Grand Prix Polski
Rzeszów 14-15.04.2012







Sędzia główny
Koczarian SierżRzeszów
Sędziowie punktowi
Kozdrański AndrzejRzeszów
Kozdrański GrzegorzRzeszów
Mocha EwaRzeszów
Stanio StanisławRzeszów
Synoradzka ReginaWarszawa
Szczepek GrzegorzRzeszów
Sędzia sekretarz
Chłanda Magdalena
Cieśla Janusz
Cieśla Małgorzata
Spiker
Furman Ewa
Sekretariat
Piechuta Dorota
Piechuta Wojciech
Lekarz zawodów
Draguła Dariusz
Komisja odwoławcza
Skrzek Arkadiusz
Szczerbaty Jerzy
Wierniuk Andrzej

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Synoradzka
Regina
Warszawa
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kustra Zofia2003ZKS Stal Rzeszów104.50
2.Łukaszewicz Maria2004ZKS Stal Rzeszów102.50
3.Puterla Aleksandra2003ZKS Stal Rzeszów91.50
4.Elsner Aleksandra2003UKS PM Syrena Warszawa88.00
5.Wolska Karolina2003ZKS Stal Rzeszów85.00
6.Naróg Anna2004ZKS Stal Rzeszów78.00
7.Olszańska Izabella2003ZKS Stal Rzeszów68.00
8.Janik Maja2007ZKS Stal Rzeszów67.50
8.Mac Aleksandra2006ZKS Stal Rzeszów67.50
10.Ciura Julia2003ZKS Stal Rzeszów66.50
10.Bialic Berenika2003ZKS Stal Rzeszów66.50
12.Ciura Barbara2004ZKS Stal Rzeszów65.50
13.Gierlicka Amelia2003ZKS Stal Rzeszów63.00
14.Traciak Amelia2004ZKS Stal Rzeszów60.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kustra Zofia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 7.5 8.0 7.5 7.5 7.5 22.50
2. 200C1 1.0 6.5 7.5 7.5 7.5 8.0 22.50
3. 010B1 1.0 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 19.00
4. 020A1 1.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 19.50
5. 101C1 1.0 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 21.00
Suma :

104.50

 2.   Łukaszewicz Maria 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 21.50
2. 200C1 1.0 6.5 7.0 6.5 6.5 6.0 19.50
3. 010B1 1.0 7.0 7.5 6.5 7.0 7.0 21.00
4. 020A1 1.0 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 19.50
5. 101C1 1.0 6.5 7.5 7.0 7.0 7.0 21.00
Suma :

102.50

 3.   Puterla Aleksandra 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 20.50
2. 200C1 1.0 6.0 7.0 6.5 6.5 6.5 19.50
3. 010B1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 18.00
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.5 4.5 5.0 15.00
5. 101C1 1.0 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 18.50
Suma :

91.50

 4.   Elsner Aleksandra 
 2003 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 18.50
2. 200C1 1.0 7.0 7.0 6.5 7.0 6.5 20.50
3. 010B1 1.0 6.0 6.5 6.0 6.0 6.5 18.50
4. 020A1 1.0 5.0 4.5 3.5 4.5 4.5 13.50
5. 101C1 1.0 6.0 6.0 5.5 5.5 5.5 17.00
Suma :

88.00

 5.   Wolska Karolina 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 6.5 5.5 5.0 5.5 17.00
2. 200C1 1.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 18.00
3. 010B1 1.0 6.0 7.0 6.0 6.5 6.5 19.00
4. 020A1 1.0 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 13.00
5. 101C1 1.0 6.0 6.5 6.0 5.5 6.0 18.00
Suma :

85.00

 6.   Naróg Anna 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 16.00
2. 200C1 1.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 16.50
3. 010B1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 13.50
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
5. 101C1 1.0 6.5 6.0 5.5 5.0 5.5 17.00
Suma :

78.00

 7.   Olszańska Izabella 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 4.5 4.5 5.5 5.5 15.00
2. 200C1 1.0 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 16.00
3. 010B1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 13.50
4. 020A1 1.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 12.00
5. 101C1 1.0 3.5 4.0 3.5 4.0 4.0 11.50
Suma :

68.00

 8.   Janik Maja 
 2007 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 4.5 5.0 5.0 5.0 14.50
2. 200C1 1.0 4.0 5.0 5.5 5.0 5.0 15.00
3. 010B1 1.0 4.0 5.0 4.5 4.0 5.0 13.50
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
5. 101C1 1.0 3.0 3.0 3.0 3.5 3.5 9.50
Suma :

67.50

 8.   Mac Aleksandra 
 2006 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 12.00
2. 200C1 1.0 4.5 3.5 3.5 4.0 4.0 11.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 15.50
4. 020A1 1.0 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 18.00
5. 101C1 1.0 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 10.50
Suma :

67.50

 10.   Ciura Julia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 13.50
2. 200C1 1.0 4.0 4.0 3.5 4.0 4.0 12.00
3. 010B1 1.0 5.5 6.0 5.5 5.0 6.0 17.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.5 4.0 4.0 4.0 11.50
5. 101C1 1.0 4.0 4.5 4.0 3.5 4.5 12.50
Suma :

66.50

 10.   Bialic Berenika 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 16.00
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 18.00
3. 010B1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 13.50
4. 020A1 1.0 4.5 3.5 3.0 3.5 3.0 10.00
5. 101C1 1.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.5 9.00
Suma :

66.50

 12.   Ciura Barbara 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 3.5 3.0 3.5 3.5 10.50
2. 200C1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
3. 010B1 1.0 4.5 5.0 5.5 4.5 5.5 15.00
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 15.00
5. 101C1 1.0 3.5 3.5 3.0 3.5 3.0 10.00
Suma :

65.50

 13.   Gierlicka Amelia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.5 4.0 3.5 3.5 12.00
2. 200C1 1.0 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 15.50
3. 010B1 1.0 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 15.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.0 3.0 3.0 3.0 9.00
5. 101C1 1.0 4.0 4.5 4.0 3.5 3.5 11.50
Suma :

