GRAND PRIX POLSKI

Rzeszów 27-28.03.2010


Sędzia główny
Koczarian Sierż Rzeszów
Sędziowie
Chłanda Marcin Rzeszów
Kolanus Mariusz Częstochowa
Kozdrański Grzegorz Rzeszów
Pilch Łukasz Rzeszów
Reczulska Katarzyna Częstochowa
Reczulski Mariusz Częstochowa
Stanio Stanisław Rzeszów
Synoradzka Regina Warszawa
Szczepek Grzegorz Rzeszów
Wierniuk Andrzej Warszawa
Wierniuk Anna Warszawa
Witanek Wanda Rzeszów
Sekretariat
Piechuta Dorota
Piechuta Wojciech
Spiker
Furman Ewa
Opieka medyczna
Strzępka Bartosz

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Wieża - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Wierniuk
Anna
Warszawa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 151.25
2. Taciak Anna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 143.25
3. Woźniak Ewelina 1999 COSW Częstochowa 133.00
4. Jasnowska Weronika 1999 COSW Częstochowa 122.55
5. Lewandowska Natalia 1999 COSW Częstochowa 116.65
6. Przybylska Zuzanna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 114.20
7. Ziemnicka Julia 1999 COSW Częstochowa 105.20
8. Cekus Karolina 2000 COSW Częstochowa 103.85
9. Puczko-Szymańska Kalina 1999 UKS PM Syrena Warszawa 103.00
10. Januszewska Julia 2000 UKS PM Syrena Warszawa 95.45

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  6.5  6.0  6.0  6.5  6.0  31.45
2.  201B   5  1.6  4.5  4.0  4.0  3.5  3.5  18.40
3.  301B   5  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  6.5  30.60
4.  403C   5  2.2  5.5  6.0  6.0  7.0  5.5  38.50
5.  612B   5  1.7  6.5  5.5  6.5  7.0  6.0  32.30
Suma :

151.25

 2.    Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5  16.90
2.  401B   5  1.5  6.5  6.5  6.5  6.5  6.5  29.25
3.  301C   5  1.6  7.5  7.5  7.0  7.0  7.0  34.40
4.  201B   5  1.6  6.5  7.0  6.0  5.5  6.5  30.40
5.  103B   5  1.7  6.5  6.5  6.0  6.0  7.0  32.30
Suma :

143.25

 3.    Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  4.5  6.0  6.0  6.0  6.0  30.60
2.  301B   5  1.7  4.5  4.5  4.5  4.0  4.5  22.95
3.  401B   5  1.5  5.5  5.0  5.5  5.0  4.5  23.25
4.  612B   5  1.7  4.5  4.0  5.0  4.5  4.0  22.10
5.  403C   5  2.2  5.0  5.5  5.5  5.0  5.0  34.10
Suma :

133.00

 4.    Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.5  5.0  4.5  5.0  4.0  24.65
2.  201C   5  1.5  5.5  5.0  4.5  5.0  4.0  21.75
3.  301C   5  1.6  5.0  4.5  4.5  5.0  4.5  22.40
4.  403C   5  2.2  5.0  4.0  4.5  4.5  5.0  30.80
5.  612B   5  1.7  4.5  4.5  5.5  4.5  4.0  22.95
Suma :

122.55

 5.    Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5  22.10
2.  201C   5  1.5  5.5  5.5  5.0  5.0  5.5  24.00
3.  301C   5  1.6  4.5  4.5  4.0  5.0  5.0  22.40
4.  403C   5  2.2  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  26.40
5.  612C   5  1.5  4.5  3.0  5.0  5.0  5.0  21.75
Suma :

116.65

 6.    Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  4.5  3.5  4.0  4.0  5.0  21.25
2.  301C   5  1.6  5.5  5.0  4.0  5.0  5.5  24.80
3.  401B   5  1.5  4.5  4.5  4.0  3.5  4.0  18.75
4.  612B   5  1.7  3.0  3.0  3.5  2.0  3.0  15.30
5.  403C   5  2.2  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5  34.10
Suma :

114.20

 7.    Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.0  4.5  5.0  4.5  5.0  24.65
2.  201C   5  1.5  6.0  5.5  5.5  5.5  6.0  25.50
3.  301C   5  1.6  1.5  1.0  1.5  2.5  2.5  8.80
4.  403C   5  2.2  5.0  4.0  4.0  4.5  4.0  27.50
5.  612C   5  1.5  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0  18.75
Suma :

105.20

 8.    Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  5.0  4.5  4.5  5.5  5.0  17.40
2.  301C   5  1.6  5.0  4.0  4.0  4.0  5.0  20.80
3.  401C   5  1.4  5.0  5.0  5.0  5.5  6.0  21.70
4.  103B   5  1.7  5.0  4.0  5.5  6.0  5.0  26.35
5.  302C   5  1.6  4.0  3.5  3.5  3.5  4.0  17.60
Suma :

103.85

 9.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  5.5  6.0  5.5  6.0  6.0  21.00
2.  401C   5  1.4  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0  21.70
3.  612C   5  1.5  4.5  5.0  4.5  4.0  4.0  19.50
4.  301C   5  1.6  4.0  4.0  3.5  4.0  4.5  19.20
5.  103C   5  1.6  4.5  5.0  5.0  4.0  4.0  21.60
Suma :

103.00

 10.    Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.0  7.5  6.5  6.5  7.0  26.00
2.  401B   5  1.5  5.5  5.0  4.5  5.0  4.5  21.75
3.  201C   5  1.5  6.0  6.5  5.0  4.5  5.5  24.75
4.  103B   5  1.7  5.5  4.5  4.0  5.0  4.0  22.95
5.  612B   5  1.7  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

95.45

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wojtasik Wojciech 2002 ZKS Stal Rzeszów 86.00
2. Puczko-Szymański Bruno 2001 UKS PM Syrena Warszawa 78.00
3. Albiński Kajetan 2001 COSW Częstochowa 48.50

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  7.0  9.0  7.0  7.0  7.5  21.50
2.  200C 3  1.0  7.0  8.0  7.0  7.0  8.0  22.00
3.  010C 3  1.0  7.5  9.0  7.5  7.0  7.5  22.50
4.  101C 3  1.0  7.0  8.0  6.0  6.0  7.0  20.00
Suma :

86.00

 2.    Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  6.5  8.0  7.0  6.5  7.0  20.50
2.  200C 3  1.0  6.5  7.5  6.5  6.5  7.0  20.00
3.  010C 3  1.0  7.5  7.0  6.5  6.5  6.5  20.00
4.  101C 3  1.0  6.0  6.5  5.0  4.5  6.5  17.50
Suma :

78.00

 3.    Albiński Kajetan 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  5.5  5.5  5.5  5.5  6.0  16.50
2.  200C 3  1.0  2.0  2.0  1.0  2.0  2.0  6.00
3.  010C 3  1.0  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  15.00
4.  101C 3  1.0  3.5  4.0  3.5  3.5  4.0  11.00
Suma :

48.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J2
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J3
Synoradzka
Regina
Warszawa
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Skrzek Kaja 1998 ZKS Stal Rzeszów 214.45
2. Reczulska Sara 1997 COSW Częstochowa 174.25
3. Kamińska Martyna 1997 COSW Częstochowa 168.15
4. Gac Alicja 1998 UKS PM Syrena Warszawa 153.35

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  7.0  7.5  6.5  6.5  6.5  34.00
2.  201B 1  1.6  5.0  5.5  5.5  5.5  5.0  25.60
3.  301B 1  1.7  6.5  6.5  5.5  6.5  6.0  32.30
4.  403C 1  2.2  5.0  4.5  5.5  5.5  5.0  34.10
5. 5122D 1  1.9  1.0  3.0  2.5  2.0  3.0  14.25
6.  203C 1  2.0  6.5  7.0  7.0  7.0  7.5  42.00
7.  104B 1  2.3  4.5  4.5  4.5  5.5  5.0  32.20
Suma :

214.45

 2.    Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  5.5  5.0  5.5  5.0  26.35
2.  201B 1  1.6  5.5  5.5  5.0  6.0  4.5  25.60
3.  301B 1  1.7  4.5  4.0  4.5  5.0  4.5  22.95
4.  401B 1  1.5  6.0  6.0  6.5  6.5  5.5  27.75
5. 5122D 1  1.9  4.0  4.5  4.5  5.0  5.0  26.60
6.  403C 1  2.2  3.0  3.5  3.0  4.5  3.5  22.00
7.  203C 1  2.0  4.0  3.5  2.5  4.0  4.0  23.00
Suma :

174.25

 3.    Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.0  5.0  4.0  22.10
2.  201B 1  1.6  6.0  6.0  6.0  6.0  5.5  28.80
3.  301B 1  1.7  3.5  3.5  4.0  4.0  3.5  18.70
4.  401B 1  1.5  5.5  5.5  6.0  6.5  6.0  26.25
5. 5221D 1  1.7  4.0  5.0  4.5  4.0  4.5  22.10
6.  203C 1  2.0  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5  26.00
7.  403C 1  2.2  4.0  3.5  3.5  4.0  3.5  24.20
Suma :

