Skoki do Wody
 
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007
Rzeszów 11-13.05.2007
Pływalnia ul. Matuszczaka 9
Sędzia główny
Bohdan Tański Warszawa
Sędziowie
Gruszka Mirosława Katowice
Koczarian Sierż Rzeszów
Kolanus Mariusz Częstochowa
Kozdrański Andrzej Rzeszów
Kozdrański Grzegorz Rzeszów
Pawłowska Marzena Tychy
Synoradzka Regina Warszawa
Wierniuk Andrzej Warszawa
Sekretarz
Piechuta Dorota  
Sekretariat
Cieśla Adrian  
Piechuta Wojciech  
Witanek Wanda  
Spiker
Furman Ewa  
Lekarz zawodów
Draguła Dariusz  

 

Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Koczarian
Sierż
Rzeszów
2. Gruszka
Mirosława
Katowice
3. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
4. Synoradzka
Regina
Warszawa
5. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów

 


Zawodnicy

   1.   Wróbel Magdalena   1995   COSW Częstochowa 

 6   212.10 

   2.   Ablamowicz Katarzyna   1997   MKS PM Katowice 

 5   165.20 

   3.   Job Ewelina   1995   UKS "Auerbach" Tychy 

 4   161.60 

   4.   Dzida Aneta   1995   MKS PM Katowice 

 3   153.35 

   5.   Wróbel Aleksandra   1996   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 2   140.30 

   6.   Reczulska Sara   1997   COSW Częstochowa 

 133.90 

   7.   Wróbel Marta   1995   COSW Częstochowa 

 1   125.50 

   8.   Łapińska Kinga   1995   COSW Częstochowa 

 1   106.75 

   9.   Walasik Kaja   1995   COSW Częstochowa 

 97.75 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 6755 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  5.5  6.5  6.5  6.5

  24.70

 2.  203C  2.0  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  36.00

 3.  301C  1.6  5.0  4.5  6.0  5.0  5.0

  24.00

 4.  403C  2.2  5.5  4.5  5.5  6.0  5.5

  36.30

 5. 5122D  1.9  4.5  4.5  4.5  4.0  4.5

  25.65

 6.  104C  2.2  5.0  4.5  4.0  4.5  5.0

  30.80

 7.  303C  2.1  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0

  34.65

Razem:

212.10

 2.   Ablamowicz Katarzyna 
 6745 
  MKS PM Katowice  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  5.0  5.5  5.0  4.0  5.5

  20.15

 2.  201A  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  5.5

  29.75

 3.  301C  1.6  4.0  5.0  5.0  5.0  4.5

  23.20

 4.  401B  1.5  6.0  6.5  6.0  6.0  5.5

  27.00

 5. 5211A  1.8  5.0  6.5  5.0  6.5  5.5

  30.60

 6.  103B  1.7  3.5  3.5  1.0  3.0  2.5

  15.30

 7.  402C  1.6  4.0  4.0  2.5  4.0  4.0

  19.20

Razem:

165.20

 3.   Job Ewelina 
 6741 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  5.0  6.0  5.5  6.0  5.5

  22.10

 2.  201A  1.7  4.5  5.5  5.0  5.0  4.0

  24.65

 3.  301C  1.6  3.0  4.0  3.5  3.5  3.5

  16.80

 4.  401B  1.5  5.5  5.5  4.5  5.5  5.5

  24.75

 5. 5211A  1.8  4.0  5.5  5.0  4.5  5.0

  26.10

 6.  103C  1.6  5.5  6.0  5.5  6.0  6.0

  28.00

 7.  402C  1.6  4.0  5.0  3.5  4.0  4.0

  19.20

Razem:

161.60

 4.   Dzida Aneta 
 6743 
  MKS PM Katowice  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  3.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  15.60

 2.  201A  1.7  4.5  4.5  4.5  4.0  4.0

  22.10

 3.  301C  1.6  5.0  6.0  5.5  5.5  5.5

  26.40

 4.  401B  1.5  4.5  5.5  4.5  5.5  5.5

  23.25

 5. 5211A  1.8  4.5  5.0  4.5  4.5  5.0

  25.20

 6.  103C  1.6  3.5  3.5  3.5  4.0  3.5

  16.80

 7.  202C  1.5  5.0  6.0  6.0  4.5  5.0

  24.00

Razem:

153.35

 5.   Wróbel Aleksandra 
 92 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  2.5  3.0  3.0  3.0  3.0

  11.70

 2.  201C  1.5  6.0  6.0  7.0  6.0  7.0

  28.50

 3.  301B  1.7  2.5  2.5  3.0  3.0  3.0

  14.45

 4.  401B  1.5  3.0  3.5  3.5  3.0  3.0

  14.25

 5. 5211A  1.8  4.5  5.0  4.0  4.5  4.0

  23.40

 6.  103C  1.6  5.5  5.5  5.5  6.0  5.5

  26.40

 7.  302C  1.6  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5

  21.60

Razem:

140.30

 6.   Reczulska Sara 
 6749 
  COSW Częstochowa  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  103C  1.6  5.0  4.5  5.5  5.0  5.0

  24.00

 2.  201C  1.5  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0

  9.00

 3.  301C  1.6  2.0  2.0  2.0  2.0  2.0

  9.60

 4.  401C  1.4  5.0  5.0  4.5  5.0  5.0

  21.00

 5. 5122D  1.9  4.5  4.0  4.5  4.5  4.0

  24.70

 6.  402C  1.6  5.0  4.5  5.0  5.0  4.5

  23.20

 7.  302C  1.6  5.0  4.0  5.0  4.5  4.5

  22.40

Razem:

133.90

 7.   Wróbel Marta 
 6863 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  5.0  4.5  6.0  5.5  5.5

  19.20

 2.  201C  1.5  3.5  4.0  4.5  4.5  4.5

  19.50

 3.  401C  1.4  6.5  5.0  6.5  6.0  6.0

  25.90

 4.  302C  1.6  4.5  4.5  4.5  4.5  4.0

  21.60

 5. 5211A  1.8  1.5  1.5  2.0  2.0  1.5

  9.00

 6.  103C  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0

  16.80

 7.  202C  1.5  2.5  2.5  3.5  3.0  3.5

  13.50

Razem:

125.50

 8.   Łapińska Kinga 
 6862 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  2.5  2.5  3.0  3.0  3.0

  10.20

 2.  201C  1.5  2.0  2.5  3.0  3.0  2.0

  11.25

 3.  401C  1.4  4.5  4.0  4.0  4.0  4.0

  16.80

 4.  301C  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0

  16.80

 5. 5211A  1.8  1.5  1.5  2.5  1.5  1.5

  8.10

 6.  102C  1.4  4.5  4.5  5.5  5.0  4.0

  19.60

 7.  302C  1.6  5.5  5.0  5.0  5.0  4.5

  24.00

Razem:

106.75

 9.   Walasik Kaja 
 6869 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  401C  1.4  4.0  3.5  4.0  4.0  4.0

  16.80

 2.  101C  1.2  4.0  4.0  4.5  4.0  4.0

  14.40

 3.  201A  1.7  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  20.40

 4.  300B  0.7  4.0  3.5  3.5  3.5  4.0

  7.70

 5. 5211A  1.8  1.0  1.0  1.0  2.0  1.0

  5.40

 6.  102B  1.5  3.0  2.5  3.5  3.0  3.0

  13.50

 7. 5121D  1.7  4.0  3.5  4.0  3.0  4.0

  19.55

Razem:

97.75

 

Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Pawłowska
Marzena
Tychy
2. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
3. Synoradzka
Regina
Warszawa
4. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
5. Koczarian
Sierż
Rzeszów

 


Zawodnicy

   1.   Lesiak Kacper   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 6   297.40 

   2.   Wąsowicz Szymon   1995   COSW Częstochowa 

 5   296.15 

   3.   Waluś Łukasz   1994   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 4   261.25 

   4.   Brzuszek Wojciech   1995   ZKS "Stal" Rzeszów 

 3   256.90 

   5.   Kaczmarski Paweł   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 2   241.55 

   6.   Szpecht Mikołaj   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 2   220.25 

   7.   Kulczycki Marcin   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 206.35 

   8.   Grabowski Bartłomiej   1994   COSW Częstochowa 

 1   206.15 

   9.   Bichajło Michał   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 196.50 

   10.   Szot Karol   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 188.95 

   11.   Kozik Daniel   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 180.65 

   12.   Witański Karol   1995   UKS "Auerbach" Tychy 

 163.75 

   13.   Siorek Bartosz   1995   COSW Częstochowa 

 112.35 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 13/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.0  6.0  6.5  6.5

  29.60

 2.  403B  2.1  7.5  7.5  7.5  7.5  7.5

  47.25

 3.  201B  1.8  6.5  7.0  7.0  7.0  7.0

  37.80

 4.  301B  1.9  7.0  7.5  7.0  7.0  7.5

  40.85

 5. 5132D  2.1  3.5  3.5  4.0  4.0  3.5

  23.10

 6.  105B  2.4  7.5  7.5  7.0  7.0  7.5

  52.80

 7.  405C  2.7  4.0  4.5  4.0  3.5  4.0

  32.40

 8.  205C  2.8  2.5  4.0  4.0  4.0  4.5

  33.60

Razem:

297.40

 2.   Wąsowicz Szymon 
 6750 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  28.80

 2.  201B  1.8  6.5  5.5  6.5  6.5  6.0

  34.20

 3.  301B  1.9  6.0  4.5  5.0  4.5  4.5

  26.60

 4. 5132D  2.1  6.5  6.0  5.5  7.0  6.5

  39.90

 5.  403B  2.1  6.0  6.5  7.0  7.0  6.5

  42.00

 6.  105B  2.4  6.0  5.0  5.0  6.0  5.5

  39.60

 7.  405C  2.7  5.0  5.0  5.0  6.0  5.5

  41.85

 8. 5233D  2.4  6.5  6.0  5.5  6.5  5.5

  43.20

Razem:

296.15

 3.   Waluś Łukasz 
 77 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.0  6.5  6.5  6.0

  29.60

 2.  201B  1.8  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0

  30.60

 3.  301B  1.9  5.5  6.0  6.5  6.5  6.0

  35.15

 4.  403C  1.9  6.0  6.5  6.5  6.5  6.0

  36.10

 5. 5231D  2.0  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  36.00

 6.  105B  2.4  5.0  5.5  5.5  6.0  5.5

  39.60

 7.  404C  2.4  4.0  4.0  4.0  3.5  3.5

  27.60

 8.  305C  2.8  4.0  3.0  3.5  2.5  3.0

  26.60

Razem:

261.25

 4.   Brzuszek Wojciech 
 1/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.4  6.5  7.0  7.0  7.0  7.5

  29.40

 2.  103B  1.6  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5

  31.20

 3.  201B  1.8  4.5  5.0  5.0  4.5  5.0

  26.10

 4.  301B  1.9  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0

  33.25

 5. 5132D  2.1  5.5  5.5  5.0  5.5  6.0

  34.65

 6.  403B  2.1  5.0  5.5  5.5  5.0  5.5

  33.60

 7.  105C  2.2  6.0  5.5  6.0  6.5  6.5

  40.70

 8.  205C  2.8  3.5  4.0  3.0  2.5  3.5

  28.00

Razem:

256.90

 5.   Kaczmarski Paweł 
 9/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.5  6.0  5.5  6.5

  29.60

 2.  201B  1.8  5.5  6.5  5.5  6.0  6.0

  31.50

 3.  301B  1.9  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  34.20

 4.  403C  1.9  5.5  5.5  5.0  5.0  6.0

  30.40

 5. 5211A  2.0  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5

  32.00

 6.  404C  2.4  4.5  5.0  5.0  4.0  4.5

  33.60

 7.  105C  2.2  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5

  34.10

 8.  203C  1.9  3.0  3.0  2.5  2.5  3.0

  16.15

Razem:

241.55

 6.   Szpecht Mikołaj 
 2/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  5.5  5.0  5.5  5.0  5.5

  25.60

 2.  403C  1.9  6.0  6.0  6.5  6.0  6.5

  35.15

 3.  201C  1.7  6.0  6.0  6.0  5.5  6.0

  30.60

 4.  301C  1.8  4.0  5.0  4.0  3.5  4.5

  22.50

 5. 5211A  2.0  5.0  5.5  5.5  5.0  5.5

  32.00

 6.  105C  2.2  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  26.40

 7.  404C  2.4  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0

  25.20

 8.  203C  1.9  4.5  4.0  4.0  3.5  4.0

  22.80

Razem:

220.25

 7.   Kulczycki Marcin 
 5/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.4  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0

  24.50

 2.  103B  1.6  6.0  5.5  5.0  5.0  5.5

  25.60

 3.  201B  1.8  5.0  5.5  4.5  4.0  5.5

  27.00

 4.  301B  1.9  4.5  5.0  4.5  4.5  4.5

  25.65

 5. 5211A  2.0  5.5  5.0  4.0  4.0  4.5

  27.00

 6.  403C  1.9  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5

  30.40

 7.  105C  2.2  4.5  4.5  5.0  4.5  4.5

  29.70

 8.  020A  1.1  4.5  5.0  5.0  5.0  5.0

  16.50

Razem:

206.35

 8.   Grabowski Bartłomiej 
 6754 
  COSW Częstochowa  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  5.5  5.0  5.0  5.5  5.0

  24.80

 2.  201C  1.7  3.0  4.0  4.0  3.0  4.0

  18.70

 3.  301C  1.8  5.5  5.5  6.0  6.0  6.0

  31.50

 4.  403C  1.9  4.5  5.0  5.5  5.5  5.0

  29.45

 5. 5132D  2.1  3.5  3.0  3.0  3.0  3.0

  18.90

 6.  105C  2.2  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  26.40

 7.  205C  2.8  3.5  3.5  3.0  4.0  3.5

  29.40

 8.  405C  2.7  3.5  3.0  3.0  3.5  3.5

  27.00

Razem:

206.15

 9.   Bichajło Michał 
 4/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.4  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  23.10

 2.  101B  1.5  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  27.00

 3.  201C  1.7  5.0  4.5  4.5  4.5  5.0

  23.80

 4.  301C  1.8  4.5  4.5  5.0  4.5  4.5

  24.30

 5. 5211A  2.0  4.0  3.5  4.0  3.0  4.0

  23.00

 6.  103B  1.6  5.5  6.0  5.5  6.0  5.5

  27.20

 7.  403C  1.9  6.0  6.0  5.5  5.5  6.0

  33.25

 8.  020A  1.1  5.0  4.5  4.0  4.5  4.5

  14.85

Razem:

196.50

 10.   Szot Karol 
 2/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.4  5.0  5.0  5.0  5.0  5.5

  21.00

 2.  103B  1.6  5.5  5.5  6.0  6.0  6.0

  28.00

 3.  201B  1.8  4.5  4.5  5.0  5.0  5.0

  26.10

 4.  301B  1.9  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  25.65

 5. 5211A  2.0  3.0  2.0  3.0  3.0  3.0

  18.00

 6.  403C  1.9  4.5  4.5  4.5  4.5  5.0

  25.65

 7.  105C  2.2  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0

  26.40

 8.  020A  1.1  5.5  6.0  5.0  5.5  5.5

  18.15

Razem:

188.95

 11.   Kozik Daniel 
 3/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.4  4.0  3.0  4.0  3.5  4.0

  16.10

 2.  103B  1.6  5.0  5.0  4.5  5.0  5.0

  24.00

 3.  201C  1.7  3.0  3.5  3.5  1.5  3.5

  17.00

 4.  301C  1.8  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  27.00

 5. 5211A  2.0  4.0  4.5  3.5  3.5  4.0

  23.00

 6.  403C  1.9  5.0  6.0  5.5  5.5  6.0

  32.30

 7.  105C  2.2  4.0  4.5  4.0  4.5  4.5

  28.60

 8.  020A  1.1  4.0  3.5  4.0  3.5  4.0

  12.65

Razem:

180.65

 12.   Witański Karol 
 6737 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5

  26.40

 2.  201A  1.9  5.5  4.0  5.0  4.0  5.0

  26.60

 3.  301C  1.8  5.0  4.5  3.5  3.5  3.5

  20.70

 4.  401B  1.4  5.0  4.0  3.5  4.0  4.5

  17.50

 5. 5211A  2.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 6.  105C  2.2  4.5  4.0  4.5  4.5  4.5

  29.70

 7.  403C  1.9  5.5  5.0  5.0  4.5  4.5

  27.55

 8.  202A  1.8  3.5  2.5  4.0  2.5  2.5

  15.30

Razem:

163.75

 13.   Siorek Bartosz 
 6867 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.4  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5

  14.70

 2.  202C  1.6  4.0  3.5  3.5  4.5  4.0

  18.40

 3.  302C  1.7  2.0  1.5  1.5  2.0  2.0

  9.35

 4.  401C  1.3  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0

  11.70

 5. 5211A  2.0  2.5  2.5  3.5  3.5  2.5

  17.00

 6.  103C  1.5  3.5  3.0  3.0  3.5  3.0

  14.25

 7.  020A  1.1  4.0  4.5  4.0  4.0  4.0

  13.20

 8.  010A  1.1  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0

  13.75

Razem:

112.35

 

Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
2. Gruszka
Mirosława
Katowice
3. Synoradzka
Regina
Warszawa
4. Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
5. Wierniuk
Andrzej
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Pyrzak Patrycja   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 9   277.55 

   2.   Kłeczek Sabina   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 7   223.30 

   3.   Niedźwiecka Angela   1992   COSW Częstochowa 

 6   190.20 

   4.   Kłeczek Sandra   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 101.25 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 3/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.5  6.0  7.0  7.5  7.5

  33.00

 2.  103B  1.7  6.5  7.0  6.0  6.5  6.5

  33.15

 3.  201B  1.6  6.5  6.5  7.0  6.5  6.5

  31.20

 4.  301B  1.7  6.0  7.5  6.0  7.0  7.0

  34.00

 5. 5132D  2.2  4.5  5.5  4.5  5.5  5.5

  34.10

 6.  403B  2.4  5.5  5.0  5.5  6.5  6.0

  40.80

 7.  104B  2.3  5.5  5.5  6.0  6.0  5.5

  39.10

 8.  203B  2.3  4.0  4.5  4.5  5.0  5.0

  32.20

Razem:

277.55

 2.   Kłeczek Sabina 
 4/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.0  6.5  7.0  6.5  7.0

  30.75

 2.  103B  1.7  6.0  6.0  6.0  6.5  6.5

  31.45

 3.  201B  1.6  5.0  5.5  6.0  6.0  6.0

  28.00

 4.  301B  1.7  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0

  24.65

 5. 5211A  1.8  5.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  32.40

 6.  104C  2.2  3.5  3.5  3.0  4.0  4.0

  24.20

 7.  203C  2.0  5.0  5.5  5.5  6.0  6.0

  34.00

 8.  303C  2.1  2.0  3.5  3.0  3.0  2.5

  17.85

Razem:

223.30

 3.   Niedźwiecka Angela 
 6751 
  COSW Częstochowa  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  5.5  5.5  5.5  5.5

  21.45

 2.  301C  1.6  5.5  6.0  5.5  5.5  6.0

  27.20

 3.  201B  1.6  5.5  4.5  5.5  5.5  5.5

  26.40

 4.  401B  1.5  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0

  27.00

 5. 5211A  1.8  4.0  3.5  4.0  4.0  4.0

  21.60

 6.  302C  1.6  5.0  5.0  4.5  5.0  4.5

  23.20

 7.  103C  1.6  6.0  5.0  5.5  5.5  6.0

  27.20

 8. 5122D  1.9  3.5  3.0  3.0  1.5  2.5

  16.15

Razem:

190.20

 4.   Kłeczek Sandra 
 12/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  010B  1.0  8.0  5.0  7.0  7.0  7.0

  21.00

 2.  401C  1.4  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0

  19.60

 3.  201A  1.7  3.5  3.0  3.0  4.0  3.0

  16.15

 4.  301C  1.6  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 5. 5101A  0.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 6.  101C  1.2  4.5  5.0  4.5  5.0  4.0

  16.80

 7.  020A  1.1  4.0  4.0  4.0  4.5  3.5

  13.20

 8. 5201A  1.0  5.0  5.0  5.5  4.5  4.5

  14.50

Razem:

101.25

 

Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Synoradzka
Regina
Warszawa
2. Pawłowska
Marzena
Tychy
3. Wierniuk
Andrzej
Warszawa
4. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
5. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów

 


Zawodnicy

   1.   Cisło Artur   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 9   354.75 

   2.   Porowski Piotr   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 7   325.35 

   3.   Kalwas Piotr   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 6   311.20 

   4.   Gierga Adrian   1992   MKS PM Katowice 

 5   258.10 

   5.   Cieszkowski Maciej   1993   UKS "Auerbach" Tychy 

 4   251.25 

   6.   Job Łukasz   1993   UKS "Auerbach" Tychy 

 3   226.15 

   7.   Zemła Marcin   1992   UKS "Auerbach" Tychy 

 216.20 

   8.   Więcek Patryk   1993   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 199.10 

   9.   Bijak Dawid   1992   MKS PM Katowice 

 181.15 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Cisło Artur 
 1/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  7.0  7.5  7.0  7.0  8.0

  34.40

 2.  201B  1.8  8.0  8.5  7.5  8.0  8.0

  43.20

 3.  301B  1.9  7.5  6.5  6.5  6.5  7.5

  38.95

 4.  403B  2.1  7.0  6.5  5.5  7.0  7.0

  43.05

 5. 5132D  2.1  5.5  6.0  6.0  5.5  6.0

  36.75

 6.  105B  2.4  6.5  7.0  6.5  7.0  7.0

  49.20

 7.  405C  2.7  5.0  5.0  3.5  4.5  4.5

  37.80

 8.  205C  2.8  4.5  4.0  3.5  4.5  4.5

  36.40

 9. 5235D  2.8  4.5  4.0  4.0  3.5  4.5

  35.00

Razem:

354.75

 2.   Porowski Piotr 
 2/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  5.5  5.5  5.0  5.5  5.5

  26.40

 2.  201B  1.8  7.0  6.5  6.0  6.0  7.0

  35.10

 3.  301B  1.9  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0

  34.20

 4.  403B  2.1  6.5  6.5  6.0  7.0  6.5

  40.95

 5. 5132D  2.1  6.5  6.5  7.0  6.0  6.5

  40.95

 6.  205C  2.8  5.5  5.5  5.5  5.5  6.0

  46.20

 7.  405C  2.7  4.5  4.5  5.0  5.5  5.0

  39.15

 8.  105B  2.4  6.0  4.5  4.0  5.5  6.5

  38.40

 9. 5231D  2.0  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0

  24.00

Razem:

325.35

 3.   Kalwas Piotr 
 6/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.0  6.5  6.5  6.5

  30.40

 2.  201B  1.8  7.5  8.0  8.0  7.0  7.5

  41.40

 3.  301B  1.9  6.5  6.0  6.0  6.5  7.0

  36.10

 4.  403B  2.1  5.5  6.5  6.0  6.5  7.0

  39.90

 5. 5132D  2.1  5.0  5.0  5.5  5.5  5.5

  33.60

 6.  105B  2.4  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0

  40.80

 7.  405C  2.7  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  32.40

 8.  205C  2.8  3.0  3.0  3.5  1.5  4.0

  26.60

 9. 5233D  2.4  4.5  4.0  6.0  4.0  4.0

  30.00

Razem:

311.20

 4.   Gierga Adrian 
 6279 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  5.0  5.0  6.0  5.0  5.0

  24.00

 2.  201A  1.9  5.5  4.5  5.5  5.0  5.5

  30.40

 3.  301A  2.0  5.0  5.0  5.5  5.0  5.0

  30.00

 4.  401B  1.4  5.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  25.20

 5. 5134D  2.5  4.5  5.0  5.0  5.0  4.5

  36.25

 6.  105B  2.4  3.5  4.0  5.0  4.5  5.0

  32.40

 7.  205C  2.8  2.5  2.5  3.0  2.5  3.0

  22.40

 8.  405C  2.7  4.5  4.5  5.0  4.5  4.5

  36.45

 9.  305C  2.8  2.5  3.0  3.0  2.0  1.5

  21.00

Razem:

258.10

 5.   Cieszkowski Maciej 
 6740 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  6.5  6.0  6.0  7.0

  29.60

 2.  201A  1.9  5.0  6.0  5.0  4.0  4.5

  27.55

 3.  301A  2.0  4.5  4.5  5.0  4.0  4.0

  26.00

 4.  403C  1.9  6.0  6.5  6.5  6.5  6.0

  36.10

 5. 5132D  2.1  5.0  5.5  6.5  5.0  6.0

  34.65

 6.  105C  2.2  5.0  5.0  5.0  5.0  4.5

  33.00

 7.  203C  1.9  4.0  4.5  4.5  3.5  4.0

  23.75

 8.  404C  2.4  3.0  2.0  2.5  1.5  2.0

  15.60

 9.  303C  2.0  4.0  4.0  4.5  3.5  4.5

  25.00

Razem:

251.25

 6.   Job Łukasz 
 6739 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  4.5  6.0  6.0  6.0

  28.80

 2.  201A  1.9  4.0  4.0  4.5  3.5  4.0

  22.80

 3.  301C  1.8  5.0  5.5  6.0  5.5  5.5

  29.70

 4.  401B  1.4  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  23.10

 5. 5211A  2.0  4.0  3.5  4.5  5.0  4.0

  25.00

 6.  105C  2.2  6.0  5.0  5.5  6.0  5.5

  37.40

 7.  403C  1.9  4.5  5.0  4.5  4.5  4.0

  25.65

 8.  202A  1.8  4.0  4.5  4.0  4.5  3.5

  22.50

 9. 5411B  1.6  1.5  2.0  4.0  3.5  0.0

  11.20

Razem:

226.15

 7.   Zemła Marcin 
 6732 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  6.0  7.0  6.5  6.0  6.0

  29.60

 2.  201A  1.9  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0

  26.60

 3.  301C  1.8  3.5  3.0  4.0  3.5  4.0

  19.80

 4.  401B  1.4  5.5  5.5  6.5  5.0  6.5

  24.50

 5. 5211A  2.0  4.5  5.0  5.5  5.0  5.5

  31.00

 6.  105C  2.2  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5

  28.60

 7.  403C  1.9  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  25.65

 8.  202A  1.8  2.5  2.0  2.5  2.5  2.0

  12.60

 9. 5132D  2.1  3.0  3.0  2.5  3.0  2.5

  17.85

Razem:

216.20

 8.   Więcek Patryk 
 78 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.5  5.0  5.0  4.5  5.0  5.0

  22.50

 2.  201B  1.8  5.5  4.0  4.5  4.5  4.5

  24.30

 3.  301B  1.9  4.5  4.0  4.0  4.0  4.5

  23.75

 4.  401B  1.4  4.5  5.0  4.5  4.0  4.5

  18.90

 5. 5211A  2.0  5.0  5.0  5.5  5.0  5.0

  30.00

 6.  103B  1.6  5.5  4.5  5.0  5.0  5.0

  24.00

 7.  403C  1.9  5.0  4.0  4.5  5.0  4.0

  25.65

 8.  202C  1.6  2.0  2.0  2.0  2.0  2.5

  9.60

 9.  302C  1.7  4.5  4.0  3.5  4.0  4.0

  20.40

Razem:

199.10

 9.   Bijak Dawid 
 6746 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  4.0  4.5  4.5  5.5  5.0

  22.40

 2.  201A  1.9  5.5  5.0  5.0  4.5  5.0

  28.50

 3.  301C  1.8  5.0  5.0  5.0  3.5  4.5

  26.10

 4.  403C  1.9  5.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  25.65

 5. 5211A  2.0  2.5  3.0  2.5  2.5  2.0

  15.00

 6.  105C  2.2  3.5  3.0  3.5  2.0  3.5

  22.00

 7.  204C  2.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 8.  404C  2.4  4.0  3.0  3.5  2.5  3.0

  22.80

 9.  302C  1.7  3.5  4.0  3.5  4.5  3.5

  18.70

Razem:

181.15

 

Wieża 5m - Grupa C - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
2. Gruszka
Mirosława
Katowice
3. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
4. Koczarian
Sierż
Rzeszów
5. Synoradzka
Regina
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Wróbel Magdalena   1995   COSW Częstochowa 

 6   182.85 

   2.   Ablamowicz Katarzyna   1997   MKS PM Katowice 

 5   156.30 

   3.   Reczulska Sara   1997   COSW Częstochowa 

 4   121.35 

   4.   Job Ewelina   1995   UKS "Auerbach" Tychy 

 113.65 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 6755 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  6.0  6.5  6.0  6.5  6.0

  22.20

 2.  201C  1.5  6.0  6.0  5.5  5.5  6.0

  26.25

 3.  301C  1.6  6.5  6.5  6.5  6.5  6.5

  31.20

 4.  401C  1.4  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  25.20

 5.  103B  1.7  7.0  6.5  7.0  6.5  6.5

  34.00

 6.  403C  2.2  6.5  7.0  7.0  6.5  6.5

  44.00

Razem:

182.85

 2.   Ablamowicz Katarzyna 
 6745 
  MKS PM Katowice  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  5.5  5.0  5.5  5.0