63.00

 14.   Traciak Amelia 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.0 4.0 3.5 3.5 11.50
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 17.50
3. 010B1 1.0 4.0 4.5 4.0 3.5 3.5 11.50
4. 020A1 1.0 4.0 4.0 3.0 4.5 4.0 12.00
5. 101C1 1.0 3.0 2.5 2.5 2.5 2.0 7.50
Suma :

60.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów255.50
2.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów225.15
3.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa198.90
4.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa197.05
5.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa196.40
6.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa182.95
7.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów166.15
8.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa155.80

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa171.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.5 7.0 7.5 6.5 33.00
2. 103B1 1.7 7.5 7.5 7.5 7.0 7.0 37.40
3. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.0 32.30
5.5132D1 2.2 6.0 5.5 5.5 6.5 6.0 38.50
6. 105C1 2.4 6.0 6.0 6.5 5.5 6.0 43.20
7. 303C1 2.1 6.5 6.5 6.0 7.0 6.0 39.90
Suma :

255.50

 2.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 27.75
2. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 30.60
3. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
4. 301B1 1.7 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 33.15
5.5122D1 1.9 4.5 4.5 4.5 4.0 5.0 25.65
6. 403C1 2.2 6.0 5.5 6.0 6.0 6.5 39.60
7. 104C1 2.2 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 39.60
Suma :

225.15

 3.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.5 6.0 27.20
2. 201A1 1.7 5.0 5.0 4.5 6.0 5.5 26.35
3. 301A1 1.8 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 32.40
4. 401B1 1.5 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 26.25
5.5122D1 1.9 2.5 2.5 3.0 2.5 3.0 15.20
6. 403C1 2.2 5.5 6.0 5.5 5.0 5.0 35.20
7. 104C1 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
Suma :

198.90

 4.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 6.0 6.0 6.5 6.5 27.75
2. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
3. 201B1 1.6 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 26.40
4. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 30.60
5.5211A1 1.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 31.50
6. 303C1 2.1 2.5 3.0 3.0 3.0 3.0 18.90
7. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 6.0 5.0 33.00
Suma :

197.05

 5.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 30.60
2. 201B1 1.6 4.5 4.0 4.5 5.0 5.0 22.40
3. 301C1 1.6 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 23.20
4. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5211A1 1.8 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 31.50
6. 403C1 2.2 5.0 5.5 5.0 5.0 5.5 34.10
7. 105C1 2.4 3.5 4.0 4.0 3.5 4.5 27.60
Suma :

196.40

 6.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 28.90
2. 201C1 1.5 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 27.75
3. 301C1 1.6 4.5 5.0 5.5 5.0 5.5 24.80
4. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5122D1 1.9 5.0 4.0 4.0 4.0 4.0 22.80
6. 403C1 2.2 4.5 4.0 4.0 4.5 5.0 28.60
7. 104C1 2.2 4.0 3.5 3.5 3.0 3.5 23.10
Suma :

182.95

 7.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 25.50
2. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
3. 201B1 1.6 4.0 4.5 5.0 4.5 4.5 21.60
4. 301B1 1.7 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 21.25
5.5211A1 1.8 5.0 5.0 4.5 4.0 5.5 26.10
6. 403C1 2.2 3.5 3.5 3.5 3.0 3.5 23.10
7. 104C1 2.2 4.0 4.0 3.5 3.0 3.0 23.10
Suma :

166.15

 8.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 28.05
2. 201B1 1.6 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 25.60
3. 301B1 1.7 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 22.95
4. 401B1 1.5 3.5 4.0 4.0 4.0 4.5 18.00
5.5122D1 1.9 2.0 3.5 2.0 1.0 0.5 9.50
6. 403C1 2.2 3.5 3.5 4.0 4.5 4.0 25.30
7. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 26.40
Suma :

155.80


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 4.0 4.5 4.5 5.0 22.10
2. 301B1 1.7 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 28.90
3. 201B1 1.6 4.5 4.5 5.5 5.0 5.0 23.20
4. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
5.5122D1 1.9 1.0 0.5 0.0 3.0 2.0 6.65
6. 403C1 2.2 4.5 5.0 5.5 5.0 5.5 34.10
7. 203C1 2.0 3.5 4.5 4.0 3.5 5.0 24.00
Suma :

171.95

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Wieża - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów293.35
2.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa248.60
3.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa219.10

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 32.25
2. 103B  5 1.7 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 34.85
3. 201B  5 1.6 7.0 7.0 7.5 7.0 6.5 33.60
4. 301B  5 1.7 7.0 6.0 7.0 6.5 6.5 34.00
5. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 41.80
6. 105C  5 2.4 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 50.40
7. 203B  5 2.3 6.5 6.0 6.5 6.5 7.0 44.85
8.5211A  5 1.8 4.5 4.0 4.0 4.0 3.5 21.60
Suma :

293.35

 2.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201B  5 1.6 6.0 4.5 5.5 5.5 5.5 26.40
3. 301B  5 1.7 5.5 6.0 6.5 6.0 6.0 30.60
4. 401B  5 1.5 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 27.75
5. 105C  5 2.4 4.0 3.5 3.5 4.0 3.5 26.40
6. 403C  5 2.2 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 37.40
7.5231D  5 2.1 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 38.85
8. 612B  5 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 30.60
Suma :

248.60

 3.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.5 7.0 6.5 7.0 6.5 34.85
2. 201B  5 1.6 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 19.20
3. 301B  5 1.7 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 27.20
4. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 28.50
5. 612B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 33.15
6. 403C  5 2.2 3.0 3.5 2.5 3.0 2.5 18.70
7. 105B  5 2.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.5 45.50
8.6221D  5 1.6 2.5 3.0 2.5 2.0 2.5 12.00
Suma :