168.15

 4.    Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.0  6.0  6.0  6.5  6.0  23.40
2.  201C 1  1.5  7.0  6.5  7.0  6.0  5.5  29.25
3.  301C 1  1.6  3.5  2.0  3.5  3.0  3.5  16.00
4.  401B 1  1.5  4.5  4.5  4.5  5.0  5.5  21.00
5. 5211A 1  1.8  4.5  4.0  3.0  5.0  5.5  24.30
6.  104C 1  2.2  2.0  2.5  3.0  2.0  2.5  15.40
7.  402C 1  1.6  5.5  4.0  5.5  4.5  5.0  24.00
Suma :

153.35

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Wieża - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J2
Synoradzka
Regina
Warszawa
J3
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J4
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Lesiak Kacper 1996 ZKS Stal Rzeszów 316.75

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  7.5  7.0  7.5  7.5  6.0  33.00
2.  103B   5  1.7  7.5  8.0  7.5  7.5  8.0  39.10
3.  201B   5  1.6  8.0  8.0  7.0  8.0  7.5  37.60
4.  301B   5  1.7  7.0  6.5  6.5  6.5  6.5  33.15
5.  403B   5  2.4  7.0  7.5  7.5  7.0  7.0  51.60
6.  105B   5  2.6  6.5  6.5  7.0  6.5  6.5  50.70
7.  203C   5  2.0  5.5  5.5  5.0  6.0  4.5  32.00
8. 5132D   5  2.2  6.5  4.5  6.0  5.5  6.5  39.60
Suma :

316.75

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J2
Synoradzka
Regina
Warszawa
J3
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J4
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 ZKS Stal Rzeszów 239.95
2. Maksimek Krystian 1998 ZKS Stal Rzeszów 201.30
3. Tendaj Łukasz 1998 UKS PM Syrena Warszawa 149.75

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  7.0  7.0  7.0  6.5  6.5  30.75
2.  103B   5  1.7  7.0  7.0  6.5  6.5  7.5  34.85
3.  201B   5  1.6  7.5  7.5  7.5  7.5  7.0  36.00
4.  301B   5  1.7  5.5  5.0  5.5  5.5  6.0  28.05
5.  403C   5  2.2  6.5  6.5  6.5  7.0  6.0  42.90
6.  105C   5  2.4  5.0  5.5  5.0  5.5  5.5  38.40
7.  203C   5  2.0  4.5  5.0  4.5  5.0  5.5  29.00
Suma :

239.95

 2.    Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  5.0  4.5  4.5  5.0  5.0  21.75
2.  103B   5  1.7  5.5  5.5  5.5  6.0  5.5  28.05
3.  201B   5  1.6  7.0  7.0  7.0  7.0  8.0  33.60
4.  301B   5  1.7  5.0  5.0  5.0  4.5  5.0  25.50
5.  105C   5  2.4  4.0  4.0  3.0  4.0  4.0  28.80
6.  203C   5  2.0  5.5  5.5  5.5  5.0  5.5  33.00
7.  612B   5  1.7  6.0  6.5  5.5  7.0  5.5  30.60
Suma :

201.30

 3.    Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.0  6.5  5.5  6.5  5.5  23.40
2.  201C   5  1.5  5.5  6.5  6.0  5.5  5.5  25.50
3.  301C   5  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  4.5  16.80
4.  401B   5  1.5  5.5  6.0  5.0  5.5  5.0  24.00
5. 5231D   5  2.1  4.0  4.0  3.5  4.5  4.0  25.20
6.  103B   5  1.7  3.5  2.5  3.0  3.0  4.5  16.15
7.  612B   5  1.7  3.5  3.0  3.5  4.0  4.0  18.70
Suma :

149.75

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Stawicka Agata 2001 UKS PM Syrena Warszawa 74.00
2. Siorek Julia 2002 COSW Częstochowa 63.50

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1. Grzejda Maria 2000 UKS PM Syrena Warszawa 66.00

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Stawicka Agata 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  6.0  6.5  6.5  6.0  6.0  18.50
2.  200C 3  1.0  6.5  6.0  6.0  5.0  6.5  18.50
3.  010C 3  1.0  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  18.00
4.  101C 3  1.0  6.0  7.5  7.0  6.0  5.5  19.00
Suma :

74.00

 2.    Siorek Julia 
 2002 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  7.0  7.0  7.0  6.0  5.5  20.00
2.  200C 3  1.0  6.0  5.5  5.5  4.5  6.0  17.00
3.  010C 3  1.0  6.5  6.5  5.5  5.5  5.5  17.50
4.  101C 3  1.0  3.0  2.0  3.0  3.0  3.0  9.00
Suma :

63.50


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
Poz. Zawodnik Wyniki (PK)
 1.    Grzejda Maria 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 3  1.0  6.5  6.5  6.0  6.0  6.0  18.50
2.  200C 3  1.0  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  18.00
3.  010C 3  1.0  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0  15.50
4.  101C 3  1.0  4.5  4.5  5.0  4.5  5.0  14.00
Suma :

66.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wasylów Jakub 2000 ZKS Stal Rzeszów 154.10
2. Gniadek Aleksander 1999 UKS PM Syrena Warszawa 152.35
3. Kosędek Amadeusz 1999 COSW Częstochowa 100.15
4. Nowakowski Filip 1999 COSW Częstochowa 90.30

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  6.0  6.5  6.5  6.5  5.5  24.70
2.  401B   5  1.5  5.5  6.5  5.5  6.0  6.0  26.25
3.  201C   5  1.5  3.5  2.5  4.0  3.5  4.0  16.50
4.  103B   5  1.7  3.0  3.5  3.5  3.5  3.5  17.85
5.  301C   5  1.6  6.5  7.0  7.0  7.0  7.0  33.60
6.  403C   5  2.2  5.0  5.5  6.0  5.0  5.5  35.20
Suma :

154.10

 2.    Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B   5  1.5  5.5  5.5  5.5  5.5  5.5  24.75
2.  101B   5  1.3  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5  16.90
3.  612B   5  1.7  4.0  4.0  3.5  3.0  3.5  18.70
4.  103B   5  1.7  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  30.60
5.  403C   5  2.2  5.0  5.5  5.0  5.5  5.0  34.10
6. 5231D   5  2.1  4.5  4.5  4.0  5.0  4.0  27.30
Suma :

152.35

 3.    Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C   5  1.2  4.0  3.0  3.5  3.5  3.5  12.60
2.  201C   5  1.5  4.5  4.5  4.5  4.5  4.0  20.25
3.  301C   5  1.6  2.0  2.0  1.5  2.5  3.0  10.40
4.  401B   5  1.5  3.0  3.0  2.5  3.0  3.5  13.50
5.  103B   5  1.7  5.0  5.0  4.5  6.0  4.5  24.65
6.  612C   5  1.5  4.5  3.5  4.0  4.5  4.0  18.75
Suma :

100.15

 4.    Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  3.5  2.5  2.5  3.5  3.0  15.30
2.  201C   5  1.5  3.5  3.0  3.5  4.0  3.5  15.75
3.  401C   5  1.4  3.0  2.5  2.0  2.5  1.5  9.80
4.  302C   5  1.6  5.0  4.5  4.0  4.5  4.5  21.60
5.  612C   5  1.5  4.0  3.0  3.5  3.5  3.5  15.75
6.  403C   5  2.2  2.0  2.0  1.5  2.0  1.5  12.10
Suma :

90.30

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Wierniuk
Anna
Warszawa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wróbel Magdalena 1995 COSW Częstochowa 249.15

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.5  6.0  6.0  6.0  6.5  31.45
2.  201B 1  1.6  6.5  6.5  6.5  6.5  6.0  31.20
3.  301B 1  1.7  5.5  4.5  4.5  5.0  5.0  24.65
4.  401B 1  1.5  7.0  6.5  6.5  6.0  6.5  29.25
5. 5122D 1  1.9  5.5  5.5  6.0  5.0  5.0  30.40
6.  104B 1  2.3  6.0  5.5  6.0  5.5  5.5  39.10
7.  203C 1  2.0  5.0  5.0  5.5  4.5  4.5  29.00
8.  403C 1  2.2  6.5  5.5  5.0  5.0  4.0  34.10
Suma :

249.15

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Wierniuk
Anna
Warszawa
REZULTATY

Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1. Pyrzak Patrycja 1992 ZKS Stal Rzeszów 316.90
2. Kłeczek Sabina 1992 ZKS Stal Rzeszów 241.15

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
Poz. Zawodnik Wyniki (PK)
 1.    Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  7.5  7.0  7.0  7.5  7.5  33.00
2.  103B 1  1.7  7.0  7.0  6.5  7.0  6.5  34.85
3.  201B 1  1.6  7.0  7.5  7.5  7.0  6.5  34.40
4.  301B 1  1.7  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5  33.15
5. 5132D 1  2.2  5.5  6.0  6.0  6.0  5.0  38.50
6.  403B 1  2.4  7.0  6.5  7.0  6.5  7.0  49.20
7.  105C 1  2.4  6.0  6.5  6.5  5.5  5.0  43.20
8.  203B 1  2.3  4.5  5.0  4.5  5.5  5.5  34.50
9. 5124D 1  2.3  2.0  2.5  1.5  2.5  3.0  16.10
Suma :

