Międzynarodowe Zawody w Skokach do Wody

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa
Rzeszów 3 - 5.12.2010





Sędzia główny
Koczarian SierżRzeszów
Sędziowie punktowi
Chłanda MagdalenaRzeszów
Girdauskiene AstaKowno
Kolanus MariuszCzęstochowa
Kozdrański AndrzejRzeszów
Kozdrański GrzegorzRzeszów
Neretin IgorAachen
Reczulska KatarzynaCzęstochowa
Shorin VladimirMoskwa
Stanio StanisławRzeszów
Szczepek GrzegorzRzeszów
Szekffy NoraBudapeszt
Trochimczuk KatarzynaWarszawa
Witanek WandaRzeszów
Spiker
Furman Ewa
Sekretariat
Piechuta Dorota
Piechuta Wojciech
Lekarz zawodów
Draguła Dariusz
Komisja odwoławcza
Szczerbaty Jerzy
Lesiak Grzegorz
Więch Barbara

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J2
Szekffy
Nora
Budapeszt
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów170.50
2.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena147.70
3.Kopteva Alena1999Moscow Diving Team143.15
4.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa141.15
5.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena136.70
6.Schreiber Jessica2000SV Neptun 1910 Aachen135.50
7.Mingers Lina2002SV Neptun 1910 Aachen134.15
8.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa133.50
9.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów133.05
10.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena132.00
11.Taciak Anna1999UKS PM Syrena128.15
12.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena118.55
13.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów116.55
14.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa111.70
15.Gardaite Paulina1999Kowno111.00
16.Wiewelhove Cosima2000SV Neptun 1910 Aachen106.15
17.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa93.20
18.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa90.25
19.Cekus Karolina2000COSW Częstochowa86.65
20.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa56.30
21.Aleksandraviciute Daniela1999Kowno55.10

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B1 1.6 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 301C1 1.6 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 32.00
3. 403C1 2.2 5.0 5.0 4.5 4.5 5.0 31.90
4. 104C1 2.2 6.5 6.0 7.0 6.0 6.5 41.80
5. 203C1 2.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 36.00
Suma :

170.50

 2.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 6.5 5.5 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 402C1 1.6 6.0 5.5 6.0 5.0 5.5 27.20
3. 301C1 1.6 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 31.20
4. 403C1 2.2 4.5 3.5 4.5 4.0 4.5 28.60
5. 104C1 2.2 5.0 5.0 5.0 4.0 4.5 31.90
Suma :

147.70

 3.   Kopteva Alena 
 1999 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 31.45
2. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 30.40
3. 301B1 1.7 5.0 4.0 5.5 6.0 5.0 26.35
4. 403C1 2.2 4.5 5.0 4.5 5.5 4.5 30.80
5. 104B1 2.3 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 24.15
Suma :

143.15

 4.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 3.5 5.0 5.0 4.5 23.80
2. 301B1 1.7 5.5 5.5 6.5 6.0 7.0 30.60
3. 201B1 1.6 6.0 6.5 7.0 6.5 6.0 30.40
4. 104B1 2.3 4.5 4.5 6.0 5.5 5.0 34.50
5. 203B1 2.3 2.5 3.0 3.5 3.5 3.0 21.85
Suma :

141.15

 5.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 28.90
2. 301C1 1.6 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 19.20
3. 201C1 1.5 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 27.00
4. 403C1 2.2 5.0 5.0 4.5 5.0 4.5 31.90
5. 104C1 2.2 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 29.70
Suma :

136.70

 6.   Schreiber Jessica 
 2000 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 5.5 4.5 5.0 5.0 22.50
2. 201B1 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 25.60
3. 103B1 1.7 5.5 5.0 6.0 6.0 5.5 28.90
4.5221D1 1.7 5.5 4.5 6.0 5.0 4.5 25.50
5. 104C1 2.2 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 33.00
Suma :

135.50

 7.   Mingers Lina 
 2002 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 4.0 5.0 5.5 4.5 23.80
2. 401B1 1.5 5.0 5.5 5.5 4.5 6.0 24.00
3.5221D1 1.7 2.5 5.0 5.0 5.5 5.5 26.35
4. 104C1 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 5.5 33.00
5. 203C1 2.0 4.0 4.5 4.5 6.0 4.5 27.00
Suma :

134.15

 8.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 29.75
2. 203C1 2.0 3.5 3.0 3.0 4.0 3.5 20.00
3. 301B1 1.7 5.5 5.5 4.5 5.5 5.5 28.05
4. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 3.5 25.30
5.5122D1 1.9 5.0 5.5 6.0 5.0 5.5 30.40
Suma :

133.50

 9.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 30.00
2. 201B1 1.6 6.5 6.5 5.5 6.0 6.5 30.40
3. 301B1 1.7 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 22.10
4. 103B1 1.7 5.0 4.5 5.0 5.5 5.5 26.35
5. 403C1 2.2 4.0 3.5 4.0 3.0 3.5 24.20
Suma :

133.05

 10.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 33.15
2. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 24.75
3. 301C1 1.6 4.5 4.5 4.5 5.5 5.0 22.40
4. 104C1 2.2 5.0 4.5 4.0 4.0 4.5 28.60
5. 403C1 2.2 4.0 3.5 3.5 3.5 3.0 23.10
Suma :

132.00

 11.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 5.0 5.5 6.0 5.0 28.05
2. 201B1 1.6 5.0 4.5 5.0 4.5 4.5 22.40
3. 301C1 1.6 6.5 5.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 303C1 2.1 2.0 2.5 1.5 2.0 2.0 12.60
5. 104C1 2.2 6.0 5.0 6.0 5.0 5.5 36.30
Suma :

128.15

 12.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 6.0 6.0 5.5 6.0 26.25
2. 201C1 1.5 7.0 6.0 5.0 6.5 6.5 28.50
3. 301C1 1.6 4.5 3.5 4.0 4.5 3.5 19.20
4. 103C1 1.6 5.5 5.0 5.0 6.0 5.0 24.80
5. 403C1 2.2 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 19.80
Suma :

118.55

 13.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 5.5 5.0 5.0 4.5 23.25
2. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 31.45
3. 201C1 1.5 5.0 4.0 4.5 4.5 4.5 20.25
4. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 24.00
5. 104C1 2.2 3.0 2.5 2.5 2.0 3.0 17.60
Suma :

116.55

 14.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 6.0 5.5 6.5 6.0 5.5 28.00
2. 201C1 1.5 3.5 4.5 5.0 5.0 4.5 21.00
3. 301C1 1.6 3.5 3.5 4.0 4.5 3.5 17.60
4. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 26.40
5. 403C1 2.2 3.5 2.5 3.5 2.5 2.5 18.70
Suma :

111.70

 15.   Gardaite Paulina 
 1999 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 27.00
2. 201A1 1.7 4.5 4.5 4.0 4.5 4.0 22.10
3. 301C1 1.6 6.0 6.0 5.0 6.0 6.0 28.80
4. 103B1 1.7 4.5 3.5 3.5 4.0 3.5 18.70
5. 402C1 1.6 3.0 3.5 2.0 2.5 3.5 14.40
Suma :

111.00

 16.   Wiewelhove Cosima 
 2000 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401C1 1.4 5.0 5.0 4.5 6.0 5.0 21.00
2. 201C1 1.5 4.0 5.0 4.5 5.0 5.0 21.75
3. 103C1 1.6 4.5 4.0 4.0 5.0 4.5 20.80
4. 402C1 1.6 3.5 4.5 3.0 4.0 4.0 18.40
5. 104C1 2.2 4.0 3.5 3.5 3.5 4.5 24.20
Suma :

106.15

 17.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 5.0 4.5 4.5 5.5 4.0 22.40
2. 201C1 1.5 4.5 5.0 4.0 4.5 5.0 21.00
3. 301C1 1.6 3.5 2.0 3.5 3.0 3.0 15.20
4. 401C1 1.4 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 21.00
5.5221D1 1.7 2.5 2.5 3.0 3.0 1.5 13.60
Suma :

93.20

 18.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 4.5 4.5 4.0 5.0 4.5 21.60
2. 201C1 1.5 3.5 3.0 4.0 4.5 4.0 17.25
3. 301C1 1.6 4.5 4.5 5.0 5.0 4.5 22.40
4. 401C1 1.4 3.0 3.5 4.0 4.5 3.5 15.40
5.5221D1 1.7 3.0 2.5 2.5 3.5 2.5 13.60
Suma :

90.25

 19.   Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 2.5 3.5 3.5 3.0 3.5 17.00
2. 201C1 1.5 3.5 3.0 3.5 3.5 3.5 15.75
3. 301C1 1.6 3.0 2.5 2.5 3.0 3.0 13.60
4. 401C1 1.4 5.0 5.0 4.5 5.0 4.5 20.30
5. 302C1 1.6 4.5 4.0 5.0 4.0 3.5 20.00
Suma :

86.65

 20.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.0 3.5 3.5 3.0 2.5 12.00
2. 201A1 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
3. 401C1 1.4 4.0 4.5 5.0 6.0 4.5 19.60
4. 102C1 1.4 2.5 3.0 3.0 2.5 2.0 11.20
5. 202C1 1.5 4.0 2.5 3.0 3.0 3.0 13.50
Suma :

56.30

 21.   Aleksandraviciute Daniela 
 1999 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 4.0 3.5 3.5 4.0 3.5 17.60
2. 201A1 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
3. 401B1 1.5 3.0 4.0 3.5 4.5 3.5 16.50
4. 301C1 1.6 4.0 4.5 4.0 3.5 4.0 19.20
5.5211A1 1.8 0.0 0.5 0.0 1.0 0.5 1.80
Suma :

