XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
w sportach halowych
MAZOWSZE 2010
SKOKI DO WODY
Warszawa 01-02.05.2010

Sędzia główny
Wierniuk Andrzej Lic: Z-00184
Sędziowie
Czerwiński Karol Lic: 0-02419
Gruszka Mirosława Lic: Z-00188
Larski Maciej Lic: 0-02422
Pilch Grzegorz Lic: 0-02609
Pilch Łukasz Lic: 0-02611
Rolańska Agnieszka Lic: 0-02424
Szczepek Grzegorz Lic: 0-02613
Szybiński Jan Lic: 0-02425
Tański Bogdan Lic: Z-00034
Ślusarek Tadeusz Lic: Z-00187
XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J2
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J3
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J4
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J5
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5,
J1
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J2
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J3
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J4
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J5
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Bąk Dominika 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 3   157.95
2. Mirowska Dominika 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 2   149.15
3. Przybylska Zuzanna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   146.60
4. Muszer Aleksandra 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 1   135.65
5. Taciak Anna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   134.75
6. Lament Weronika 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 1   133.45
7. Januszewska Julia 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 132.75
8. Woźniak Ewelina 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 127.65
9. Puczko-Szymańska Kalina 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 126.90
10. Sala Katarzyna 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 123.95
11. Lewandowska Natalia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 115.75
12. Bem Magdalena 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 115.60
13. Dziągwa Weronika 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 114.10
14. Skrzypczyk Kinga 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 105.65
15. Cekus Karolina 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 101.60
16. Kopyto Patrycja 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 101.55
17. Gałuszka Aleksandra 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 98.90
18. Ziemnicka Julia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 98.00

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Bąk Dominika 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.5  7.0  6.5  6.0  5.5  32.30
2.  201B 1  1.6  5.5  4.5  4.0  4.0  4.0  20.00
3.  301B 1  1.7  6.0  6.0  5.5  6.5  5.5  29.75
4.  403C 1  2.2  6.0  6.0  6.0  6.5  6.5  40.70
5.  104C 1  2.2  6.5  5.5  5.5  5.0  5.0  35.20
Suma :

157.95

 2.    Mirowska Dominika 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  5.0  5.0  4.0  5.5  24.65
2.  201B 1  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  26.40
3.  303C 1  2.1  5.0  5.0  5.5  5.0  4.5  31.50
4.  403C 1  2.2  4.0  4.0  4.5  4.5  4.0  27.50
5.  203B 1  2.3  5.5  5.5  5.5  6.0  6.0  39.10
Suma :

149.15

 3.    Przybylska Zuzanna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  6.5  6.0  6.0  6.5  6.5  30.40
2.  301C 1  1.6  7.0  5.5  6.0  6.5  5.5  28.80
3.  401B 1  1.5  7.0  7.0  6.5  6.0  6.5  30.00
4.  104C 1  2.2  3.5  5.0  4.5  4.0  4.5  28.60
5.  402C 1  1.6  5.0  6.5  6.0  6.0  6.0  28.80
Suma :

146.60

 4.    Muszer Aleksandra 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.0  5.0  5.5  5.0  5.0  25.50
2.  201A 1  1.7  5.0  5.5  5.5  5.0  5.5  27.20
3.  401B 1  1.5  4.5  5.5  6.5  6.0  6.5  27.00
4.  104C 1  2.2  6.0  5.5  5.0  5.0  5.0  34.10
5. 5122D 1  1.9  5.5  3.5  4.0  3.5  4.0  21.85
Suma :

135.65

 5.    Taciak Anna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  201C 1  1.5  4.5  5.5  4.5  5.0  5.0  21.75
2.  301C 1  1.6  6.0  6.5  6.0  6.5  6.5  30.40
3.  103B 1  1.7  5.0  5.5  4.0  6.5  5.5  27.20
4.  104C 1  2.2  6.0  5.5  5.5  6.0  5.5  37.40
5.  203C 1  2.0  3.0  2.5  2.0  3.5  3.5  18.00
Suma :

134.75

 6.    Lament Weronika 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.5  6.5  6.5  7.0  6.0  25.35
2.  201A 1  1.7  5.5  6.0  6.5  5.5  5.5  28.90
3.  401B 1  1.5  6.0  6.0  6.0  6.0  6.5  27.00
4.  103B 1  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  30.60
5. 5211A 1  1.8  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0  21.60
Suma :

133.45

 7.    Januszewska Julia 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.5  6.0  4.5  6.0  5.5  28.90
2.  401B 1  1.5  5.5  6.0  5.5  6.0  6.0  26.25
3.  201B 1  1.6  5.0  5.0  4.0  5.0  4.5  23.20
4.  301C 1  1.6  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  28.80
5.  402C 1  1.6  5.5  5.5  5.0  5.5  5.0  25.60
Suma :

132.75

 8.    Woźniak Ewelina 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.0  6.0  5.5  5.5  5.5  28.05
2.  401B 1  1.5  6.0  6.0  6.0  6.5  6.0  27.00
3.  301B 1  1.7  5.0  5.5  5.5  5.0  6.5  27.20
4.  403C 1  2.2  4.0  4.0  4.0  4.0  3.5  26.40
5.  203C 1  2.0  2.5  3.0  3.5  3.5  3.0  19.00
Suma :

127.65

 9.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.5  6.5  5.5  6.5  6.0  24.70
2.  201C 1  1.5  6.0  5.5  5.5  6.5  5.5  25.50
3.  401B 1  1.5  6.0  5.5  6.0  5.5  5.5  25.50
4.  301C 1  1.6  5.0  5.5  4.5  5.5  5.0  24.80
5.  103C 1  1.6  5.5  5.5  5.5  6.0  5.5  26.40
Suma :

126.90

 10.    Sala Katarzyna 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810013


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  4.5  5.0  5.0  5.0  4.5  21.75
2.  101B 1  1.3  6.5  6.5  6.0  6.5  6.5  25.35
3.  201B 1  1.6  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5  25.60
4.  301C 1  1.6  5.5  5.5  4.5  4.5  4.5  23.20
5.  103B 1  1.7  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5  28.05
Suma :

123.95

 11.    Lewandowska Natalia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  5.5  6.0  6.0  5.5  6.0  28.00
2.  201C 1  1.5  4.5  4.5  4.5  4.0  4.5  20.25
3.  301C 1  1.6  4.5  4.0  3.5  3.5  3.5  17.60
4.  401C 1  1.4  6.0  6.0  6.0  7.0  6.5  25.90
5.  202C 1  1.5  5.5  5.0  5.5  5.0  6.0  24.00
Suma :

115.75

 12.    Bem Magdalena 
 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810015


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  6.0  5.5  5.0  6.0  5.5  25.50
2.  101B 1  1.3  6.0  6.0  5.5  5.5  5.0  22.10
3.  201C 1  1.5  5.5  6.0  5.0  5.0  5.5  24.00
4.  301C 1  1.6  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  19.20
5.  103C 1  1.6  4.5  5.5  5.5  4.5  6.0  24.80
Suma :

115.60

 13.    Dziągwa Weronika 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810011


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5  24.75
2.  101B 1  1.3  5.0  6.0  3.0  4.5  5.5  19.50
3.  201C 1  1.5  5.0  5.5  3.5  4.5  4.0  20.25
4.  402C 1  1.6  4.0  4.5  3.5  4.0  4.0  19.20
5.  103C 1  1.6  6.0  5.5  6.5  6.5  6.5  30.40
Suma :

114.10

 14.    Skrzypczyk Kinga 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410020


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0  21.00
2.  401C 1  1.4  5.0  6.0  6.0  5.5  5.0  23.10
3.  201C 1  1.5  4.0  5.0  4.5  5.5  4.5  21.00
4.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5  22.95
5.  301C 1  1.6  3.5  4.0  3.5  4.0  3.5  17.60
Suma :

105.65

 15.    Cekus Karolina 
 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110011


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.0  5.5  5.0  5.5  5.5  27.20
2.  301C 1  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  3.0  16.80
3.  201C 1  1.5  3.0  3.5  3.5  3.0  3.5  15.00
4.  401C 1  1.4  5.0  5.0  5.0  5.5  5.0  21.00
5.  202B 1  1.6  4.5  5.5  4.5  4.5  4.5  21.60
Suma :