316.90

 2.    Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  7.0  6.5  6.0  6.0  6.5  28.50
2.  103B 1  1.7  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  30.60
3.  201B 1  1.6  5.5  6.0  6.0  6.0  6.0  28.80
4.  301B 1  1.7  6.0  5.5  5.0  5.5  5.5  28.05
5. 5122D 1  1.9  5.0  4.0  5.0  4.0  4.0  24.70
6.  203C 1  2.0  4.5  4.0  4.0  4.5  4.0  25.00
7.  303C 1  2.1  5.0  5.5  4.5  5.0  5.0  31.50
8.  403C 1  2.2  3.5  3.0  2.5  4.0  4.0  23.10
9.  104C 1  2.2  3.0  3.0  3.5  3.5  2.5  20.90
Suma :

241.15

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J2
Synoradzka
Regina
Warszawa
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Lesiak Kacper 1996 ZKS Stal Rzeszów 387.60
2. Wąsowicz Szymon 1995 COSW Częstochowa 370.15
3. Kowalik Mikołaj 1996 COSW Częstochowa 305.40

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  7.0  6.0  6.5  6.5  6.5  31.20
2.  403B 3  2.1  7.5  7.0  7.0  7.0  7.0  44.10
3.  201B 3  1.8  6.0  5.5  5.5  5.0  5.5  29.70
4.  301B 3  1.9  7.0  7.5  7.0  6.5  6.5  38.95
5. 5132D 3  2.1  6.5  5.5  6.0  6.0  6.0  37.80
6.  105B 3  2.4  6.5  7.0  6.5  6.0  6.0  45.60
7.  405C 3  2.7  7.5  7.5  7.0  6.5  7.0  58.05
8.  205C 3  2.8  4.0  3.5  4.5  5.0  5.5  37.80
9.  305C 3  2.8  8.5  7.5  7.5  6.5  8.0  64.40
Suma :

387.60

 2.    Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.5  6.0  7.0  7.0  7.0  32.80
2.  201B 3  1.8  7.5  7.0  7.5  7.0  7.0  38.70
3.  301B 3  1.9  8.0  7.0  7.5  7.5  7.0  41.80
4.  403B 3  2.1  6.5  6.5  6.0  6.5  6.5  40.95
5. 5132D 3  2.1  6.0  5.5  6.5  6.5  6.5  39.90
6.  405C 3  2.7  6.5  6.5  6.0  5.0  5.5  48.60
7.  107C 3  2.8  3.5  3.0  2.0  3.5  3.0  26.60
8.  205C 3  2.8  5.5  6.0  6.0  6.5  7.0  51.80
9. 5235D 3  2.8  5.0  6.0  6.0  6.0  5.5  49.00
Suma :

370.15

 3.    Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  6.0  6.5  6.0  6.5  29.60
2.  201B 3  1.8  4.5  2.0  4.5  5.0  5.0  25.20
3.  301B 3  1.9  5.5  5.5  6.0  5.5  6.0  32.30
4.  403B 3  2.1  6.5  6.0  6.0  6.5  6.0  38.85
5. 5132D 3  2.1  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  31.50
6.  105B 3  2.4  4.5  5.0  5.5  5.0  6.0  37.20
7.  205C 3  2.8  4.5  4.0  5.0  4.5  4.5  37.80
8.  405C 3  2.7  4.5  4.0  4.0  4.5  4.0  33.75
9.  305C 3  2.8  4.5  5.0  5.5  4.5  4.5  39.20
Suma :

305.40

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J2
Synoradzka
Regina
Warszawa
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 ZKS Stal Rzeszów 293.30
2. Maksimek Krystian 1998 ZKS Stal Rzeszów 251.20
3. Kozik Daniel 1997 ZKS Stal Rzeszów 243.25
4. Sawicki Krystian 1998 UKS PM Syrena Warszawa 173.40
5. Tendaj Łukasz 1998 UKS PM Syrena Warszawa 171.90

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  7.0  5.5  6.0  6.0  6.0  28.80
2.  403B 3  2.1  6.5  7.0  6.5  7.0  7.0  43.05
3.  201B 3  1.8  6.5  7.0  7.0  6.5  7.0  36.90
4.  301B 3  1.9  6.0  6.5  7.0  5.5  6.0  35.15
5. 5132D 3  2.1  5.0  4.5  6.0  6.0  5.5  34.65
6.  105B 3  2.4  5.0  5.5  6.0  5.0  5.0  37.20
7.  405C 3  2.7  6.0  5.5  6.0  5.0  5.0  44.55
8.  203B 3  2.2  5.5  5.0  4.5  5.0  5.0  33.00
Suma :

293.30

 2.    Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  24.80
2.  403C 3  1.9  4.5  4.5  5.0  4.0  5.0  26.60
3.  201B 3  1.8  5.5  6.0  5.0  5.0  5.0  27.90
4.  301B 3  1.9  6.0  6.5  6.0  6.0  6.0  34.20
5. 5211A 3  2.0  5.0  5.0  4.0  4.0  3.5  26.00
6.  404C 3  2.4  4.5  5.0  5.5  3.5  4.5  33.60
7.  105C 3  2.2  7.0  6.5  7.0  6.0  6.5  44.00
8.  203B 3  2.2  5.5  5.5  4.5  5.0  5.0  34.10
Suma :

251.20

 3.    Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  5.0  5.5  5.5  5.5  25.60
2.  201B 3  1.8  6.0  5.5  5.5  6.0  5.5  30.60
3.  301B 3  1.9  4.5  6.5  6.0  5.5  6.0  33.25
4.  403B 3  2.1  5.5  6.0  5.5  5.0  6.0  35.70
5. 5211A 3  2.0  4.5  5.5  5.0  5.0  5.0  30.00
6.  404C 3  2.4  3.0  3.5  4.0  3.0  4.0  25.20
7.  105C 3  2.2  4.5  4.5  5.0  5.0  5.5  31.90
8.  303C 3  2.0  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  31.00
Suma :

243.25

 4.    Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  6.0  5.5  6.0  6.0  28.80
2.  201B 3  1.8  2.0  2.0  3.0  3.0  2.5  13.50
3.  301C 3  1.8  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  27.90
4.  401B 3  1.4  5.5  5.0  5.0  5.0  4.5  21.00
5. 5211A 3  2.0  4.0  4.5  5.0  4.5  4.5  27.00
6.  403C 3  1.9  5.0  4.5  4.5  5.0  4.5  26.60
7.  105C 3  2.2  4.5  4.0  3.5  4.5  4.5  28.60
8.  203C 3  1.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

173.40

 5.    Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  201B 3  1.8  5.0  5.0  5.5  5.0  4.5  27.00
2.  401B 3  1.4  6.0  6.0  5.5  5.5  5.0  23.80
3.  301B 3  1.9  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0  27.55
4.  103B 3  1.6  5.0  5.0  5.5  5.0  5.0  24.00
5. 5211A 3  2.0  2.0  0.0  1.0  4.5  4.0  14.00
6.  105C 3  2.2  2.5  2.5  2.5  3.0  2.5  16.50
7.  403B 3  2.1  4.0  3.5  3.5  3.5  3.0  22.05
8. 5231D 3  2.0  3.5  3.5  2.5  2.0  2.5  17.00
Suma :

171.90

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Wierniuk
Anna
Warszawa
J4
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Siorek Julia 2002 COSW Częstochowa 86.50
2. Stawicka Agata 2001 UKS PM Syrena Warszawa 82.50
3. Kustra Zofia 2003 ZKS Stal Rzeszów 65.50

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1. Grzejda Maria 2000 UKS PM Syrena Warszawa 87.00

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Siorek Julia 
 2002 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  7.0  6.5  6.5  6.0  7.0  20.00
2.  200C 1  1.0  7.5  6.5  6.5  7.0  6.5  20.00
3.  010B 1  1.0  5.5  6.0  6.0  5.0  6.0  17.50
4.  020A 1  1.0  4.5  4.5  4.5  4.5  5.0  13.50
5.  101C 1  1.0  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0  15.50
Suma :

86.50

 2.    Stawicka Agata 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  6.0  6.0  6.0  5.0  4.5  17.00
2.  200C 1  1.0  6.0  5.5  6.0  5.5  5.5  17.00
3.  010B 1  1.0  6.5  6.5  7.0  6.0  6.0  19.00
4.  020A 1  1.0  4.5  4.5  4.5  4.0  4.0  13.00
5.  101C 1  1.0  5.5  5.5  6.0  5.0  5.5  16.50
Suma :

82.50

 3.    Kustra Zofia 
 2003 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  15.00
2.  200C 1  1.0  6.5  5.5  6.5  6.0  6.0  18.50
3.  010B 1  1.0  5.0  5.0  5.0  5.5  5.0  15.00
4.  020A 1  1.0  4.0  3.5  3.5  3.5  2.5  10.50
5.  101C 1  1.0  3.5  2.0  2.0  2.5  2.0  6.50
Suma :

65.50


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
Poz. Zawodnik Wyniki (PK)
 1.    Grzejda Maria 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  6.0  6.0  6.0  5.5  5.0  17.50
2.  200C 1  1.0  6.0  6.0  6.0  6.0  4.5  18.00
3.  010B 1  1.0  5.0  5.0  5.5  5.5  5.5  16.00
4.  020A 1  1.0  6.0  6.0  6.0  5.0  5.0  17.00
5.  101C 1  1.0  6.5  6.0  6.5  5.5  6.0  18.50
Suma :

87.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Synoradzka
Regina
Warszawa
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Pilch
Łukasz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wróbel Magdalena 1995 COSW Częstochowa 288.30