55.10

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szekffy
Nora
Budapeszt
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J4
Neretin
Igor
Aachen
J5
Shorin
Vladimir
Moskwa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów335.55
2.Kozik Daniel1998ZKS Stal Rzeszów285.75
3.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena258.95
4.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów241.55
5.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena218.60
6.Pabalys Martynas1998Kowno201.25

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 7.0 7.0 7.5 35.20
2. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.5 7.0 7.5 45.15
3. 201B3 1.8 6.5 7.0 7.5 7.5 7.5 39.60
4. 301B3 1.9 6.0 7.0 7.0 6.5 6.5 38.00
5.5132D3 2.1 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 40.95
6. 105B3 2.4 6.5 7.0 6.5 6.0 6.5 46.80
7. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 48.60
8.5134D3 2.5 5.0 6.0 5.5 6.0 5.0 41.25
Suma :

335.55

 2.   Kozik Daniel 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 30.40
2. 201B3 1.8 5.5 6.5 6.0 7.5 7.0 35.10
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.0 6.0 6.0 31.35
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 5.0 6.5 6.0 37.80
5.5311A3 2.1 4.5 5.5 5.0 5.5 6.0 33.60
6. 404C3 2.4 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 42.00
7. 105C3 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 38.50
8. 303C3 2.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 37.00
Suma :

285.75

 3.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 26.40
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 32.40
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 32.30
4. 403B3 2.1 6.0 5.0 5.5 5.5 6.5 35.70
5.5211A3 2.0 5.0 4.5 5.0 4.5 5.0 29.00
6.5231D3 2.0 6.0 5.5 5.5 5.5 6.5 34.00
7. 105B3 2.4 4.0 4.0 4.5 4.0 4.5 30.00
8. 405C3 2.7 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 39.15
Suma :

258.95

 4.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 27.30
2. 103B3 1.6 7.0 6.0 7.0 7.0 7.0 33.60
3. 201B3 1.8 7.0 7.0 6.5 7.0 7.0 37.80
4. 301B3 1.9 6.0 5.5 5.5 6.0 5.0 32.30
5.5132D3 2.1 1.0 0.5 0.0 0.0 1.5 3.15
6. 404C3 2.4 5.0 5.0 6.0 4.5 4.0 34.80
7. 105C3 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
8. 203B3 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
Suma :

241.55

 5.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 5.0 6.0 27.20
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 29.70
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 29.45
4. 401B3 1.4 5.0 5.0 4.5 5.5 5.5 21.70
5.5211A3 2.0 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 27.00
6. 105C3 2.2 3.5 4.0 4.5 3.5 3.5 24.20
7. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.5 5.5 4.5 31.35
8.5231D3 2.0 4.5 4.5 5.0 5.0 4.5 28.00
Suma :

218.60

 6.   Pabalys Martynas 
 1998 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 6.0 5.0 6.5 5.5 6.5 27.00
2. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 25.90
3. 201A3 1.9 5.0 5.0 4.5 5.0 6.0 28.50
4. 302C3 1.7 5.0 6.0 6.0 5.0 5.5 28.05
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 4.5 4.5 5.5 27.00
6. 103B3 1.6 4.5 4.5 4.5 4.0 5.0 21.60
7. 403B3 2.1 2.5 1.5 2.0 2.0 2.0 12.60
8. 202A3 1.8 5.0 6.0 6.0 5.5 5.5 30.60
Suma :

201.25

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szekffy
Nora
Budapeszt
J2
Shorin
Vladimir
Moskwa
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Beckers Simon1999SV Neptun 1910 Aachen167.20
2.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena161.95
3.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena149.65
4.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena138.85
5.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa135.00
6.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów128.90
7.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów127.25
8.Racaitis Irmantas1999Kowno122.85
9.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa120.75

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Beckers Simon 
 1999 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.5 5.0 5.0 25.50
2. 301C1 1.6 5.0 4.5 4.5 5.0 6.0 23.20
3. 103B1 1.7 5.5 6.0 6.5 6.0 6.0 30.60
4. 104C1 2.2 4.5 5.0 6.0 6.0 5.0 35.20
5. 203C1 2.0 3.5 4.0 4.0 3.0 4.5 23.00
6. 403C1 2.2 4.5 4.0 4.5 5.0 4.5 29.70
Suma :

167.20

 2.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B1 1.6 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 28.80
2. 301C1 1.6 5.5 6.0 5.0 6.0 5.5 27.20
3. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.5 6.0 5.0 26.35
4. 403C1 2.2 4.0 4.0 3.5 4.5 4.0 26.40
5. 104C1 2.2 3.5 4.0 3.5 4.5 4.0 25.30
6.5211A1 1.8 5.0 6.0 4.0 5.5 5.0 27.90
Suma :

161.95

 3.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 4.0 3.5 5.0 5.0 22.95
2. 203C1 2.0 4.0 5.0 4.0 4.5 4.5 26.00
3.5221D1 1.7 5.0 5.5 5.5 4.0 5.5 27.20
4.5231D1 2.1 4.0 4.0 4.0 5.0 5.0 27.30
5. 403C1 2.2 2.5 2.0 2.5 2.5 3.5 16.50
6. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 29.70
Suma :

149.65

 4.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 4.5 4.5 4.5 5.5 21.75
2. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 32.30
3. 201C1 1.5 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 22.50
4. 301C1 1.6 4.5 3.5 4.5 5.0 4.5 21.60
5. 403C1 2.2 3.0 4.0 3.0 2.0 2.5 18.70
6. 104C1 2.2 3.0 3.5 3.5 3.5 3.0 22.00
Suma :

138.85

 5.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 5.0 4.0 4.0 5.0 22.95
2. 201C1 1.5 5.5 6.0 5.5 5.0 5.0 24.00
3.5221D1 1.7 5.0 4.5 5.5 5.5 4.5 25.50
4. 104C1 2.2 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 29.70
5. 401C1 1.4 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 22.40
6.5122D1 1.9 2.0 1.5 2.0 2.0 1.0 10.45
Suma :

135.00

 6.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401C1 1.4 5.5 6.0 6.0 5.0 5.5 23.80
2. 103C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
3. 201C1 1.5 5.5 6.5 5.5 6.0 5.5 25.50
4. 301C1 1.6 4.5 4.5 4.0 5.0 5.0 22.40
5. 104C1 2.2 2.5 3.5 3.5 3.0 3.0 20.90
6. 202C1 1.5 2.0 1.5 1.5 1.0 2.5 7.50
Suma :

128.90

 7.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 4.5 5.0 5.5 6.5 23.25
2. 103B1 1.7 4.0 4.0 3.5 5.0 5.0 22.10
3. 201B1 1.6 3.5 4.0 4.0 4.5 4.0 19.20
4. 403C1 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 35.20
5. 104C1 2.2 2.5 2.0 1.0 3.0 3.0 16.50
6. 203C1 2.0 1.5 1.5 2.0 2.0 2.5 11.00
Suma :

127.25

 8.   Racaitis Irmantas 
 1999 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201A1 1.7 4.5 4.5 4.0 4.0 4.0 21.25
2. 301C1 1.6 2.0 2.5 1.5 2.5 3.0 11.20
3.5121D1 1.7 2.5 3.5 2.5 2.0 2.5 12.75
4. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 28.05
5. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.0 4.0 3.5 26.40
6. 402C1 1.6 5.0 5.0 4.5 5.0 4.5 23.20
Suma :

122.85

 9.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 5.0 4.0 4.5 4.0 21.25
2. 201C1 1.5 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 24.00
3. 401C1 1.4 3.0 3.5 3.5 3.0 3.5 14.00
4. 301C1 1.6 2.5 3.0 3.5 2.5 3.0 13.60
5. 402C1 1.6 4.5 5.5 4.5 5.0 4.0 22.40
6.5221D1 1.7 5.0 5.5 5.0 5.0 4.5 25.50
Suma :

120.75

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 3m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Girdauskiene
Asta
Kowno
J2
Neretin
Igor
Aachen
J3
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Habony Kristof1993RLSE Budapeszt461.95
2.Somhegyi Kristof1994RLSE Budapeszt418.35
3.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów384.80
4.Somhegyi Krisztian1994RLSE Budapeszt382.75
5.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów286.95
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów51.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Habony Kristof 
 1993 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 7.0 6.0 6.5 30.40
2. 403B3 2.1 7.0 7.5 8.0 7.5 7.0 46.20
3. 201B3 1.8 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 36.00
4. 301B3 1.9 7.5 7.0 7.0 7.5 7.0 40.85
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 7.5 7.0 7.0 43.05
6. 405C3 2.7 7.5 7.5 8.0 7.5 7.0 60.75
7. 205C3 2.8 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 50.40
8. 305C3 2.8 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 58.80
9.5152B3 3.0 5.0 5.5 4.0 5.5 5.0 46.50
10. 107C3 2.8 6.5 5.5 6.0 5.5 6.0 49.00
Suma :

461.95

 2.   Somhegyi Kristof 
 1994 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 6.5 6.5 5.5 5.5 29.60
2. 301B3 1.9 7.5 7.0 6.5 7.0 7.5 40.85
3.5132D3 2.1 7.0 7.5 7.0 7.0 6.5 44.10
4. 201B3 1.8 6.5 6.0 5.5 6.0 6.5 33.30
5. 403B3 2.1 6.5 6.0 6.0 7.0 6.0 38.85
6. 405C3 2.7 6.0 5.5 5.5 6.5 6.0 47.25
7. 205C3 2.8 5.0 4.5 4.5 5.5 5.5 42.00
8. 305C3 2.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 49.00
9. 107C3 2.8 7.5 7.0 6.0 6.5 7.0 57.40
10.5231D3 2.0 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 36.00
Suma :