101.60

 16.    Kopyto Patrycja 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101A 1  1.4  4.0  5.5  5.0  5.5  5.0  21.70
2.  201A 1  1.7  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0  21.25
3.  401C 1  1.4  3.5  4.5  5.5  4.0  4.5  18.20
4.  103C 1  1.6  3.0  4.0  3.0  3.5  3.0  15.20
5. 5211A 1  1.8  4.5  4.5  5.0  4.5  5.0  25.20
Suma :

101.55

 17.    Gałuszka Aleksandra 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  4.5  5.0  4.0  4.5  4.0  15.60
2.  201A 1  1.7  3.5  4.0  4.5  4.0  4.0  20.40
3.  401C 1  1.4  4.0  5.0  5.0  4.5  4.0  18.90
4.  103C 1  1.6  5.0  4.0  4.5  5.0  5.5  23.20
5.  301C 1  1.6  4.5  5.0  4.5  4.0  3.5  20.80
Suma :

98.90

 18.    Ziemnicka Julia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  4.0  4.0  3.0  3.0  3.5  16.80
2.  201C 1  1.5  4.5  5.0  5.0  4.5  5.0  21.75
3.  301C 1  1.6  5.0  4.0  3.5  3.0  2.5  16.80
4.  401C 1  1.4  5.0  5.0  5.5  5.5  5.5  22.40
5.  202C 1  1.5  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5  20.25
Suma :

98.00

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J2
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J3
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J4
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J5
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5, 6,
J1
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J2
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J3
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J4
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J5
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wasylów Jakub 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 3   167.50
2. Rassimof Leo 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   142.55
3. Kotowski Filip 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   138.35
4. Kosędek Amadeusz 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 1   134.10
5. Gniadek Aleksander 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 133.10
6. Bętkowski Jakub 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 1   99.70
7. Geppart Marcin 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 90.90

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wasylów Jakub 
 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.5  5.5  5.5  6.0  6.5  27.00
2.  401B 3  1.4  5.0  5.0  3.5  5.5  5.5  21.70
3.  201B 3  1.8  6.5  7.0  6.5  7.0  6.5  36.00
4.  103B 3  1.6  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5  26.40
5.  403C 3  1.9  5.0  5.5  4.5  4.5  5.5  28.50
6.  301C 3  1.8  5.5  5.5  6.0  4.0  4.5  27.90
Suma :

167.50

 2.    Rassimof Leo 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420017


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  5.5  5.0  5.0  5.5  5.0  23.25
2.  401B 3  1.4  6.0  5.0  6.0  5.5  5.5  23.80
3.  201C 3  1.7  3.0  3.5  3.0  3.0  2.0  15.30
4.  103B 3  1.6  6.0  6.0  6.5  7.0  6.0  29.60
5.  403C 3  1.9  4.5  5.0  4.5  4.5  5.0  26.60
6. 5211A 3  2.0  4.0  4.0  4.0  4.5  4.0  24.00
Suma :

142.55

 3.    Kotowski Filip 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420024


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.5  6.0  6.5  6.0  5.0  27.75
2.  201C 3  1.7  6.5  6.0  6.5  5.0  7.0  32.30
3.  401B 3  1.4  2.0  1.5  2.0  1.0  2.0  7.70
4.  301C 3  1.8  3.0  4.0  3.0  4.0  4.5  19.80
5.  103B 3  1.6  6.5  5.5  6.0  6.0  5.5  28.00
6.  403C 3  1.9  4.0  4.0  4.5  4.0  3.5  22.80
Suma :

138.35

 4.    Kosędek Amadeusz 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351120004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  3.5  4.5  4.5  4.0  3.5  19.20
2.  201B 3  1.8  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0  30.60
3.  303C 3  2.0  4.0  4.5  4.5  4.0  4.0  25.00
4.  105C 3  2.2  5.0  4.5  4.5  5.0  4.5  30.80
5.  203C 3  1.9  2.5  2.0  2.0  2.5  2.0  12.35
6.  403C 3  1.9  3.5  3.5  2.5  2.5  2.5  16.15
Suma :

134.10

 5.    Gniadek Aleksander 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  7.0  6.5  6.5  7.0  7.0  28.70
2.  301C 3  1.8  2.5  3.5  2.5  2.5  2.5  13.50
3.  103B 3  1.6  6.0  6.0  6.5  6.5  6.5  30.40
4.  105C 3  2.2  2.5  1.5  3.0  2.0  1.0  13.20
5.  403C 3  1.9  3.0  2.0  3.5  2.0  2.0  13.30
6. 5231D 3  2.0  5.5  5.5  6.0  5.0  6.0  34.00
Suma :

133.10

 6.    Bętkowski Jakub 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  5.5  6.0  6.5  5.5  5.5  23.80
2.  201A 3  1.9  5.5  4.5  4.5  4.5  4.0  25.65
3.  401C 3  1.3  4.0  3.5  3.5  3.5  3.0  13.65
4.  103C 3  1.5  2.5  3.5  3.0  3.5  3.5  15.00
5.  301C 3  1.8  3.0  3.5  3.5  3.0  3.5  18.00
6.  202A 3  1.8  1.0  2.5  0.5  0.5  0.5  3.60
Suma :

99.70

 7.    Geppart Marcin 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  5.0  5.0  6.0  5.0  5.5  21.70
2.  201A 3  1.9  2.5  4.0  3.5  3.5  4.0  20.90
3.  401C 3  1.3  5.5  5.0  4.0  4.5  4.0  17.55
4.  103C 3  1.5  5.0  5.0  4.0  5.0  4.5  21.75
5. 5211A 3  2.0  1.0  1.0  2.0  2.5  1.5  9.00
6.  403C 3  1.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

90.90

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3, 4,
J1
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J2
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J3
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J4
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J5
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
Sędziowie PanelB Rundy: 5, 6, 7, 8,
J1
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J2
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J3
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J4
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J5
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 6   271.35
2. Maksimek Krystian 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 5   266.95
3. Kozik Daniel 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 4   255.15
4. Tendaj Łukasz 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   220.45
5. Sawicki Krystian 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 194.15
6. Pietrek Oskar 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 2   164.75
7. Pietrek Olaf 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 147.00

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820017


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.5  6.5  6.5  6.5  6.0  30.40
2.  403B 3  2.1  7.0  6.5  6.5  6.0  7.0  42.00
3.  201B 3  1.8  6.0  6.5  6.5  7.0  6.5  35.10
4.  301B 3  1.9  4.0  3.5  5.0  6.0  5.5  27.55
5. 5132D 3  2.1  6.0  6.0  6.5  6.0  4.5  37.80
6.  105B 3  2.4  5.5  6.0  6.0  5.5  6.0  42.00
7.  405C 3  2.7  3.5  2.5  2.5  2.5  2.0  20.25
8. 5134D 3  2.5  5.5  5.0  4.5  4.5  5.0  36.25
Suma :

271.35

 2.    Maksimek Krystian 
 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0  27.20
2.  403C 3  1.9  5.0  5.5  5.5  5.5  6.0  31.35
3.  201B 3  1.8  5.5  6.0  5.5  5.0  6.0  30.60
4.  301B 3  1.9  6.0  7.0  6.5  6.5  6.0  36.10
5. 5211A 3  2.0  4.0  4.5  5.0  6.0  4.0  27.00
6.  404C 3  2.4  6.0  6.0  6.0  6.0  6.5  43.20
7.  105C 3  2.2  7.0  7.0  7.0  7.0  7.0  46.20
8.  203B 3  2.2  4.0  4.0  4.0  3.5  3.5  25.30
Suma :

266.95

 3.    Kozik Daniel 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  5.5  5.5  5.0  6.0  27.20
2.  201B 3  1.8  5.5  6.0  6.0  5.0  5.5  30.60
3.  301B 3  1.9  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  31.35
4.  403B 3  2.1  6.0  6.0  6.5  4.5  6.0  37.80
5. 5211A 3  2.0  3.0  2.0  4.0  3.5  3.5  20.00
6.  404C 3  2.4  6.0  5.5  6.0  6.0  6.0  43.20
7.  105C 3  2.2  5.0  5.0  5.5  5.0  3.5  33.00
8.  303C 3  2.0  4.5  5.5  5.0  5.5  5.5  32.00
Suma :