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1. Skrzek Kaja 1998 ZKS Stal Rzeszów 260.05

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.5  7.0  6.5  6.0  6.5  31.20
2.  201B 3  1.8  5.5  7.0  6.5  6.0  5.5  32.40
3.  301B 3  1.9  6.5  7.0  7.0  6.5  6.0  38.00
4.  403B 3  2.1  4.5  5.0  5.5  5.0  5.0  31.50
5. 5231D 3  2.0  4.5  5.5  5.5  5.0  5.5  32.00
6.  305C 3  2.8  4.5  6.0  6.5  5.0  6.0  47.60
7.  205C 3  2.8  5.0  5.5  5.5  4.5  4.5  42.00
8.  404C 3  2.4  4.5  5.0  5.5  4.5  4.0  33.60
Suma :

288.30


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
Poz. Zawodnik Wyniki (PK)
 1.    Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  6.5  6.5  6.5  6.0  6.5  27.30
2.  103B 3  1.6  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  28.80
3.  201B 3  1.8  5.5  5.0  6.0  6.0  6.0  31.50
4.  301B 3  1.9  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  34.20
5. 5211A 3  2.0  5.5  4.5  5.5  5.5  5.0  32.00
6.  403B 3  2.1  6.0  7.0  7.0  6.5  6.5  42.00
7.  105B 3  2.4  5.0  4.5  5.0  4.5  5.0  34.80
8.  203C 3  1.9  5.5  5.5  5.0  4.5  5.0  29.45
Suma :

260.05

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 3m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Synoradzka
Regina
Warszawa
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Pilch
Łukasz
Rzeszów
REZULTATY

Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1. Pyrzak Patrycja 1992 ZKS Stal Rzeszów 356.65
2. Kłeczek Sabina 1992 ZKS Stal Rzeszów 259.25

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
Poz. Zawodnik Wyniki (PK)
 1.    Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  7.0  7.0  7.0  6.5  6.5  32.80
2.  403B 3  2.1  7.0  6.5  7.5  6.5  7.5  44.10
3.  201B 3  1.8  7.5  6.5  7.0  7.0  7.0  37.80
4.  301B 3  1.9  6.5  6.5  6.5  6.0  5.5  36.10
5. 5132D 3  2.1  6.0  6.0  6.0  6.0  6.0  37.80
6.  105B 3  2.4  6.5  6.5  7.0  6.5  6.5  46.80
7.  405C 3  2.7  6.5  5.0  7.0  6.5  6.5  52.65
8.  205C 3  2.8  5.0  6.0  5.5  5.0  4.5  43.40
9.  305C 3  2.8  3.0  4.0  3.5  2.5  2.5  25.20
Suma :

356.65

 2.    Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.0  5.5  6.5  6.0  6.5  27.75
2.  401B 3  1.4  6.5  7.0  6.5  6.5  6.0  27.30
3.  201B 3  1.8  5.0  5.0  5.0  5.5  5.0  27.00
4.  301B 3  1.9  6.5  7.0  6.5  6.5  6.0  37.05
5. 5211A 3  2.0  5.0  5.5  5.5  6.5  6.5  35.00
6.  103B 3  1.6  6.0  5.5  6.5  6.0  6.0  28.80
7.  403C 3  1.9  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5  25.65
8.  203C 3  1.9  4.5  4.5  4.5  4.0  4.0  24.70
9.  303C 3  2.0  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5  26.00
Suma :

259.25

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Pilch
Łukasz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kosędek Amadeusz 1999 COSW Częstochowa 134.75
2. Wasylów Jakub 2000 ZKS Stal Rzeszów 132.70
3. Kotowski Filip 2000 UKS PM Syrena Warszawa 128.60
4. Nowakowski Filip 1999 COSW Częstochowa 124.20
5. Gniadek Aleksander 1999 UKS PM Syrena Warszawa 120.60

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.5  5.0  5.5  23.80
2.  201B 1  1.6  4.0  4.0  4.0  4.0  3.0  19.20
3. 5122D 1  1.9  4.5  4.5  4.5  4.0  3.5  24.70
4.  104C 1  2.2  4.0  3.5  5.0  5.0  4.5  29.70
5.  401B 1  1.5  4.5  4.0  3.5  4.5  4.5  19.50
6. 5221D 1  1.7  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5  17.85
Suma :

134.75

 2.    Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  1.5  1.5  2.5  3.5  2.5  8.45
2.  401B 1  1.5  6.0  6.5  5.5  6.5  5.5  27.00
3.  201C 1  1.5  6.0  6.0  6.0  7.0  5.5  27.00
4.  103B 1  1.7  4.5  4.5  6.0  5.5  5.5  26.35
5.  403C 1  2.2  3.5  3.0  3.5  4.0  3.5  23.10
6.  301C 1  1.6  4.5  4.0  4.5  4.0  4.5  20.80
Suma :

132.70

 3.    Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0  17.40
2.  201C 1  1.5  3.5  4.0  4.5  5.5  4.5  19.50
3.  401C 1  1.4  6.0  6.0  5.5  5.0  6.0  24.50
4.  301C 1  1.6  4.0  4.0  4.5  4.0  3.5  19.20
5.  402C 1  1.6  5.0  5.0  5.0  4.0  4.0  22.40
6.  103C 1  1.6  6.0  6.0  5.0  5.0  5.0  25.60
Suma :

128.60

 4.    Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  3.0  2.0  3.5  3.5  2.0  14.45
2.  201C 1  1.5  5.0  4.5  5.0  5.0  5.0  22.50
3.  401C 1  1.4  4.0  3.5  3.0  4.0  3.5  15.40
4. 5221D 1  1.7  4.5  4.5  4.5  5.0  4.0  22.95
5.  403C 1  2.2  4.5  4.5  5.0  4.5  4.5  29.70
6.  302C 1  1.6  4.5  3.5  4.0  5.0  3.5  19.20
Suma :

124.20

 5.    Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  5.0  5.5  5.0  4.5  5.5  23.25
2.  301C 1  1.6  4.5  4.0  4.5  5.0  4.0  20.80
3.  101B 1  1.3  5.0  5.5  6.0  5.5  5.5  21.45
4.  103B 1  1.7  4.0  3.5  3.5  3.5  4.0  18.70
5.  402C 1  1.6  3.5  3.5  3.5  2.5  3.0  16.00
6. 5221D 1  1.7  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  20.40
Suma :

120.60

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J4
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J5
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kamińska Martyna 1997 COSW Częstochowa 138.90
2. Gac Alicja 1998 UKS PM Syrena Warszawa 135.30
3. Reczulska Sara 1997 COSW Częstochowa 128.50

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B   5  1.7  5.0  6.0  6.0  5.5  5.0  28.05
2.  201C   5  1.5  4.0  4.0  3.5  3.5  4.0  17.25
3.  301C   5  1.6  4.0  4.0  3.5  3.5  4.0  18.40
4.  401B   5  1.5  4.5  5.0  4.5  4.5  4.5  20.25
5. 5231D   5  2.1  4.0  3.0  4.5  3.5  4.0  24.15
6.  403C   5  2.2  4.5  5.0  5.0  4.5  4.5  30.80
Suma :

138.90

 2.    Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  4.5  5.0  5.0  4.5  4.5  18.20
2.  401B   5  1.5  5.0  6.0  5.5  5.5  5.5  24.75
3.  612B   5  1.7  4.0  5.0  4.5  4.0  4.0  21.25
4.  201B   5  1.6  5.0  5.5  5.0  4.0  5.0  24.00
5.  301C   5  1.6  4.5  4.5  5.0  4.5  4.5  21.60
6.  103B   5  1.7  5.0  4.5  5.0  5.0  5.0  25.50
Suma :

135.30

 3.    Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B   5  1.3  4.0  4.0  4.0  4.0  4.0  15.60
2.  201C   5  1.5  4.5  6.0  5.0  5.0  5.5  23.25
3.  301C   5  1.6  4.0  4.0  4.5  4.0  4.0  19.20
4.  401B   5  1.5  4.0  4.0  4.5  4.0  4.5  18.75
5.  103B   5  1.7  3.5  4.0  3.0  4.0  3.5  18.70
6. 5132D   5  2.2  5.0  5.5  5.0  4.5  5.0  33.00
Suma :

128.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-27
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Wierniuk
Anna
Warszawa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Bąk Dominika 1999 ZKS Stal Rzeszów 145.55
2. Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 142.60
3. Woźniak Ewelina 1999 COSW Częstochowa 122.70
4. Taciak Anna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 117.25
5. Przybylska Zuzanna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 115.20
6. Lewandowska Natalia 1999 COSW Częstochowa 111.95
7. Sala Katarzyna 1999 ZKS Stal Rzeszów 111.30
8. Januszewska Julia 2000 UKS PM Syrena Warszawa 101.65
9. Puczko-Szymańska Kalina 1999 UKS PM Syrena Warszawa 97.50
10. Ziemnicka Julia 1999 COSW Częstochowa 95.65
11. Skrzypczyk Kinga 2000 UKS PM Syrena Warszawa 93.90
12. Jasnowska Weronika 1999 COSW Częstochowa 89.40
13. Cekus Karolina 2000 COSW Częstochowa 87.65
14. Bem Magdalena 2000 ZKS Stal Rzeszów 84.80