418.35

 3.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 7.0 6.5 7.0 34.40
2. 201B3 1.8 6.5 7.0 6.0 6.0 6.5 34.20
3. 301B3 1.9 7.0 7.5 7.0 7.0 6.5 39.90
4. 403B3 2.1 6.0 6.5 6.0 6.0 6.5 38.85
5.5231D3 2.0 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 42.00
6. 405C3 2.7 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 54.00
7. 107B3 3.1 3.5 3.0 1.5 2.5 2.0 23.25
8. 205B3 3.0 3.0 3.5 2.5 2.5 2.5 24.00
9. 305C3 2.8 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 46.20
10.5152B3 3.0 5.0 5.5 5.0 6.0 5.5 48.00
Suma :

384.80

 4.   Somhegyi Krisztian 
 1994 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 39.90
2. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 29.60
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 35.10
4. 301B3 1.9 6.0 6.5 6.0 6.0 7.0 35.15
5.5132D3 2.1 6.0 6.5 6.0 5.5 6.0 37.80
6. 405C3 2.7 5.0 6.0 5.0 5.5 5.5 43.20
7. 107C3 2.8 5.5 5.5 5.0 6.0 5.5 46.20
8.5231D3 2.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 36.00
9. 305C3 2.8 3.5 3.5 4.0 5.0 4.0 32.20
10. 205C3 2.8 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 47.60
Suma :

382.75

 5.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 6.0 5.5 5.0 5.5 23.80
2. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 28.00
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 35.10
4. 301B3 1.9 4.5 4.5 4.0 4.5 5.0 25.65
5.5211A3 2.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 36.00
6. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 30.40
7. 105C3 2.2 5.5 6.0 5.5 6.5 6.5 39.60
8. 203C3 1.9 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 30.40
9. 303C3 2.0 3.5 2.5 2.5 3.0 3.0 17.00
10.5132D3 2.1 4.0 3.0 3.0 4.0 3.0 21.00
Suma :

286.95

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 28.00
2. 201B3 1.8 4.0 4.5 3.0 4.5 4.5 23.40
3. 301B3 1.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
4. 403B3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
5.5132D3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 105B3 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
7. 405C3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
8. 205C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9. 305C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
10.5134D3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

51.40

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J3
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Szekffy
Nora
Budapeszt
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów244.20
2.Girdauskaite Indre Marija1998Kowno235.80
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa194.60
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa177.05

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.5 6.5 4.5 5.0 22.40
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 32.40
3. 301B3 1.9 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 31.35
4. 403B3 2.1 5.5 6.0 7.0 5.0 6.0 36.75
5.5132D3 2.1 7.0 6.0 6.5 6.5 7.0 42.00
6. 105B3 2.4 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 40.80
7. 203B3 2.2 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 38.50
Suma :

244.20

 2.   Girdauskaite Indre Marija 
 1998 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 28.80
2. 403B3 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 34.65
3. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 31.50
4. 301B3 1.9 6.5 6.0 6.0 6.0 5.5 34.20
5.5132D3 2.1 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 33.60
6. 105B3 2.4 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 31.20
7. 405C3 2.7 4.5 5.0 5.5 6.0 5.0 41.85
Suma :

235.80

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.5 6.0 5.0 25.60
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 29.70
3. 301B3 1.9 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 23.75
4. 403C3 1.9 4.0 4.5 4.5 4.0 3.5 23.75
5.5132D3 2.1 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 32.55
6. 304C3 2.1 4.0 4.0 4.5 4.5 4.0 26.25
7. 105C3 2.2 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 33.00
Suma :

194.60

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 26.40
2. 201B3 1.8 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 18.90
3. 301B3 1.9 3.5 2.0 3.5 4.0 2.5 18.05
4. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.5 4.5 5.0 29.45
5.5233D3 2.4 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 30.00
6. 303C3 2.0 3.5 3.5 4.0 3.5 3.5 21.00
7. 203C3 1.9 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 33.25
Suma :

177.05

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 1m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Girdauskiene
Asta
Kowno
J2
Shorin
Vladimir
Moskwa
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szekffy
Nora
Budapeszt
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów328.90
2.Platthy Viktoria1993RLSE Budapeszt295.50
3.Czoch Blanka1995RLSE Budapeszt264.75
4.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów263.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 31.50
2. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 33.15
3. 201B1 1.6 8.0 7.0 7.0 7.0 6.5 33.60
4. 301B1 1.7 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 35.70
5.5132D1 2.2 5.5 6.5 6.5 6.0 6.0 40.70
6. 403B1 2.4 7.0 6.5 6.0 7.0 6.5 48.00
7. 105C1 2.4 4.5 4.0 5.0 4.5 5.0 33.60
8. 203C1 2.0 6.0 7.0 7.0 6.0 6.0 38.00
9. 303C1 2.1 5.5 5.5 6.5 5.5 5.0 34.65
Suma :

328.90

 2.   Platthy Viktoria 
 1993 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 29.25
2. 103B1 1.7 6.0 5.0 6.0 6.0 6.0 30.60
3. 201B1 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B1 1.7 6.5 6.0 7.0 6.0 6.0 31.45
5.5231D1 2.1 5.0 4.5 5.0 5.0 6.0 31.50
6. 403B1 2.4 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 38.40
7. 203B1 2.3 4.5 5.0 3.5 5.0 5.0 33.35
8. 303C1 2.1 5.5 5.5 4.5 5.0 5.0 32.55
9. 105C1 2.4 4.0 5.5 6.0 5.0 5.0 37.20
Suma :

295.50

 3.   Czoch Blanka 
 1995 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
2. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 28.05
3. 201B1 1.6 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 26.40
4. 301B1 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 29.75
5.5231D1 2.1 5.5 5.0 6.0 5.5 5.5 34.65
6. 403B1 2.4 3.5 3.5 4.0 4.0 4.5 27.60
7. 203B1 2.3 5.0 5.0 3.5 4.0 4.0 29.90
8. 303C1 2.1 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 31.50
9. 104B1 2.3 4.0 3.5 5.0 5.0 4.0 29.90
Suma :

264.75

 4.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 28.50
2. 103B1 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 28.90
3. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 301B1 1.7 6.0 5.5 6.5 6.0 6.0 30.60
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 30.60
6. 403C1 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 33.00
7. 104C1 2.2 5.0 4.0 4.5 5.0 4.5 30.80
8. 203C1 2.0 4.5 5.0 4.0 5.5 5.0 29.00
9. 303C1 2.1 3.5 3.5 4.0 4.0 3.5 23.10
Suma :

263.30

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Girdauskiene
Asta
Kowno
J2
Shorin
Vladimir
Moskwa
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szekffy
Nora
Budapeszt
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa273.00
2.Ignatova Ekaterina1995Moscow Diving Team248.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 29.75
2. 201B1 1.6 7.0 6.5 6.5 6.5 7.0 32.00
3. 301B1 1.7 6.5 6.5 7.0 6.0 7.0 34.00
4. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
5.5231D1 2.1 4.5 5.0 5.5 5.0 5.5 32.55
6. 303C1 2.1 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 42.00
7. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 32.00
8. 403C1 2.2 6.5 6.0 7.0 6.0 6.0 40.70
Suma :

273.00

 2.   Ignatova Ekaterina 
 1995 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 28.50
2. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 27.20
3. 201B1 1.6 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 26.40
4. 301B1 1.7 4.5 5.0 5.5 5.5 5.0 26.35
5.5231D1 2.1 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 34.65
6. 104B1 2.3 5.5 5.0 5.5 5.0 4.0 35.65
7. 403B1 2.4 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 43.20
8. 203B1 2.3 3.5 4.0 4.0 4.0 3.5 26.45
Suma :

248.40

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Wieża - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Neretin
Igor
Aachen
J2
Girdauskiene
Asta
Kowno
J3
Szekffy
Nora
Budapeszt
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów313.15
2.Lube Alexander1996SV Neptun 1910 Aachen299.95
3.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa276.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.0 6.5 7.5 6.0 7.0 30.75
2. 103B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
3. 201B  5 1.6 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 34.40
4. 301B  5 1.7 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 33.15
5. 403B  5 2.4 6.5 6.5 7.0 7.5 7.0 49.20
6. 105B  5 2.6 6.0 6.0 7.0 7.0 6.5 50.70
7. 203C  5 2.0 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 40.00
8.5132D  5 2.2 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 41.80
Suma :

313.15

 2.   Lube Alexander 
 1996 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C  5 1.6 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 29.60
2. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.80
3. 403C  5 2.2 5.5 5.5 4.5 6.0 5.0 35.20
4.5132D  5 2.2 6.5 6.5 6.0 7.0 6.0 41.80
5. 105C  5 2.4 7.5 6.5 6.5 7.0 6.0 48.00
6. 203B  5 2.3 5.5 5.5 5.0 6.5 5.5 37.95
7.5233D  5 2.5 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 45.00
8. 303C  5 2.1 5.5 5.5 5.0 6.0 5.0 33.60
Suma :

299.95

 3.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 34.00
2. 201B  5 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.00
3. 301B  5 1.7 5.5 4.5 5.5 6.0 6.0 28.90
4. 401B  5 1.5 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 30.00
5. 105C  5 2.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 44.40
6.5132D  5 2.2 5.5 5.5 5.5 6.5 6.0 37.40
7. 203B  5 2.3 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 44.85
8. 612B  5 1.7 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 28.90
Suma :

276.45

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-03
Trampolina 3m - Synchron - Kobiety

 