255.15

 4.    Tendaj Łukasz 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420014


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.5  4.5  5.0  5.0  24.00
2.  201B 3  1.8  4.0  4.0  3.5  4.0  5.0  21.60
3.  301B 3  1.9  5.5  6.0  5.5  6.5  7.0  34.20
4.  401B 3  1.4  6.0  6.0  6.0  6.5  6.0  25.20
5. 5211A 3  2.0  4.0  3.5  4.0  4.5  4.5  25.00
6.  403B 3  2.1  2.5  3.5  3.0  3.0  3.5  19.95
7.  105C 3  2.2  6.0  5.5  6.0  6.0  5.0  38.50
8. 5231D 3  2.0  5.0  4.5  5.5  5.5  6.0  32.00
Suma :

220.45

 5.    Sawicki Krystian 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420013


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  6.0  6.0  5.5  6.5  28.80
2.  201B 3  1.8  3.5  4.5  5.0  4.5  4.5  24.30
3.  301C 3  1.8  4.0  4.5  4.0  4.0  4.0  21.60
4.  401B 3  1.4  3.0  4.0  3.5  5.5  4.0  16.10
5. 5211A 3  2.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
6.  105C 3  2.2  5.5  6.0  6.0  5.0  5.0  36.30
7.  403C 3  1.9  6.5  6.0  6.5  6.5  6.5  37.05
8. 5231D 3  2.0  4.5  5.5  5.0  4.5  5.5  30.00
Suma :

194.15

 6.    Pietrek Oskar 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.0  4.0  5.0  4.5  23.20
2.  201A 3  1.9  3.5  3.5  4.5  4.0  3.5  20.90
3.  301B 3  1.9  3.5  3.0  2.0  2.5  4.5  17.10
4.  401B 3  1.4  4.5  4.5  4.5  5.5  4.5  18.90
5. 5211A 3  2.0  4.0  5.0  4.0  5.5  5.5  29.00
6.  105C 3  2.2  3.5  3.5  3.5  3.0  4.0  23.10
7.  403C 3  1.9  3.5  3.5  4.0  3.5  3.0  19.95
8.  202A 3  1.8  3.5  2.5  2.0  2.5  2.0  12.60
Suma :

164.75

 7.    Pietrek Olaf 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  4.0  4.5  4.5  4.5  21.60
2.  201A 3  1.9  3.5  3.0  4.0  4.0  3.5  20.90
3.  301C 3  1.8  3.5  3.5  3.0  1.5  2.5  16.20
4.  401B 3  1.4  4.0  3.0  3.5  4.5  2.5  14.70
5. 5211A 3  2.0  3.5  4.0  3.0  4.0  3.5  22.00
6.  104B 3  2.1  5.0  4.0  5.5  5.5  5.5  33.60
7.  403C 3  1.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
8.  202A 3  1.8  3.0  3.0  3.0  4.0  4.0  18.00
Suma :

147.00

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3, 4,
J1
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J2
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J3
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J4
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J5
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
Sędziowie PanelB Rundy: 5, 6, 7,
J1
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J2
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J3
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J4
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J5
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Skrzek Kaja 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 6   231.80
2. Reczulska Sara 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 5   190.05
3. Gac Alicja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 4   160.40
4. Kamińska Martyna 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 156.30
5. Jantosz Dominika 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 2   155.15
6. Pustelnik Karolina 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 2   152.45
7. Kopczyńska Gaja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   142.15
8. Witańska Marta 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 137.70

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Skrzek Kaja 
 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  7.0  7.0  7.0  7.0  7.5  35.70
2.  201B 1  1.6  6.5  6.5  6.0  7.0  7.0  32.00
3.  301B 1  1.7  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  28.05
4.  403C 1  2.2  6.5  5.5  5.5  7.0  7.0  41.80
5. 5122D 1  1.9  4.5  4.0  4.5  3.0  4.0  23.75
6.  203C 1  2.0  6.5  5.5  6.0  6.0  6.0  36.00
7.  104B 1  2.3  5.5  5.0  5.0  4.0  5.0  34.50
Suma :

231.80

 2.    Reczulska Sara 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.0  5.5  5.5  5.0  5.5  27.20
2.  201B 1  1.6  5.5  5.5  6.0  5.0  5.5  26.40
3.  301B 1  1.7  5.5  5.5  5.5  4.5  5.5  28.05
4.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.0  5.5  5.5  24.75
5. 5122D 1  1.9  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0  27.55
6.  403C 1  2.2  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0  23.10
7.  104C 1  2.2  5.0  4.5  5.0  5.0  5.0  33.00
Suma :

190.05

 3.    Gac Alicja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  5.5  5.0  5.5  5.5  5.5  26.40
2.  301C 1  1.6  6.0  6.0  6.0  5.5  6.0  28.80
3.  201C 1  1.5  5.0  4.5  3.5  4.0  4.5  19.50
4.  401B 1  1.5  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  27.00
5. 5211A 1  1.8  2.5  2.5  2.0  2.0  2.0  11.70
6.  402C 1  1.6  4.0  4.0  3.5  3.0  4.0  18.40
7.  104C 1  2.2  5.5  5.0  4.0  4.0  4.0  28.60
Suma :

160.40

 4.    Kamińska Martyna 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.0  5.5  5.5  5.5  5.0  27.20
2.  201B 1  1.6  6.0  6.0  5.5  5.5  5.5  27.20
3.  301B 1  1.7  4.5  3.5  4.0  3.5  4.0  19.55
4.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  24.75
5. 5221D 1  1.7  5.0  5.0  5.0  5.0  4.0  25.50
6.  203C 1  2.0  1.5  1.0  1.5  1.5  1.5  9.00
7.  403C 1  2.2  3.5  3.5  3.0  3.5  3.5  23.10
Suma :

156.30

 5.    Jantosz Dominika 
 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0  21.45
2.  201A 1  1.7  4.5  4.0  4.0  3.5  4.0  20.40
3.  302C 1  1.6  4.0  4.0  5.0  5.0  5.0  22.40
4.  401B 1  1.5  4.5  5.5  4.5  4.5  4.5  20.25
5. 5211A 1  1.8  4.5  5.0  5.0  5.5  4.5  26.10
6.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.0  5.0  4.5  22.95
7.  402C 1  1.6  4.0  5.0  4.5  5.0  4.0  21.60
Suma :

155.15

 6.    Pustelnik Karolina 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0  21.45
2.  201A 1  1.7  4.0  3.5  3.5  4.0  4.0  19.55
3.  301A 1  1.8  2.0  0.5  1.0  1.5  1.0  6.30
4.  401B 1  1.5  6.0  5.5  5.0  5.5  5.0  24.00
5. 5211A 1  1.8  5.0  5.0  5.5  5.5  4.5  27.90
6.  103B 1  1.7  4.5  5.0  5.0  5.0  4.5  24.65
7.  403C 1  2.2  4.0  4.0  4.5  5.5  4.5  28.60
Suma :

152.45

 7.    Kopczyńska Gaja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  4.5  4.0  4.0  4.0  4.5  16.25
2.  201B 1  1.6  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0  19.20
3.  301C 1  1.6  4.0  4.5  4.5  5.0  5.0  22.40
4.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.0  5.5  5.0  24.00
5. 5211A 1  1.8  5.0  5.0  4.0  4.0  4.5  24.30
6.  402C 1  1.6  3.0  2.5  2.0  1.0  1.5  9.60
7.  103C 1  1.6  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5  26.40
Suma :

142.15

 8.    Witańska Marta 
 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  5.0  4.5  5.0  5.0  4.5  17.40
2.  201A 1  1.7  5.5  5.5  6.0  5.5  4.5  28.05
3.  301C 1  1.6  4.0  2.0  4.0  3.0  3.5  16.80
4.  401C 1  1.4  4.0  4.5  4.0  4.0  3.5  16.80
5. 5211A 1  1.8  3.5  4.0  3.5  3.5  2.5  18.90
6.  103C 1  1.6  4.5  5.0  5.0  5.5  5.0  24.00
7.  202C 1  1.5  3.5  4.0  3.5  3.5  3.5  15.75
Suma :

137.70

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3, 4,
J1
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J2
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J3
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J4
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J5
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
Sędziowie PanelB Rundy: 5, 6, 7,
J1
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J2
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J3
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J4
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J5
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 6   251.35
2. Maksimek Krystian 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 5   222.95
3. Kozik Daniel 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 4   186.30
4. Sawicki Krystian 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   179.65
5. Tendaj Łukasz 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   161.00
6. Pietrek Oskar 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 129.30