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.0  5.0  5.5  5.0  6.0  28.05
2.  201B 1  1.6  6.0  6.5  6.0  6.0  5.5  28.80
3.  301B 1  1.7  5.0  4.5  5.0  4.5  4.5  23.80
4.  403C 1  2.2  5.0  6.0  5.0  5.0  5.0  33.00
5.  104C 1  2.2  5.5  4.5  5.0  5.0  4.5  31.90
Suma :

145.55

 2.    Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  201B 1  1.6  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0  28.80
2.  103B 1  1.7  5.5  5.0  5.0  4.5  5.5  26.35
3.  303C 1  2.1  4.0  3.5  3.0  3.0  3.5  21.00
4.  203B 1  2.3  5.5  4.5  5.0  5.5  5.0  35.65
5.  403C 1  2.2  4.5  4.5  4.5  5.0  5.5  30.80
Suma :

142.60

 3.    Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.0  4.0  4.0  21.25
2.  301B 1  1.7  4.5  3.5  4.5  3.5  3.5  19.55
3.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.0  5.0  6.0  24.00
4.  203C 1  2.0  5.0  3.5  4.0  4.5  4.5  26.00
5.  403C 1  2.2  5.5  4.5  5.5  4.5  4.5  31.90
Suma :

122.70

 4.    Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  21.45
2.  401B 1  1.5  5.5  6.5  5.5  6.0  5.5  25.50
3.  301C 1  1.6  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5  21.60
4.  403C 1  2.2  3.0  3.5  2.5  3.0  3.0  19.80
5.  103B 1  1.7  5.5  6.0  5.5  6.0  5.5  28.90
Suma :

117.25

 5.    Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101A 1  1.4  5.0  5.5  5.5  6.0  6.0  23.80
2.  201C 1  1.5  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0  21.00
3.  301C 1  1.6  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  26.40
4.  103C 1  1.6  3.5  4.5  4.0  4.5  4.5  20.80
5.  402C 1  1.6  4.5  5.5  5.0  5.0  4.5  23.20
Suma :

115.20

 6.    Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  5.0  5.0  5.0  5.0  5.5  24.00
2.  201C 1  1.5  5.0  4.0  4.0  5.5  5.5  21.75
3.  301C 1  1.6  5.5  5.0  4.5  6.0  5.5  25.60
4.  401C 1  1.4  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0  19.60
5.  202C 1  1.5  5.0  4.5  4.5  4.5  5.0  21.00
Suma :

111.95

 7.    Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  22.50
2.  101B 1  1.3  5.0  4.0  4.5  4.5  5.0  18.20
3.  201C 1  1.5  5.0  4.5  4.5  4.5  4.5  20.25
4.  301C 1  1.6  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  24.00
5.  103B 1  1.7  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0  26.35
Suma :

111.30

 8.    Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.0  6.5  6.0  6.0  4.0  23.40
2.  401B 1  1.5  6.5  7.0  6.5  6.5  5.5  29.25
3.  201C 1  1.5  4.5  5.0  4.0  5.5  4.5  21.00
4.  301C 1  1.6  1.5  2.0  2.0  2.5  2.0  9.60
5.  103C 1  1.6  4.5  4.0  4.0  3.5  3.5  18.40
Suma :

101.65

 9.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  21.45
2.  401B 1  1.5  4.0  4.5  4.0  4.5  4.5  19.50
3.  201C 1  1.5  3.0  4.0  3.5  3.0  4.0  15.75
4.  301C 1  1.6  4.5  5.5  5.0  5.0  4.5  23.20
5.  103C 1  1.6  3.5  4.5  3.5  4.0  3.5  17.60
Suma :

97.50

 10.    Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  4.5  5.0  4.5  4.5  4.5  21.60
2.  201C 1  1.5  5.0  4.0  4.0  4.5  4.5  19.50
3.  301C 1  1.6  4.0  4.0  3.0  3.5  3.5  17.60
4.  401C 1  1.4  4.5  4.0  3.5  4.5  4.5  18.20
5.  202C 1  1.5  4.0  3.5  4.0  4.5  4.5  18.75
Suma :

95.65

 11.    Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 1  1.2  3.0  3.5  3.5  3.5  3.5  12.60
2.  401C 1  1.4  4.5  4.5  4.5  5.5  5.5  20.30
3.  201C 1  1.5  4.5  4.5  4.0  5.0  5.0  21.00
4.  103C 1  1.6  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5  21.60
5.  301C 1  1.6  4.0  4.0  3.0  4.0  3.5  18.40
Suma :

93.90

 12.    Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103C 1  1.6  4.5  4.5  4.0  3.5  3.5  19.20
2.  201C 1  1.5  4.0  4.0  4.5  5.0  5.0  20.25
3.  301C 1  1.6  3.0  3.0  3.5  3.0  4.0  15.20
4.  401C 1  1.4  4.5  3.5  4.0  4.0  4.5  17.50
5.  202C 1  1.5  4.5  3.5  3.5  4.0  4.0  17.25
Suma :

89.40

 13.    Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  4.0  3.5  3.0  2.5  3.5  17.00
2.  201C 1  1.5  4.0  4.0  3.5  3.5  4.0  17.25
3.  301C 1  1.6  4.5  3.5  4.0  3.5  4.0  18.40
4.  401C 1  1.4  4.5  4.0  4.0  4.5  4.5  18.20
5.  302C 1  1.6  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0  16.80
Suma :

87.65

 14.    Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  4.5  4.5  4.5  4.0  4.5  20.25
2.  101B 1  1.3  5.0  4.5  4.5  4.5  4.5  17.55
3.  201C 1  1.5  4.5  3.0  3.5  3.0  3.5  15.00
4.  301C 1  1.6  4.5  3.5  3.5  4.0  4.0  18.40
5.  103C 1  1.6  3.0  3.0  3.0  2.5  2.5  13.60
Suma :

84.80


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 3m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Woźniak Ewelina 1999 COSW Częstochowa 137.00
2. Mirowska Dominika 1999 COSW Częstochowa 134.25
3. Sala Katarzyna 1999 ZKS Stal Rzeszów 133.60
4. Taciak Anna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 126.95
5. Bąk Dominika 1999 ZKS Stal Rzeszów 126.15
6. Jasnowska Weronika 1999 COSW Częstochowa 115.90
7. Puczko-Szymańska Kalina 1999 UKS PM Syrena Warszawa 112.95
8. Lewandowska Natalia 1999 COSW Częstochowa 112.20
9. Januszewska Julia 2000 UKS PM Syrena Warszawa 104.65
10. Przybylska Zuzanna 1999 UKS PM Syrena Warszawa 91.05
11. Ziemnicka Julia 1999 COSW Częstochowa 87.00
12. Bem Magdalena 2000 ZKS Stal Rzeszów 86.00
13. Skrzypczyk Kinga 2000 UKS PM Syrena Warszawa 79.55
14. Cekus Karolina 2000 COSW Częstochowa 71.55

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  6.0  5.0  5.5  5.0  5.5  25.60
2.  201B 3  1.8  5.5  5.5  5.0  5.0  5.0  27.90
3.  303C 3  2.0  5.5  4.0  4.5  5.5  5.0  30.00
4.  403B 3  2.1  5.0  5.0  4.5  5.0  5.5  31.50
5.  203B 3  2.2  4.0  3.0  3.5  3.0  3.5  22.00
Suma :

137.00

 2.    Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  403B 3  2.1  5.5  6.0  5.0  5.5  5.5  34.65
2.  103B 3  1.6  5.0  4.0  4.5  4.5  5.0  22.40
3. 5231D 3  2.0  5.5  5.0  4.5  4.5  4.5  28.00
4.  105B 3  2.4  2.0  2.0  1.5  3.0  3.5  16.80
5.  405C 3  2.7  4.0  3.5  4.0  4.5  4.0  32.40
Suma :

134.25

 3.    Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  6.5  6.0  6.0  5.5  6.0  25.20
2.  201C 3  1.7  4.5  5.0  4.5  5.0  5.0  24.65
3.  301C 3  1.8  5.5  4.5  4.5  5.0  4.5  25.20
4.  103B 3  1.6  6.5  5.5  5.0  6.0  5.5  27.20
5.  403C 3  1.9  6.0  5.0  6.0  5.5  5.0  31.35
Suma :

133.60

 4.    Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  4.0  5.5  5.5  5.5  5.5  24.75
2.  401B 3  1.4  7.0  5.5  6.0  5.5  5.5  23.80
3.  301C 3  1.8  5.0  4.5  4.5  4.5  4.5  24.30
4.  403C 3  1.9  5.5  4.0  4.0  5.0  5.0  26.60
5.  105C 3  2.2  5.5  4.5  4.0  3.5  4.0  27.50
Suma :

126.95

 5.    Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  7.0  6.0  6.0  5.5  5.5  28.00
2.  201B 3  1.8  6.0  5.0  5.0  4.5  4.5  26.10
3.  301B 3  1.9  5.0  5.0  5.0  5.0  4.5  28.50
4.  403C 3  1.9  5.0  4.5  4.5  5.0  5.0  27.55
5.  303C 3  2.0  3.0  2.5  2.5  3.0  1.0  16.00
Suma :