Sędziowie
E1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E2
Girdauskiene
Asta
Kowno
E3
Szekffy
Nora
Budapeszt
E4
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
S1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
S2
Neretin
Igor
Aachen
S3
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S4
Shorin
Vladimir
Moskwa
S5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Platthy Viktoria
Czoch Blanka
1993
1995
RLSE Budapeszt198.27
2.Wróbel Magdalena
Reczulska Sara
1995
1997
COSW Częstochowa178.77
3.Kłeczek Sabina
Pyrzak Patrycja
1992
1992
ZKS Stal Rzeszów176.67
4.Kamińska Martyna
Ziemnicka Julia
1997
1999
COSW Częstochowa156.00
5.Lewandowska Natalia
Jasnowska Weronika
1999
1999
COSW Częstochowa151.62
6.Woźniak Ewelina
Cekus Karolina
1999
2000
COSW Częstochowa131.19

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Platthy Viktoria  (1993)
 Czoch Blanka  (1995)
 RLSE Budapeszt 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 7.0 6.0 7.0 6.5 38.40
2. 201B32.0 6.0 5.0 6.5 6.5 5.5 8.0 6.5 7.5 6.5 39.60
3.5231D32.0 6.0 6.0 6.0 6.0 7.0 7.5 6.5 6.0 7.0 39.00
4. 403B32.1 6.0 5.5 6.0 5.5 7.0 7.5 8.0 6.5 6.5 40.95
5. 205C32.8 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 5.5 5.5 4.5 40.32
Suma :

198.27

 2.  Wróbel Magdalena  (1995)
 Reczulska Sara  (1997)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 5.0 5.0 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 35.40
2. 201B32.0 6.5 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 7.5 7.5 6.5 40.20
3. 403C31.9 5.5 6.0 5.0 5.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 34.77
4. 303C32.0 4.5 4.0 5.5 5.0 6.0 6.5 6.5 7.0 6.0 34.20
5. 203C31.9 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 34.20
Suma :

178.77

 3.  Kłeczek Sabina  (1992)
 Pyrzak Patrycja  (1992)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 101B32.0 7.0 6.5 6.5 6.0 7.5 7.0 6.5 7.0 7.0 40.80
2. 401B32.0 7.0 6.5 7.0 6.0 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 41.40
3. 103B31.6 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 5.5 7.5 6.0 30.72
4. 203C31.9 6.5 6.5 4.5 4.5 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 31.35
5. 303C32.0 6.0 5.0 4.5 5.0 5.5 7.5 5.5 6.0 5.5 32.40
Suma :

176.67

 4.  Kamińska Martyna  (1997)
 Ziemnicka Julia  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.5 5.5 4.5 5.0 6.5 6.5 5.0 7.5 7.0 36.60
2. 401B32.0 6.0 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 4.5 30.60
3. 403C31.9 6.0 5.5 4.5 4.5 6.5 7.0 6.5 6.5 6.0 33.63
4. 201C31.7 5.5 6.0 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 5.5 4.5 26.01
5. 301C31.8 4.5 4.5 4.5 3.5 5.5 6.5 5.5 6.0 6.5 29.16
Suma :

156.00

 5.  Lewandowska Natalia  (1999)
 Jasnowska Weronika  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103C32.0 5.0 5.5 4.0 4.5 5.0 6.0 4.0 3.5 4.5 27.60
2. 201C32.0 5.0 4.5 5.0 6.0 6.0 7.0 5.5 6.5 6.5 34.80
3. 301C31.8 5.5 5.5 5.0 5.0 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 31.32
4. 403C31.9 5.5 6.0 4.0 3.0 6.5 5.5 5.0 5.0 5.0 28.50
5.5211A32.0 5.5 5.5 4.0 5.0 5.5 4.0 4.5 5.0 4.5 29.40
Suma :

151.62

 6.  Woźniak Ewelina  (1999)
 Cekus Karolina  (2000)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.5 5.0 4.0 3.5 6.0 6.5 5.5 5.5 6.0 31.80
2. 401C32.0 4.5 4.0 5.0 5.5 6.0 6.5 6.0 5.0 5.0 31.80
3. 301C31.8 4.0 4.0 4.5 6.0 4.0 4.5 4.0 4.5 4.5 23.22
4. 403C31.9 3.5 3.0 4.5 5.0 4.0 4.5 4.0 5.0 3.5 23.37
5. 303C32.0 4.5 3.5 1.5 2.0 4.0 5.5 3.5 4.5 3.0 21.00
Suma :

131.19


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Wieża - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Girdauskiene
Asta
Kowno
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Szekffy
Nora
Budapeszt
J4
Neretin
Igor
Aachen
J5
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa151.30
2.Schreiber Jessica2000SV Neptun 1910 Aachen138.90
3.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena137.50
4.Taciak Anna1999UKS PM Syrena135.05
5.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena126.90
6.Mingers Lina2002SV Neptun 1910 Aachen122.65
7.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena120.85
8.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa109.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 23.80
2. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 6.0 26.40
3. 301B  5 1.7 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 25.50
4. 403B  5 2.4 6.0 5.5 6.5 5.5 6.0 42.00
5.5231D  5 2.1 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 33.60
Suma :

151.30

 2.   Schreiber Jessica 
 2000 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 22.75
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.5 5.5 6.0 27.00
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 5.5 6.5 6.0 28.80
4. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 5.0 29.75
Suma :

138.90

 3.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 5.0 5.5 5.0 5.5 27.20
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.0 4.5 5.5 23.25
3. 301C  5 1.6 4.5 5.5 5.5 6.0 6.5 27.20
4. 403C  5 2.2 5.0 5.5 5.0 6.0 5.5 35.20
5. 612B  5 1.7 5.0 4.0 5.0 5.0 4.5 24.65
Suma :

137.50

 4.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 29.75
2. 301C  5 1.6 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 25.60
3. 201B  5 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 403C  5 2.2 5.0 5.0 5.5 5.0 6.0 34.10
5. 105C  5 2.4 3.0 2.0 2.0 1.5 3.0 16.80
Suma :

135.05

 5.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 4.0 4.0 4.5 4.0 3.5 20.40
2. 401B  5 1.5 5.5 5.0 5.5 4.5 5.5 24.00
3. 612B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 25.50
4. 201B  5 1.6 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 24.00
5. 403C  5 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 33.00
Suma :

126.90

 6.   Mingers Lina 
 2002 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 25.50
2. 401B  5 1.5 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 26.25
3. 612B  5 1.7 2.0 2.0 2.5 1.0 2.5 11.05
4. 105C  5 2.4 4.0 3.5 3.5 3.5 3.5 25.20
5.5231D  5 2.1 5.5 5.5 6.0 4.5 5.5 34.65
Suma :

122.65

 7.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 4.5 5.0 4.5 5.5 5.0 18.85
2. 401B  5 1.5 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
3. 301C  5 1.6 4.5 5.0 5.0 5.0 5.5 24.00
4. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 28.05
5. 612B  5 1.7 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 22.95
Suma :

120.85

 8.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 3.5 3.5 3.5 4.0 4.5 18.70
2. 201C  5 1.5 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 27.00
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 401C  5 1.4 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 17.50
5. 612B  5 1.7 3.0 3.0 3.5 3.5 3.5 17.00
Suma :

109.00

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Szekffy
Nora
Budapeszt
J5
Neretin
Igor
Aachen
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów265.55
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów222.35
3.Kozik Daniel1998ZKS Stal Rzeszów215.10
4.Pabalys Martynas1998Kowno211.05
5.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena203.55
6.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena186.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.0 6.0 7.0 7.0 31.50
2. 103B1 1.7 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 35.70
3. 201B1 1.6 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 29.60
4. 301B1 1.7 6.0 6.5 6.0 5.5 5.0 29.75
5.5132D1 2.2 5.5 6.5 6.0 5.5 5.0 37.40
6. 403B1 2.4 4.0 5.0 5.5 5.0 5.0 36.00
7. 105C1 2.4 5.0 6.0 5.0 6.0 5.5 39.60
8. 203C1 2.0 3.5 5.0 4.5 4.5 4.0 26.00
Suma :

265.55

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 6.5 6.0 7.0 7.5 31.50
2. 103B1 1.7 5.5 6.0 7.0 5.5 5.5 28.90
3. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 5.0 5.5 28.00
4. 301B1 1.7 5.0 5.0 6.0 5.0 5.0 25.50
5.5122D1 1.9 4.0 4.5 5.0 4.5 5.0 26.60
6. 403C1 2.2 4.0 5.0 3.5 4.5 4.5 28.60
7. 105C1 2.4 2.5 3.0 4.0 3.0 3.5 22.80
8. 303C1 2.1 5.0 4.5 5.0 5.0 4.5 30.45
Suma :

222.35

 3.   Kozik Daniel 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 5.5 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201B1 1.6 5.5 5.5 6.5 6.0 6.5 28.80
3. 301B1 1.7 5.5 6.0 6.5 5.5 6.5 30.60
4. 401B1 1.5 7.0 6.0 6.0 6.5 7.0 29.25
5.5311A1 1.9 1.5 3.0 2.0 2.5 5.0 14.25
6. 403C1 2.2 5.5 6.0 5.0 5.5 6.5 37.40
7. 104C1 2.2 3.0 4.5 3.0 4.0 4.0 24.20
8. 203C1 2.0 3.5 3.5 3.0 2.5 4.0 20.00
Suma :

