 4.5 4.0 33.00
5. 105B  5 2.6 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 31.20
Suma :

165.00

 2.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 32.30
2.5211A  5 1.8 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 34.20
3. 612B  5 1.7 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 32.30
4. 201B  5 1.6 7.0 7.0 6.0 6.5 6.0 31.20
5. 301B  5 1.7 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
Suma :

163.15

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 23.80
2. 201B  5 1.6 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 20.00
3. 301C  5 1.6 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 24.80
4. 401B  5 1.5 4.5 4.0 3.5 4.0 4.5 18.75
5.5132D  5 2.2 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 33.00
Suma :

120.35

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Wieża - OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów291.60
2.Kolanus Krzysztof1986COSW Częstochowa269.80
3.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów221.25
4.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa216.60
5.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów199.85
6.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów183.40
7.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa164.05
8.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów137.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820004


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B  5 2.6 7.5 7.5 7.0 7.5 7.5 58.50
2. 405C  5 3.1 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 60.45
3. 205C  5 3.0 5.0 4.5 5.0 5.5 4.5 43.50
4. 622A  5 2.1 8.5 8.0 8.0 8.0 8.0 50.40
5. 303C  5 2.1 6.5 7.0 6.5 6.0 6.0 39.90
6.5231D  5 2.1 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 38.85
Suma :

291.60

 2.   Kolanus Krzysztof 
 1986 COSW Częstochowa  
Lic:D0351120016


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.6122D  5 2.4 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 46.80
2.5134D  5 2.6 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 50.70
3. 105B  5 2.6 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 45.50
4. 203C  5 2.0 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 37.00
5. 405C  5 3.1 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 55.80
6. 301B  5 1.7 6.5 7.0 6.5 6.5 8.0 34.00
Suma :

269.80

 3.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820001


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B  5 2.4 6.5 6.5 6.0 6.0 5.5 44.40
2. 105B  5 2.6 6.0 5.0 5.5 5.5 5.5 42.90
3. 201B  5 1.6 7.5 6.5 7.0 7.0 6.5 32.80
4. 301B  5 1.7 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 29.75
5.5132D  5 2.2 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 37.40
6. 612B  5 1.7 6.5 7.0 6.0 6.5 7.0 34.00
Suma :

221.25

 4.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261210019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B  5 1.6 6.0 6.0 5.5 5.5 7.0 28.00
2. 301B  5 1.7 3.5 4.5 4.0 4.5 4.5 22.10
3. 612B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 7.0 31.45
4. 105B  5 2.6 5.0 5.0 5.5 4.5 4.5 37.70
5. 405C  5 3.1 5.5 5.5 5.5 5.5 7.0 51.15
6.5132D  5 2.2 7.0 7.0 7.0 7.0 6.5 46.20
Suma :

216.60

 5.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.0 6.5 6.5 7.0 6.0 34.00
2. 403C  5 2.2 6.0 6.0 5.5 5.0 5.0 36.30
3. 201B  5 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 28.00
4. 301B  5 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 7.0 6.5 6.0 6.0 7.0 33.15
6.5231D  5 2.1 6.0 6.5 6.0 6.0 5.5 37.80
Suma :

199.85

 6.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.5 7.0 7.0 7.5 6.5 32.25
2. 105C  5 2.4 4.5 3.5 4.0 4.0 3.0 27.60
3. 203B  5 2.3 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 35.65
4. 301B  5 1.7 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 34.00
5.5211A  5 1.8 4.0 4.0 4.0 4.0 3.5 21.60
6. 612B  5 1.7 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 32.30
Suma :

183.40

 7.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  
Lic:D0261420013


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.5211A  5 1.8 1.5 2.0 3.0 2.5 0.5 10.80
2. 105B  5 2.6 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 41.60
3. 201B  5 1.6 3.0 3.5 4.0 4.0 3.0 16.80
4. 301B  5 1.7 4.5 5.0 5.0 5.5 4.0 24.65
5. 403C  5 2.2 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 39.60
6. 612B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 30.60
Suma :

164.05

 8.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.5122D  5 1.9 2.5 1.5 2.0 1.0 2.5 11.40
2. 102A  5 1.6 3.5 4.5 2.5 4.0 4.0 18.40
3. 402C  5 1.6 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 27.20
4. 202A  5 1.7 4.0 5.0 4.5 4.5 4.5 22.95
5. 302C  5 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 24.80
6. 611A  5 1.8 6.5 6.0 5.0 5.5 8.0 32.40
Suma :

137.15

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 9-11.12.2010
Data: 2011-12-11
Wieża - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów199.85
2.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów137.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820023


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.0 6.5 6.5 7.0 6.0 34.00
2. 403C  5 2.2 6.0 6.0 5.5 5.0 5.0 36.30
3. 201B  5 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 28.00
4. 301B  5 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 7.0 6.5 6.0 6.0 7.0 33.15
6.5231D  5 2.1 6.0 6.5 6.0 6.0 5.5 37.80
Suma :

199.85

 2.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820008


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.5122D  5 1.9 2.5 1.5 2.0 1.0 2.5 11.40
2. 102A  5 1.6 3.5 4.5 2.5 4.0 4.0 18.40
3. 402C  5 1.6 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 27.20
4. 202A  5 1.7 4.0 5.0 4.5 4.5 4.5 22.95
5. 302C  5 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 24.80
6. 611A  5 1.8 6.5 6.0 5.0 5.5 8.0 32.40
Suma :

137.15


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian_Sierż Kozdrański_Grzegorz