126.15

 6.    Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  3.5  3.0  3.5  3.5  4.0  16.80
2.  201C 3  1.7  6.0  5.5  5.5  5.0  5.5  28.05
3.  401C 3  1.3  5.0  4.5  4.5  4.0  4.5  17.55
4.  301C 3  1.8  6.5  5.0  5.5  5.5  5.0  28.80
5.  403C 3  1.9  5.0  5.0  4.5  3.5  3.5  24.70
Suma :

115.90

 7.    Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.0  5.0  4.5  5.0  5.0  22.50
2.  201C 3  1.7  5.5  5.5  4.5  4.5  4.5  24.65
3.  403C 3  1.9  5.0  5.0  4.5  4.5  5.0  27.55
4.  103C 3  1.5  4.0  4.5  4.5  4.5  5.0  20.25
5.  301C 3  1.8  3.0  4.5  3.5  3.0  3.5  18.00
Suma :

112.95

 8.    Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  4.0  4.5  4.5  4.0  5.0  20.80
2.  201C 3  1.7  5.0  5.0  4.5  4.0  4.0  22.95
3.  401C 3  1.3  4.0  4.0  4.0  3.5  4.0  15.60
4.  301C 3  1.8  4.5  4.0  4.0  4.5  4.5  23.40
5.  403C 3  1.9  6.0  5.0  5.0  5.0  5.5  29.45
Suma :

112.20

 9.    Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  5.0  4.0  4.0  4.5  5.0  20.25
2.  401B 3  1.4  6.0  6.0  6.0  5.5  5.5  24.50
3.  201C 3  1.7  3.5  4.0  3.5  4.0  4.0  19.55
4.  103C 3  1.5  4.5  5.5  5.0  5.5  5.0  23.25
5.  301C 3  1.8  3.5  3.0  3.0  3.5  3.0  17.10
Suma :

104.65

 10.    Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  201C 3  1.7  2.0  2.5  2.5  2.0  3.0  11.90
2.  301A 3  2.0  2.0  2.0  1.0  2.0  1.5  11.00
3.  401B 3  1.4  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5  23.10
4.  103B 3  1.6  5.0  5.0  5.0  4.5  4.5  23.20
5.  403C 3  1.9  4.5  4.0  4.0  3.5  3.5  21.85
Suma :

91.05

 11.    Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  4.0  3.5  3.0  3.5  3.5  16.80
2.  201C 3  1.7  4.5  4.0  4.0  4.0  4.5  21.25
3.  401C 3  1.3  5.0  4.0  4.0  4.0  4.5  16.25
4.  301C 3  1.8  1.5  1.0  2.5  1.5  2.5  9.90
5.  403C 3  1.9  3.5  4.0  4.0  4.0  4.0  22.80
Suma :

87.00

 12.    Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 3  1.4  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5  23.10
2.  101B 3  1.5  4.5  4.0  4.5  5.0  4.5  20.25
3.  201C 3  1.7  1.5  1.5  2.5  1.5  1.5  7.65
4.  301C 3  1.8  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  19.80
5.  103B 3  1.6  3.0  3.0  3.0  4.5  3.5  15.20
Suma :

86.00

 13.    Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5  23.10
2.  401C 3  1.3  5.5  5.0  4.5  3.5  4.5  18.20
3.  201C 3  1.7  1.0  2.0  2.0  1.5  1.0  7.65
4.  103C 3  1.5  3.0  3.0  2.5  3.0  3.0  13.50
5.  301C 3  1.8  3.5  4.0  2.5  3.0  3.0  17.10
Suma :

79.55

 14.    Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  4.5  3.5  4.0  4.0  4.0  19.20
2.  401C 3  1.3  3.5  3.0  4.0  4.0  4.0  14.95
3.  201C 3  1.7  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
4.  301C 3  1.8  5.5  5.0  4.5  5.5  5.0  27.90
5.  403C 3  1.9  2.0  1.5  1.0  1.5  2.0  9.50
Suma :

71.55

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 1m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Synoradzka
Regina
Warszawa
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wojtasik Wojciech 2002 ZKS Stal Rzeszów 103.50
2. Puczko-Szymański Bruno 2001 UKS PM Syrena Warszawa 97.50
3. Łukaszewicz Robert 2001 ZKS Stal Rzeszów 79.00
4. Albiński Kajetan 2001 COSW Częstochowa 76.00
5. Kidacki Tymoteusz 2002 ZKS Stal Rzeszów 67.00

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  7.0  7.0  7.0  6.0  6.5  20.50
2.  200C 1  1.0  7.0  7.0  7.0  7.0  6.0  21.00
3.  010B 1  1.0  7.0  6.5  7.5  8.0  7.0  21.50
4.  020A 1  1.0  6.5  6.0  6.5  7.0  6.0  19.00
5.  101C 1  1.0  7.0  7.5  7.5  7.0  6.5  21.50
Suma :

103.50

 2.    Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  7.5  7.0  7.0  6.5  6.5  20.50
2.  200C 1  1.0  6.5  6.0  6.0  7.0  7.0  19.50
3.  010B 1  1.0  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5  19.50
4.  020A 1  1.0  6.0  5.5  5.0  6.0  5.5  17.00
5.  101C 1  1.0  7.0  7.0  7.0  8.0  7.0  21.00
Suma :

97.50

 3.    Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  6.5  6.5  6.5  6.5  6.0  19.50
2.  200C 1  1.0  5.5  5.0  5.0  5.5  5.5  16.00
3.  010B 1  1.0  5.5  5.5  6.0  6.5  6.0  17.50
4.  020A 1  1.0  5.5  6.0  5.5  6.5  6.0  17.50
5.  101C 1  1.0  2.5  3.0  3.0  2.0  3.0  8.50
Suma :

79.00

 4.    Albiński Kajetan 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  6.0  6.0  6.0  5.5  6.0  18.00
2.  200C 1  1.0  6.0  5.0  5.0  5.5  5.0  15.50
3.  010B 1  1.0  5.5  6.0  5.5  5.5  5.5  16.50
4.  020A 1  1.0  4.5  4.5  4.5  5.0  5.0  14.00
5.  101C 1  1.0  4.0  4.5  4.0  4.0  4.0  12.00
Suma :

76.00

 5.    Kidacki Tymoteusz 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  100B 1  1.0  2.0  2.0  3.5  2.0  3.0  7.00
2.  200C 1  1.0  4.0  4.0  4.5  5.0  5.5  13.50
3.  010B 1  1.0  5.5  6.0  6.5  6.0  6.0  18.00
4.  020A 1  1.0  6.0  6.0  6.5  6.5  6.5  19.00
5.  101C 1  1.0  3.0  3.0  3.5  3.0  3.5  9.50
Suma :

67.00

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Stanio
Stanisław
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kulczycki Marcin 1997 ZKS Stal Rzeszów 248.50
2. Kozik Daniel 1997 ZKS Stal Rzeszów 243.85
3. Maksimek Krystian 1998 ZKS Stal Rzeszów 229.65
4. Sawicki Krystian 1998 UKS PM Syrena Warszawa 192.25
5. Tendaj Łukasz 1998 UKS PM Syrena Warszawa 155.60

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  6.0  5.5  6.0  5.5  5.5  25.50
2.  103B 1  1.7  6.5  7.0  6.5  6.5  6.5  33.15
3.  201B 1  1.6  6.0  6.0  6.0  6.0  5.5  28.80
4.  301B 1  1.7  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  26.35
5. 5132D 1  2.2  5.5  5.5  5.5  4.5  4.5  34.10
6.  403C 1  2.2  6.0  6.5  6.0  6.5  7.0  41.80
7.  105C 1  2.4  4.0  4.0  4.0  4.0  3.5  28.80
8.  203C 1  2.0  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  30.00
Suma :

248.50

 2.    Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  5.5  5.5  6.5  5.5  5.5  28.05
2.  201B 1  1.6  6.5  6.5  6.0  6.0  6.5  30.40
3.  301B 1  1.7  5.0  5.5  5.0  5.0  5.0  25.50
4.  401B 1  1.5  6.0  6.5  5.5  6.0  6.0  27.00
5. 5211A 1  1.8  5.5  4.5  5.0  5.0  5.5  27.90
6.  403C 1  2.2  5.5  5.0  5.5  6.0  6.0  37.40
7.  104C 1  2.2  6.0  6.0  6.0  5.5  6.5  39.60
8.  203C 1  2.0  4.5  5.0  5.0  4.0  4.5  28.00
Suma :

243.85

 3.    Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  6.5  6.5  6.0  6.0  6.0  27.75
2.  103B 1  1.7  4.5  4.5  4.5  4.5  4.5  22.95
3.  201B 1  1.6  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  24.00
4.  301B 1  1.7  6.0  7.0  6.0  5.5  5.5  29.75
5. 5122D 1  1.9  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  28.50
6.  403C 1  2.2  5.5  5.0  5.5  5.0  5.0  34.10
7.  104C 1  2.2  6.0  6.0  6.0  6.0  6.5  39.60
8.  203C 1  2.0  3.5  4.5  3.5  4.0  4.0  23.00
Suma :