215.10

 4.   Pabalys Martynas 
 1998 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 5.5 5.5 5.5 6.0 28.90
2. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.5 6.0 5.5 27.75
3. 201A1 1.7 6.0 7.0 6.0 6.0 6.0 30.60
4. 302C1 1.6 4.0 5.5 5.0 5.0 4.5 23.20
5.5221D1 1.7 4.5 4.5 5.5 4.5 5.0 23.80
6. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.0 4.5 3.5 27.50
7. 403C1 2.2 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 36.30
8. 203C1 2.0 2.0 2.0 3.0 1.5 2.5 13.00
Suma :

211.05

 5.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.0 5.5 5.5 29.75
2. 201B1 1.6 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 32.00
3. 301B1 1.7 5.0 6.0 6.0 5.0 5.5 28.05
4. 401B1 1.5 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 29.25
5.5211A1 1.8 4.0 5.5 5.5 6.0 5.0 28.80
6. 403C1 2.2 3.5 3.0 4.0 3.5 3.5 23.10
7. 203C1 2.0 0.5 1.5 1.0 1.0 0.5 5.00
8. 105C1 2.4 3.0 4.0 4.0 4.5 3.5 27.60
Suma :

203.55

 6.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 28.05
2. 201B1 1.6 3.5 5.0 5.0 4.5 5.0 23.20
3. 301B1 1.7 4.5 3.5 4.5 4.0 4.5 22.10
4. 401B1 1.5 4.0 4.0 3.5 4.5 4.5 18.75
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 4.0 4.5 4.5 24.30
6. 104C1 2.2 2.5 3.0 2.5 3.0 3.0 18.70
7. 402C1 1.6 5.0 4.0 5.0 5.0 5.0 24.00
8.5221D1 1.7 6.0 5.0 5.0 5.0 6.0 27.20
Suma :

186.30

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 1m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J3
Girdauskiene
Asta
Kowno
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szekffy
Nora
Budapeszt
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów420.90
2.Habony Kristof1993RLSE Budapeszt398.25
3.Somhegyi Krisztian1994RLSE Budapeszt355.40
4.Somhegyi Kristof1994RLSE Budapeszt317.60
5.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów161.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 7.5 8.0 7.5 8.0 7.0 39.10
2. 201B1 1.6 7.5 7.0 7.0 7.5 7.0 34.40
3. 301B1 1.7 7.5 7.0 7.5 7.5 7.0 37.40
4. 401B1 1.5 8.0 8.0 7.5 8.0 7.0 35.25
5.5231D1 2.1 7.0 7.0 6.5 7.0 6.5 43.05
6. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 46.80
7. 105B1 2.6 7.0 6.5 6.5 7.0 7.0 53.30
8. 203B1 2.3 8.0 7.0 7.5 7.5 7.0 50.60
9. 305C1 3.0 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 36.00
10.5233D1 2.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 45.00
Suma :

420.90

 2.   Habony Kristof 
 1993 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 38.25
2. 401B1 1.5 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 33.00
3. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 30.40
4. 301B1 1.7 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 35.70
5.5132D1 2.2 7.5 7.0 7.5 7.5 7.5 49.50
6. 403B1 2.4 6.5 6.0 7.0 7.5 7.5 50.40
7. 203B1 2.3 6.5 6.5 7.0 6.0 6.0 43.70
8. 303B1 2.4 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 43.20
9. 105B1 2.6 6.5 7.0 7.0 6.5 6.0 52.00
10.5134D1 2.6 2.0 3.0 5.5 1.5 3.5 22.10
Suma :

398.25

 3.   Somhegyi Krisztian 
 1994 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 7.0 6.5 7.0 6.5 30.75
2. 103B1 1.7 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 30.60
3. 201B1 1.6 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 28.00
4. 301B1 1.7 6.5 6.0 6.5 7.0 6.0 32.30
5.5132D1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
6. 403B1 2.4 6.0 5.0 5.5 5.5 6.0 40.80
7. 105B1 2.6 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 32.50
8. 203B1 2.3 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 42.55
9. 303B1 2.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 43.20
10.5134D1 2.6 4.5 4.5 4.0 4.5 4.5 35.10
Suma :

355.40

 4.   Somhegyi Kristof 
 1994 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 32.30
2. 301B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
3.5132D1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 27.00
5. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
6. 403B1 2.4 5.0 5.5 4.5 5.5 5.5 38.40
7. 203B1 2.3 3.0 2.0 2.5 3.0 3.0 19.55
8. 303B1 2.4 1.5 2.0 2.0 2.5 3.0 15.60
9. 105B1 2.6 4.5 5.0 5.5 5.5 5.0 40.30
10.5134D1 2.6 5.5 5.5 6.5 5.0 5.5 42.90
Suma :

317.60

 5.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 5.0 5.0 5.0 6.0 5.0 19.50
2. 201B1 1.6 5.0 4.5 4.5 5.0 4.5 22.40
3. 301B1 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 4.5 29.75
4. 403C1 2.2 4.5 5.5 5.0 5.5 5.5 35.20
5.5132D1 2.2 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 36.30
6. 404C1 2.8 2.5 2.5 2.0 2.0 2.0 18.20
7. 105B1 2.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
8. 204C1 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9. 304C1 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
10.5124D1 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

161.35

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szekffy
Nora
Budapeszt
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Shorin
Vladimir
Moskwa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena202.75
2.Beckers Simon1999SV Neptun 1910 Aachen189.85
3.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa176.05
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów167.55
5.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena161.20
6.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena156.10
7.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa140.20
8.Racaitis Irmantas1999Kowno111.65

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 26.60
2. 201C3 1.7 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 35.70
3. 103B3 1.6 6.0 7.0 7.5 7.0 7.5 34.40
4. 301C3 1.8 5.5 5.0 5.5 4.5 5.5 28.80
5. 403B3 2.1 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 40.95
6. 105C3 2.2 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 36.30
Suma :

202.75

 2.   Beckers Simon 
 1999 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.0 6.0 5.5 5.5 5.5 23.10
2.5132D3 2.1 5.0 5.5 5.5 6.5 6.0 35.70
3. 301C3 1.8 4.5 5.0 3.5 6.0 5.0 26.10
4. 403C3 1.9 6.0 5.5 6.0 6.5 6.5 35.15
5. 103B3 1.6 5.5 7.0 6.5 7.0 7.0 32.80
6.5231D3 2.0 5.5 6.5 6.5 6.5 5.5 37.00
Suma :

189.85

 3.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.5 5.0 4.5 5.5 22.40
2. 203C3 1.9 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 32.30
3.5132D3 2.1 3.5 3.5 4.0 5.0 5.0 26.25
4. 105C3 2.2 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 39.60
5. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 28.50
6.5231D3 2.0 4.5 5.0 5.0 4.0 3.5 27.00
Suma :

176.05

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 5.5 5.0 5.5 5.5 23.10
2. 101B3 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 24.00
3. 201B3 1.8 6.0 7.5 7.0 7.0 7.5 38.70
4. 103B3 1.6 4.0 4.5 5.0 4.0 4.0 20.00
5. 403C3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 34.20
6. 301B3 1.9 4.5 5.0 5.0 4.0 5.0 27.55
Suma :

167.55

 5.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 28.00
2. 401B3 1.4 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 25.20
3.5231D3 2.0 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 29.00
4. 403B3 2.1 5.0 4.5 4.5 5.5 4.0 29.40
5. 201B3 1.8 4.5 4.5 5.5 4.0 4.5 24.30
6. 105C3 2.2 3.5 4.0 4.5 4.0 3.5 25.30
Suma :

161.20

 6.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 6.0 5.0 5.5 25.60
2. 401C3 1.3 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 18.85
3. 301C3 1.8 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 21.60
4. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 29.45
5. 201C3 1.7 4.0 4.0 5.0 4.0 5.0 22.10
6. 105C3 2.2 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 38.50
Suma :

156.10

 7.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 20.00
2. 201C3 1.7 5.5 6.0 6.5 5.5 6.0 29.75
3. 401C3 1.3 3.5 4.0 4.0 4.0 3.5 14.95
4. 301C3 1.8 3.0 3.0 4.0 4.0 3.5 18.90
5. 403C3 1.9 4.5 4.0 5.0 4.5 5.5 26.60
6.5231D3 2.0 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 30.00
Suma :

140.20

 8.   Racaitis Irmantas 
 1999 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101A3 1.6 5.0 5.0 5.5 5.0 6.0 24.80
2. 401B3 1.4 4.5 4.0 4.0 4.5 4.5 18.20
3.5211A3 2.0 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 29.00
4. 103B3 1.6 2.5 1.5 1.5 1.5 2.5 8.80
5. 403C3 1.9 3.5 3.5 4.5 4.0 4.0 21.85
6. 301C3 1.8 1.5 2.0 0.5 1.5 2.5 9.00
Suma :

111.65

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Neretin
Igor
Aachen
J3
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Szekffy
Nora
Budapeszt
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Girdauskaite Indre Marija1998Kowno184.00
2.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa162.15
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa151.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Girdauskaite Indre Marija 
 1998 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
2. 401B  5 1.5 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 18.75
3. 301B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 26.35
4.5132D  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 36.30
5. 105C  5 2.4 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 40.80
6. 403B  5 2.4 4.5 4.0 4.5 5.0 4.0 31.20
Suma :

184.00

 2.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 28.05
2. 401B  5 1.5 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 24.75
3. 301C  5 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 24.00
4. 201C  5 1.5 5.0 4.5 4.5 4.5 4.0 20.25
5. 612B  5 1.7 4.0 5.5 5.0 5.5 4.5 25.50
6. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 39.60
Suma :

162.15

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 19.50
2. 201C  5 1.5 5.0 4.5 5.0 5.5 5.0 22.50
3. 301C  5 1.6 6.0 5.0 5.0 6.0 5.0 25.60
4. 401B  5 1.5 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 23.25
5. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 28.05
6.5132D  5 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 33.00
Suma :