  20.80

 2.  201A  1.7  3.5  4.0  3.5  3.5  3.5

  17.85

 3.  401B  1.5  6.0  5.5  6.0  6.0  6.0

  27.00

 4. 5211A  1.8  5.0  5.0  4.5  4.5  4.5

  25.20

 5.  103B  1.7  5.5  5.5  6.0  5.5  5.0

  28.05

 6.  403C  2.2  5.5  6.5  6.0  5.5  5.5

  37.40

Razem:

156.30

 3.   Reczulska Sara 
 6749 
  COSW Częstochowa  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  5.5

  30.60

 2.  401C  1.4  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5

  18.90

 3.  301C  1.6  4.0  4.0  4.5  4.5  4.0

  20.00

 4.  201C  1.5  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  18.00

 5.  101B  1.3  4.0  3.5  3.5  4.0  4.0

  14.95

 6. 5211A  1.8  4.0  3.5  3.0  3.5  3.5

  18.90

Razem:

121.35

 4.   Job Ewelina 
 6741 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  4.5  5.0  4.5  4.5  4.0

  17.55

 2.  401C  1.4  4.0  3.5  4.0  4.5  4.0

  16.80

 3.  301C  1.6  3.5  3.5  3.5  2.5  3.5

  16.80

 4.  201A  1.7  4.5  5.5  5.5  5.5  5.0

  27.20

 5.  103C  1.6  4.5  5.0  4.0  4.0  4.0

  20.00

 6. 5211A  1.8  3.0  4.5  2.0  3.5  2.0

  15.30

Razem:

113.65

 

Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Koczarian
Sierż
Rzeszów
2. Gruszka
Mirosława
Katowice
3. Synoradzka
Regina
Warszawa
4. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
5. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów

 


Zawodnicy

   1.   Wąsowicz Szymon   1995   COSW Częstochowa 

 6   277.85 

   2.   Lesiak Kacper   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 5   236.95 

   3.   Kulczycki Marcin   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 4   229.50 

   4.   Szpecht Mikołaj   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 3   225.10 

   5.   Waluś Łukasz   1994   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 224.30 

   6.   Kaczmarski Paweł   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 2   219.60 

   7.   Brzuszek Wojciech   1995   ZKS "Stal" Rzeszów 

 210.05 

   8.   Szot Karol   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 1   193.35 

   9.   Bichajło Michał   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 181.35 

   10.   Grabowski Bartłomiej   1994   COSW Częstochowa 

 179.65 

   11.   Kozik Daniel   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 179.60 

   12.   Luterek Maciej   1995   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 161.45 

   13.   Witański Karol   1995   UKS "Auerbach" Tychy 

 158.40 

   14.   Laskowski Andrzej   1997   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 144.35 

   15.   Olędzki Mikołaj   1998   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 109.65 

   16.   Geppart Daniel   1994   UKS "Auerbach" Tychy 

 96.30 

   17.   Siorek Bartosz   1995   COSW Częstochowa 

 93.15 

   18.   Karbowiak Patryk   1995   COSW Częstochowa 

 86.75 

   19.   Potiomkin Marcin   1995   COSW Częstochowa 

 84.20 

   20.   Pietrasik Paweł   1995   COSW Częstochowa 

 82.00 

   21.   Pietrasik Tomasz   1995   COSW Częstochowa 

 71.00 

   22.   Synoradzki Bartosz   1995   COSW Częstochowa 

 46.65 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Wąsowicz Szymon 
 6750 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  7.5  7.0  7.0  8.0  7.5

  28.60

 2.  201B  1.6  7.5  7.5  7.5  8.0  6.5

  36.00

 3.  301B  1.7  5.0  5.0  5.0  6.5  5.0

  25.50

 4.  403C  2.2  6.5  7.0  7.5  6.5  6.5

  44.00

 5. 5132D  2.2  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0

  34.10

 6.  203C  2.0  5.0  5.5  5.5  6.0  5.5

  33.00

 7.  303C  2.1  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  34.65

 8.  105C  2.4  6.5  6.0  6.0  5.5  5.5

  42.00

Razem:

277.85

 2.   Lesiak Kacper 
 13/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.5  6.0  6.0  6.0  7.0

  27.75

 2.  103B  1.7  6.0  5.5  5.5  5.5  6.0

  28.90

 3.  201B  1.6  4.5  4.0  4.5  4.5  4.0

  20.80

 4.  301B  1.7  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  28.05

 5. 5122D  1.9  5.0  5.5  4.5  5.0  5.0

  28.50

 6.  403C  2.2  5.0  4.0  5.0  4.0  4.5

  29.70

 7.  104B  2.3  5.5  6.0  6.0  6.0  5.5

  40.25

 8.  203C  2.0  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5

  33.00

Razem:

236.95

 3.   Kulczycki Marcin 
 5/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  5.0  5.5  6.0  4.5  5.5

  24.00

 2.  103B  1.7  5.5  6.0  5.5  6.0  6.0

  29.75

 3.  201B  1.6  5.5  6.0  5.5  5.5  6.5

  27.20

 4.  301B  1.7  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5

  26.35

 5. 5211A  1.8  5.0  5.5  5.5  6.0  6.0

  30.60

 6.  403C  2.2  4.0  4.0  3.5  3.5  4.0

  25.30

 7.  104C  2.2  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  36.30

 8.  203C  2.0  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  30.00

Razem:

229.50

 4.   Szpecht Mikołaj 
 2/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.5  6.0  6.5  6.0  6.5

  28.50

 2.  103B  1.7  6.0  5.5  5.5  5.5  5.5

  28.05

 3.  201C  1.5  4.0  5.5  6.0  6.0  6.0

  26.25

 4.  301C  1.6  4.5  4.5  4.5  4.0  4.5

  21.60

 5. 5211A  1.8  5.5  4.5  5.5  5.5  5.5

  29.70

 6.  403C  2.2  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5

  28.60

 7.  104C  2.2  4.0  3.5  4.5  3.5  5.0

  26.40

 8.  203C  2.0  6.5  6.0  5.5  6.0  6.0

  36.00

Razem:

225.10

 5.   Waluś Łukasz 
 77 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.0  6.5  6.0  6.5  6.0

  31.45

 2.  201B  1.6  3.5  3.5  4.5  3.5  3.5

  16.80

 3.  301B  1.7  5.0  4.0  4.5  5.0  4.5

  23.80

 4.  403C  2.2  6.5  6.5  6.5  6.5  6.0

  42.90

 5. 5231D  2.1  4.0  4.5  4.5  4.5  5.0

  28.35

 6.  105C  2.4  4.0  4.0  4.5  4.5  4.0

  30.00

 7.  203C  2.0  6.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  30.00

 8.  303C  2.1  3.0  3.5  3.5  3.5  3.0

  21.00

Razem:

224.30

 6.   Kaczmarski Paweł 
 9/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  6.5

  31.45

 2.  201B  1.6  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5

  25.60

 3.  301B  1.7  5.0  6.0  5.5  5.5  5.5

  28.05

 4.  401B  1.5  7.0  6.0  6.0  6.0  6.5

  27.75

 5. 5122D  1.9  4.0  4.0  3.0  3.5  4.0

  21.85

 6.  403C  2.2  6.0  5.5  6.0  6.0  5.5

  38.50

 7.  104C  2.2  4.0  3.5  3.5  4.5  4.5

  26.40

 8.  203C  2.0  4.0  3.5  3.0  1.5  3.5

  20.00

Razem:

219.60

 7.   Brzuszek Wojciech 
 1/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.0  6.0  7.0  6.0  7.0

  30.00

 2.  103B  1.7  6.5  6.5  6.5  6.5  6.5

  33.15

 3.  201B  1.6  6.0  5.5  6.0  6.5  6.5

  29.60

 4.  301B  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  30.60

 5. 5122D  1.9  4.0  2.5  4.0  3.0  4.0

  20.90

 6.  104C  2.2  5.0  4.0  5.5  5.0  5.0

  33.00

 7.  203C  2.0  2.5  2.0  2.5  3.0  3.0

  16.00

 8.  303C  2.1  3.0  2.0  2.5  2.5  3.0

  16.80

Razem:

210.05

 8.   Szot Karol 
 2/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.0  5.0  6.0  5.0  6.0

  25.50

 2.  103B  1.7  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5

  28.05

 3.  201B  1.6  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5

  24.80

 4.  301B  1.7  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  30.60

 5. 5211A  1.8  2.5  3.5  4.0  4.0  4.0

  20.70

 6.  402C  1.6  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  21.60

 7.  104C  2.2  3.0  3.0  4.5  3.5  4.0

  23.10

 8.  203C  2.0  3.0  3.0  3.5  3.0  3.5

  19.00

Razem:

193.35

 9.   Bichajło Michał 
 4/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.5  6.0  6.0  6.0  6.5

  27.75

 2.  101B  1.3  5.5  5.0  5.0  5.5  5.5

  20.80

 3.  201C  1.5  6.5  5.5  6.0  6.5  6.0

  27.75

 4.  301C  1.6  6.0  6.0  6.0  6.0  6.5

  28.80

 5. 5211A  1.8  3.5  2.5  3.0  3.0  3.5

  17.10

 6.  402C  1.6  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0

  24.80

 7.  103B  1.7  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0

  17.85

 8.  020A  1.1  5.0  5.0  5.0  5.0  5.5

  16.50

Razem:

181.35

 10.   Grabowski Bartłomiej 
 6754 
  COSW Częstochowa  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103C  1.6  4.5  3.5  4.0  4.5  4.0

  20.00

 2.  201C  1.5  5.0  4.0  5.0  5.0  5.0

  22.50

 3.  301C  1.6  5.5  5.5  5.5  6.0  5.5

  26.40

 4.  403C  2.2  4.5  4.0  5.0  4.5  4.0

  28.60

 5. 5122D  1.9  3.5  4.0  5.0  5.0  4.5

  25.65

 6.  104C  2.2  4.0  4.0  4.5  4.5  3.5

  27.50

 7.  203C  2.0  5.0  5.0  4.0  5.0  4.5

  29.00

 8.  303C  2.1  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

Razem:

179.65

 11.   Kozik Daniel 
 3/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  5.0  5.0  5.5  5.0  5.5

  23.25

 2.  103B  1.7  5.0  5.0  5.0  5.0  5.5

  25.50

 3.  201C  1.5  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5

  24.75

 4.  301C  1.6  6.0  5.5  5.0  5.5  6.0

  27.20

 5. 5211A  1.8  4.5  4.5  5.0  4.5  5.0

  25.20

 6.  403C  2.2  4.5  4.5  4.0  4.5  4.5

  29.70

 7.  104C  2.2  2.0  0.5  2.0  1.0  3.0

  11.00

 8.  203C  2.0  2.0  1.0  2.5  2.0  2.5

  13.00

Razem:

179.60

 12.   Luterek Maciej 
 95 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  5.0  4.0  5.0  5.5  5.5

  18.60

 2.  201C  1.5  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  24.75

 3.  301C  1.6  5.5  4.5  5.5  5.5  5.0

  25.60

 4.  401C  1.4  5.0  5.0  5.0  5.0  4.5

  21.00

 5. 5211A  1.8  1.0  0.5  1.5  1.0  1.0

  5.40

 6.  103C  1.6  5.5  5.5  6.0  6.0  5.5

  27.20

 7.  402C  1.6  5.0  4.5  5.0  4.5  4.5

  22.40

 8.  202C  1.5  3.5  4.0  4.5  3.5  3.5

  16.50

Razem:

161.45

 13.   Witański Karol 
 6737 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  4.5  5.5  5.5  5.0  5.0

  26.35

 2.  201A  1.7  3.5  4.5  4.5  4.5  4.0

  22.10

 3.  301C  1.6  3.0  3.5  3.0  2.5  2.5

  13.60

 4. 5122D  1.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 5.  401B  1.5  4.0  5.5  5.0  4.0  5.0

  21.00

 6.  104C  2.2  4.0  5.5  4.5  4.0  4.0

  27.50

 7.  202A  1.7  4.0  6.0  5.5  4.5  4.5

  24.65

 8.  402C  1.6  4.5  5.5  4.5  5.0  5.0

  23.20

Razem:

158.40

 14.   Laskowski Andrzej 
 98 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  5.0  5.5  6.5  6.5  5.5

  21.00

 2.  201C  1.5  2.0  2.5  2.5  2.0  3.0

  10.50

 3.  301C  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5

  16.80

 4.  401C  1.4  6.0  6.0  6.0  5.5  5.5

  24.50

 5. 5211A  1.8  1.0  4.5  4.0  2.5  3.0

  17.10

 6.  103C  1.6  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  21.60

 7.  402C  1.6  4.0  5.0  5.5  4.0  4.5

  21.60

 8.  202C  1.5  2.5  2.5  3.5  2.5  2.5

  11.25

Razem:

144.35

 15.   Olędzki Mikołaj 
 97 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1998
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  3.5  4.0  4.0  3.5  4.0

  14.95

 2.  201C  1.5  4.0  3.5  3.5  3.5  3.5

  15.75

 3.  301C  1.6  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0

  19.20

 4.  401B  1.5  4.5  5.0  5.0  4.5  4.5

  21.00

 5. 5211A  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 6.  103B  1.7  2.0  1.5  2.5  2.0  2.5

  11.05

 7.  402C  1.6  2.5  2.0  3.0  1.5  2.5

  11.20

 8.  202C  1.5  3.5  3.5  4.5  4.0  3.5

  16.50

Razem:

109.65

 16.   Geppart Daniel 
 6735 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  4.5  4.0  3.5  3.5  4.0

  13.80

 2.  201A  1.7  3.5  5.0  4.5  4.5  4.0

  22.10

 3.  302C  1.6  3.0  2.5  2.5  2.5  2.5

  12.00

 4.  401C  1.4  3.5  4.0  3.5  3.5  3.5

  14.70

 5. 5211A  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 6.  103C  1.6  3.0  4.5  3.5  3.0  3.0

  15.20

 7.  202C  1.5  3.0  2.5  3.5  2.5  2.5

  12.00

 8. 5102A  1.0  1.5  3.0  2.5  1.5  2.5

  6.50

Razem:

96.30

 17.   Siorek Bartosz 
 6867 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  3.5  3.5  3.0  3.5  3.5

  12.60

 2.  201A  1.7  2.0  0.5  1.5  1.5  1.0

  6.80

 3.  302C  1.6  4.0  2.5  2.5  4.0  3.0

  15.20

 4.  401C  1.4  4.0  4.0  3.0  3.5  4.0

  16.10

 5. 5211A  1.8  3.5  3.5  3.0  3.5  2.5

  18.00

 6.  102C  1.4  1.0  2.5  1.0  1.0  1.5

  4.90

 7.  202C  1.5  3.5  2.5  2.5  3.5  2.5

  12.75

 8. 5121D  1.7  1.5  0.5  1.0  2.5  1.5

  6.80

Razem:

93.15

 18.   Karbowiak Patryk 
 6868 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101A  1.4  3.0  4.0  3.5  4.0  3.5

  15.40

 2.  201A  1.7  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0

  15.30

 3.  301C  1.6  3.5  3.0  3.0  3.0  3.5

  15.20

 4.  401C  1.4  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0

  15.40

 5. 5211A  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 6.  102C  1.4  3.0  1.5  2.5  3.5  2.5

  11.20

 7.  202C  1.5  3.0  3.5  3.0  4.0  3.0

  14.25

 8. 5121D  1.7  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

Razem:

86.75

 19.   Potiomkin Marcin 
 6861 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.2  0.5  0.0  1.0  0.5  0.5

  1.80

 2.  201A  1.7  3.5  2.5  1.0  1.5  2.0

  10.20

 3.  302C  1.6  4.0  3.5  3.5  3.0  3.5

  16.80

 4.  401C  1.4  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0

  15.40

 5. 5211A  1.8  3.0  0.5  1.0  2.5  1.5

  9.00

 6.  102C  1.4  2.0  2.5  2.0  3.0  3.0

  10.50

 7. 5121D  1.7  1.5  1.5  1.0  3.0  2.0

  8.50

 8.  202C  1.5  3.0  2.5  2.0  3.0  2.5

  12.00

Razem:

84.20

 20.   Pietrasik Paweł 
 6865 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101A  1.4  3.0  3.0  3.5  4.0  3.0

  13.30

 2.  201A  1.7  3.0  3.0  3.5  2.5  2.5

  14.45

 3.  300B  0.7  2.5  0.5  1.5  3.0  2.5

  4.55

 4.  401C  1.4  3.5  2.0  2.0  3.0  3.0

  11.20

 5. 5211A  1.8  3.0  2.5  2.0  3.5  3.0

  15.30

 6.  102C  1.4  2.5  2.0  1.0  2.0  2.0

  8.40

 7. 5121D  1.7  2.0  1.5  1.5  4.0  3.0

  11.05

 8.  202C  1.5  1.0  0.5  0.5  1.0  1.0

  3.75

Razem:

82.00

 21.   Pietrasik Tomasz 
 6866 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101A  1.4  2.5  3.0  3.0  3.0  3.0

  12.60

 2.  201A  1.7  3.0  2.5  2.5  2.5  2.5

  12.75

 3.  301C  1.6  2.0  1.0  1.0  0.5  1.0

  4.80

 4.  401C  1.4  2.5  2.0  2.0  1.5  1.5

  7.70

 5. 5211C  1.6  2.0  2.5  2.0  2.5  2.0

  10.40

 6.  102C  1.4  2.5  2.5  2.0  3.0  2.5

  10.50

 7. 5121D  1.7  1.0  1.5  1.5  2.5  2.0

  8.50

 8.  202C  1.5  1.0  0.5  1.0  0.5  1.0

  3.75

Razem:

71.00

 22.   Synoradzki Bartosz 
 6864 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101A  1.4  2.5  3.0  3.0  2.5  2.5

  11.20

 2.  201A  1.7  1.0  1.0  1.0  1.0  1.5

  5.10

 3.  300B  0.7  2.5  2.0  2.0  3.0  2.5

  4.90

 4.  401C  1.4  1.5  1.0  1.0  1.5  1.5

  5.60

 5. 5211A  1.8  0.5  1.0  1.0  1.0  1.0

  5.40

 6.  102C  1.4  2.5  1.5  2.0  1.5  2.0

  7.70

 7. 5121D  1.7  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 8.  202C  1.5  1.5  1.5  0.5  1.5  1.5

  6.75

Razem:

46.65


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Bohdan Tański

 

Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Wierniuk
Andrzej
Warszawa
2. Pawłowska
Marzena
Tychy
3. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
4. Koczarian
Sierż
Rzeszów
5. Synoradzka
Regina
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Pyrzak Patrycja   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 9   310.20 

   2.   Kłeczek Sabina   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 7   218.75 

   3.   Niedźwiecka Angela   1992   COSW Częstochowa 

 6   192.55 

   4.   Kłeczek Sandra   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 80.70 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 3/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  7.0  6.0  6.5  7.0  6.5

  32.00

 2.  201B  1.8  7.0  6.0  6.5  7.0  6.5

  36.00

 3.  301B  1.9  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5

  37.05

 4.  403B  2.1  7.0  6.5  6.5  7.5  6.0

  42.00

 5. 5132D  2.1  4.0  4.0  3.0  4.0  3.0

  23.10

 6.  105B  2.4  7.0  6.5  5.5  6.5  6.5

  46.80

 7.  405C  2.7  6.5  7.0  6.0  6.5  6.5

  52.65

 8.  205C  2.8  5.0  4.5  4.0  5.0  5.0

  40.60

Razem:

310.20

 2.   Kłeczek Sabina 
 4/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.5  4.0  4.0  3.5  4.0  4.0

  18.00

 2.  401B  1.4  7.0  6.5  7.5  7.5  6.5

  29.40

 3.  201B  1.8  6.5  7.0  7.0  7.5  7.0

  37.80

 4.  301B  1.9  4.0  4.5  4.5  5.0  5.0

  26.60

 5. 5211A  2.0  7.0  5.5  5.5  6.5  5.5

  35.00

 6.  103B  1.6  7.0  7.5  6.0  7.5  6.5

  33.60

 7.  203C  1.9  3.0  3.0  2.0  3.0  3.0

  17.10

 8.  302C  1.7  4.0  3.5  4.5  4.5  4.0

  21.25

Razem:

218.75

 3.   Niedźwiecka Angela 
 6751 
  COSW Częstochowa  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.5  5.0  4.0  6.0  5.0  4.5

  21.75

 2.  301C  1.8  4.0  4.5  4.5  4.0  5.0

  23.40

 3.  201B  1.8  4.0  4.0  4.5  4.0  4.0

  21.60

 4.  401A  1.7  5.5  5.5  5.5  6.0  6.0

  28.90

 5. 5211A  2.0  5.0  4.5  6.0  5.0  5.5

  31.00

 6.  302C  1.7  4.0  3.5  3.5  3.5  4.0

  18.70

 7.  202C  1.6  5.5  4.5  4.5  4.5  5.5

  23.20

 8.  103B  1.6  5.0  4.0  5.0  5.0  5.0

  24.00

Razem:

192.55

 4.   Kłeczek Sandra 
 12/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.4  5.0  4.0  5.5  5.0  4.0

  19.60

 2.  401C  1.3  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0

  18.20

 3.  020A  1.1  3.0  3.0  3.5  3.5  3.0

  10.45

 4.  301C  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 5. 5101A  0.9  4.0  3.0  3.5  3.5  3.5

  9.45

 6.  100B  0.7  6.0  4.0  5.0  4.5  5.5

  10.50

 7.  200A  0.5  6.0  6.5  6.0  6.5  6.5

  9.50

 8. 5201A  1.0  0.5  1.0  1.0  1.0  2.0

  3.00

Razem:

80.70

 

Wieża 5m - Grupa B - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
2. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
3. Gruszka
Mirosława
Katowice
4. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
5. Synoradzka
Regina
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Cisło Artur   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 9   317.45 

   2.   Kalwas Piotr   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 7   306.25 

   3.   Porowski Piotr   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 297.30 

   4.   Zemła Marcin   1992   UKS "Auerbach" Tychy 

 5   222.65 

   5.   Gierga Adrian   1992   MKS PM Katowice 

 4   215.10 

   6.   Więcek Patryk   1993   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 3   176.45 

   7.   Job Łukasz   1993   UKS "Auerbach" Tychy 

 2   165.10 

   8.   Bijak Dawid   1992   MKS PM Katowice 

 148.15 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Cisło Artur 
 1/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103C  1.6  7.0  7.0  7.0  7.5  7.0

  33.60

 2.  301B  1.7  7.5  7.0  8.0  7.5  7.5

  38.25

 3.  403C  2.2  7.5  7.0  7.0  7.5  7.0

  47.30

 4. 5231D  2.1  7.5  7.5  7.0  7.0  7.5

  46.20

 5.  105B  2.6  6.0  5.0  5.0  6.0  5.0

  41.60

 6.  405C  3.1  5.0  4.5  4.0  4.0  4.5

  40.30

 7.  203A  2.5  4.5  4.5  4.5  5.5  4.5

  33.75

 8. 5251C  2.7  4.5  3.5  4.0  5.0  5.0

  36.45

Razem:

317.45

 2.   Kalwas Piotr 
 6/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103C  1.6  7.5  8.0  7.0  7.5  7.0

  35.20

 2.  201B  1.6  7.0  7.5  6.5  7.0  7.0

  33.60

 3.  403C  2.2  7.5  7.5  7.0  8.0  7.5

  49.50

 4. 5132D  2.2  6.0  5.5  5.0  6.0  5.5

  37.40

 5.  404C  2.8  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5

  43.40

 6.  105C  2.4  6.5  6.5  6.5  6.5  6.5

  46.80

 7.  301B  1.7  6.0  6.0  7.0  6.5  6.0

  31.45

 8.  612B  1.7  5.5  6.0  6.0  5.5  5.0

  28.90

Razem:

306.25

 3.   Porowski Piotr 
 2/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.5  6.5  6.0  6.5  6.5

  33.15

 2.  403C  2.2  7.0  7.0  7.0  7.0  7.5

  46.20

 3.  201B  1.6  7.0  6.5  6.5  7.0  7.5

  32.80

 4.  301B  1.7  7.5  7.0  6.5  7.5  7.5

  37.40

 5.  105C  2.4  5.0  5.5  5.0  5.5  5.5

  38.40

 6.  405C  3.1  4.5  4.0  4.0  4.0  4.0

  37.20

 7. 5132D  2.2  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  39.60

 8.  303C  2.1  5.0  5.5  5.0  5.5  5.0

  32.55

Razem:

297.30

 4.   Zemła Marcin 
 6732 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  30.60

 2.  401B  1.5  5.0  5.0  6.0  6.0  5.0

  24.00

 3.  600A  1.5  3.5  5.0  5.5  4.5  4.0

  20.25

 4. 5211A  1.8  4.5  5.0  5.5  5.5  4.5

  27.00

 5.  612C  1.5  5.5  4.0  5.5  6.0  5.0

  24.00

 6.  403C  2.2  5.0  5.5  5.5  5.5  5.0

  35.20

 7.  105C  2.4  3.5  3.5  4.5  4.0  3.5

  26.40

 8. 5132D  2.2  5.5  5.0  5.5  5.5  5.0

  35.20

Razem:

222.65

 5.   Gierga Adrian 
 6279 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.5  6.0  6.0  5.5  6.0

  29.75

 2.  401B  1.5  7.0  6.5  6.5  6.5  6.0

  29.25

 3.  301A  1.8  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  24.30

 4. 5311A  1.9  3.0  4.0  5.0  4.5  3.5

  22.80

 5.  105B  2.6  3.5  4.0  4.5  4.0  3.5

  29.90

 6.  405C  3.1  3.0  3.0  3.5  2.5  3.0

  27.90

 7. 5134D  2.6  4.0  5.0  5.5  4.5  5.0

  37.70

 8.  600A  1.5  3.0  3.0  3.0  3.0  3.0

  13.50

Razem:

215.10

 6.   Więcek Patryk 
 78 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  5.0  5.0  6.0  6.0

  22.10

 2.  612B  1.7  3.5  4.0  4.0  4.0  4.0

  20.40

 3.  301C  1.6  5.0  5.0  5.0  5.5  5.5

  24.80

 4.  401B  1.5  2.5  2.5  2.5  3.0  2.5

  11.25

 5.  600A  1.5  3.0  2.5  2.5  2.5  3.0

  12.00

 6.  103B  1.7  5.0  5.0  5.0  5.5  5.5

  26.35

 7.  201C  1.5  4.5  5.5  5.0  5.0  6.0

  23.25

 8.  403C  2.2  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  36.30

Razem:

176.45

 7.   Job Łukasz 
 6739 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5

  21.45

 2.  401C  1.4  5.0  5.0  5.0  4.5  4.5

  20.30

 3. 5211A  1.8  2.0  3.5  3.5  2.5  3.5

  17.10

 4.  600A  1.5  6.0  6.0  5.5  5.5  5.0

  25.50

 5.  103B  1.7  6.5  7.0  6.5  6.5  6.5

  33.15

 6.  612B  1.7  5.0  4.0  5.0  5.0  5.0

  25.50

 7. 5411B  1.7  3.0  4.0  4.5  4.5  4.5

  22.10

 8.  301C  1.6  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

Razem:

165.10

 8.   Bijak Dawid 
 6746 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  23.40

 2.  401C  1.4  5.0  5.5  5.0  5.0  4.5

  21.00

 3.  600A  1.5  3.0  1.0  2.0  1.5  2.5

  9.00

 4. 5211A  1.8  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5

  18.90

 5.  103B  1.7  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0

  28.05

 6.  403C  2.2  4.0  4.0  3.5  4.0  3.5

  25.30

 7.  612C  1.5  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  22.50

 8.  301C  1.6  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

Razem:

148.15

 

Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Pawłowska
Marzena
Tychy
2. Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
3. Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
4. Koczarian
Sierż
Rzeszów
5. Wierniuk
Andrzej
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Wróbel Magdalena   1995   COSW Częstochowa 

 235.70 

   2.   Ablamowicz Katarzyna   1997   MKS PM Katowice 

 192.55 

   3.   Job Ewelina   1995   UKS "Auerbach" Tychy 

 4   171.70 

   4.   Wróbel Marta   1995   COSW Częstochowa 

 3   151.30 

   5.   Reczulska Sara   1997   COSW Częstochowa 

 2   150.60 

   6.   Dzida Aneta   1995   MKS PM Katowice 

 143.10 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 6755 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  7.0  7.0  7.5  7.0  7.5

  34.40

 2.  201B  1.8  6.0  6.0  5.5  5.5  6.0

  31.50

 3.  301B  1.9  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  31.35

 4.  403C  1.9  7.0  6.5  7.0  7.0  7.0

  39.90

 5. 5132D  2.1  4.0  5.0  4.5  5.0  5.0

  30.45

 6.  105C  2.2  4.0  4.0  4.5  4.0  4.5

  27.50

 7.  205C  2.8  4.5  5.0  5.0  4.5  5.0

  40.60

Razem:

235.70

 2.   Ablamowicz Katarzyna 
 6745 
  MKS PM Katowice  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.5  6.0  5.5  5.5  5.0  6.0

  25.50

 2.  201A  1.9  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0

  29.45

 3.  301C  1.8  5.0  5.0  4.5  4.5  3.5

  25.20

 4.  401B  1.4  5.0  5.0  5.5  5.5  6.0

  22.40

 5. 5211A  2.0  6.0  5.0  5.5  6.0  7.0

  35.00

 6.  103B  1.6  4.5  4.0  4.5  4.0  5.0

  20.80

 7.  403C  1.9  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0

  34.20

Razem:

192.55

 3.   Job Ewelina 
 6741 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.5  5.0  5.0  5.0  5.0  4.5

  22.50

 2.  201A  1.9  5.0  4.5  5.0  5.0  4.5

  27.55

 3.  301C  1.8  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5

  23.40

 4.  401B  1.4  5.0  4.5  4.5  5.0  5.0

  20.30

 5. 5211A  2.0  4.5  3.5  4.0  5.0  5.0

  27.00

 6.  103B  1.6  5.5  6.0  6.0  5.5  5.5

  27.20

 7.  403C  1.9  4.0  3.5  4.0  4.5  4.5

  23.75

Razem:

171.70

 4.   Wróbel Marta 
 6863 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.4  4.0  4.5  4.5  5.0  4.5

  18.90

 2.  201C  1.7  4.0  5.0  4.5  4.5  4.5

  22.95

 3.  401C  1.3  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  21.45

 4.  301C  1.8  4.0  4.0  4.0  4.5  4.0

  21.60

 5. 5211A  2.0  4.0  4.0  4.0  4.5  5.0

  25.00

 6.  202A  1.8  3.0  4.0  3.5  3.0  4.0

  18.90

 7.  103C  1.5  5.0  4.0  4.5  5.5  6.0

  22.50

Razem:

151.30

 5.   Reczulska Sara 
 6749 
  COSW Częstochowa  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.6  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5

  20.80

 2.  201B  1.8  3.5  5.0  4.0  5.0  5.0

  25.20

 3.  301B  1.9  3.0  4.0  3.0  4.0  4.0

  20.90

 4.  403C  1.9  3.5  4.0  3.5  3.5  4.0

  20.90

 5. 5132D  2.1  2.5  3.0  3.5  3.5  4.0

  21.00

 6.  203B  2.2  3.0  3.0  3.0  3.0  3.5

  19.80

 7.  303C  2.0  3.5  3.5  3.5  4.0  4.5

  22.00

Razem:

150.60

 6.   Dzida Aneta 
 6743 
  MKS PM Katowice  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  101C  1.4  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5

  18.90

 2.  201A  1.9  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  34.20

 3.  301C  1.8  4.0  3.0  5.0  4.0  4.0

  21.60

 4.  401B  1.4  4.5  4.0  4.0  4.0  3.5

  16.80

 5. 5211A  2.0  4.0  4.0  4.0  3.5  3.0

  23.00

 6.  103B  1.6  2.0  2.0  1.5  2.5  2.0

  9.60

 7.  403C  1.9  3.5  3.0  3.0  3.5  4.0

  19.00

Razem:

143.10

 

Wieża 5m - Grupa C - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Koczarian
Sierż
Rzeszów
2. Synoradzka
Regina
Warszawa
3. Gruszka
Mirosława
Katowice
4. Pawłowska
Marzena
Tychy
5. Wierniuk
Andrzej
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Waluś Łukasz   1994   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 6   246.20 

   2.   Wąsowicz Szymon   1995   COSW Częstochowa 

 234.20 

   3.   Kulczycki Marcin   1997   ZKS "Stal" Rzeszów 

 4   222.55 

   4.   Brzuszek Wojciech   1995   ZKS "Stal" Rzeszów 

 3   221.95 

   5.   Lesiak Kacper   1996   ZKS "Stal" Rzeszów 

 217.75 

   6.   Kaczmarski Paweł   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 197.75 

   7.   Szpecht Mikołaj   1994   ZKS "Stal" Rzeszów 

 186.60 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Waluś Łukasz 
 77 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  6.0  6.0  6.5  6.5  6.5

  32.30

 2.  201B  1.6  5.0  5.0  5.5  5.5  6.0

  25.60

 3.  301B  1.7  5.0  5.5  6.0  5.5  6.0

  28.90

 4.  403C  2.2  6.5  6.5  6.0  6.5  7.0

  42.90

 5. 5231D  2.1  6.0  6.5  6.5  5.5  6.5

  39.90

 6.  105C  2.4  5.5  6.5  6.5  6.0  6.5

  45.60

 7.  405C  3.1  3.0  3.5  3.5  3.0  4.0

  31.00

Razem:

246.20

 2.   Wąsowicz Szymon 
 6750 
  COSW Częstochowa  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.5  7.5  7.0  7.5  8.0

  33.75

 2.  103B  1.7  6.5  6.0  6.0  7.0  6.5

  32.30

 3.  201B  1.6  7.0  7.0  7.5  8.0  7.0

  34.40

 4.  301B  1.7  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0

  21.25

 5. 5132D  2.2  5.5  5.0  5.5  6.0  5.5

  36.30

 6.  403C  2.2  5.0  5.0  5.0  5.5  5.0

  33.00

 7.  105C  2.4  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  43.20

Razem:

234.20

 3.   Kulczycki Marcin 
 5/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1997
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.5  6.5  6.5  6.5  7.0

  29.25

 2.  103B  1.7  7.0  7.0  7.5  7.0  7.0

  35.70

 3.  201B  1.6  6.0  5.5  6.0  6.0  5.5

  28.00

 4.  301B  1.7  5.5  4.5  5.0  5.0  5.5

  26.35

 5.  403C  2.2  7.0  6.5  6.5  7.0  6.5

  44.00

 6.  105C  2.4  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  36.00

 7.  612C  1.5  5.5  5.0  5.0  5.5  4.0

  23.25

Razem:

222.55

 4.   Brzuszek Wojciech 
 1/SW/07 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1995
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.5  7.5  7.5  7.5  7.5

  33.75

 2.  103B  1.7  6.5  6.5  6.0  6.5  6.5

  33.15

 3.  201B  1.6  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5

  26.40

 4.  301B  1.7  6.0  6.5  6.5  6.0  5.5

  31.45

 5.  403C  2.2  6.5  5.5  5.0  5.0  6.0

  36.30

 6.  105C  2.4  4.5  4.5  4.0  5.0  3.5

  31.20

 7. 5132D  2.2  4.5  4.0  5.0  5.0  4.0

  29.70

Razem:

221.95

 5.   Lesiak Kacper 
 13/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1996
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  7.0  7.0  7.0  7.0  7.0

  31.50

 2.  103B  1.7  6.5  6.5  6.5  6.5  6.5

  33.15

 3.  201B  1.6  6.5  6.0  6.5  6.0  5.5

  29.60

 4.  301B  1.7  7.5  7.0  7.0  7.0  6.5

  35.70

 5.  403C  2.2  4.5  4.0  4.0  4.0  4.0

  26.40

 6.  105C  2.4  6.0  5.0  5.5  5.0  5.0

  37.20

 7. 5132D  2.2  5.0  2.0  4.0  4.0  3.0

  24.20

Razem:

217.75

 6.   Kaczmarski Paweł 
 9/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  23.40

 2.  401B  1.5  6.5  6.0  6.0  6.5  6.0

  27.75

 3.  201B  1.6  4.0  4.5  4.5  5.0  5.0

  22.40

 4.  301B  1.7  5.0  4.5  5.0  5.0  5.0

  25.50

 5.  103B  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  30.60

 6.  403C  2.2  6.5  6.0  5.5  6.0  6.0

  39.60

 7.  612C  1.5  6.5  6.5  6.0  6.5  6.0

  28.50

Razem:

197.75

 7.   Szpecht Mikołaj 
 2/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1994
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  7.0  7.0  7.0  7.0  6.5

  27.30

 2.  401B  1.5  6.0  5.5  5.5  6.0  5.5

  25.50

 3.  201C  1.5  5.0  5.0  4.5  4.5  5.0

  21.75

 4.  301C  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  26.40

 5.  103B  1.7  4.0  4.5  3.5  4.0  4.5

  21.25

 6.  403C  2.2  5.5  6.5  6.0  5.5  5.5

  37.40

 7.  612C  1.5  6.0  6.0  6.0  6.0  5.0

  27.00

Razem:

186.60

 

Wieża 5m - Grupa B - Dziewczęta
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Koczarian
Sierż
Rzeszów
2. Synoradzka
Regina
Warszawa
3. Gruszka
Mirosława
Katowice
4. Pawłowska
Marzena
Tychy
5. Wierniuk
Andrzej
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Pyrzak Patrycja   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 241.65 

   2.   Kłeczek Sabina   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 170.50 

   3.   Niedźwiecka Angela   1992   COSW Częstochowa 

 139.40 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 3/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  7.5  7.5  7.0  6.5  7.5

  37.40

 2.  403C  2.2  6.5  6.5  6.0  6.0  6.5

  41.80

 3.  201B  1.6  6.0  6.0  6.0  5.5  5.5

  28.00

 4.  301B  1.7  5.0  4.5  5.0  4.0  5.0

  24.65

 5.  404C  2.8  5.0  5.0  4.5  4.5  4.5

  39.20

 6.  105C  2.4  6.0  5.5  6.5  5.5  6.0

  42.00

 7. 5132D  2.2  5.5  3.5  4.0  5.0  4.0

  28.60

Razem:

241.65

 2.   Kłeczek Sabina 
 4/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  7.5  7.0  7.5  7.0  7.5

  28.60

 2.  401B  1.5  6.5  6.0  6.0  6.0  6.5

  27.75

 3.  201C  1.5  5.0  5.0  5.0  4.5  5.5

  22.50

 4.  600A  1.5  6.5  7.0  6.5  6.5  7.0

  30.00

 5.  612C  1.5  5.5  5.5  5.5  6.0  6.0

  25.50

 6.  103B  1.7  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5

  28.05

 7. 5211A  1.8  2.0  2.0  1.0  1.5  1.0

  8.10

Razem:

170.50

 3.   Niedźwiecka Angela 
 6751 
  COSW Częstochowa  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5

  20.80

 2.  301C  1.6  5.0  5.0  5.0  4.5  5.0

  24.00

 3.  201B  1.6  5.0  5.0  5.5  4.0  4.5

  23.20

 4. 5211A  1.8  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0

  0.00

 5.  401B  1.5  5.5  6.0  6.0  5.0  6.5

  26.25

 6.  612C  1.5  4.0  4.5  4.5  4.0  4.0

  18.75

 7.  103C  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  26.40

Razem:

139.40

 

Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opolskie 2007

 

 

 

Sędziowie

1. Koczarian
Sierż
Rzeszów
2. Pawłowska
Marzena
Tychy
3. Kolanus
Mariusz
Częstochowa
4. Gruszka
Mirosława
Katowice
5. Synoradzka
Regina
Warszawa

 


Zawodnicy

   1.   Cisło Artur   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 317.20 

   2.   Porowski Piotr   1992   ZKS "Stal" Rzeszów 

 7   308.45 

   3.   Kalwas Piotr   1993   ZKS "Stal" Rzeszów 

 304.05 

   4.   Zemła Marcin   1992   UKS "Auerbach" Tychy 

 5   268.95 

   5.   Gierga Adrian   1992   MKS PM Katowice 

 243.35 

   6.   Więcek Patryk   1993   UKS PM "Syrena" Warszawa 

 3   239.80 

   7.   Cieszkowski Maciej   1993   UKS "Auerbach" Tychy 

 2   212.15 

   8.   Job Łukasz   1993   UKS "Auerbach" Tychy 

 206.45 

   9.   Bijak Dawid   1992   MKS PM Katowice 

 172.45 


 

Poz. Zawodnik Wyniki
Poz. Zawodnik Wyniki
 1.   Cisło Artur 
 1/SW/04 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  7.0  7.0  7.0  6.0  6.5

  26.65

 2.  201B  1.6  7.0  6.5  8.0  7.5  6.5

  33.60

 3.  301B  1.7  7.0  6.5  7.0  7.0  7.0

  35.70

 4.  403C  2.2  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0

  39.60

 5. 5132D  2.2  6.5  6.5  6.5  6.0  6.0

  41.80

 6.  404C  2.8  5.5  5.0  4.5  5.0  6.0

  43.40

 7.  105C  2.4  6.0  5.0  4.5  6.0  5.5

  39.60

 8.  203B  2.3  3.0  4.0  3.0  3.0  3.5

  21.85

 9. 5233D  2.5  5.0  4.5  4.5  4.5  5.0

  35.00

Razem:

317.20

 2.   Porowski Piotr 
 2/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  401B  1.5  6.5  6.5  7.5  6.5  6.5

  29.25

 2.  103B  1.7  7.0  7.5  7.5  6.5  7.0

  36.55

 3.  201B  1.6  6.0  5.5  6.5  6.5  5.5

  28.80

 4.  301B  1.7  5.5  5.5  6.5  5.0  5.0

  27.20

 5. 5132D  2.2  5.5  5.5  5.5  5.0  4.5

  35.20

 6.  403C  2.2  6.0  6.0  6.0  6.0  5.5

  39.60

 7.  105C  2.4  5.0  5.0  5.5  5.0  5.0

  36.00

 8.  203C  2.0  6.0  6.5  6.5  6.0  6.0

  37.00

 9.  303C  2.1  6.0  6.5  6.0  6.5  6.0

  38.85

Razem:

308.45

 3.   Kalwas Piotr 
 6/SW/02 
  ZKS "Stal" Rzeszów  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0

  23.40

 2.  201B  1.6  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5

  20.80

 3.  301B  1.7  7.0  6.5  6.5  6.5  7.0

  34.00

 4.  403C  2.2  6.5  6.0  7.0  6.5  6.0

  41.80

 5. 5132D  2.2  6.5  5.0  5.5  5.0  5.0

  34.10

 6.  404C  2.8  4.5  4.0  4.5  4.0  5.0

  36.40

 7.  105C  2.4  5.0  5.5  4.5  4.5  5.0

  34.80

 8.  204C  2.2  6.5  5.0  6.0  5.5  6.0

  38.50

 9. 5223D  2.3  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0

  40.25

Razem:

304.05

 4.   Zemła Marcin 
 6732 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.5  6.0  6.0  6.0  5.0

  29.75

 2.  201A  1.7  5.5  6.0  6.0  6.0  5.5

  29.75

 3.  301C  1.6  4.0  5.0  4.0  5.0  4.0

  20.80

 4.  401B  1.5  6.0  6.0  7.0  7.0  6.5

  29.25

 5. 5211A  1.8  4.5  5.5  5.0  5.0  4.5

  26.10

 6.  105C  2.4  5.0  4.5  4.5  5.5  5.0

  34.80

 7. 5132D  2.2  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  33.00

 8.  203C  2.0  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5

  27.00

 9.  403C  2.2  5.5  6.0  6.0  6.0  5.5

  38.50

Razem:

268.95

 5.   Gierga Adrian 
 6279 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.5  5.0  6.0  5.5  5.0

  27.20

 2.  201A  1.7  5.0  5.5  5.0  5.0  5.0

  25.50

 3.  301A  1.8  4.5  4.5  3.0  4.5  4.0

  23.40

 4.  401B  1.5  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5

  24.75

 5. 5311A  1.9  4.0  5.5  5.0  5.5  5.5

  30.40

 6.  105C  2.4  4.0  4.0  4.0  4.5  4.0

  28.80

 7.  203B  2.3  4.5  4.5  5.0  5.0  4.0

  32.20

 8.  303C  2.1  2.0  2.0  2.5  2.5  2.5

  14.70

 9. 5134D  2.6  5.0  4.5  4.5  5.0  4.0

  36.40

Razem:

243.35

 6.   Więcek Patryk 
 78 
  UKS PM "Syrena" Warszawa  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  101B  1.3  6.0  5.0  5.0  5.0  6.5

  20.80

 2.  201B  1.6  5.5  4.5  6.5  6.0  6.5

  28.80

 3.  301B  1.7  5.0  4.0  5.0  4.5  5.0

  24.65

 4.  401B  1.5  6.0  5.5  6.0  6.0  6.0

  27.00

 5. 5211A  1.8  4.0  4.0  5.5  4.0  5.0

  23.40

 6.  103B  1.7  5.0  5.5  6.5  5.5  6.0

  28.90

 7.  202C  1.5  5.0  5.0  6.5  4.5  5.5

  23.25

 8.  403C  2.2  5.5  5.0  6.0  5.5  6.0

  37.40

 9.  302C  1.6  5.5  5.0  6.5  5.0  5.5

  25.60

Razem:

239.80

 7.   Cieszkowski Maciej 
 6740 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0

  28.05

 2.  201A  1.7  4.5  5.5  4.0  4.5  5.0

  23.80

 3.  301A  1.8  4.5  5.0  5.5  5.5  5.0

  27.90

 4.  401B  1.5  3.5  4.0  4.5  4.5  2.5

  18.00

 5. 5211A  1.8  4.0  2.0  3.5  4.5  4.0

  20.70

 6.  105C  2.4  3.0  4.5  3.0  3.5  4.0

  25.20

 7.  403C  2.2  4.5  4.0  4.5  5.0  4.0

  28.60

 8.  203C  2.0  2.5  4.0  3.0  3.5  3.0

  19.00

 9. 5122D  1.9  2.5  4.0  3.5  4.0  3.5

  20.90

Razem:

212.15

 8.   Job Łukasz 
 6739 
  UKS "Auerbach" Tychy  
1993
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.0  6.0  5.5  5.5  5.5

  28.05

 2.  201A  1.7  4.0  5.0  4.0  4.5  4.5

  22.10

 3.  301C  1.6  4.0  4.5  4.5  4.5  4.5

  21.60

 4.  401B  1.5  5.0  5.5  5.0  5.5  5.5

  24.00

 5. 5122D  1.9  2.0  2.0  2.5  2.5  3.0

  13.30

 6.  105C  2.4  5.0  6.0  4.0  5.5  5.0

  37.20

 7.  403C  2.2  3.0  4.0  3.0  3.0  3.0

  19.80

 8.  204C  2.2  3.5  3.5  2.5  3.5  3.0

  22.00

 9.  302C  1.6  3.5  4.0  4.0  4.0  3.5

  18.40

Razem:

206.45

 9.   Bijak Dawid 
 6746 
  MKS PM Katowice  
1992
Nr Wsp. Noty
 1.  103B  1.7  5.0  4.5  5.5  5.5  5.0

  26.35

 2.  201A  1.7  3.0  2.5  3.0  3.0  3.5

  15.30

 3.  301C  1.6  1.5  2.0  1.5  2.0  2.0

  8.80

 4.  401B  1.5  5.5  6.5  5.5  6.0  5.5

  25.50

 5. 5211A  1.8  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0

  27.00

 6.  104C  2.2  1.5  2.0  1.5  2.0  1.5

  11.00

 7. 5132D  2.2  2.0  1.5  1.0  2.0  1.5

  11.00

 8.  403C  2.2  4.5  4.0  4.5  4.0  4.0

  27.50

 9.  302C  1.6  4.0  4.0  5.0  4.5  4.0

  20.00

Razem:

172.45


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Bohdan Tański

 


 

Punktacja klubowa

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Opolskie 2007 – Skoki do Wody

Rzeszów 12-13.05.2007


 


 

Stal Rzeszów 112 pkt

COSW Częstochowa 47 pkt

UKS Auerbach Tychy 29 pkt

UKS PM Katowice 22 pkt

UKS PM Syrena Warszawa 18 pkt


 


 


 

Punktacja wojewódzka

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Opolskie 2007 – Skoki do Wody

Rzeszów 12-13.05.2007


 


 

Woj. podkarpackie 112 pkt

Woj. śląskie 98 pkt

Woj. mazowieckie 18 pkt


 


 


 

Najlepsi zawodnicy

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Opolskie 2007 – Skoki do Wody

Rzeszów 12-13.05.2007


 


 

Grupa C:

Wróbel Magdalena COSW Częstochowa 447,80

Wąsowicz Szymon COSW Częstochowa 574,00


 

Grupa B:

Pyrzak Patrycja ZKS Stal Rzeszów 587,75

Cisło Artur ZKS Stal Rzeszów 672,20