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820017


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  7.5  6.5  6.5  7.5  7.5  32.25
2.  103B   5  1.7  7.5  7.0  7.0  7.0  7.0  35.70
3.  201B   5  1.6  8.0  7.5  7.5  8.0  8.0  37.60
4.  301B   5  1.7  5.5  5.5  5.5  5.0  5.0  27.20
5.  403B   5  2.4  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  36.00
6.  105C   5  2.4  5.5  5.5  5.5  4.5  5.5  39.60
7.  203C   5  2.0  7.5  7.0  7.5  6.0  7.0  43.00
Suma :

251.35

 2.    Maksimek Krystian 
 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  7.0  6.0  6.5  6.5  6.0  28.50
2.  103B   5  1.7  5.5  6.0  5.0  5.0  5.5  27.20
3.  201B   5  1.6  6.0  5.0  6.0  6.5  6.0  28.80
4.  612B   5  1.7  6.5  6.5  6.5  5.0  5.0  30.60
5.  301B   5  1.7  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5  28.05
6.  105C   5  2.4  5.0  5.0  4.5  5.0  4.5  34.80
7.  203C   5  2.0  7.5  7.5  7.5  6.5  7.5  45.00
Suma :

222.95

 3.    Kozik Daniel 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.0  5.5  5.5  6.5  6.5  30.60
2.  201B   5  1.6  6.5  6.5  6.0  6.0  6.0  29.60
3.  301B   5  1.7  5.5  5.5  5.5  5.0  5.0  27.20
4.  401B   5  1.5  5.5  6.0  6.0  6.5  5.5  26.25
5.  403C   5  2.2  6.0  6.0  5.5  5.5  6.0  38.50
6.  612B   5  1.7  3.5  3.5  3.0  2.5  3.0  16.15
7. 5211A   5  1.8  3.5  2.5  3.0  4.5  3.5  18.00
Suma :

186.30

 4.    Sawicki Krystian 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420013


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.5  7.0  6.0  6.5  6.5  33.15
2.  612B 7.5  1.8  7.0  6.0  7.0  6.5  7.0  36.90
3.  401B 7.5  1.4  5.0  6.0  5.0  4.5  4.0  20.30
4.  301C   5  1.6  1.0  2.0  2.0  1.5  3.0  8.80
5. 5211A   5  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
6.  105C   5  2.4  6.0  6.0  6.0  5.5  5.5  42.00
7.  403C   5  2.2  6.0  5.5  6.0  6.5  5.5  38.50
Suma :

179.65

 5.    Tendaj Łukasz 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420014


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  3.5  5.0  5.5  4.5  5.0  24.65
2.  201C   5  1.5  4.5  4.0  4.5  4.0  4.0  18.75
3.  301C   5  1.6  3.5  3.5  4.0  3.5  3.5  16.80
4.  401B   5  1.5  6.0  5.5  6.0  6.0  6.0  27.00
5. 5211A   5  1.8  5.5  4.5  5.5  5.0  5.0  27.90
6.  105C   5  2.4  3.0  2.5  2.5  2.5  1.5  18.00
7.  612B 7.5  1.8  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  27.90
Suma :

161.00

 6.    Pietrek Oskar 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  5.0  5.0  4.5  4.0  4.0  17.55
2.  401B   5  1.5  4.5  5.0  5.0  4.5  4.5  21.00
3.  301B   5  1.7  4.5  4.5  4.5  4.5  4.0  22.95
4.  600A   5  1.5  3.5  4.5  3.0  3.5  4.0  16.50
5.  103B   5  1.7  3.0  2.5  2.0  2.5  2.5  12.75
6.  201A   5  1.7  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5  17.85
7. 5211A   5  1.8  4.0  4.5  3.5  4.0  3.5  20.70
Suma :

129.30

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 3m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J2
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J3
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J4
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J5
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5,
J1
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J2
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J3
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J4
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J5
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Bąk Dominika 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 3   178.30
2. Muszer Aleksandra 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 2   149.05
3. Sala Katarzyna 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 2   136.50
4. Januszewska Julia 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   136.25
5. Lewandowska Natalia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 1   135.45
6. Woźniak Ewelina 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 1   133.40
7. Mirowska Dominika 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 130.35
8. Przybylska Zuzanna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 128.05
9. Lament Weronika 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 126.80
10. Dziągwa Weronika 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 124.80
11. Puczko-Szymańska Kalina 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 118.30
12. Taciak Anna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 117.65
13. Ziemnicka Julia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 105.80
14. Bem Magdalena 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 105.20
15. Cekus Karolina 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 87.45
16. Skrzypczyk Kinga 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 84.65
17. Kopyto Patrycja 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 84.45
18. Gałuszka Aleksandra 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 63.05

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Bąk Dominika 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  6.5  6.5  6.0  6.0  29.60
2.  201B 3  1.8  7.5  7.0  6.5  6.0  6.5  36.00
3.  301B 3  1.9  6.0  6.0  6.0  6.5  6.0  34.20
4.  403B 3  2.1  6.0  6.0  6.5  6.0  5.0  37.80
5.  105C 3  2.2  6.0  6.5  6.5  5.5  6.0  40.70
Suma :

178.30

 2.    Muszer Aleksandra 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.5  5.5  5.5  6.0  6.0  28.00
2.  201A 3  1.9  5.5  4.5  4.5  4.0  3.5  24.70
3.  403C 3  1.9  6.5  6.0  6.0  5.5  6.0  34.20
4.  105C 3  2.2  4.0  5.5  4.0  4.0  4.5  27.50
5. 5132D 3  2.1  5.0  6.0  5.0  5.5  6.0  34.65
Suma :

149.05

 3.    Sala Katarzyna 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810013


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5  27.30
2.  101B 3  1.5  5.0  5.5  6.0  5.5  5.5  24.75
3.  201B 3  1.8  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  32.40
4.  103B 3  1.6  5.5  5.5  6.0  5.5  4.0  26.40
5.  403C 3  1.9  5.0  4.0  4.5  5.0  4.0  25.65
Suma :

136.50

 4.    Januszewska Julia 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  4.5  5.0  4.5  4.5  5.0  22.40
2.  401B 3  1.4  6.0  4.5  5.0  6.0  5.5  23.10
3.  201B 3  1.8  5.0  5.0  4.5  5.0  5.0  27.00
4.  301C 3  1.8  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0  32.40
5.  403C 3  1.9  5.5  6.0  5.5  5.5  5.0  31.35
Suma :

136.25

 5.    Lewandowska Natalia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  5.0  5.0  5.5  6.0  26.40
2.  201C 3  1.7  4.0  4.0  4.0  4.5  4.5  21.25
3.  301C 3  1.8  6.0  6.0  6.5  6.5  6.5  34.20
4.  403C 3  1.9  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0  26.60
5. 5211A 3  2.0  4.5  4.5  4.5  5.0  4.0  27.00
Suma :

135.45

 6.    Woźniak Ewelina 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.5  5.0  5.0  5.0  24.00
2.  301B 3  1.9  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  28.50
3.  403B 3  2.1  5.5  5.0  4.0  3.5  4.0  27.30
4.  303C 3  2.0  4.5  4.0  3.5  4.5  4.0  25.00
5.  203B 3  2.2  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5  28.60
Suma :

133.40

 7.    Mirowska Dominika 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.5  5.5  6.0  6.0  6.0  28.80
2.  403B 3  2.1  6.0  6.5  6.5  6.5  6.5  40.95
3. 5231D 3  2.0  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5  32.00
4.  105C 3  2.2  3.0  2.5  2.5  2.5  2.0  16.50
5.  203B 3  2.2  1.5  2.0  1.0  2.0  2.0  12.10
Suma :

130.35

 8.    Przybylska Zuzanna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  5.5  6.0  6.0  5.5  6.0  26.25
2.  301A 3  2.0  2.5  3.5  2.0  4.5  3.5  19.00
3.  401B 3  1.4  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  25.20
4.  403C 3  1.9  5.5  5.5  6.0  5.0  5.0  30.40
5.  103B 3  1.6  5.5  5.5  6.0  6.0  5.0  27.20
Suma :