151.90

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J2
Szekffy
Nora
Budapeszt
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Girdauskiene
Asta
Kowno
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów388.65
2.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa347.95
3.Lube Alexander1996SV Neptun 1910 Aachen327.10
4.Kurkin Pavel1995Moscow Diving Team314.90
5.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa312.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.5 7.0 7.5 8.0 33.75
2. 103B1 1.7 7.5 7.5 7.5 8.0 7.5 38.25
3. 201B1 1.6 7.5 7.5 8.0 7.5 7.5 36.00
4. 301B1 1.7 7.5 8.0 7.5 8.5 8.0 39.95
5.5132D1 2.2 8.0 7.5 7.5 7.5 7.5 49.50
6. 105B1 2.6 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 55.90
7. 405C1 3.1 5.0 5.0 6.0 5.0 5.0 46.50
8. 305C1 3.0 5.0 4.5 4.0 4.5 4.5 40.50
9. 203B1 2.3 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 48.30
Suma :

388.65

 2.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 7.0 6.5 7.5 7.0 7.5 25.80
2. 201B1 1.6 7.0 6.5 7.0 7.0 7.5 33.60
3. 301B1 1.7 7.0 7.5 8.0 7.5 8.0 39.10
4. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 46.80
5.5231D1 2.1 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 40.95
6. 105B1 2.6 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 45.50
7. 203B1 2.3 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 41.40
8. 303B1 2.4 4.0 3.5 3.5 3.5 3.5 25.20
9. 405C1 3.1 6.0 6.0 5.0 5.0 4.5 49.60
Suma :

347.95

 3.   Lube Alexander 
 1996 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 34.00
2. 201B1 1.6 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 33.60
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 5.5 6.0 5.5 28.05
4. 401A1 1.8 6.5 5.5 6.0 6.5 6.0 33.30
5.5132D1 2.2 6.5 6.0 7.0 6.5 6.0 41.80
6. 403C1 2.2 5.5 6.0 5.0 6.0 5.5 37.40
7. 105C1 2.4 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 43.20
8. 203B1 2.3 6.0 5.0 5.5 5.5 5.5 37.95
9. 303C1 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 37.80
Suma :

327.10

 4.   Kurkin Pavel 
 1995 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
2. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.5 31.45
3. 201B1 1.6 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 30.40
4. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 31.45
5.5132D1 2.2 6.0 6.0 5.0 5.5 5.0 36.30
6. 403B1 2.4 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 40.80
7. 105C1 2.4 6.5 5.0 6.5 5.0 6.0 42.00
8. 203B1 2.3 5.5 5.0 4.5 5.5 5.5 36.80
9.5231D1 2.1 5.5 6.0 6.0 5.0 5.5 35.70
Suma :

314.90

 5.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 7.0 6.5 33.15
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 32.00
3. 301B1 1.7 6.5 6.0 6.5 7.0 7.0 34.00
4. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 29.25
5.5132D1 2.2 5.0 5.5 5.0 6.0 5.5 35.20
6. 203B1 2.3 5.5 5.5 5.0 6.0 6.0 39.10
7. 105C1 2.4 6.5 5.5 7.0 6.0 6.0 44.40
8. 303C1 2.1 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 26.25
9. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
Suma :

312.95

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 3m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szekffy
Nora
Budapeszt
J2
Neretin
Igor
Aachen
J3
Girdauskiene
Asta
Kowno
J4
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Platthy Viktoria1993RLSE Budapeszt327.80
2.Czoch Blanka1995RLSE Budapeszt284.90
3.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów256.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Platthy Viktoria 
 1993 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 35.10
2. 301B3 1.9 6.5 6.0 6.5 6.5 6.0 36.10
3. 401B3 1.4 6.5 6.5 6.0 6.5 5.5 26.60
4. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 28.80
5.5231D3 2.0 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 37.00
6.5233D3 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 42.00
7. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
8. 105B3 2.4 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 39.60
9. 205C3 2.8 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 44.80
Suma :

327.80

 2.   Czoch Blanka 
 1995 RLSE Budapeszt  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 26.40
2. 401B3 1.4 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 25.20
3. 201B3 1.8 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 34.20
4. 301B3 1.9 6.0 5.5 6.5 6.0 6.0 34.20
5.5231D3 2.0 5.5 6.5 6.0 5.5 5.5 34.00
6. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.5 5.0 6.0 35.70
7. 105B3 2.4 4.5 4.5 5.0 4.5 4.0 32.40
8. 303C3 2.0 5.0 5.5 5.5 6.0 5.0 32.00
9. 205C3 2.8 3.5 3.5 4.0 2.5 4.0 30.80
Suma :

284.90

 3.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 7.0 7.0 7.0 6.0 6.5 28.70
2. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 5.5 31.20
3. 201B3 1.8 6.5 7.0 7.0 6.5 7.0 36.90
4. 301B3 1.9 4.0 5.0 4.0 3.5 4.0 22.80
5.5132D3 2.1 4.5 5.0 5.0 5.0 4.0 30.45
6.5211A3 2.0 5.5 5.5 6.5 6.0 5.5 34.00
7. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 31.35
8. 203C3 1.9 3.0 4.0 4.0 3.5 3.5 20.90
9. 303C3 2.0 3.0 3.5 3.5 3.0 3.5 20.00
Suma :

256.30

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-04
Trampolina 3m - Synchron - Mężczyźni

 

Sędziowie
E1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E2
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
E3
Girdauskiene
Asta
Kowno
E4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
S1
Neretin
Igor
Aachen
S2
Szekffy
Nora
Budapeszt
S3
Shorin
Vladimir
Moskwa
S4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
S5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur
Lesiak Kacper
1993
1996
ZKS Stal Rzeszów270.12
2.Somhegyi Krisztian
Somhegyi Kristof
1994
1994
RLSE Budapeszt243.93
3.Kozik Daniel
Maksimek Krystian
1998
1998
ZKS Stal Rzeszów189.36
4.Szpecht Mikołaj
Kulczycki Marcin
1994
1997
ZKS Stal Rzeszów172.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Cisło Artur  (1993)
 Lesiak Kacper  (1996)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 7.5 8.0 7.5 8.0 8.0 8.5 8.5 8.5 9.0 49.20
2. 201B32.0 8.0 8.0 7.5 8.0 8.0 8.0 8.5 8.5 8.0 48.60
3. 205B33.0 4.0 3.5 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 5.5 52.20
4. 305C32.8 5.0 6.5 7.5 7.0 7.0 7.0 5.5 7.0 6.5 57.12
5.5152B33.0 8.0 7.0 6.5 6.5 6.5 8.0 8.0 7.0 6.5 63.00
Suma :

270.12

 2.  Somhegyi Krisztian  (1994)
 Somhegyi Kristof  (1994)
 RLSE Budapeszt 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 7.5 7.5 6.5 7.0 42.00
2. 103B32.0 7.5 7.0 6.0 6.5 7.5 7.5 7.0 7.5 8.0 43.20
3. 405C32.7 5.5 5.5 4.5 4.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 46.17
4. 305C32.8 7.0 6.5 6.0 6.5 7.5 7.0 7.5 7.0 6.5 57.96
5. 205C32.8 5.5 5.5 7.0 6.0 7.0 7.0 7.5 6.0 7.0 54.60
Suma :

243.93

 3.  Kozik Daniel  (1998)
 Maksimek Krystian  (1998)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 5.5 3.0 6.0 6.5 6.0 5.5 4.5 5.0 5.0 32.40
2. 201B32.0 6.5 6.5 5.5 5.0 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 37.20
3. 301B31.9 5.0 5.5 6.0 6.5 7.0 6.0 7.0 7.5 6.5 36.48
4. 404C32.4 4.5 5.0 5.5 5.5 6.0 6.5 4.5 6.0 6.0 41.04
5. 105C32.2 7.0 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 7.0 6.5 7.0 42.24
Suma :

189.36

 4.  Szpecht Mikołaj  (1994)
 Kulczycki Marcin  (1997)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 7.0 7.5 5.0 4.5 5.5 7.0 5.0 6.5 5.5 35.40
2. 201B32.0 6.5 6.5 5.0 5.5 5.5 6.5 5.5 6.5 5.0 35.40
3.5132D32.1 6.0 6.0 3.5 2.5 3.0 4.0 3.5 5.0 3.0 25.20
4. 105C32.2 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 5.5 5.0 6.0 37.62
5. 203C31.9 6.0 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 39.33
Suma :

172.95


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Trampolina 3m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J5
Shorin
Vladimir
Moskwa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów171.60
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa159.40
3.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów150.15
4.Taciak Anna1999UKS PM Syrena148.20
5.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa144.20
6.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa142.75
7.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów139.70
8.Mingers Lina2002SV Neptun 1910 Aachen136.00
9.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena134.05
10.Cekus Karolina2000COSW Częstochowa125.85
11.Schreiber Jessica2000SV Neptun 1910 Aachen125.60
12.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena125.40
13.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena123.10
14.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa118.20
15.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa118.00
16.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena114.45
17.Wiewelhove Cosima2000SV Neptun 1910 Aachen98.80
18.Gardaite Paulina1999Kowno93.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
2. 201B3 1.8 6.5 5.5 6.0 6.5 6.5 34.20
3. 303C3 2.0 6.5 5.5 6.0 6.0 5.5 35.00
4. 404C3 2.4 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 38.40
5. 105C3 2.2 4.0 5.0 5.5 5.5 5.5 35.20
Suma :