229.65

 4.    Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.0  5.5  5.5  5.5  6.0  28.90
2.  201C 1  1.5  5.5  4.5  5.0  4.5  6.0  22.50
3.  301C 1  1.6  4.5  5.5  5.0  6.0  6.0  26.40
4.  401B 1  1.5  5.5  5.5  5.0  6.0  5.5  24.75
5. 5211A 1  1.8  4.0  4.0  4.0  4.5  4.5  22.50
6.  402C 1  1.6  4.5  4.5  4.5  5.0  4.5  21.60
7.  302C 1  1.6  4.5  4.0  4.0  3.5  4.0  19.20
8.  104C 1  2.2  4.0  4.5  3.5  4.0  4.0  26.40
Suma :

192.25

 5.    Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 1  1.3  6.0  5.5  5.5  5.5  6.0  22.10
2.  201B 1  1.6  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  24.00
3.  301B 1  1.7  3.5  4.0  3.0  3.5  3.0  17.00
4.  401B 1  1.5  6.0  6.0  5.5  5.5  5.5  25.50
5. 5211A 1  1.8  3.5  3.0  4.0  4.0  3.0  18.90
6.  104C 1  2.2  4.0  4.0  4.0  5.5  6.0  29.70
7.  402C 1  1.6  4.5  3.5  4.0  3.5  4.0  18.40
8. 5122D 1  1.9  0.0  0.0  0.0  0.0  0.0  0.00
Suma :

155.60

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J2
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J3
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Synoradzka
Regina
Warszawa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Skrzek Kaja 1998 ZKS Stal Rzeszów 248.55
2. Gac Alicja 1998 UKS PM Syrena Warszawa 183.60
3. Reczulska Sara 1997 COSW Częstochowa 182.80
4. Kamińska Martyna 1997 COSW Częstochowa 153.70

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.0  7.0  7.5  7.0  6.5  32.80
2.  201B 3  1.8  7.0  6.0  6.5  6.5  6.0  34.20
3.  301B 3  1.9  5.0  5.5  6.0  5.5  5.0  30.40
4.  403B 3  2.1  7.0  7.5  7.0  7.0  6.5  44.10
5. 5211A 3  2.0  7.0  6.5  7.0  6.0  6.5  40.00
6.  203C 3  1.9  6.5  6.5  6.5  7.0  6.5  37.05
7.  105B 3  2.4  4.0  4.0  4.5  4.5  4.0  30.00
Suma :

248.55

 2.    Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  5.0  5.0  5.0  5.0  5.0  22.50
2.  201C 3  1.7  6.5  5.5  5.0  5.5  5.5  28.05
3.  401B 3  1.4  5.5  5.5  5.5  5.5  6.0  23.10
4.  301C 3  1.8  5.0  3.5  4.5  4.5  5.0  25.20
5. 5211A 3  2.0  5.0  5.5  5.5  5.0  5.0  31.00
6.  403C 3  1.9  5.5  5.0  5.0  6.0  6.0  31.35
7.  103B 3  1.6  5.0  4.5  5.0  4.5  4.5  22.40
Suma :

183.60

 3.    Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  5.5  5.5  5.5  5.5  5.0  26.40
2.  201B 3  1.8  5.5  5.5  6.0  5.5  5.5  29.70
3.  301B 3  1.9  4.5  4.0  4.5  4.5  4.5  25.65
4.  403C 3  1.9  4.5  4.5  5.5  5.0  4.5  26.60
5. 5132D 3  2.1  5.0  4.5  5.0  5.5  4.0  30.45
6.  204C 3  2.0  3.0  3.0  5.0  4.5  3.5  22.00
7.  303C 3  2.0  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  22.00
Suma :

182.80

 4.    Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  3.5  4.5  3.5  4.0  4.0  18.40
2.  201B 3  1.8  6.0  5.5  5.0  5.5  5.0  28.80
3.  301B 3  1.9  2.5  3.0  4.0  3.5  3.0  18.05
4.  403C 3  1.9  5.0  5.0  4.5  5.5  5.0  28.50
5. 5231D 3  2.0  3.0  3.5  3.0  4.0  3.0  19.00
6.  203C 3  1.9  3.5  4.0  3.5  3.5  3.0  19.95
7.  303C 3  2.0  3.0  3.5  4.0  4.5  3.0  21.00
Suma :

153.70

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J2
Wierniuk
Anna
Warszawa
J3
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Stanio
Stanisław
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Lesiak Kacper 1996 ZKS Stal Rzeszów 354.90
2. Wąsowicz Szymon 1995 COSW Częstochowa 313.25
3. Kowalik Mikołaj 1996 COSW Częstochowa 272.65

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  401B 1  1.5  7.5  8.0  8.0  7.5  7.5  34.50
2.  103B 1  1.7  7.0  7.5  7.0  7.5  7.5  37.40
3.  201B 1  1.6  7.0  7.0  7.0  7.0  7.5  33.60
4.  301B 1  1.7  6.5  7.0  7.0  7.0  7.0  35.70
5. 5132D 1  2.2  5.5  5.5  6.0  6.5  5.5  37.40
6.  403B 1  2.4  4.5  6.0  6.0  7.0  6.5  44.40
7.  105B 1  2.6  6.5  6.5  6.5  7.5  7.0  52.00
8.  203B 1  2.3  6.0  5.5  5.5  6.0  5.5  39.10
9.  303B 1  2.4  5.5  5.5  5.5  7.0  6.0  40.80
Suma :

354.90

 2.    Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.5  7.0  6.5  7.0  6.5  34.00
2.  201B 1  1.6  6.5  7.0  7.5  7.0  6.5  32.80
3.  301B 1  1.7  7.0  8.0  7.5  7.0  7.5  37.40
4.  401B 1  1.5  7.0  7.0  7.5  7.5  7.0  32.25
5. 5132D 1  2.2  6.0  5.5  6.5  6.5  6.0  40.70
6.  403B 1  2.4  6.0  6.0  6.5  7.5  6.0  44.40
7.  105B 1  2.6  3.0  2.5  3.0  3.0  3.0  23.40
8.  303B 1  2.4  5.5  4.5  5.0  5.5  5.5  38.40
9.  203B 1  2.3  4.5  4.0  4.0  4.5  4.5  29.90
Suma :

313.25

 3.    Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 1  1.7  6.0  6.0  6.5  7.0  6.0  31.45
2.  201B 1  1.6  5.5  5.0  6.0  5.5  6.0  27.20
3.  301B 1  1.7  5.5  6.0  6.5  6.0  5.5  29.75
4.  401B 1  1.5  6.0  6.5  6.0  5.5  6.0  27.00
5. 5132D 1  2.2  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5  34.10
6.  105C 1  2.4  5.0  5.5  5.0  5.0  5.0  36.00
7.  203B 1  2.3  4.5  4.0  4.5  4.5  4.5  31.05
8.  303C 1  2.1  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  23.10
9.  403C 1  2.2  4.0  5.0  4.0  6.0  6.0  33.00
Suma :

272.65

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
J2
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J3
Pilch
Łukasz
Rzeszów
J4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J5
Wierniuk
Anna
Warszawa
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wasylów Jakub 2000 ZKS Stal Rzeszów 171.10
2. Gniadek Aleksander 1999 UKS PM Syrena Warszawa 152.75
3. Kosędek Amadeusz 1999 COSW Częstochowa 135.60
4. Kotowski Filip 2000 UKS PM Syrena Warszawa 109.70
5. Nowakowski Filip 1999 COSW Częstochowa 109.50

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.    Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101B 3  1.5  6.5  6.5  7.0  5.0  5.5  27.75
2.  401B 3  1.4  6.0  6.0  5.5  5.0  5.0  23.10
3.  201B 3  1.8  6.0  6.0  6.0  5.5  5.0  31.50
4.  103B 3  1.6  5.5  4.5  5.5  4.5  4.0  23.20
5.  403C 3  1.9  6.5  6.5  6.0  6.0  6.0  35.15
6.  301B 3  1.9  6.0  5.0  5.0  5.5  5.5  30.40
Suma :

171.10

 2.    Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  301C 3  1.8  3.5  3.5  3.5  3.5  4.5  18.90
2.  401B 3  1.4  5.0  5.5  5.0  5.0  5.5  21.70
3.  103B 3  1.6  5.0  5.5  4.5  5.0  4.5  23.20
4.  105C 3  2.2  4.5  4.0  4.5  4.5  4.5  29.70
5.  403C 3  1.9  6.0  6.0  5.5  5.5  6.5  33.25
6. 5231D 3  2.0  3.5  5.0  4.5  4.5  4.0  26.00
Suma :

152.75

 3.    Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  403C 3  1.9  4.5  4.0  4.0  3.0  4.0  22.80
2.  103B 3  1.6  4.0  4.5  4.0  4.5  4.0  20.00
3.  201B 3  1.8  4.0  3.0  3.5  4.0  3.5  19.80
4.  105C 3  2.2  2.5  2.5  2.5  2.0  2.0  15.40
5.  303C 3  2.0  5.0  5.0  4.5  5.5  5.5  31.00
6.  203C 3  1.9  5.0  4.5  4.5  5.0  4.5  26.60
Suma :

135.60

 4.    Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  101C 3  1.4  5.0  4.5  5.5  5.0  5.0  21.00
2.  201C 3  1.7  3.5  3.5  3.5  3.5  3.5  17.85
3.  401C 3  1.3  3.5  4.0  4.5  3.5  4.0  14.95
4.  301C 3  1.8  3.0  2.5  3.0  2.5  2.5  14.40
5.  403C 3  1.9  4.0  4.5  4.0  4.5  4.5  24.70
6.  103B 3  1.6  4.0  3.5  4.0  3.0  3.0  16.80
Suma :