219.10

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Wieża - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa200.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 5.5 5.5 5.5 6.5 29.75
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 27.00
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 28.80
4. 612B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 28.05
5. 201C  5 1.5 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 22.50
6. 403C  5 2.2 5.0 4.5 5.5 5.0 6.0 34.10
7. 105C  5 2.4 4.0 4.5 4.5 3.5 4.0 30.00
Suma :

200.20

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Synoradzka
Regina
Warszawa
J4
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa203.45
2.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów168.25
3.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów158.20
4.Rydzewski Leon2001UKS PM Syrena Warszawa150.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 28.05
2. 301C  5 1.6 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 27.20
3. 201B  5 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 403C  5 2.2 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 36.30
5.5132D  5 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
6. 105C  5 2.4 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 44.40
Suma :

203.45

 2.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 25.35
2. 401B  5 1.5 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 31.50
3. 201C  5 1.5 6.0 6.0 5.5 5.5 5.5 25.50
4. 301C  5 1.6 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
5. 103B  5 1.7 7.5 6.0 6.0 7.0 7.0 34.00
6. 612B  5 1.7 5.0 5.0 3.5 5.0 5.0 25.50
Suma :

168.25

 3.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 5.0 4.5 4.5 5.0 5.0 21.75
2. 201B  5 1.6 4.5 5.0 5.0 5.0 5.5 24.00
3. 301C  5 1.6 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 24.00
4. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
5. 403C  5 2.2 6.0 5.5 5.0 5.5 5.5 36.30
6. 612C  5 1.5 5.5 5.0 4.0 5.5 5.0 23.25
Suma :

158.20

 4.   Rydzewski Leon 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 21.45
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.0 4.5 4.5 21.75
3. 612B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 4.5 4.5 25.50
4. 103B  5 1.7 4.5 5.5 5.5 5.0 5.0 26.35
5. 403C  5 2.2 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 29.70
6. 301C  5 1.6 5.0 6.0 5.0 5.5 5.5 25.60
Suma :

150.35

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Synoradzka
Regina
Warszawa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów311.90
2.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa232.70
3.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa172.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.5 7.0 6.5 27.75
2. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 34.00
3. 201B1 1.6 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 33.60
4. 301B1 1.7 7.0 7.5 7.5 7.5 7.5 38.25
5.5132D1 2.2 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 37.40
6. 403B1 2.4 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
7. 105B1 2.6 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 46.80
8. 203B1 2.3 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 43.70
Suma :

311.90

 2.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 30.60
2. 201C1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
3. 301C1 1.6 5.5 5.5 6.5 6.0 6.0 28.00
4. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 26.25
5.5311A1 1.9 4.0 4.0 4.0 3.0 3.5 21.85
6. 104C1 2.2 5.0 4.5 5.0 4.0 4.5 30.80
7. 403C1 2.2 6.0 5.0 5.5 5.5 5.0 35.20
8. 203C1 2.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 33.00
Suma :

232.70

 3.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 201C1 1.5 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 24.75
3. 301B1 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 25.50
4. 401B1 1.5 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 23.25
5.5122D1 1.9 3.5 3.5 3.5 3.0 3.0 19.00
6.5211A1 1.8 4.0 3.5 3.0 5.5 3.0 18.90
7. 402C1 1.6 4.0 4.0 4.5 4.0 5.5 20.00
8. 202C1 1.5 3.0 3.0 3.5 3.0 2.5 13.50
Suma :

172.95

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa233.35
2.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów224.60
3.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa198.20
4.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa187.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 27.90
2. 301B3 1.9 3.0 2.5 3.0 2.5 3.5 16.15
3.5231D3 2.0 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 35.00
4. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
5. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 30.40
6.5132D3 2.1 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 42.00
7. 105B3 2.4 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 28.80
8. 405C3 2.7 3.0 3.0 2.5 3.5 3.0 24.30
Suma :

233.35

 2.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 29.60
2. 403B3 2.1 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 37.80
3. 201B3 1.8 5.5 5.5 6.0 6.0 4.5 30.60
4. 301B3 1.9 3.0 3.5 3.5 3.5 3.0 19.00
5.5211A3 2.0 4.5 5.0 6.0 5.5 4.5 30.00
6. 404C3 2.4 2.0 2.5 2.0 2.0 1.0 14.40
7. 105C3 2.2 6.0 6.5 6.0 5.5 5.0 38.50
8. 203C3 1.9 4.5 4.0 4.5 5.0 4.0 24.70
Suma :

224.60

 3.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.0 5.5 6.0 26.40
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 301B3 1.9 5.5 5.0 5.5 4.5 5.0 29.45
4.5221D3 1.8 2.0 2.0 2.5 1.5 1.5 9.90
5. 403B3 2.1 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 32.55
6.5132D3 2.1 1.0 1.0 2.0 1.5 2.0 9.45
7. 105B3 2.4 3.0 3.0 3.5 3.0 2.5 21.60
8. 405C3 2.7 5.0 4.5 5.5 6.0 5.0 41.85
Suma :

198.20

 4.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 5.0 28.80
2. 401B3 1.4 5.5 5.5 6.0 6.0 6.5 24.50
3. 201C3 1.7 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 32.30
4. 301C3 1.8 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 34.20
5.5211A3 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.00
6. 403C3 1.9 5.5 4.5 5.0 4.5 4.5 26.60
7. 105C3 2.2 3.5 3.5 4.0 4.5 4.5 26.40
8.5132D3 2.1 2.0 2.0 1.5 3.5 3.0 14.70
Suma :