171.60

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B3 1.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.5 31.50
2. 301B3 1.9 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 35.15
3.5132D3 2.1 5.0 5.0 5.5 5.5 4.5 32.55
4. 305C3 2.8 4.0 3.0 3.5 3.0 4.0 29.40
5. 205C3 2.8 4.0 4.0 3.5 3.5 3.5 30.80
Suma :

159.40

 3.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.0 6.0 5.5 23.10
2. 201B3 1.8 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 32.40
3. 301B3 1.9 5.5 6.0 6.0 6.5 6.5 35.15
4. 103B3 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 27.20
5. 403C3 1.9 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 32.30
Suma :

150.15

 4.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 29.60
2. 201C3 1.7 4.0 5.0 5.0 5.5 5.0 25.50
3. 301C3 1.8 4.5 5.0 4.5 4.5 5.5 25.20
4. 403C3 1.9 4.0 3.5 4.5 4.5 4.5 24.70
5. 105B3 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 43.20
Suma :

148.20

 5.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 5.5 6.0 5.5 6.0 28.00
2. 201C3 1.7 5.5 5.0 5.0 5.0 6.5 26.35
3. 301C3 1.8 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 24.30
4. 203C3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 34.20
5. 403C3 1.9 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 31.35
Suma :

144.20

 6.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 5.0 4.5 4.0 4.5 21.60
2. 303C3 2.0 5.0 5.0 6.0 5.5 6.0 33.00
3.5132D3 2.1 4.0 5.0 4.5 4.5 4.0 27.30
4. 203B3 2.2 4.5 5.0 5.5 5.5 6.0 35.20
5. 403C3 1.9 4.0 4.5 4.5 5.5 4.5 25.65
Suma :

142.75

 7.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 6.0 6.5 6.5 6.5 26.60
2. 201B3 1.8 5.0 6.0 5.0 6.0 5.5 29.70
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 4.0 5.0 5.0 28.50
4. 103B3 1.6 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
5. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
Suma :

139.70

 8.   Mingers Lina 
 2002 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 28.00
2. 301B3 1.9 3.0 5.0 4.5 4.5 5.0 26.60
3.5231D3 2.0 4.5 5.0 4.5 5.0 5.5 29.00
4. 105C3 2.2 3.0 3.5 3.5 3.5 3.0 22.00
5. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.5 6.0 5.5 30.40
Suma :

136.00

 9.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 5.0 5.0 4.5 3.5 22.40
2. 401B3 1.4 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 24.50
3. 301B3 1.9 5.0 4.0 5.0 4.0 4.0 24.70
4. 105C3 2.2 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 33.00
5. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 29.45
Suma :

134.05

 10.   Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 24.00
2. 301C3 1.8 5.5 5.5 6.0 6.0 6.5 31.50
3. 401C3 1.3 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 20.15
4. 302C3 1.7 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
5. 403C3 1.9 4.0 4.5 4.5 4.5 3.5 24.70
Suma :

125.85

 11.   Schreiber Jessica 
 2000 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.0 5.5 5.5 28.00
2. 301C3 1.8 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 27.00
3. 401B3 1.4 4.0 3.5 3.5 4.0 4.0 16.10
4.5231D3 2.0 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 27.00
5. 105C3 2.2 4.0 4.0 4.5 4.5 3.5 27.50
Suma :

125.60

 12.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 26.40
2. 401B3 1.4 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 24.50
3. 201B3 1.8 4.0 4.0 5.0 4.0 3.5 21.60
4. 403C3 1.9 5.0 5.0 6.0 5.5 5.5 30.40
5. 301C3 1.8 4.0 4.0 4.5 5.0 4.0 22.50
Suma :

125.40

 13.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 6.0 5.5 6.5 26.40
2. 201C3 1.7 5.5 5.5 6.0 5.5 6.5 28.90
3. 301C3 1.8 4.0 5.0 5.5 5.0 4.5 26.10
4. 403C3 1.9 5.0 5.0 6.0 4.5 5.0 28.50
5. 105C3 2.2 1.5 2.5 3.0 2.0 1.0 13.20
Suma :

123.10

 14.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 4.5 5.5 24.80
2. 401B3 1.4 5.5 5.0 5.5 4.5 6.5 22.40
3. 201C3 1.7 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 22.95
4. 301C3 1.8 5.0 4.0 4.5 4.0 5.0 24.30
5. 403C3 1.9 4.5 4.0 4.5 4.0 3.5 23.75
Suma :

118.20

 15.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C3 1.5 4.5 4.0 4.5 4.0 4.0 18.75
2. 201C3 1.7 4.0 4.0 4.5 3.5 5.0 21.25
3. 301C3 1.8 5.0 4.0 4.0 4.0 4.0 21.60
4. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.0 5.5 6.0 30.40
5.5211A3 2.0 5.0 4.0 4.0 4.0 5.0 26.00
Suma :

118.00

 16.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 4.5 5.5 4.5 6.0 24.80
2. 301C3 1.8 4.0 4.5 5.0 4.5 5.0 25.20
3. 201C3 1.7 3.0 5.5 5.5 3.5 4.5 22.95
4. 403C3 1.9 3.5 4.0 4.0 4.0 4.0 22.80
5. 105C3 2.2 3.0 2.5 3.5 3.0 2.5 18.70
Suma :

114.45

 17.   Wiewelhove Cosima 
 2000 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401C3 1.3 4.0 3.5 3.5 4.0 3.5 14.30
2. 101B3 1.5 4.0 5.0 5.0 5.0 5.5 22.50
3. 201C3 1.7 3.5 3.0 2.5 3.0 2.5 14.45
4. 103B3 1.6 4.5 4.0 4.0 4.5 2.5 20.00
5. 403C3 1.9 5.0 4.0 4.5 5.0 5.0 27.55
Suma :

98.80

 18.   Gardaite Paulina 
 1999 Kowno  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 4.0 4.5 4.5 3.5 4.0 18.75
2. 401B3 1.4 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 18.90
3.5211A3 2.0 3.5 4.0 4.0 2.5 3.0 21.00
4. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
5. 301C3 1.8 2.0 2.0 2.0 1.5 2.5 10.80
Suma :

93.45

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Shorin
Vladimir
Moskwa
J5
Girdauskiene
Asta
Kowno
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena217.75
2.Beckers Simon1999SV Neptun 1910 Aachen207.45
3.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena192.25
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów169.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 22.75
2. 612B  5 1.7 4.0 3.5 3.5 3.5 4.0 18.70
3. 403B  5 2.4 4.0 4.0 4.5 4.0 4.5 30.00
4. 405C  5 3.1 6.0 6.5 5.5 5.5 5.5 52.70
5. 105C  5 2.4 7.0 7.5 6.5 7.5 7.0 51.60
6.5231D  5 2.1 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 42.00
Suma :

217.75

 2.   Beckers Simon 
 1999 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 612B  5 1.7 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 31.45
2.5132D  5 2.2 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 33.00
3. 401B  5 1.5 6.0 7.0 7.0 7.0 6.5 30.75
4. 403C  5 2.2 6.0 6.0 7.5 6.5 6.0 40.70
5. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
6.5231D  5 2.1 5.5 6.5 6.5 7.5 6.5 40.95
Suma :

207.45

 3.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 25.35
2. 301C  5 1.6 5.0 5.5 5.5 6.0 5.5 26.40
3. 401B  5 1.5 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 33.00
4. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.5 7.0 6.0 31.45
5. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 42.90
6. 612B  5 1.7 6.5 6.0 6.5 7.5 6.5 33.15
Suma :

192.25

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 8.0 7.5 6.5 6.5 6.5 26.65
2. 401B  5 1.5 4.0 4.5 7.0 4.0 5.5 21.00
3. 201B  5 1.6 5.5 6.0 7.0 5.0 5.5 27.20
4. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 26.35
5. 403C  5 2.2 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 42.90
6. 301B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 25.50
Suma :

169.60

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Neretin
Igor
Aachen
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J5
Trochimczuk
Katarzyna
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów240.95
2.Korchagina Daria1998Moscow Diving Team230.25
3.Girdauskaite Indre1998Kowno - Litwa209.60
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa197.00
5.Zhikina Aleksandra1998Moscow Diving Team189.40
6.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa184.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.80
2. 201B1 1.6 7.0 7.0 7.0 6.0 6.5 32.80
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 5.0 5.5 29.75
4. 403C1 2.2 7.5 7.0 7.0 6.5 6.0 45.10
5.5122D1 1.9 5.0 3.5 4.5 4.0 4.5 24.70
6. 105C1 2.4 7.0 6.5 6.0 7.0 6.0 46.80
7. 203C1 2.0 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 33.00
Suma :

240.95

 2.   Korchagina Daria 
 1998 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 4.5 5.0 5.0 5.5 25.50
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.80
3. 303C1 2.1 5.0 5.5 5.0 5.0 6.0 32.55
4.5231D1 2.1 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 36.75
5. 401B1 1.5 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 29.25
6. 403B1 2.4 5.0 4.5 5.5 5.0 5.0 36.00
7. 203B1 2.3 6.0 6.0 6.5 6.0 4.5 41.40
Suma :

230.25

 3.   Girdauskaite Indre 
 1998 Kowno - Litwa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 401A1 1.8 4.5 4.5 4.5 3.5 2.5 22.50
3. 201B1 1.6 5.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.00
4. 301B1 1.7 4.5 5.0 4.5 4.0 5.0 23.80
5.5132D1 2.2 4.5 5.5 5.0 4.5 5.0 31.90
6. 104B1 2.3 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 33.35
7. 403B1 2.4 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 42.00
Suma :