128.05

 9.    Lament Weronika 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  4.5  4.5  4.0  3.5  4.5  19.50
2.  201A 3  1.9  4.5  5.5  5.0  4.0  4.5  26.60
3.  301B 3  1.9  5.5  4.5  4.5  4.5  5.0  26.60
4.  103B 3  1.6  5.0  6.0  5.5  4.5  5.5  25.60
5.  403C 3  1.9  5.0  5.5  5.0  4.5  5.0  28.50
Suma :

126.80

 10.    Dziągwa Weronika 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810011


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  5.5  6.0  5.5  4.0  4.0  21.00
2.  101B 3  1.5  5.5  5.0  4.0  4.0  5.0  21.00
3.  201C 3  1.7  6.0  5.5  4.5  4.0  4.0  23.80
4.  103B 3  1.6  5.5  5.0  5.0  4.0  6.0  24.80
5.  403C 3  1.9  6.5  5.5  6.0  6.5  5.5  34.20
Suma :

124.80

 11.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  6.0  6.0  5.0  6.0  5.5  24.50
2.  201C 3  1.7  5.0  5.0  4.5  6.0  6.0  27.20
3.  301C 3  1.8  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0  21.60
4.  103B 3  1.6  3.5  4.0  4.0  4.0  3.0  18.40
5.  403C 3  1.9  4.5  5.0  4.5  5.5  4.5  26.60
Suma :

118.30

 12.    Taciak Anna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  201C 3  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  5.5  29.75
2.  301C 3  1.8  6.0  6.5  6.5  6.5  6.0  34.20
3.  103B 3  1.6  2.5  3.5  3.0  3.0  3.0  14.40
4.  403C 3  1.9  4.0  4.0  4.5  4.0  4.0  22.80
5.  105C 3  2.2  3.0  2.0  3.0  2.5  1.5  16.50
Suma :

117.65

 13.    Ziemnicka Julia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  4.0  4.0  4.0  3.5  19.20
2.  201C 3  1.7  4.5  4.0  4.5  4.0  4.0  21.25
3.  401C 3  1.3  5.5  4.5  4.5  4.5  4.5  17.55
4.  301C 3  1.8  6.0  5.5  5.0  4.5  5.5  28.80
5.  403C 3  1.9  3.5  3.0  3.5  1.5  3.5  19.00
Suma :

105.80

 14.    Bem Magdalena 
 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810015


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  5.5  4.5  5.0  4.0  5.0  20.30
2.  101B 3  1.5  5.5  5.5  5.5  4.0  4.5  23.25
3.  201C 3  1.7  4.5  3.0  4.0  3.5  4.0  19.55
4.  301C 3  1.8  3.5  3.0  3.5  3.5  4.0  18.90
5.  103B 3  1.6  5.5  5.0  5.0  4.5  4.5  23.20
Suma :

105.20

 15.    Cekus Karolina 
 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110011


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0  20.30
2.  401C 3  1.3  4.0  4.0  4.0  5.0  4.5  16.25
3.  301C 3  1.8  5.0  5.5  5.0  5.5  6.0  28.80
4.  103B 3  1.6  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
5.  302C 3  1.7  4.0  5.0  3.5  4.5  4.5  22.10
Suma :

87.45

 16.    Skrzypczyk Kinga 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410020


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  4.0  3.5  3.5  3.5  3.5  14.70
2.  401C 3  1.3  5.5  5.5  5.5  4.5  5.5  21.45
3.  201B 3  1.8  3.5  4.0  3.0  2.0  2.0  15.30
4.  103B 3  1.6  3.5  3.0  3.5  3.0  2.5  15.20
5.  301C 3  1.8  2.5  3.0  3.5  3.5  3.5  18.00
Suma :

84.65

 17.    Kopyto Patrycja 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101A 3  1.6  4.0  3.5  3.5  4.0  3.5  17.60
2.  201A 3  1.9  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0  22.80
3.  401C 3  1.3  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  14.30
4.  103C 3  1.5  3.0  3.0  3.0  2.5  2.5  12.75
5. 5211A 3  2.0  3.5  3.0  3.0  2.0  2.5  17.00
Suma :

84.45

 18.    Gałuszka Aleksandra 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  5.0  5.0  4.5  4.5  5.0  20.30
2.  401C 3  1.3  3.5  3.5  4.0  4.0  4.5  14.95
3.  301C 3  1.8  2.0  2.0  2.0  2.0  2.5  10.80
4.  103C 3  1.5  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
5. 5211A 3  2.0  2.0  3.5  3.5  3.0  1.5  17.00
Suma :

63.05

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3, 4,
J1
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J2
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J3
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J4
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J5
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
Sędziowie PanelB Rundy: 5, 6, 7,
J1
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J2
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J3
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J4
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J5
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Skrzek Kaja 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 6   240.95
2. Reczulska Sara 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 5   210.10
3. Kamińska Martyna 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 4   191.85
4. Gac Alicja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 171.45
5. Kopczyńska Gaja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   169.60
6. Pustelnik Karolina 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 2   135.35
7. Jantosz Dominika 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 1   134.70
8. Witańska Marta 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 99.60

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Skrzek Kaja 
 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  3.5  4.0  3.5  3.0  3.5  16.80
2.  201B 3  1.8  7.0  7.0  7.0  7.0  7.0  37.80
3.  301B 3  1.9  6.0  7.0  7.0  6.0  6.5  37.05
4.  403B 3  2.1  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  37.80
5. 5211A 3  2.0  5.5  6.0  6.0  4.5  6.5  35.00
6.  105B 3  2.4  6.0  6.5  6.5  7.0  6.5  46.80
7.  203B 3  2.2  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5  29.70
Suma :

240.95

 2.    Reczulska Sara 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.5  5.5  5.0  5.0  24.80
2.  201B 3  1.8  5.0  4.5  4.5  5.0  5.0  26.10
3.  301B 3  1.9  6.5  5.5  6.0  6.0  5.5  33.25
4.  401B 3  1.4  4.5  4.5  5.0  5.0  5.0  20.30
5. 5132D 3  2.1  5.5  5.0  5.5  5.5  5.5  34.65
6.  203B 3  2.2  5.0  5.0  5.0  5.0  4.5  33.00
7.  303C 3  2.0  6.5  6.5  6.0  6.5  6.0  38.00
Suma :

210.10

 3.    Kamińska Martyna 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.0  5.5  5.0  4.5  24.00
2.  201B 3  1.8  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0  30.60
3.  301B 3  1.9  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  34.20
4.  403C 3  1.9  4.0  4.5  4.0  5.5  4.5  24.70
5. 5231D 3  2.0  5.5  5.0  5.0  5.5  4.5  31.00
6.  203C 3  1.9  2.0  2.0  2.0  2.5  2.5  12.35
7.  303C 3  2.0  6.0  6.0  5.5  6.0  5.5  35.00
Suma :

191.85

 4.    Gac Alicja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.0  6.0  6.5  6.0  5.5  27.00
2.  201C 3  1.7  3.5  4.5  6.0  5.0  5.0  24.65
3.  301C 3  1.8  5.0  5.5  6.0  5.5  5.5  29.70
4.  401B 3  1.4  5.0  5.0  5.5  5.5  5.5  22.40
5. 5211A 3  2.0  0.5  2.0  1.0  1.5  2.5  9.00
6.  403C 3  1.9  6.0  6.0  5.0  5.5  5.5  32.30
7.  103B 3  1.6  5.5  6.0  5.5  5.0  5.5  26.40
Suma :

171.45

 5.    Kopczyńska Gaja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  5.5  6.0  6.5  5.5  6.5  27.00
2.  401B 3  1.4  6.5  7.0  6.5  7.0  7.0  28.70
3.  201B 3  1.8  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  29.70
4.  301B 3  1.9  3.5  2.5  3.0  3.0  3.0  17.10
5. 5211A 3  2.0  4.5  4.5  3.5  3.0  4.0  24.00
6.  103B 3  1.6  3.5  4.5  4.0  3.5  4.0  18.40
7.  403C 3  1.9  4.5  5.5  4.0  3.5  4.5  24.70
Suma :