187.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 3m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Puczko-Szymański Borys2004UKS PM Syrena Warszawa67.00
2.Jachim Filip2003ZKS Stal Rzeszów64.50
3.Janik Maksym2005ZKS Stal Rzeszów59.50
4.Stalec Maksymilian2003ZKS Stal Rzeszów53.50
4.Mac Adam2004ZKS Stal Rzeszów53.50
6.Kaźmierczyk Kamil2003ZKS Stal Rzeszów50.00
7.Filip Szymon2003ZKS Stal Rzeszów47.50
8.Browiński Damian2003ZKS Stal Rzeszów42.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Puczko-Szymański Borys 
 2004 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 5.5 5.0 6.0 6.5 17.50
2. 200C3 1.0 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 16.50
3. 010C3 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 18.00
4. 101C3 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
Suma :

67.00

 2.   Jachim Filip 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 15.00
2. 200C3 1.0 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 16.50
3. 010C3 1.0 5.5 5.5 5.5 4.5 4.5 15.50
4. 101C3 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 17.50
Suma :

64.50

 3.   Janik Maksym 
 2005 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 12.00
2. 200C3 1.0 5.5 5.5 5.0 5.5 4.5 16.00
3. 010C3 1.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 16.50
4. 101C3 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
Suma :

59.50

 4.   Stalec Maksymilian 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
2. 200C3 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
3. 010C3 1.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.5 13.00
4. 101C3 1.0 3.0 3.5 3.5 3.5 3.5 10.50
Suma :

53.50

 4.   Mac Adam 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 14.00
2. 200C3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.5 12.00
3. 010C3 1.0 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 14.50
4. 101C3 1.0 4.0 4.0 4.5 5.0 4.5 13.00
Suma :

53.50

 6.   Kaźmierczyk Kamil 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 13.00
2. 200C3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 12.00
3. 010C3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 12.50
4. 101C3 1.0 4.0 4.5 4.0 5.0 4.0 12.50
Suma :

50.00

 7.   Filip Szymon 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
2. 200C3 1.0 3.5 4.0 4.0 4.0 3.5 11.50
3. 010C3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 12.00
4. 101C3 1.0 3.0 3.0 3.0 3.5 2.0 9.00
Suma :

47.50

 8.   Browiński Damian 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.5 5.0 12.50
2. 200C3 1.0 3.5 3.0 3.0 4.0 4.5 10.50
3. 010C3 1.0 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 13.50
4. 101C3 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 6.00
Suma :

42.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów398.80
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów360.70
3.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów292.70
4.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa291.65
5.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa260.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.5 7.0 7.5 7.0 34.40
2. 403B3 2.1 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 44.10
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 36.00
4. 301B3 1.9 8.0 8.0 7.5 7.0 7.0 42.75
5.5231D3 2.0 6.5 7.5 7.0 7.0 6.0 41.00
6. 105B3 2.4 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 48.00
7. 405C3 2.7 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 56.70
8. 203C3 1.9 7.0 7.0 7.5 8.0 6.5 40.85
9.5134D3 2.5 7.5 7.5 7.0 7.5 7.0 55.00
Suma :

398.80

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 30.40
2. 201B3 1.8 5.0 5.5 6.0 5.0 5.0 27.90
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 34.20
4. 403B3 2.1 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 40.95
5.5132D3 2.1 6.5 6.0 6.0 6.5 5.5 38.85
6. 105B3 2.4 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 42.00
7. 405C3 2.7 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 54.00
8. 205C3 2.8 5.0 4.0 5.0 4.5 4.5 39.20
9. 305C3 2.8 6.5 7.0 6.5 6.0 5.5 53.20
Suma :

360.70

 3.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.5 7.0 7.0 6.0 28.00
2. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.5 6.5 6.0 30.40
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 36.90
4. 301B3 1.9 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 34.20
5.5132D3 2.1 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 38.85
6. 403C3 1.9 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 37.05
7. 105C3 2.2 7.0 7.0 6.5 7.5 6.5 45.10
8. 203B3 2.2 2.0 2.0 2.0 1.5 2.5 13.20
9. 303C3 2.0 4.5 4.5 5.0 5.5 5.0 29.00
Suma :

292.70

 4.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 201B3 1.8 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 24.30
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 31.35
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
5.5231D3 2.0 6.0 6.5 6.5 6.5 6.0 38.00
6. 105B3 2.4 5.5 6.0 5.5 5.5 6.0 40.80
7. 405C3 2.7 4.5 5.0 4.5 3.5 5.0 37.80
8.5233D3 2.4 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 36.00
9. 205C3 2.8 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 16.80
Suma :

291.65

 5.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 27.20
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.5 6.0 5.5 32.40
3. 301B3 1.9 5.5 4.5 5.5 6.0 6.0 32.30
4. 403B3 2.1 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 36.75
5.5231D3 2.0 4.0 4.5 5.5 5.0 4.5 28.00
6.5132D3 2.1 3.0 3.0 2.5 2.0 3.5 17.85
7. 105B3 2.4 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 43.20
8. 405C3 2.7 5.5 5.0 5.0 6.0 5.5 43.20
9. 205C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

260.90

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Jachim Filip2003ZKS Stal Rzeszów80.50
2.Puczko-Szymański Borys2004UKS PM Syrena Warszawa78.50
3.Janik Maksym2005ZKS Stal Rzeszów73.00
4.Mac Adam2004ZKS Stal Rzeszów69.00
4.Filip Szymon2003ZKS Stal Rzeszów69.00
6.Wnęk Mikołaj2004ZKS Stal Rzeszów67.00
7.Stalec Maksymilian2003ZKS Stal Rzeszów64.50
8.Kaźmierczyk Kamil2003ZKS Stal Rzeszów62.00
8.Błażowski Karol2004ZKS Stal Rzeszów62.00
10.Opałka Wojciech2003ZKS Stal Rzeszów58.50
11.Browiński Damian2003ZKS Stal Rzeszów57.50
12.Ziemba Adrian2004ZKS Stal Rzeszów56.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Jachim Filip 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.0 6.0 5.5 6.5 17.50
2. 200C1 1.0 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 19.00
3. 010B1 1.0 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 16.00
4. 020A1 1.0 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 13.00
5. 101C1 1.0 5.5 5.0 5.5 4.5 4.0 15.00
Suma :