209.60

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 201B1 1.6 5.5 5.0 5.5 5.0 6.0 25.60
3. 301B1 1.7 5.0 5.0 4.5 4.5 4.0 23.80
4. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 25.50
5.5223D1 2.3 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 37.95
6. 203C1 2.0 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 33.00
7. 303C1 2.1 4.0 3.5 3.5 3.5 4.0 23.10
Suma :

197.00

 5.   Zhikina Aleksandra 
 1998 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 27.20
2. 403C1 2.2 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 29.70
3. 201B1 1.6 6.5 5.5 6.0 5.5 6.5 28.80
4. 301C1 1.6 5.0 6.0 6.0 5.0 5.0 25.60
5.5122D1 1.9 3.5 3.5 3.5 4.0 5.0 20.90
6. 104C1 2.2 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 31.90
7.5124D1 2.3 4.0 3.5 4.0 3.5 3.5 25.30
Suma :

189.40

 6.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 25.50
2. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 24.00
3. 301B1 1.7 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 27.20
4. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 24.75
5.5132D1 2.2 3.5 3.0 4.0 3.5 4.5 24.20
6. 203C1 2.0 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 27.00
7. 303C1 2.1 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 31.50
Suma :

184.15

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Girdauskiene
Asta
Kowno
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów450.25
2.Lube Alexander1996SV Neptun 1910 Aachen351.00
3.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa320.65
4.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa301.70
5.Kurkin Pavel1995Moscow Diving Team283.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 8.0 7.5 8.0 36.80
2. 403B3 2.1 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 46.20
3. 201B3 1.8 8.0 8.0 8.0 7.5 7.0 42.30
4. 301B3 1.9 7.5 7.5 7.5 7.5 6.5 42.75
5.5132D3 2.1 7.5 7.0 7.5 7.5 7.0 46.20
6. 107C3 2.8 7.5 6.5 7.5 7.5 7.0 61.60
7. 205B3 3.0 6.0 5.5 6.0 4.5 5.5 51.00
8.5152B3 3.0 7.5 7.5 7.0 7.0 7.5 66.00
9. 305C3 2.8 7.0 7.5 6.5 6.0 7.0 57.40
Suma :

450.25

 2.   Lube Alexander 
 1996 SV Neptun 1910 Aachen  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 7.0 6.5 29.60
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.5 6.5 5.0 29.70
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 34.20
4. 403B3 2.1 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 40.95
5.5132D3 2.1 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 36.75
6. 105B3 2.4 6.5 6.0 6.5 6.5 7.0 46.80
7. 205C3 2.8 4.5 4.5 4.0 4.0 5.0 36.40
8.5235D3 2.8 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 46.20
9. 305C3 2.8 6.0 5.0 6.0 6.0 6.0 50.40
Suma :

351.00

 3.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 7.0 6.5 7.0 32.00
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.0 7.0 6.0 34.20
3. 301B3 1.9 7.0 7.0 7.5 7.0 7.5 40.85
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 37.80
5.5132D3 2.1 6.0 6.5 6.0 7.0 6.5 39.90
6. 107C3 2.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 50.40
7. 205B3 3.0 2.5 1.0 2.5 1.5 2.0 18.00
8. 405B3 3.0 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 49.50
9.5152B3 3.0 2.5 1.5 2.5 2.0 1.0 18.00
Suma :

320.65

 4.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.0 6.5 6.0 29.60
2. 201B3 1.8 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 33.30
3. 301B3 1.9 4.5 5.0 5.0 6.0 6.0 30.40
4. 403B3 2.1 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
5.5132D3 2.1 6.0 5.0 5.5 5.0 5.0 32.55
6. 105B3 2.4 4.0 3.5 3.5 4.0 4.0 27.60
7. 205C3 2.8 6.0 6.5 5.5 5.5 6.5 50.40
8. 305C3 2.8 2.0 2.5 2.0 2.5 1.5 18.20
9. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.0 5.0 4.5 41.85
Suma :

301.70

 5.   Kurkin Pavel 
 1995 Moscow Diving Team  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 28.00
2. 403B3 2.1 5.5 6.0 6.0 6.5 5.5 36.75
3. 201B3 1.8 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 28.80
4. 301B3 1.9 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 31.35
5.5231D3 2.0 4.5 4.5 4.5 5.5 4.0 27.00
6. 405C3 2.7 4.5 4.5 4.0 5.5 4.5 36.45
7. 105B3 2.4 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 42.00
8. 205B3 3.0 1.5 1.5 2.0 1.0 1.0 12.00
9.5233D3 2.4 6.0 5.0 5.5 5.5 6.0 40.80
Suma :

283.15

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Girdauskiene
Asta
Kowno
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa291.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 31.20
2. 201B3 1.8 6.5 6.0 7.0 6.0 6.5 34.20
3. 301B3 1.9 7.0 7.0 6.5 7.0 7.5 39.90
4. 403B3 2.1 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 32.55
5.5231D3 2.0 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 32.00
6. 305C3 2.8 4.5 4.0 3.5 4.5 3.5 33.60
7. 205C3 2.8 5.0 5.5 6.0 5.0 5.0 43.40
8. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 44.55
Suma :

291.40

OLIMPIJSKIE NADZIEJE
Rzeszów 3 - 5.12.2010
Data: 2010-12-05
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Shorin
Vladimir
Moskwa
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Neretin
Igor
Aachen
J4
Girdauskiene
Asta
Kowno
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów235.45
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów231.80
3.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena202.05
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena198.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
2. 103B  5 1.7 7.5 7.0 7.0 6.0 7.0 35.70
3. 201B  5 1.6 6.5 7.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B  5 1.7 6.0 6.0 5.5 5.0 5.0 28.05
5. 403C  5 2.2 5.5 6.0 6.0 5.5 6.5 38.50
6. 105C  5 2.4 5.0 3.5 5.0 5.5 5.0 36.00
7. 203C  5 2.0 6.5 6.0 5.0 6.0 6.0 36.00
Suma :

235.45

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 30.00
2. 103B  5 1.7 7.0 7.0 6.0 6.0 6.5 33.15
3. 201B  5 1.6 5.5 5.5 4.5 5.5 5.5 26.40
4. 301B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 30.60
5. 612B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 4.0 4.5 24.65
6. 105C  5 2.4 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 48.00
7. 203C  5 2.0 8.0 6.5 5.5 6.0 7.0 39.00
Suma :

231.80

 3.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 5.0 5.5 5.5 28.90
2. 201C  5 1.5 6.0 5.5 5.5 5.5 4.5 24.75
3. 612B  5 1.7 5.0 5.5 3.5 4.5 4.5 23.80
4. 401B  5 1.5 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 24.00
5.5231D  5 2.1 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 33.60
6. 403C  5 2.2 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 28.60
7. 105C  5 2.4 6.0 4.0 5.0 5.5 5.5 38.40
Suma :

202.05

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.5 7.0 6.5 7.0 6.5 34.85
2. 201B  5 1.6 4.5 5.0 4.0 4.0 4.0 20.00
3. 301B  5 1.7 5.5 5.0 4.0 4.5 5.0 24.65
4. 401B  5 1.5 5.0 4.0 3.0 4.5 4.0 18.75
5. 612B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 5.5 6.5 33.15
6. 403C  5 2.2 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
7. 105B  5 2.6 5.5 4.0 4.5 4.5 3.5 33.80
Suma :

198.20


Sekretarz
Piechuta Dorota

Sędzia główny
Koczarian Sierż

Najlepsi zawodnicy

MIEDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W SKOKACH DO WODY

OLIMPIJSKIE NADZIEJE - PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA

Rzeszów 3-5.12.2010


 GRUPA D 
 Dziewczęta 
Bąk DominikaZKS Stal Rzeszów342,11
Mirowska DominikaCOSW Częstochowa310,70
Taciak AnnaUKS PM Syrena W-wa283,25
  
 Chłopcy 
Beckers Simon SV Neptun 1910 Aachen397,30
Puczko-Szymański BrunoUKS PM Syrena W-wa395,00
Gniadek AleksanderUKS PM Syrena W-wa378,95
  
 GRUPA C 
 Dziewczęta 
Skrzek KajaZKS Stal Rzeszów485,15
Girdauskaite Indre MarijaKowno - Litwa445,40
Reczulska SaraCOSW Częstochowa378,75
  
 Chłopcy 
Kulczycki MarcinZKS Stal Rzeszów604,00
Kozik DanielZKS Stal Rzeszów500,85
Maksimek KrystianZKS Stal Rzeszów473,35
  
 GRUPA B 
 Dziewczęta 
Wróbel MagdalenaCOSW Częstochowa564,40
Ignatova EkaterinaMoscow Diving Team248,40
  
 Chłopcy 
Lesiak KacperZKS Stal Rzeszów838,90
Lube AlexanderSV Neptun 1910 Aachen678,10
Wąsowicz SzymonCOSW Częstochowa668,60
  
 GRUPA A 
 Dziewczęta 
Platthy ViktoriaRLSE Budapeszt623,30
Czoch BlankaRLSE Budapeszt549,65
Kłeczek SabinaZKS Stal Rzeszów519,60
  
 Chłopcy 
Habony KristofRLSE Budapeszt860,20
Cisło ArturZKS Stal Rzeszów805,70
Somhegyi KrisztianRLSE Budapeszt738,15


Najlepsze kluby

MIEDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W SKOKACH DO WODY

OLIMPIJSKIE NADZIEJE - PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA

Rzeszów 3-5.12.2010



ZKS Stal Rzeszów306 pkt
COSW Częstochowa203 pkt
UKS PM Syrena W-wa166 pkt
Club RugolabLSE Budapeszt96 pkt
SV Neptun 1910 Aachen87 pkt
Kowno Litwa48 pkt
Moscow Diving Team47 pkt