169.60

 6.    Pustelnik Karolina 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.5  5.0  5.0  5.5  5.0  24.80
2.  201A 3  1.9  4.0  2.5  2.0  3.0  3.0  16.15
3.  301A 3  2.0  1.5  0.5  1.0  2.0  1.0  7.00
4.  401B 3  1.4  5.5  5.5  4.5  5.5  5.5  23.10
5. 5211A 3  2.0  4.0  5.0  4.5  3.5  4.0  25.00
6.  105C 3  2.2  3.5  3.0  2.0  1.5  2.5  16.50
7.  403C 3  1.9  5.0  4.0  3.5  4.0  4.0  22.80
Suma :

135.35

 7.    Jantosz Dominika 
 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  4.0  3.0  3.5  4.0  5.0  17.25
2.  201A 3  1.9  3.5  3.0  3.0  3.5  3.5  19.00
3.  302C 3  1.7  2.5  2.5  2.0  4.0  2.0  11.90
4.  401B 3  1.4  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0  19.60
5. 5211A 3  2.0  5.0  5.0  4.5  4.5  4.5  28.00
6.  103B 3  1.6  3.5  3.0  2.5  3.0  3.5  15.20
7.  403C 3  1.9  4.5  5.0  4.0  4.0  4.0  23.75
Suma :

134.70

 8.    Witańska Marta 
 1997 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  4.0  4.0  4.0  4.0  3.5  16.80
2.  201A 3  1.9  3.0  2.0  2.5  4.0  4.0  18.05
3.  301C 3  1.8  3.0  4.0  4.0  3.5  4.0  20.70
4.  401C 3  1.3  2.0  1.5  2.0  2.0  2.5  7.80
5. 5211A 3  2.0  3.0  1.5  2.5  2.0  2.0  13.00
6.  103C 3  1.5  5.5  4.5  5.0  5.5  5.0  23.25
7.  202A 3  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

99.60

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-01
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J2
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J3
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J4
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J5
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5, 6,
J1
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J2
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J3
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J4
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J5
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Gniadek Aleksander 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   195.40
2. Wasylów Jakub 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 2   177.85
3. Kosędek Amadeusz 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 2   135.55
4. Kotowski Filip 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 134.15

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Gniadek Aleksander 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  7.0  7.0  6.0  6.5  5.5  29.25
2.  612B   5  1.7  6.0  7.0  6.0  6.0  5.5  30.60
3.  103B   5  1.7  7.0  7.0  6.5  7.0  6.5  34.85
4.  105C   5  2.4  5.0  4.0  3.0  4.0  4.0  28.80
5. 5231D   5  2.1  5.5  5.5  6.0  6.5  7.0  37.80
6.  403C   5  2.2  6.0  5.0  6.0  4.5  4.5  34.10
Suma :

195.40

 2.    Wasylów Jakub 
 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0  22.75
2.  401B   5  1.5  5.0  4.5  3.5  5.0  3.5  19.50
3.  201C   5  1.5  5.5  6.0  5.0  5.5  5.0  24.00
4.  301C   5  1.6  6.0  5.5  5.5  5.5  5.0  26.40
5.  103B   5  1.7  7.0  7.5  7.0  7.0  6.0  35.70
6.  403C   5  2.2  7.5  8.0  7.5  7.0  7.5  49.50
Suma :

177.85

 3.    Kosędek Amadeusz 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351120004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  5.0  4.5  4.0  5.0  5.0  17.40
2.  201C   5  1.5  4.0  4.0  3.0  4.5  4.5  18.75
3.  301C   5  1.6  3.0  3.5  2.5  3.5  4.0  16.00
4.  401B   5  1.5  6.0  5.0  5.5  5.5  5.5  24.75
5.  103B   5  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  30.60
6.  612B   5  1.7  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5  28.05
Suma :

135.55

 4.    Kotowski Filip 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420024


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5  20.15
2.  401C   5  1.4  5.5  6.0  5.5  6.5  6.0  24.50
3.  612C   5  1.5  4.5  4.0  5.0  4.5  3.0  19.50
4. 5211A   5  1.8  4.0  4.0  3.5  3.5  3.5  19.80
5.  103C   5  1.6  4.5  5.0  4.5  4.5  4.0  21.60
6.  403C   5  2.2  4.5  4.5  4.0  4.5  4.0  28.60
Suma :

134.15


Sekretarz

..

Sędzia główny

Wierniuk Andrzej

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-02
Wieża - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J2
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J3
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J4
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J5
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5,
J1
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J2
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J3
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J4
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J5
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Taciak Anna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   165.90
2. Mirowska Dominika 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 2   165.10
3. Bąk Dominika 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 144.70
4. Januszewska Julia 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   142.00
5. Lewandowska Natalia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 1   138.05
6. Woźniak Ewelina 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 1   135.10
7. Przybylska Zuzanna 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   119.60
8. Lament Weronika 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 1   114.45
9. Muszer Aleksandra 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 108.65
10. Puczko-Szymańska Kalina 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 105.70
11. Cekus Karolina 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 95.45
12. Ziemnicka Julia 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 85.90

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Taciak Anna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.0  6.0  5.5  5.5  5.0  28.90
2.  201B   5  1.6  6.0  6.0  5.5  5.5  5.5  27.20
3.  301C   5  1.6  6.0  6.0  6.0  5.5  5.0  28.00
4.  403C   5  2.2  5.5  5.5  5.5  6.0  6.0  37.40
5.  105C   5  2.4  6.0  5.5  6.5  6.5  6.0  44.40
Suma :

165.90

 2.    Mirowska Dominika 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110008


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  30.60
2.  201B   5  1.6  6.0  6.0  6.0  5.5  6.0  28.80
3.  301B   5  1.7  6.5  5.5  5.5  6.0  5.5  28.90
4.  403B   5  2.4  5.5  6.0  6.0  6.0  6.0  43.20
5. 5231D   5  2.1  6.0  5.5  6.0  4.5  4.5  33.60
Suma :

165.10

 3.    Bąk Dominika 
 1999 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120810010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.0  6.0  6.0  5.5  5.0  22.75
2.  401B   5  1.5  5.5  5.0  5.0  4.5  4.5  21.75
3.  301B   5  1.7  6.0  5.5  6.0  6.0  5.0  29.75
4.  103B   5  1.7  5.5  5.5  6.0  6.0  6.0  29.75
5.  403C   5  2.2  5.5  6.0  6.5  6.0  6.5  40.70
Suma :

144.70

 4.    Januszewska Julia 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.5  6.5  6.5  6.0  6.5  25.35
2.  401B   5  1.5  7.0  7.0  7.0  7.5  6.5  31.50
3.  201B   5  1.6  5.0  5.0  5.0  6.0  5.5  24.80
4.  103B   5  1.7  5.5  6.0  6.5  6.0  6.0  30.60
5.  612B   5  1.7  4.5  5.5  6.0  6.0  6.5  29.75
Suma :

142.00

 5.    Lewandowska Natalia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.5  6.5  6.5  6.0  6.0  32.30
2.  201C   5  1.5  5.5  6.0  6.0  5.5  5.0  25.50
3.  301C   5  1.6  5.0  5.0  4.0  5.0  5.0  24.00
4.  403C   5  2.2  5.0  4.5  5.0  5.0  5.0  33.00
5.  612C   5  1.5  5.0  5.5  5.0  5.5  5.0  23.25
Suma :

138.05

 6.    Woźniak Ewelina 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110009


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.5  5.5  5.5  5.0  4.5  27.20
2.  301B   5  1.7  4.5  4.5  4.0  4.0  4.0  21.25
3.  401B   5  1.5  5.0  5.5  5.5  5.0  5.5  24.00
4.  612B   5  1.7  5.0  5.5  5.5  4.5  5.0  26.35
5.  403C   5  2.2  5.5  5.5  5.0  5.5  6.0  36.30
Suma :

135.10

 7.    Przybylska Zuzanna 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  4.5  4.5  4.0  4.0  3.5  21.25
2.  301C   5  1.6  4.0  4.5  4.0  5.0  4.0  20.00
3.  401B   5  1.5  4.5  4.5  4.0  4.0  4.0  18.75
4.  612B   5  1.7  4.5  5.5  5.0  4.5  5.5  25.50
5.  403C   5  2.2  5.0  5.0  5.5  5.0  6.0  34.10
Suma :

119.60

 8.    Lament Weronika 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  5.5  5.5  6.0  6.0  6.0  22.75
2.  201A   5  1.7  5.0  5.0  5.0  6.0  4.0  25.50
3.  401B   5  1.5  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  27.00
4.  103B   5  1.7  5.0  5.5  6.0  5.0  5.5  27.20
5.  600A   5  1.5  3.0  3.0  2.5  2.5  1.0  12.00
Suma :