80.50

 2.   Puczko-Szymański Borys 
 2004 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 5.5 5.5 6.0 5.0 16.50
2. 200C1 1.0 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 16.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.0 5.0 6.0 5.5 16.00
4. 020A1 1.0 3.5 3.0 3.5 4.5 4.0 11.00
5. 101C1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 18.50
Suma :

78.50

 3.   Janik Maksym 
 2005 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.5 4.5 3.5 4.0 13.00
2. 200C1 1.0 5.5 5.5 5.0 5.0 5.0 15.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.0 5.0 6.0 5.5 16.00
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 15.00
5. 101C1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.0 5.0 13.50
Suma :

73.00

 4.   Mac Adam 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
2. 200C1 1.0 3.5 3.5 3.5 4.0 4.5 11.00
3. 010B1 1.0 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 18.00
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.0 4.0 12.50
5. 101C1 1.0 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 12.50
Suma :

69.00

 4.   Filip Szymon 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.0 4.0 4.0 4.0 12.00
2. 200C1 1.0 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 14.00
3. 010B1 1.0 6.0 5.5 6.0 5.0 5.0 16.50
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 4.0 5.0 4.0 12.50
5. 101C1 1.0 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 14.00
Suma :

69.00

 6.   Wnęk Mikołaj 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.5 5.5 5.5 5.5 16.50
2. 200C1 1.0 5.0 5.5 5.0 4.5 4.5 14.50
3. 010B1 1.0 4.5 4.5 4.5 5.0 4.0 13.50
4. 020A1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 15.00
5. 101C1 1.0 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 7.50
Suma :

67.00

 7.   Stalec Maksymilian 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.0 5.0 6.0 5.0 16.50
2. 200C1 1.0 5.0 5.0 4.5 5.5 6.0 15.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 16.50
4. 020A1 1.0 3.0 2.5 3.0 4.0 4.5 10.00
5. 101C1 1.0 2.0 2.5 2.0 1.5 2.0 6.00
Suma :

64.50

 8.   Kaźmierczyk Kamil 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.0 4.0 3.5 4.0 12.00
2. 200C1 1.0 4.5 4.5 4.0 5.0 4.0 13.00
3. 010B1 1.0 4.0 4.0 4.5 5.5 5.0 13.50
4. 020A1 1.0 3.5 3.5 3.5 4.0 4.0 11.00
5. 101C1 1.0 4.0 3.5 4.5 4.5 4.0 12.50
Suma :

62.00

 8.   Błażowski Karol 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 12.00
2. 200C1 1.0 4.5 5.0 4.5 4.5 4.5 13.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 17.00
4. 020A1 1.0 3.0 3.5 3.5 3.5 3.5 10.50
5. 101C1 1.0 3.0 3.0 3.0 3.5 3.0 9.00
Suma :

62.00

 10.   Opałka Wojciech 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 5.0 4.5 4.5 5.0 14.00
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 18.00
3. 010B1 1.0 4.0 4.5 4.5 4.5 4.0 13.00
4. 020A1 1.0 3.0 3.5 3.0 3.5 3.0 9.50
5. 101C1 1.0 1.0 1.5 1.0 2.0 1.5 4.00
Suma :

58.50

 11.   Browiński Damian 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 3.5 4.5 3.5 5.0 4.0 12.00
2. 200C1 1.0 3.0 3.5 3.5 3.5 3.0 10.00
3. 010B1 1.0 3.5 3.0 3.5 4.5 4.0 11.00
4. 020A1 1.0 4.0 4.5 4.0 4.5 4.5 13.00
5. 101C1 1.0 3.0 4.0 3.5 4.5 4.0 11.50
Suma :

57.50

 12.   Ziemba Adrian 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 13.50
2. 200C1 1.0 5.0 4.0 4.5 4.0 4.0 12.50
3. 010B1 1.0 3.0 3.5 3.0 3.5 3.0 9.50
4. 020A1 1.0 3.5 3.0 3.5 3.5 3.5 10.50
5. 101C1 1.0 3.0 3.5 3.5 3.0 3.5 10.00
Suma :

56.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa225.95
2.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa220.30
3.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów219.80
4.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa208.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 612B  5 1.7 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 33.15
2.5231D  5 2.1 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 34.65
3. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
4. 103B  5 1.7 7.5 7.0 8.0 7.5 7.5 38.25
5. 105B  5 2.6 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 40.30
6. 405C  5 3.1 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 49.60
7.5231D  5 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

225.95

 2.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
2. 201C  5 1.5 5.0 5.5 6.5 6.0 6.0 26.25
3. 301C  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 25.60
4. 401B  5 1.5 7.5 7.5 7.5 7.0 7.5 33.75
5. 612B  5 1.7 5.0 6.0 5.5 5.5 5.5 28.05
6. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
7. 105C  5 2.4 5.5 4.0 6.0 5.0 5.0 37.20
Suma :

220.30

 3.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 28.90
2. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 42.90
3. 201B  5 1.6 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
4. 301B  5 1.7 6.5 6.5 7.0 6.5 7.0 34.00
5. 404C  5 2.8 4.5 4.5 4.0 4.5 4.5 37.80
6. 105C  5 2.4 5.0 4.5 4.5 5.0 4.5 33.60
7.5211A  5 1.8 3.0 3.0 2.5 3.0 3.0 16.20
Suma :

219.80

 4.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.0 4.5 4.5 4.5 23.80
2. 201C  5 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 23.25
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 401B  5 1.5 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 31.50
5. 403C  5 2.2 6.0 5.5 6.0 6.5 6.5 40.70
6. 105C  5 2.4 4.5 4.5 5.0 4.5 4.5 32.40
7. 612B  5 1.7 4.5 6.0 6.0 5.0 5.5 28.05
Suma :