109.70

 5.    Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
Skok H DD J1 J2 J3 J4 J5 Punkty
1.  103B 3  1.6  1.0  1.5  2.0  3.0  3.0  10.40
2.  201C 3  1.7  4.0  4.0  4.5  4.5  4.5  22.10
3.  401C 3  1.3  2.5  3.5  3.5  3.0  3.0  12.35
4.  301C 3  1.8  3.5  3.5  2.5  4.0  3.5  18.90
5. 5231D 3  2.0  3.5  4.0  4.0  3.5  2.5  22.00
6.  403C 3  1.9  4.0  4.0  4.0  4.5  4.5  23.75
Suma :

109.50

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 3m - Synchron - Mężczyźni

 

Sędziowie
E1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
E3
Synoradzka
Regina
Warszawa
E4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
S1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
S3
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
S4
Pilch
Łukasz
Rzeszów
S5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Kozik Daniel
Maksimek Krystian
1997
1998
ZKS Stal Rzeszów 214.89
2. Lesiak Kacper
Kulczycki Marcin
1996
1997
ZKS Stal Rzeszów 211.86
3. Wąsowicz Szymon
Kowalik Mikołaj
1995
1996
COSW Częstochowa 180.81
4. Kosędek Amadeusz
Nowakowski Filip
1999
1999
COSW Częstochowa 126.78

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.   Kozik Daniel  (1997)
 Maksimek Krystian  (1998)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  401B 3 2.0  6.5  5.5  6.0  5.5  6.0  7.0  7.0  8.0  8.0  40.20
2.  201B 3 2.0  7.0  7.0  6.5  6.0  7.0  7.0  7.0  7.5  7.0  41.40
3.  404C 3 2.4  1.5  3.5  6.5  6.5  6.0  6.0  4.0  6.0  5.5  39.60
4.  105C 3 2.2  7.0  7.0  6.5  6.5  7.0  7.5  7.0  8.0  8.0  47.52
5.  301B 3 1.9  7.5  7.5  7.0  7.5  7.0  8.5  8.5  8.5  8.5  46.17
Suma :

214.89

 2.   Lesiak Kacper  (1996)
 Kulczycki Marcin  (1997)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  401B 3 2.0  6.0  6.5  5.5  6.0  7.0  7.0  6.5  7.5  7.5  40.20
2.  201B 3 2.0  6.0  6.0  6.5  6.5  7.0  8.0  8.0  7.5  7.5  42.60
3.  105B 3 2.4  5.5  6.0  6.5  6.0  6.0  7.0  6.5  6.5  7.0  46.08
4.  405C 3 2.7  6.0  6.0  5.5  5.0  4.5  4.0  5.0  4.0  3.0  38.88
5. 5132D 3 2.1  5.5  7.0  7.0  7.0  7.0  7.5  6.5  6.5  7.5  44.10
Suma :

211.86

 3.   Wąsowicz Szymon  (1995)
 Kowalik Mikołaj  (1996)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103B 3 2.0  6.5  7.0  6.5  7.0  7.5  6.0  7.0  7.0  7.0  41.40
2.  201B 3 2.0  5.5  5.0  7.0  7.0  6.5  6.0  7.0  6.0  6.0  37.20
3.  403B 3 2.1  5.0  5.5  7.0  6.5  4.5  4.5  5.0  4.0  4.5  32.13
4.  105B 3 2.4  5.5  6.0  6.5  6.0  6.0  6.0  6.0  5.5  6.0  43.20
5.  205C 3 2.8  5.0  5.5  2.5  2.5  3.0  4.0  3.0  2.5  2.0  26.88
Suma :

180.81

 4.   Kosędek Amadeusz  (1999)
 Nowakowski Filip  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103B 3 2.0  3.5  2.0  4.5  5.0  4.0  6.0  5.5  6.0  6.0  30.60
2.  401C 3 2.0  2.5  1.5  4.0  4.5  4.5  3.5  4.0  4.5  4.0  22.80
3.  201C 3 1.7  2.5  4.5  4.5  4.5  3.0  2.5  2.5  2.5  2.5  16.83
4.  403C 3 1.9  4.5  4.5  4.5  4.5  6.0  5.0  5.0  5.0  5.5  27.93
5.  301C 3 1.8  4.5  4.0  3.5  4.5  7.0  6.0  5.5  6.5  5.5  28.62
Suma :

126.78

GRAND PRIX POLSKI
Rzeszów 26-28.03.2010
Data: 2010-03-28
Trampolina 3m - Synchron - Kobiety

 

Sędziowie
E1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E2
Szczepek
Grzegorz
Rzeszów
E3
Synoradzka
Regina
Warszawa
E4
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
S1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S2
Stanio
Stanisław
Rzeszów
S3
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
S4
Pilch
Łukasz
Rzeszów
S5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz. Zawodnik Klub Wynik
1. Wróbel Magdalena
Reczulska Sara
1995
1997
COSW Częstochowa 183.45
2. Skrzek Kaja
Bąk Dominika
1998
1999
ZKS Stal Rzeszów 159.54
3. Mirowska Dominika
Woźniak Ewelina
1999
1999
COSW Częstochowa 159.30
4. Lewandowska Natalia
Jasnowska Weronika
1999
1999
COSW Częstochowa 143.91
5. Kamińska Martyna
Ziemnicka Julia
1997
1999
COSW Częstochowa 135.33

 

Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
Poz. Zawodnik / Klub Wyniki
 1.   Wróbel Magdalena  (1995)
 Reczulska Sara  (1997)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103B 3 2.0  6.0  5.5  6.0  6.0  6.5  6.5  7.0  7.5  7.5  39.60
2.  401B 3 2.0  6.0  5.5  6.0  6.5  7.0  6.0  6.5  6.5  7.0  38.40
3.  303C 3 2.0  4.5  4.0  5.5  5.0  6.5  6.0  6.0  6.5  6.5  34.20
4.  203C 3 1.9  5.0  6.0  6.0  6.0  7.5  6.0  6.5  7.5  7.0  37.62
5.  403C 3 1.9  5.5  5.5  5.0  5.5  6.0  6.0  6.5  6.0  6.5  33.63
Suma :

183.45

 2.   Skrzek Kaja  (1998)
 Bąk Dominika  (1999)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  401B 3 2.0  6.5  7.0  5.0  6.0  6.0  6.0  6.5  6.0  6.0  36.60
2.  101B 3 2.0  6.5  6.5  6.0  5.5  7.5  6.5  8.0  6.5  6.5  39.60
3.  201B 3 1.8  6.5  6.0  4.0  3.5  4.5  4.5  3.5  4.0  3.5  23.76
4.  301B 3 1.9  4.5  6.5  5.0  5.0  4.0  6.0  6.0  5.5  5.5  30.78
5.  103B 3 1.6  6.5  6.0  5.5  5.0  6.0  6.5  6.0  6.0  7.0  28.80
Suma :

159.54

 3.   Mirowska Dominika  (1999)
 Woźniak Ewelina  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103B 3 2.0  5.5  5.5  6.0  6.0  7.0  7.0  6.0  7.0  7.0  39.00
2.  201B 3 2.0  5.0  4.5  4.0  3.5  5.5  5.0  4.5  5.0  4.5  27.60
3.  303C 3 2.0  5.0  5.0  2.5  3.0  6.0  5.0  4.0  5.0  4.0  26.40
4.  403B 3 2.1  5.5  4.5  5.5  5.5  6.5  6.5  5.5  6.0  6.5  37.80
5.  203C 3 1.9  5.0  4.5  5.5  5.0  5.0  5.0  5.0  5.5  5.0  28.50
Suma :

159.30

 4.   Lewandowska Natalia  (1999)
 Jasnowska Weronika  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103C 3 2.0  3.5  3.5  3.5  3.5  4.0  4.0  5.0  5.0  4.5  24.60
2.  201C 3 2.0  5.5  6.0  4.0  4.5  6.0  5.5  6.0  5.5  6.0  33.00
3.  301C 3 1.8  4.5  4.5  4.5  4.5  5.5  4.5  4.5  3.5  5.0  24.84
4.  403C 3 1.9  4.5  5.0  3.5  4.5  5.5  5.5  5.5  5.5  4.5  29.07
5. 5211A 3 2.0  4.0  5.0  4.5  4.0  6.0  6.0  6.0  7.0  6.5  32.40
Suma :

143.91

 5.   Kamińska Martyna  (1997)
 Ziemnicka Julia  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
Skok H DD E1 E2 E3 E4 S1 S2 S3 S4 S5 Punkty
1.  103B 3 2.0  4.5  5.0  3.5  4.0  5.0  5.5  5.5  5.5  5.5  30.00
2.  201C 3 2.0  5.5  5.0  3.5  4.5  6.5  5.5  5.5  5.5  6.0  31.80
3.  301B 3 1.9  5.0  4.5  1.5  2.5  5.5  4.5  5.0  4.0  5.0  24.51
4.  403C 3 1.9  6.0  5.0  4.0  3.5  6.5  6.0  6.0  5.5  5.5  30.21
5.  203C 3 1.9  4.5  2.5  1.5  1.5  5.0  3.5  4.5  4.0  4.0  18.81
Suma :

135.33


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Koczarian Sierż