114.45

 9.    Muszer Aleksandra 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081110005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.0  5.5  5.0  5.0  4.5  25.50
2.  401B   5  1.5  5.0  5.5  5.5  6.0  5.0  24.00
3.  301B   5  1.7  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0  21.25
4.  105C   5  2.4  2.0  2.5  3.0  2.5  3.0  19.20
5. 5132D   5  2.2  2.5  4.0  2.5  3.0  3.0  18.70
Suma :

108.65

 10.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410007


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  21.45
2.  401B   5  1.5  5.5  5.5  5.5  5.5  6.5  24.75
3.  301C   5  1.6  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0  20.00
4.  103C   5  1.6  4.5  4.0  4.0  4.0  4.5  20.00
5.  612C   5  1.5  4.0  3.5  4.5  4.5  5.0  19.50
Suma :

105.70

 11.    Cekus Karolina 
 2000 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110011


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  4.0  4.5  4.5  4.0  4.0  15.00
2.  401C   5  1.4  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5  18.90
3.  301C   5  1.6  3.0  3.5  3.5  3.5  3.0  16.00
4.  103B   5  1.7  5.0  5.0  6.0  5.5  5.0  26.35
5.  302C   5  1.6  4.0  4.5  4.0  3.5  4.0  19.20
Suma :

95.45

 12.    Ziemnicka Julia 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110010


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.0  5.5  4.5  5.0  4.5  24.65
2.  401C   5  1.4  3.5  4.5  4.0  3.5  3.5  15.40
3.  201C   5  1.5  3.5  3.5  5.0  4.0  2.0  16.50
4.  403C   5  2.2  1.5  2.0  2.0  1.5  2.0  12.10
5.  612C   5  1.5  3.0  4.5  3.0  4.5  4.0  17.25
Suma :

85.90

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-02
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J2
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J3
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J4
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J5
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5, 6,
J1
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J2
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J3
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J4
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J5
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kotowski Filip 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   161.35
2. Gniadek Aleksander 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 2   160.70
3. Wasylów Jakub 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 157.80
4. Kosędek Amadeusz 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 134.55
5. Rassimof Leo 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 1   103.30
6. Bętkowski Jakub 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 1   96.40
7. Geppart Marcin 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy 82.80

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kotowski Filip 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420024


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  6.0  5.5  5.5  5.5  5.5  26.40
2.  201C 1  1.5  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0  26.25
3.  401C 1  1.4  6.0  6.0  6.0  6.5  6.5  25.90
4.  301C 1  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0  26.40
5.  402C 1  1.6  5.0  5.0  5.5  6.0  5.5  25.60
6.  104C 1  2.2  4.5  5.0  4.5  5.0  4.0  30.80
Suma :

161.35

 2.    Gniadek Aleksander 
 1999 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  18.00
2.  201C 1  1.5  5.0  4.5  5.0  4.5  5.0  21.75
3.  103B 1  1.7  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0  29.75
4.  104C 1  2.2  6.0  5.5  6.5  6.5  6.0  40.70
5.  203C 1  2.0  3.5  3.0  3.0  3.5  3.0  19.00
6.  303C 1  2.1  5.0  4.0  4.5  5.5  5.5  31.50
Suma :

160.70

 3.    Wasylów Jakub 
 2000 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820025


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.0  5.0  5.5  4.5  20.15
2.  401B 1  1.5  6.0  6.0  6.0  6.0  6.5  27.00
3.  201C 1  1.5  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  24.75
4.  103B 1  1.7  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  30.60
5.  403C 1  2.2  5.0  4.5  4.5  4.5  4.5  29.70
6.  301C 1  1.6  5.5  5.5  4.5  5.5  5.0  25.60
Suma :

157.80

 4.    Kosędek Amadeusz 
 1999 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351120004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.5  5.0  5.5  4.5  4.5  25.50
2.  201B 1  1.6  5.0  4.5  5.0  4.5  5.5  23.20
3.  401B 1  1.5  2.5  2.0  2.0  2.0  2.0  9.00
4.  104C 1  2.2  5.0  4.0  4.5  4.0  3.5  27.50
5. 5122D 1  1.9  4.5  3.5  3.5  4.0  4.0  21.85
6.  403C 1  2.2  4.5  4.5  4.0  4.0  4.0  27.50
Suma :

134.55

 5.    Rassimof Leo 
 2000 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420017


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.5  4.5  5.0  5.5  20.80
2.  401C 1  1.4  5.0  5.5  5.0  5.5  5.5  22.40
3.  201C 1  1.5  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
4. 5211A 1  1.8  3.5  3.5  2.5  2.5  2.0  15.30
5.  402C 1  1.6  4.0  5.0  4.5  5.5  5.0  23.20
6.  103C 1  1.6  5.0  4.0  3.5  5.0  4.5  21.60
Suma :

103.30

 6.    Bętkowski Jakub 
 1999 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5  19.80
2.  201A 1  1.7  3.0  3.0  3.0  2.0  2.0  13.60
3.  401C 1  1.4  4.5  4.0  4.5  4.5  4.0  18.20
4.  103C 1  1.6  3.0  3.5  3.5  4.0  4.0  17.60
5.  301C 1  1.6  3.5  2.5  4.0  4.0  3.0  16.80
6.  202B 1  1.6  3.0  3.5  1.5  1.0  2.0  10.40
Suma :

96.40

 7.    Geppart Marcin 
 1999 ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy  
Lic:D0071120006


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5  19.80
2.  201A 1  1.7  4.5  5.0  5.0  4.5  4.5  23.80
3. 5211A 1  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
4.  103C 1  1.6  5.0  4.0  5.0  4.0  5.0  22.40
5.  401C 1  1.4  4.5  3.5  4.0  3.5  4.5  16.80
6. 5121D 1  1.7  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

82.80

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-02
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3,
J1
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J2
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J3
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
J4
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J5
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
Sędziowie PanelB Rundy: 4, 5, 6,
J1
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J2
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J3
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J4
Tański
Bogdan
Lic: Z-00034
J5
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kamińska Martyna 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 6   168.25
2. Gac Alicja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 5   162.80
3. Reczulska Sara 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa 153.80
4. Kopczyńska Gaja 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 111.20

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kamińska Martyna 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.0  6.0  6.0  5.0  5.5  29.75
2.  201C   5  1.5  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  22.50
3.  301C   5  1.6  4.0  4.0  4.5  5.5  4.5  20.80
4.  401B   5  1.5  6.0  5.0  5.5  6.0  6.0  26.25
5. 5231D   5  2.1  4.5  5.5  5.5  4.0  4.5  30.45
6.  403C   5  2.2  6.0  5.5  6.0  6.0  5.5  38.50
Suma :

168.25

 2.    Gac Alicja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410002


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  4.0  3.5  4.5  4.5  4.0  21.25
2.  401B   5  1.5  6.5  6.0  5.5  5.5  6.0  26.25
3.  301C   5  1.6  5.0  4.5  5.5  4.5  5.0  23.20
4.  201B   5  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  6.0  26.40
5.  612B   5  1.7  4.5  5.0  5.5  5.5  5.5  27.20
6.  403C   5  2.2  6.0  5.5  6.0  6.0  5.5  38.50
Suma :

162.80

 3.    Reczulska Sara 
 1997 ŚLĄSKIE COSW Częstochowa  
Lic:D0351110003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  4.5  5.0  4.5  4.5  4.5  17.55
2.  201C   5  1.5  6.5  5.5  5.5  6.0  6.0  26.25
3.  301C   5  1.6  6.0  5.0  5.5  5.0  5.5  25.60
4.  401B   5  1.5  5.0  5.5  5.0  5.0  4.5  22.50
5.  103B   5  1.7  5.5  6.0  6.0  5.5  5.5  28.90
6. 5132D   5  2.2  5.0  5.0  5.0  4.0  5.0  33.00
Suma :

153.80

 4.    Kopczyńska Gaja 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261410003


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  4.0  3.5  4.0  4.0  4.0  14.40
2.  201C   5  1.5  4.0  4.0  4.0  4.5  5.0  18.75
3.  401B   5  1.5  5.5  4.0  4.0  5.5  5.5  22.50
4. 5211A   5  1.8  3.5  3.0  4.0  3.0  3.0  17.10
5.  612C   5  1.5  2.5  2.0  3.0  2.5  2.5  11.25
6.  103C   5  1.6  5.5  6.0  5.0  6.0  5.5  27.20
Suma :