208.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 3m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Synoradzka
Regina
Warszawa
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kustra Zofia2003ZKS Stal Rzeszów76.50
2.Łukaszewicz Maria2004ZKS Stal Rzeszów70.50
3.Puterla Aleksandra2003ZKS Stal Rzeszów68.50
4.Elsner Aleksandra2003UKS PM Syrena Warszawa63.50
4.Wolska Karolina2003ZKS Stal Rzeszów63.50
6.Naróg Anna2004ZKS Stal Rzeszów61.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kustra Zofia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 7.5 7.5 7.0 6.5 6.5 21.00
2. 200C3 1.0 6.5 7.0 6.0 6.5 6.5 19.50
3. 010C3 1.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 18.50
4. 101C3 1.0 6.5 5.5 5.0 6.0 6.0 17.50
Suma :

76.50

 2.   Łukaszewicz Maria 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 7.0 6.5 6.5 5.5 5.5 18.50
2. 200C3 1.0 6.5 7.0 5.5 6.5 6.5 19.50
3. 010C3 1.0 6.5 6.5 7.0 6.5 6.0 19.50
4. 101C3 1.0 4.5 4.5 4.0 5.0 4.0 13.00
Suma :

70.50

 3.   Puterla Aleksandra 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 7.0 6.0 6.5 6.5 19.00
2. 200C3 1.0 6.0 6.5 5.5 6.5 7.0 19.00
3. 010C3 1.0 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 19.00
4. 101C3 1.0 3.5 4.0 3.5 4.0 4.5 11.50
Suma :

68.50

 4.   Elsner Aleksandra 
 2003 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.5 4.5 5.0 5.0 4.5 14.50
2. 200C3 1.0 6.0 5.0 5.5 6.0 5.0 16.50
3. 010C3 1.0 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 20.00
4. 101C3 1.0 5.0 4.0 4.0 4.5 4.0 12.50
Suma :

63.50

 4.   Wolska Karolina 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 5.5 5.0 5.5 5.0 16.00
2. 200C3 1.0 5.5 4.5 5.0 5.5 5.0 15.50
3. 010C3 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 18.00
4. 101C3 1.0 5.5 4.5 5.0 4.5 4.5 14.00
Suma :

63.50

 6.   Naróg Anna 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 4.5 5.0 4.5 4.0 4.0 13.00
2. 200C3 1.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.5 12.00
3. 010C3 1.0 5.5 6.5 6.5 6.5 6.0 19.00
4. 101C3 1.0 5.5 6.0 5.0 6.0 5.5 17.00
Suma :

61.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów350.60
2.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa233.10
3.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa175.05

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 7.5 7.0 7.0 35.20
2. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 44.10
3. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 35.10
4. 301B3 1.9 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 39.90
5.5132D3 2.1 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 44.10
6. 105B3 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
7. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 48.60
8. 205C3 2.8 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 53.20
Suma :

350.60

 2.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
2. 201C3 1.7 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 25.50
3. 301C3 1.8 5.0 5.5 5.0 5.5 6.0 28.80
4. 401B3 1.4 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 25.20
5.5311A3 2.1 4.0 5.0 4.5 4.0 4.0 26.25
6. 403B3 2.1 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 32.55
7. 105B3 2.4 5.5 5.5 5.5 6.0 6.5 40.80
8.5211A3 2.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 30.00
Suma :

233.10

 3.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.5 4.5 5.0 25.60
2. 201B3 1.8 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 21.60
3. 301B3 1.9 3.0 2.5 3.0 3.0 3.0 17.10
4. 401B3 1.4 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 23.10
5.5132D3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6.5211A3 2.0 4.5 5.0 5.5 5.0 5.5 31.00
7. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 31.35
8. 105C3 2.2 4.0 3.5 2.5 4.0 4.5 25.30
Suma :

175.05

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów189.75
2.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa182.90
3.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów142.70
4.Rydzewski Leon2001UKS PM Syrena Warszawa123.25
5.Wiatr Łukasz2002ZKS Stal Rzeszów116.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 29.25
2. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 33.15
3. 201C1 1.5 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 29.25
4. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.5 4.5 5.0 33.00
5. 104C1 2.2 5.5 6.0 6.0 4.5 6.0 38.50
6.5122D1 1.9 4.0 4.5 4.5 5.0 5.5 26.60
Suma :

189.75

 2.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 30.60
2. 401B1 1.5 6.0 6.0 5.0 6.0 6.0 27.00
3. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 24.80
4. 301C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
5. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 40.70
6. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.0 6.0 5.0 31.00
Suma :

182.90

 3.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 5.5 5.5 4.5 4.5 22.50
2. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 27.20
3. 201C1 1.5 5.0 5.5 5.5 4.5 3.5 22.50
4. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 26.40
5. 202C1 1.5 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 18.00
6.5211A1 1.8 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 26.10
Suma :

142.70

 4.   Rydzewski Leon 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 25.50
2. 401B1 1.5 4.5 5.0 4.5 4.5 4.0 20.25
3. 201C1 1.5 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 18.00
4. 301C1 1.6 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 14.40
5. 403C1 2.2 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 19.80
6. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 3.0 25.30
Suma :

123.25

 5.   Wiatr Łukasz 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 14.40
2. 201C1 1.5 4.0 3.5 4.0 4.0 4.5 18.00
3. 401C1 1.4 4.5 5.0 5.0 4.0 5.0 20.30
4. 103C1 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 24.00
5. 202C1 1.5 4.0 4.0 4.0 4.0 4.5 18.00
6. 402C1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 21.60
Suma :

116.30

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa203.65
2.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa190.00
3.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa183.55
4.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów170.65
5.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa167.25
6.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa154.55
7.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa148.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
2. 201B  5 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
3. 301C  5 1.6 5.0 6.0 6.0 5.5 5.5 27.20
4. 403B  5 2.4 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 39.60
5.5132D  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 36.30
6. 105B  5 2.6 4.0 4.5 4.5 4.5 4.0 33.80
Suma :

203.65

 2.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 301B  5 1.7 5.0 5.5 5.5 4.5 4.5 25.50
3. 201B  5 1.6 5.0 5.5 5.0 5.0 5.5 24.80
4. 612B  5 1.7 5.5 5.0 6.0 5.0 5.5 27.20
5. 403C  5 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
6. 105C  5 2.4 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 45.60
Suma :

190.00

 3.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 29.75
2. 612B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 27.20
3. 301C  5 1.6 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 24.00
4. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
6. 105C  5 2.4 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 36.00
Suma :

183.55

 4.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
2. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
3. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 26.40
4. 301B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 32.30
5.5211A  5 1.8 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 29.70
6. 612B  5 1.7 4.5 4.0 5.0 5.0 5.0 24.65
Suma :

170.65

 5.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 25.50
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
3. 301C  5 1.6 4.0 4.5 4.5 4.0 4.0 20.00
4. 612B  5 1.7 4.0 4.5 4.5 4.0 4.0 21.25
5. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 36.30
6. 105C  5 2.4 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 37.20
Suma :

167.25

 6.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
2. 401B  5 1.5 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 21.00
3. 301C  5 1.6 4.5 5.0 5.0 4.0 5.0 23.20
4. 612B  5 1.7 5.0 4.5 5.0 4.5 5.0 24.65
5. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 37.40
6. 105C  5 2.4 3.0 3.0 3.5 3.5 2.5 22.80
Suma :

154.55

 7.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 401B  5 1.5 5.5 5.5 5.5 4.5 4.5 23.25
3. 301C  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 26.40
4. 612B  5 1.7 2.5 2.5 3.5 2.5 2.5 12.75
5. 403C  5 2.2 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
6. 105C  5 2.4 3.0 3.0 3.5 3.5 3.0 22.80
Suma :

148.80

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-14
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Błażowska Aleksandra2002ZKS Stal Rzeszów99.15
2.Kozak Weronika2002ZKS Stal Rzeszów62.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Błażowska Aleksandra 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.0 4.0 4.5 4.0 4.5 15.00
2. 201C1 1.5 5.5 4.5 5.5 5.0 6.0 24.00
3. 401C1 1.4 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 22.40
4. 102C1 1.4 3.5 3.5 4.5 4.5 4.5 17.50
5. 202C1 1.5 4.0 4.5 5.0 4.5 4.5 20.25
Suma :

99.15

 2.   Kozak Weronika 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 3.5 3.5 4.0 3.0 3.0 12.00
2. 201A1 1.7 3.5 3.5 3.0 3.0 3.0 16.15
3. 401C1 1.4 3.0 3.0 3.0 3.5 3.0 12.60
4. 102C1 1.4 1.0 1.5 1.0 1.0 1.0 4.20
5. 202C1 1.5 3.5 4.0 3.5 4.0 4.0 17.25
Suma :

62.20


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-15
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów242.80
2.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa240.20
3.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa228.25
4.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa221.55

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 27.00
2. 103B1 1.7 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 29.75
3. 201B1 1.6 6.0 5.5 6.0 5.0 6.0 28.00
4. 301B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 26.35
5.5211A1 1.8 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 29.70
6. 403C1 2.2 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 41.80
7. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 35.20
8. 203C1 2.0 4.0 4.0 4.5 4.0 4.5 25.00
Suma :

242.80

 2.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 31.45
2. 201B1 1.6 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 28.80
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
4.5221D1 1.7 3.5 4.5 4.0 5.0 4.5 22.10
5. 403C1 2.2 6.0 5.5 5.5 5.5 5.0 36.30
6. 203C1 2.0 3.0 3.5 3.5 3.5 3.0 20.00
7. 303C1 2.1 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 32.55
8. 105C1 2.4 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 38.40
Suma :

240.20

 3.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 31.50
2. 201B1 1.6 5.5 6.0 5.5 6.5 6.0 28.00
3.5231D1 2.1 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 31.50
4. 301C1 1.6 6.0 5.5 5.5 5.5 5.0 26.40
5. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 28.05
6.5132D1 2.2 3.0 3.0 3.0 2.5 3.0 19.80
7. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 33.00
8. 105C1 2.4 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 30.00
Suma :

228.25

 4.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.0 5.5 5.0 24.75
3. 201C1 1.5 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 22.50
4. 301C1 1.6 4.0 5.0 4.5 5.0 4.5 22.40
5.5211A1 1.8 5.0 4.5 4.5 5.0 5.5 26.10
6. 403C1 2.2 5.0 5.0 4.5 5.0 4.5 31.90
7.5122D1 1.9 5.5 4.5 5.0 5.0 5.0 28.50
8. 105C1 2.4 5.0 4.5 4.5 5.0 5.5 34.80
Suma :

221.55

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-15
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J3
Synoradzka
Regina
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów273.50
2.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa214.40
3.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów210.20
4.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa199.30
5.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów189.70
6.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa188.10
7.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa184.70
8.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa170.15
9.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa145.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 35.10
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.5 5.0 5.0 32.30
4. 403B3 2.1 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 44.10
5.5132D3 2.1 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 32.55
6. 105B3 2.4 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 45.60
7. 405C3 2.7 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 52.65
Suma :

273.50

 2.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 23.80
2. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 28.80
3. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 32.40
4. 301B3 1.9 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 33.25
5.5132D3 2.1 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 33.60
6. 403B3 2.1 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 32.55
7. 105B3 2.4 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 30.00
Suma :

214.40

 3.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 3.5 3.5 3.5 4.0 4.0 17.60
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.0 6.0 5.5 31.50
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.0 5.0 4.5 28.50
4. 403C3 1.9 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 38.00
5.5211A3 2.0 5.5 5.0 5.5 6.0 5.5 33.00
6. 404C3 2.4 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 39.60
7. 105C3 2.2 3.5 3.5 3.0 4.0 3.0 22.00
Suma :