111.20

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 01-02.05.2010
Data: 2010-05-02
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie PanelA Rundy: 1, 2, 3, 4,
J1
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
J2
Rolańska
Agnieszka
Lic: 0-02424
J3
Pilch
Łukasz
Lic: 0-02611
J4
Ślusarek
Tadeusz
Lic: Z-00187
J5
Szybiński
Jan
Lic: 0-02425
Sędziowie PanelB Rundy: 5, 6, 7, 8,
J1
Szczepek
Grzegorz
Lic: 0-02613
J2
Larski
Maciej
Lic: 0-02422
J3
Czerwiński
Karol
Lic: 0-02419
J4
Pilch
Grzegorz
Lic: 0-02609
J5
Gruszka
Mirosława
Lic: Z-00188
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 273.65
2. Maksimek Krystian 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 240.60
3. Kozik Daniel 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów 234.35
4. Sawicki Krystian 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 3   231.75
5. Tendaj Łukasz 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa 178.60
6. Pietrek Oskar 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 2   175.10
7. Pietrek Olaf 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice 154.15

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820017


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  6.0  6.5  6.5  8.0  6.5  29.25
2.  103B 1  1.7  7.5  8.0  7.5  7.0  7.0  37.40
3.  201B 1  1.6  6.0  7.0  6.0  6.5  6.5  30.40
4.  301B 1  1.7  5.5  6.0  6.0  6.0  6.5  30.60
5. 5132D 1  2.2  5.5  6.0  5.0  6.0  5.5  37.40
6.  403B 1  2.4  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  39.60
7.  105C 1  2.4  5.0  5.0  4.5  5.0  5.0  36.00
8.  203C 1  2.0  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5  33.00
Suma :

273.65

 2.    Maksimek Krystian 
 1998 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820019


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  6.0  6.0  7.0  5.5  6.5  27.75
2.  103B 1  1.7  6.0  5.0  5.5  5.5  5.5  28.05
3.  201B 1  1.6  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5  26.40
4.  301B 1  1.7  3.5  4.5  4.0  6.0  5.0  22.95
5. 5122D 1  1.9  4.0  4.0  4.5  4.5  3.5  23.75
6.  403C 1  2.2  4.5  4.0  4.5  5.0  5.0  30.80
7.  104C 1  2.2  6.5  6.5  6.5  6.5  6.0  42.90
8.  203C 1  2.0  6.0  6.5  6.5  6.0  6.5  38.00
Suma :

240.60

 3.    Kozik Daniel 
 1997 PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów  
Lic:D0120820015


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.5  6.0  5.5  5.0  5.5  28.05
2.  201B 1  1.6  6.0  7.0  7.0  6.0  6.5  31.20
3.  301B 1  1.7  6.0  6.5  7.0  6.0  6.0  31.45
4.  401B 1  1.5  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5  29.25
5. 5211A 1  1.8  5.5  5.5  5.5  6.5  5.5  29.70
6.  403C 1  2.2  4.0  3.0  3.0  4.0  3.0  22.00
7.  104C 1  2.2  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5  29.70
8.  203C 1  2.0  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  33.00
Suma :

234.35

 4.    Sawicki Krystian 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420013


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  30.60
2.  201B 1  1.6  4.5  6.0  5.5  6.5  6.0  28.00
3.  301C 1  1.6  6.5  6.0  6.0  7.0  7.0  31.20
4.  401B 1  1.5  6.5  6.5  6.0  7.0  6.5  29.25
5. 5211A 1  1.8  5.0  4.0  4.5  4.0  4.5  23.40
6.  203C 1  2.0  3.0  3.5  3.5  3.0  3.5  20.00
7.  104C 1  2.2  5.5  5.5  5.0  5.5  5.5  36.30
8.  403C 1  2.2  5.0  4.5  5.0  5.0  5.5  33.00
Suma :

231.75

 5.    Tendaj Łukasz 
 1998 MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa  
Lic:D0261420014


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.0  7.0  7.0  6.0  7.0  26.00
2.  201B 1  1.6  3.5  3.5  3.5  4.0  5.0  17.60
3.  301B 1  1.7  3.0  4.0  4.0  3.0  3.5  17.85
4.  401B 1  1.5  5.0  5.5  5.5  5.5  5.0  24.00
5. 5211A 1  1.8  3.5  2.5  2.5  4.0  4.5  18.00
6.  402C 1  1.6  6.0  5.5  5.5  5.0  6.0  27.20
7.  104C 1  2.2  2.5  2.5  2.5  2.5  2.5  16.50
8. 5221D 1  1.7  6.5  6.0  6.0  5.5  6.5  31.45
Suma :

178.60

 6.    Pietrek Oskar 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120005


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  4.5  5.0  5.0  4.5  23.80
2.  201A 1  1.7  5.5  3.5  4.0  4.5  4.5  22.10
3.  301B 1  1.7  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  18.70
4.  401B 1  1.5  5.0  4.0  3.5  5.0  5.0  21.00
5. 5211A 1  1.8  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  21.60
6.  104C 1  2.2  3.0  3.5  4.0  3.5  4.0  24.20
7.  402C 1  1.6  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5  21.60
8.  202A 1  1.7  4.5  4.0  4.0  4.5  4.5  22.10
Suma :

175.10

 7.    Pietrek Olaf 
 1997 ŚLĄSKIE MKS PM Katowice  
Lic:D0081120004


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.5  5.5  4.5  4.5  4.5  24.65
2.  201A 1  1.7  3.5  4.0  4.0  4.0  4.0  20.40
3.  301C 1  1.6  3.5  4.0  3.0  3.0  4.0  16.80
4.  401B 1  1.5  4.5  4.5  4.0  4.5  4.0  19.50
5. 5211A 1  1.8  4.0  4.0  4.0  5.0  4.5  22.50
6.  104C 1  2.2  3.5  3.5  3.5  3.0  2.0  22.00
7.  402C 1  1.6  2.5  1.5  1.0  3.0  2.0  9.60
8.  202A 1  1.7  3.5  3.0  3.5  4.5  4.0  18.70
Suma :

154.15


Sekretarz

..

Sędzia główny

Wierniuk Andrzej

XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

w sportach halowych

SKOKI DO WODY

Punktacja Klubów i zawodników

Klub

Punkty

Województwo

Punkty

ZKS Stal Rzeszów

55

Podkarpackie

55

COSW Częstochowa

31

MKS PM Katowice

13

Śląskie

49

UKS Auerbach Tychy

5

UKS PM Syrena W-wa

45

Mazowieckie

45

Płeć

Zawodnik

Klub

Punkty

Dziewczeta

Kaja Skrzek

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

12

Sara Reczulska

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

10

Martyna Kamińska

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

10

Alicja Gac

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

9

Karolina Pustelnik

ŚLĄSKIE MKS PM Katowice

4

Gaja Kopczyńska

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

3

Dominika Jantosz

ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy

3

Chłopcy

Marcin Kulczycki

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

12

Krystian Maksimek

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

10

Daniel Kozik

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

8

Krystian Sawicki

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

6

Łukasz Tendaj

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

5

Oskar Pietrek

ŚLĄSKIE MKS PM Katowice

4

Dziewczęta

Dominika Bąk

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

6

Anna Taciak

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

4

Dominika Mirowska

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

4

Aleksandra Muszer

ŚLĄSKIE MKS PM Katowice

3

Zuzanna Przybylska

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

3

Natalia Lewandowska

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

2

Julia Januszewska

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

2

Weronika Lament

ŚLĄSKIE UKS Auerbach Tychy

2

Ewelina Woźniak

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

2

Katarzyna Sala

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

2

Chłopcy

Aleksander Gniadek

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

5

Jakub Wasylów

PODKARPACKIE ZKS Stal Rzeszów

5

Filip Kotowski

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

5

Amadeusz Kosędek

ŚLĄSKIE COSW Częstochowa

3

Leo Rassimof

MAZOWIECKIE UKS PM Syrena W-wa

3

Jakub Bętkowski

ŚLĄSKIE MKS PM Katowice

2