210.20

 4.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 27.20
2. 201A3 1.9 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
3. 301A3 2.0 4.5 5.0 5.5 4.5 5.0 29.00
4. 403C3 1.9 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 31.35
5.5132D3 2.1 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 22.05
6. 404C3 2.4 4.5 4.5 5.0 4.0 4.0 31.20
7. 105B3 2.4 4.0 4.0 5.0 4.0 4.5 30.00
Suma :

199.30

 5.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.0 5.0 5.0 21.70
2. 103B3 1.6 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 22.40
3. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 31.50
4. 301B3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 31.35
5.5211A3 2.0 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 25.00
6. 403C3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 31.35
7. 105C3 2.2 4.0 4.0 4.5 4.0 3.5 26.40
Suma :

189.70

 6.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 24.00
2. 301B3 1.9 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 30.40
3. 201B3 1.8 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 29.70
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 25.20
5.5132D3 2.1 2.0 3.0 2.5 3.0 2.5 16.80
6. 403C3 1.9 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 32.30
7. 105C3 2.2 4.5 5.0 4.5 4.5 4.5 29.70
Suma :

188.10

 7.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
2. 201B3 1.8 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 28.80
3. 301B3 1.9 4.5 4.5 5.0 4.0 4.5 25.65
4. 401B3 1.4 5.0 5.0 5.0 4.0 4.5 20.30
5.5132D3 2.1 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 27.30
6. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 25.65
7. 105C3 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
Suma :

184.70

 8.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 28.00
2. 201C3 1.7 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 28.90
3. 301C3 1.8 4.5 4.5 4.5 3.5 4.0 23.40
4. 401B3 1.4 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 22.40
5.5132D3 2.1 2.5 2.5 2.0 2.0 2.0 13.65
6. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
7. 105C3 2.2 3.0 4.0 4.0 4.0 3.5 25.30
Suma :

170.15

 9.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 25.60
2. 201B3 1.8 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 23.40
3. 301C3 1.8 3.0 4.0 3.5 3.5 3.5 18.90
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 25.20
5.5132D3 2.1 1.5 1.5 1.0 0.5 0.5 6.30
6. 403C3 1.9 4.0 3.5 4.5 4.0 4.0 22.80
7. 105C3 2.2 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 23.10
Suma :

145.30

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-15
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Synoradzka
Regina
Warszawa
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów299.95
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów296.65
3.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa270.75
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa249.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 6.0 5.5 7.0 6.5 6.5 24.70
2. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 6.0 4.5 24.00
3. 301B1 1.7 6.0 5.5 5.0 5.5 5.5 28.05
4. 403C1 2.2 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 44.00
5.5132D1 2.2 4.0 4.0 5.0 4.5 4.5 28.60
6. 404C1 2.8 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 44.80
7. 105C1 2.4 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 36.00
8. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 32.00
9. 303C1 2.1 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 37.80
Suma :

299.95

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 7.0 7.0 6.5 6.5 30.00
2. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 31.45
3. 201B1 1.6 7.0 7.0 7.0 6.5 7.0 33.60
4. 301B1 1.7 6.5 5.0 6.0 6.5 6.0 31.45
5.5122D1 1.9 6.0 6.0 6.5 5.5 5.5 33.25
6. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.5 4.5 4.0 27.50
7. 104C1 2.2 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 39.60
8. 203C1 2.0 5.0 6.0 5.0 5.5 5.5 32.00
9. 303C1 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 37.80
Suma :

296.65

 3.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 4.0 5.5 5.0 4.5 25.50
2. 201B1 1.6 4.5 4.5 4.0 4.0 4.0 20.00
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 4.5 5.0 5.5 26.35
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5231D1 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
6. 105C1 2.4 5.0 5.0 4.5 4.5 5.0 34.80
7. 203C1 2.0 5.0 4.5 4.0 4.5 4.5 27.00
8. 403B1 2.4 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 36.00
9.5331D1 2.2 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 36.30
Suma :

270.75

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 5.0 4.5 5.5 6.0 28.05
2. 201B1 1.6 6.0 5.0 5.0 6.5 6.0 27.20
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 27.20
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 27.75
5.5132D1 2.2 4.5 3.5 3.5 3.0 2.0 22.00
6. 303C1 2.1 4.0 3.0 3.0 3.5 3.5 21.00
7. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.5 6.0 34.10
8. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 31.00
9. 105C1 2.4 4.5 4.0 4.0 4.5 4.5 31.20
Suma :

249.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 14-15.04.2012
Data: 2012-04-15
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Synoradzka
Regina
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów207.90
2.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa192.40
3.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów157.80
4.Rydzewski Leon2001UKS PM Syrena Warszawa156.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
2. 403C3 1.9 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 37.05
3. 201C3 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 30.60
4. 404C3 2.4 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 42.00
5. 105C3 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 39.60
6.5132D3 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 34.65
Suma :

207.90

 2.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 30.40
2. 201B3 1.8 4.5 4.0 4.0 4.5 5.0 23.40
3. 301C3 1.8 5.5 5.5 5.0 5.5 4.5 28.80
4.5132D3 2.1 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 35.70
5. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 35.70
6. 105B3 2.4 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 38.40
Suma :

192.40

 3.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 18.90
2. 201B3 1.8 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 301C3 1.8 5.5 5.5 5.5 4.5 5.0 28.80
4. 103B3 1.6 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
5. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 28.50
6.5211A3 2.0 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 33.00
Suma :

157.80

 4.   Rydzewski Leon 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 26.40
2. 401B3 1.4 5.5 4.5 4.5 5.0 4.0 19.60
3. 201C3 1.7 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 30.60
4. 301C3 1.8 4.5 5.0 5.0 4.5 4.0 25.20
5. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 28.50
6. 105C3 2.2 4.0 4.0 4.0 5.0 4.0 26.40
Suma :

156.70


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż