Zawody w Skokach do Wody

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010





Sędzia główny
Tański BohdanWarszawa
Sędziowie punktowi
Chłanda MagdalenaRzeszów
Czerwiński KarolWarszawa
Gackowski KamilWarszawa
Gruszka MirosławaKatowice
Koczarian SierżRzeszów
Kolanus MariuszCzęstochowa
Kozdrański GrzegorzRzeszów
Kołakowski PawełWarszawa
Krynicki BartłomiejWarszawa
Mocha EwaRzeszów
Reczulska KatarzynaCzęstochowa
Reczulski MariuszCzęstochowa
Witanek WandaRzeszów
Spiker
Furman Ewa
Sekretariat
Piechuta Dorota
Piechuta Wojciech
Lekarz zawodów
Draguła Dariusz
Komisja odwoławcza
Lesiak Grzegorz
Szczerbaty Jerzy
Wierniuk Andrzej

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 1m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów172.60
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa137.80
3.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa131.50
4.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa131.00
5.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa128.10
6.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa122.55
7.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa122.45
8.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa120.85
9.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów117.65
10.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa104.15
11.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów103.30
12.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa102.35
13.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa87.10
14.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa86.40
15.Cekus Karolina2000COSW Częstochowa80.00

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Stawicka Agata2001UKS PM Syrena Warszawa96.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B1 1.6 5.5 6.5 6.0 6.5 5.5 28.80
2. 301C1 1.6 7.0 6.0 6.0 6.5 6.0 29.60
3. 403C1 2.2 5.5 5.5 6.0 6.5 5.5 37.40
4. 104C1 2.2 6.0 6.5 6.5 5.5 7.0 41.80
5. 203C1 2.0 6.0 5.5 5.0 6.0 6.0 35.00
Suma :

172.60

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 3.5 4.5 4.0 4.0 20.40
2. 201B1 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 27.20
3. 301B1 1.7 4.5 4.5 5.0 5.5 5.0 24.65
4. 104B1 2.3 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 31.05
5. 203B1 2.3 5.0 4.5 5.0 5.5 5.0 34.50
Suma :

137.80

 3.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 25.50
2. 201C1 1.5 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 26.25
3. 301C1 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 4.5 25.60
4. 303C1 2.1 3.0 2.5 3.0 3.0 2.0 17.85
5. 104C1 2.2 5.5 4.5 6.0 5.5 5.5 36.30
Suma :

131.50

 4.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 28.80
2. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 4.5 24.00
3. 402C1 1.6 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 23.20
4. 104C1 2.2 4.5 4.5 5.0 4.0 4.0 28.60
5. 403C1 2.2 4.5 3.0 3.5 4.5 4.0 26.40
Suma :

131.00

 5.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 26.35
2. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.5 5.5 6.0 27.75
3. 301C1 1.6 6.0 5.0 5.5 5.0 5.5 25.60
4. 104C1 2.2 4.5 4.0 4.5 4.0 4.0 27.50
5. 403C1 2.2 3.5 2.0 3.0 3.5 3.0 20.90
Suma :

128.10

 6.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 5.0 5.0 5.5 5.5 4.5 20.15
2. 201C1 1.5 5.5 5.0 5.5 5.0 4.5 23.25
3. 301C1 1.6 4.5 5.5 5.5 5.0 5.0 24.80
4. 403C1 2.2 4.5 4.5 5.0 4.0 4.5 29.70
5. 103B1 1.7 5.0 4.5 5.0 5.5 4.5 24.65
Suma :

122.55

 7.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 5.0 5.0 5.5 4.5 5.0 24.00
2. 201C1 1.5 6.0 5.5 5.0 5.0 5.0 23.25
3. 301C1 1.6 4.0 4.5 4.5 5.0 5.5 22.40
4. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.5 4.0 26.40
5. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 26.40
Suma :

122.45

 8.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 5.0 5.5 6.0 5.0 5.5 20.80
2. 201C1 1.5 5.5 6.0 6.5 6.0 5.0 26.25
3. 301C1 1.6 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
4. 403C1 2.2 4.0 3.5 3.5 4.0 3.0 24.20
5. 103C1 1.6 6.0 5.5 6.0 5.0 6.0 28.00
Suma :

120.85

 9.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 23.25
2. 201B1 1.6 5.0 6.0 5.5 5.0 5.0 24.80
3. 301B1 1.7 5.5 5.5 4.5 4.5 5.5 26.35
4. 103B1 1.7 4.5 4.5 4.0 4.0 4.0 21.25
5. 403C1 2.2 4.0 3.5 3.5 3.0 3.0 22.00
Suma :

117.65

 10.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 4.0 3.5 4.5 4.0 20.40
2. 203C1 2.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 25.00
3. 301B1 1.7 1.0 1.0 2.5 3.5 3.5 11.90
4. 403C1 2.2 4.0 3.5 3.5 3.5 3.5 23.10
5.5122D1 1.9 4.5 4.0 4.0 4.0 4.5 23.75
Suma :

104.15

 11.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 26.25
2. 103B1 1.7 4.0 4.5 5.0 4.0 4.0 21.25
3. 201C1 1.5 4.5 4.5 4.0 5.0 4.0 19.50
4. 301C1 1.6 3.0 3.5 4.0 4.0 3.5 17.60
5. 104C1 2.2 2.5 3.0 3.0 3.0 2.5 18.70
Suma :

103.30

 12.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 4.5 4.5 4.0 5.0 4.0 20.80
2. 201C1 1.5 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 19.50
3. 301C1 1.6 4.0 4.5 4.0 5.0 4.5 20.80
4. 401C1 1.4 6.0 5.0 5.5 5.0 5.0 21.70
5.5221D1 1.7 3.5 4.0 4.0 4.5 3.5 19.55
Suma :

102.35

 13.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 15.00
2. 201C1 1.5 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 22.50
3. 301C1 1.6 2.0 2.0 3.5 3.5 4.0 14.40
4. 402C1 1.6 3.0 4.0 3.5 3.0 4.0 16.80
5. 103C1 1.6 3.5 4.0 4.0 3.5 4.0 18.40
Suma :

87.10

 14.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 21.60
2. 201C1 1.5 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 18.00
3. 301C1 1.6 2.0 2.5 2.5 4.0 3.0 12.80
4. 401C1 1.4 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 23.80
5.5221D1 1.7 2.0 2.0 3.0 1.5 2.0 10.20
Suma :

86.40

 15.   Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 3.5 4.0 4.0 3.5 4.0 19.55
2. 201C1 1.5 1.5 1.5 1.5 2.0 1.0 6.75
3. 301C1 1.6 3.5 2.5 3.0 4.0 3.5 16.00
4. 401C1 1.4 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 21.70
5. 302C1 1.6 3.0 3.0 3.5 3.5 3.5 16.00
Suma :

80.00


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Stawicka Agata 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 3.5 4.5 4.0 4.0 4.0 19.20
2. 401B1 1.5 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 22.50
3. 201C1 1.5 5.0 5.5 6.0 4.5 5.0 23.25
4. 301C1 1.6 3.0 3.5 3.5 4.0 3.0 16.00
5. 402C1 1.6 3.5 3.0 4.0 3.0 3.0 15.20
Suma :

96.15

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 1m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Łukaszewicz Maria2004ZKS Stal Rzeszów81.50
2.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa72.00
3.Kustra Zofia2000ZKS Stal Rzeszów69.50
4.Rudecka Maria2001COSW Częstochowa61.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Łukaszewicz Maria 
 2004 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 6.5 5.5 6.0 5.5 17.00
2. 200C1 1.0 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 15.50
3. 010B1 1.0 6.0 5.5 5.0 4.5 4.5 15.00
4. 020A1 1.0 6.5 6.5 5.5 7.0 7.0 20.00
5. 101C1 1.0 5.0 4.5 4.5 5.0 4.0 14.00
Suma :

81.50

 2.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.5 5.5 4.5 5.5 5.0 16.00
2. 200C1 1.0 6.5 5.5 6.0 6.5 6.0 18.50
3. 010B1 1.0 5.5 5.0 4.5 4.5 5.0 14.50
4. 020A1 1.0 5.0 4.0 4.0 6.0 3.5 13.00
5. 101C1 1.0 3.5 2.5 3.5 3.5 3.0 10.00
Suma :

72.00

 3.   Kustra Zofia 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.0 6.0 5.0 5.5 6.5 16.50
2. 200C1 1.0 7.0 5.5 6.0 5.0 5.5 17.00
3. 010B1 1.0 6.5 6.5 5.0 7.0 6.0 19.00
4. 020A1 1.0 3.0 3.5 4.0 4.0 2.5 10.50
5. 101C1 1.0 2.0 2.5 2.0 3.0 1.5 6.50
Suma :

69.50

 4.   Rudecka Maria 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.0 5.0 4.5 5.0 4.0 13.50
2. 200C1 1.0 4.0 4.5 4.5 5.0 4.5 13.50
3. 010B1 1.0 5.0 5.5 5.0 4.5 4.5 14.50
4. 020A1 1.0 3.5 3.0 3.5 4.5 2.5 10.00
5. 101C1 1.0 3.5 1.5 3.0 3.5 3.0 9.50
Suma :

61.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Koczarian
Sierż
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa186.90
2.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa173.35
3.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa161.95
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów159.95
5.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa131.50
6.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa122.35

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa180.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.0 5.5 6.0 5.5 24.80
2. 401B3 1.4 5.5 6.0 6.5 7.0 6.0 25.90
3.5231D3 2.0 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 34.00
4. 403B3 2.1 5.0 5.5 5.5 6.0 5.0 33.60
5. 201B3 1.8 4.5 5.0 5.5 5.5 5.0 27.90
6. 105C3 2.2 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 40.70
Suma :

186.90

 2.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 24.80
2. 201C3 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 28.05
3. 403C3 1.9 4.5 4.0 4.5 5.5 5.0 26.60
4. 105C3 2.2 6.0 6.0 5.0 5.5 4.5 36.30
5.5231D3 2.0 4.5 5.5 5.0 5.0 5.5 31.00
6. 203C3 1.9 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 26.60
Suma :

173.35

 3.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 5.5 7.0 6.0 5.5 24.50
2. 201C3 1.7 4.5 4.5 5.0 5.0 4.0 23.80
3. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.5 6.5 6.0 30.40
4. 403C3 1.9 5.5 4.5 6.5 5.5 5.5 31.35
5. 105C3 2.2 5.0 5.0 6.0 5.0 4.0 33.00
6. 301C3 1.8 3.5 3.5 4.0 3.5 3.5 18.90
Suma :

161.95

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 20.25
2. 401B3 1.4 6.0 6.5 7.0 7.0 6.5 28.00
3. 201B3 1.8 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 29.70
4. 103B3 1.6 5.0 3.5 4.0 5.0 5.0 22.40
5. 403B3 2.1 4.0 4.5 4.0 5.0 4.5 27.30
6. 301B3 1.9 5.0 4.0 6.0 6.0 6.0 32.30
Suma :

159.95

 5.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 6.0 5.5 5.5 25.60
2. 201C3 1.7 3.5 4.0 4.5 4.0 4.0 20.40
3. 401C3 1.3 5.0 4.0 5.0 4.5 4.5 18.20
4. 301C3 1.8 4.0 5.0 4.0 4.0 4.0 21.60
5. 403C3 1.9 4.0 4.5 4.0 4.5 4.5 24.70
6.5231D3 2.0 3.5 3.0 3.0 4.0 4.0 21.00
Suma :

131.50

 6.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 2.5 3.5 4.5 5.0 4.5 20.00
2. 201C3 1.7 2.0 3.5 4.0 3.0 2.5 15.30
3. 401B3 1.4 4.5 4.5 5.0 5.5 4.5 19.60
4. 301C3 1.8 4.0 4.0 4.5 4.5 3.5 22.50
5. 403C3 1.9 3.5 4.0 4.0 4.0 3.0 21.85
6. 105C3 2.2 3.5 3.5 3.5 4.0 3.5 23.10
Suma :

122.35


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 6.0 5.0 4.5 4.0 23.20
2. 301C3 1.8 4.0 4.0 4.5 4.5 4.0 22.50
3. 401B3 1.4 6.5 6.5 7.5 7.5 6.5 28.70
4. 201B3 1.8 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 31.50
5. 403B3 2.1 7.0 6.0 6.5 7.5 6.5 42.00
6. 105C3 2.2 4.5 5.5 5.5 5.0 4.5 33.00
Suma :

180.90

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Koczarian
Sierż
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów80.00
2.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów67.00
3.Rydzewski Leon2001UKS PM Syrena Warszawa65.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 20.50
2. 200C3 1.0 7.0 7.0 6.5 7.0 7.5 21.00
3. 010C3 1.0 6.5 6.5 6.0 6.5 7.0 19.50
4. 101C3 1.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 19.00
Suma :

80.00

 2.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 6.0 6.5 5.0 6.0 6.0 18.00
2. 200C3 1.0 6.0 5.5 5.5 6.0 6.5 17.50
3. 010C3 1.0 5.0 4.5 5.0 5.5 5.5 15.50
4. 101C3 1.0 4.5 5.5 5.0 5.5 6.0 16.00
Suma :

67.00

 3.   Rydzewski Leon 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.5 6.0 6.5 6.5 6.0 18.50
2. 200C3 1.0 5.0 5.0 5.5 6.0 5.5 16.00
3. 010C3 1.0 5.5 5.5 5.0 5.0 5.0 15.50
4. 101C3 1.0 4.0 5.0 5.0 5.0 5.5 15.00
Suma :

65.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J2
Gackowski
Kamil
Warszawa
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów366.75
2.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów266.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.0 6.5 6.5 7.0 32.80
2. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.5 7.0 6.5 44.10
3. 201B3 1.8 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 37.80
4. 301B3 1.9 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 33.25
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 38.85
6. 105B3 2.4 7.0 7.0 6.5 6.0 7.0 49.20
7. 405C3 2.7 6.5 6.5 6.0 6.0 5.5 49.95
8. 203B3 2.2 6.5 6.5 5.5 6.5 6.0 41.80
9. 303C3 2.0 6.5 6.5 7.5 6.5 6.5 39.00
Suma :

366.75

 2.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 28.70
2. 103B3 1.6 4.5 6.0 5.0 5.5 5.0 24.80
3. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.5 5.5 31.50
4. 301B3 1.9 6.5 5.5 5.0 6.0 5.5 32.30
5.5132D3 2.1 4.0 5.0 3.5 3.5 3.5 23.10
6.5211A3 2.0 6.0 6.5 7.0 5.5 6.0 37.00
7. 403C3 1.9 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 34.20
8. 203C3 1.9 4.0 4.0 3.5 4.0 4.0 22.80
9. 303C3 2.0 5.0 5.0 6.0 6.0 5.0 32.00
Suma :

266.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J2
Gackowski
Kamil
Warszawa
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa324.65

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 29.60
2. 201B3 1.8 6.5 6.0 5.5 6.5 6.5 34.20
3. 301B3 1.9 7.0 6.5 7.5 7.0 7.5 40.85
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 37.80
5.5231D3 2.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 37.00
6. 305C3 2.8 6.0 6.0 6.5 5.0 6.0 50.40
7. 205C3 2.8 5.5 5.5 5.0 6.0 5.5 46.20
8. 405C3 2.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 48.60
Suma :

324.65

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 1m - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów361.90
2.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów306.90
3.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów306.35
4.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów299.05
5.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów280.60
6.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice206.35
7.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy170.35
8.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice168.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C1 3.1 7.0 7.0 6.0 7.0 7.5 65.10
2. 107C1 3.0 7.0 7.0 7.0 7.5 7.5 64.50
3. 305C1 3.0 6.0 7.0 6.0 7.0 6.0 57.00
4. 205C1 3.0 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 57.00
5. 105B1 2.6 7.5 8.0 8.0 8.0 8.0 62.40
6.5134D1 2.6 7.0 7.0 7.0 7.5 7.5 55.90
Suma :

361.90

 2.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 58.50
2. 203B1 2.3 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 48.30
3. 303B1 2.4 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 43.20
4. 305C1 3.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.5 54.00
5.5233D1 2.5 7.0 7.5 7.0 6.5 7.0 52.50
6. 403B1 2.4 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 50.40
Suma :

306.90

 3.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 7.0 7.0 6.5 7.0 49.20
2. 105B1 2.6 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 54.60
3. 405C1 3.1 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 55.80
4. 205C1 3.0 5.0 5.5 5.5 4.5 5.0 46.50
5. 305C1 3.0 6.0 6.5 6.0 5.5 6.0 54.00
6.5233D1 2.5 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 46.25
Suma :

306.35

 4.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 7.0 7.5 6.5 7.0 7.0 54.60
2. 405C1 3.1 6.5 5.5 6.0 5.0 5.0 51.15
3. 203B1 2.3 7.0 7.5 7.0 7.0 7.5 49.45
4. 305C1 3.0 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 49.50
5. 403B1 2.4 6.5 7.0 6.5 6.0 6.0 45.60
6.5233D1 2.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 48.75
Suma :

299.05

 5.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 50.70
2. 405C1 3.1 3.5 4.5 4.0 4.0 4.5 38.75
3. 203B1 2.3 6.5 7.0 6.5 6.0 6.5 44.85
4. 305C1 3.0 4.5 5.5 4.5 5.5 5.5 46.50
5. 403B1 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
6.5134D1 2.6 6.0 6.5 5.5 6.5 6.5 49.40
Suma :

280.60

 6.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 39.00
2. 204B1 2.5 5.0 4.5 4.5 4.0 3.5 32.50
3. 304C1 2.3 3.5 4.5 3.5 3.5 3.0 24.15
4. 403B1 2.4 5.0 5.5 5.0 5.5 4.0 37.20
5.5134D1 2.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 39.00
6. 203B1 2.3 4.5 5.5 5.0 5.0 5.0 34.50
Suma :

206.35

 7.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C1 2.4 3.5 4.5 4.0 3.5 3.5 26.40
2. 204B1 2.5 4.0 5.5 5.0 4.0 4.0 32.50
3. 303B1 2.4 4.0 4.5 4.0 3.5 4.5 30.00
4. 403C1 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
5.5132D1 2.2 2.0 3.0 3.0 2.5 4.0 18.70
6.5223D1 2.3 3.5 4.0 4.0 3.5 4.0 26.45
Suma :

170.35

 8.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C1 2.4 2.5 3.5 3.5 4.0 3.5 25.20
2. 403C1 2.2 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 34.10
3. 203B1 2.3 4.5 4.5 4.0 4.0 4.5 29.90
4. 304C1 2.3 4.0 5.0 4.5 4.0 4.0 28.75
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 5.0 4.5 4.0 25.20
6. 204C1 2.2 4.0 4.5 4.0 3.5 3.5 25.30
Suma :

168.45

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Synchron - Mężczyźni

 

Sędziowie
E1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
E2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E3
Mocha
Ewa
Rzeszów
E4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
S1
Gruszka
Mirosława
Katowice
S2
Krynicki
Bartłomiej
Warszawa
S3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
S4
Gackowski
Kamil
Warszawa
S5
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej
Szczepek Grzegorz
1991
1986
ZKS Stal Rzeszów353.49
2.Cisło Artur
Lesiak Kacper
1993
1996
ZKS Stal Rzeszów337.74
3.Stanio Stanisław
Spadło Paweł
1985
1991
ZKS Stal Rzeszów256.14
4.Kozik Daniel
Maksimek Krystian
1997
1998
ZKS Stal Rzeszów228.72
5.Szpecht Mikołaj
Kulczycki Marcin
1994
1997
ZKS Stal Rzeszów174.18

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Rzeszutek Andrzej  (1991)
 Szczepek Grzegorz  (1986)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 8.0 8.0 7.5 8.0 7.0 8.0 8.5 8.0 8.5 48.60
2. 301B32.0 8.5 8.5 7.5 7.5 9.5 9.5 9.5 9.5 8.5 53.40
3. 405B33.0 7.0 7.0 6.5 7.0 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 63.90
4.5152B33.0 7.5 8.0 6.5 7.0 7.5 7.5 8.0 7.5 6.5 66.60
5. 107B33.1 6.5 6.5 7.0 7.0 8.0 7.5 7.5 7.5 8.5 67.89
6. 205B33.0 5.5 6.0 5.0 5.5 6.5 5.5 6.5 7.0 5.5 53.10
Suma :

353.49

 2.  Cisło Artur  (1993)
 Lesiak Kacper  (1996)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 8.0 7.0 7.5 7.5 7.5 7.0 8.0 8.0 8.0 46.20
2. 201B32.0 7.0 6.5 7.5 7.5 8.0 8.5 9.0 9.0 9.0 49.20
3. 107C32.8 8.0 8.5 6.0 6.0 8.0 7.5 7.5 7.0 7.5 61.32
4. 205B33.0 6.0 5.5 4.5 5.0 6.5 6.5 6.5 6.5 7.5 54.00
5. 305C32.8 8.5 7.0 7.0 7.0 7.5 7.5 7.5 7.0 7.5 61.32
6.5152B33.0 7.5 8.5 6.5 6.5 8.0 7.5 7.5 7.5 7.0 65.70
Suma :

337.74

 3.  Stanio Stanisław  (1985)
 Spadło Paweł  (1991)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 7.0 6.0 7.0 6.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 43.20
2. 301B32.0 6.5 7.0 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 5.5 38.40
3. 403B32.1 6.0 5.5 6.5 7.0 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 43.47
4. 105B32.4 6.5 6.0 5.5 6.5 6.0 5.5 6.5 6.0 5.5 43.20
5.5152B33.0 5.5 6.5 4.5 5.0 4.0 4.0 5.0 4.5 4.5 42.30
6. 107B33.1 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 3.0 4.5 4.0 4.5 45.57
Suma :

256.14

 4.  Kozik Daniel  (1997)
 Maksimek Krystian  (1998)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 6.0 6.5 6.0 6.0 7.0 6.0 6.0 5.5 6.0 36.00
2. 201B32.0 5.5 6.5 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 38.40
3. 404C32.4 5.5 5.5 5.5 5.5 6.5 7.0 6.5 7.0 6.0 44.64
4. 105C32.2 6.5 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 38.28
5. 303C32.0 6.0 6.5 5.0 4.5 6.5 5.5 7.0 6.0 6.5 36.00
6.5211A32.0 4.5 5.5 6.0 5.5 6.0 6.5 6.5 6.0 5.5 35.40
Suma :

228.72

 5.  Szpecht Mikołaj  (1994)
 Kulczycki Marcin  (1997)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 7.0 6.5 6.5 6.0 4.0 3.0 5.5 4.0 4.5 30.60
2. 201B32.0 7.0 7.0 5.5 5.0 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 37.20
3. 105C32.2 6.5 5.5 6.0 5.5 4.5 4.5 5.0 5.0 5.5 34.32
4. 203C31.9 5.5 6.0 4.0 3.5 5.0 5.0 5.0 4.5 5.5 27.93
5. 303C32.0 6.0 5.0 4.0 3.5 3.5 3.0 4.5 4.0 4.0 24.60
6.5132D32.1 6.0 4.0 1.0 1.0 4.0 3.0 4.0 3.0 3.5 19.53
Suma :

174.18

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Wieża - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa159.70
2.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa141.30
3.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa141.20
4.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa138.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201C  5 1.5 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 18.00
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 28.80
4. 401B  5 1.5 5.5 5.5 6.0 4.5 5.5 24.75
5. 612B  5 1.7 4.5 4.5 5.5 3.5 3.5 21.25
6. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
Suma :

159.70

 2.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 4.0 4.0 4.5 3.5 4.0 15.60
2. 201C  5 1.5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 20.25
3. 301C  5 1.6 4.0 4.5 4.5 5.0 4.0 20.80
4. 401B  5 1.5 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 22.50
5. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
6.5132D  5 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 34.10
Suma :

141.30

 3.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.0 5.5 6.0 5.5 6.0 22.75
2. 401B  5 1.5 5.5 6.0 6.0 6.5 5.5 26.25
3. 201C  5 1.5 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 18.00
4.5211A  5 1.8 5.5 5.5 6.0 6.0 5.0 30.60
5. 103C  5 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 25.60
6. 612C  5 1.5 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 18.00
Suma :

141.20

 4.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 4.5 27.20
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 4.5 23.25
3. 301C  5 1.6 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 27.20
4. 612B  5 1.7 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 28.05
5. 403C  5 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 4.0 33.00
6. 105C  5 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

138.70

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów442.10
2.Waluś Łukasz1994UKS PM Syrena Warszawa370.30
3.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice292.55
4.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów244.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.5 7.5 7.0 6.5 34.40
2. 201B3 1.8 8.0 8.0 8.0 7.5 7.5 42.30
3. 301B3 1.9 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 35.15
4. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.0 7.0 6.0 44.10
5.5231D3 2.0 6.0 7.0 6.5 6.0 5.5 37.00
6. 405C3 2.7 6.0 6.5 7.5 6.0 5.0 49.95
7. 107C3 2.8 4.5 4.0 2.5 3.5 3.0 29.40
8. 205B3 3.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 58.50
9. 305C3 2.8 7.5 7.0 7.0 7.0 6.5 58.80
10.5152B3 3.0 6.5 5.5 6.0 5.5 6.0 52.50
Suma :

442.10

 2.   Waluś Łukasz 
 1994 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.5 6.0 7.0 30.40
2. 201B3 1.8 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 33.30
3. 301B3 1.9 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 36.10
4. 403B3 2.1 6.0 7.0 6.5 6.5 6.5 40.95
5.5132D3 2.1 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
6.5233D3 2.4 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 45.60
7. 105B3 2.4 6.0 6.0 6.5 7.0 6.0 44.40
8. 205C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9. 305C3 2.8 6.5 6.0 7.0 6.0 6.0 51.80
10. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.5 6.0 6.5 49.95
Suma :

370.30

 3.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 5.0 5.0 26.40
2. 201A3 1.9 5.0 5.0 4.5 3.5 4.0 25.65
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.5 4.5 3.5 28.50
4. 403B3 2.1 5.0 5.0 4.5 4.5 5.5 30.45
5.5211A3 2.0 4.0 4.0 2.5 2.5 2.0 18.00
6. 107C3 2.8 5.5 5.5 4.5 4.5 5.0 42.00
7. 405C3 2.7 4.5 3.5 3.5 3.0 3.5 28.35
8. 303B3 2.3 5.0 4.5 4.5 4.0 5.0 32.20
9. 205B3 3.0 3.5 1.5 2.5 2.0 2.5 21.00
10.5134D3 2.5 5.5 5.0 5.5 4.5 6.0 40.00
Suma :

292.55

 4.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.0 4.5 22.40
2. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 28.00
3. 201B3 1.8 5.5 6.5 5.5 5.5 6.0 30.60
4. 301B3 1.9 4.0 5.5 5.0 4.0 3.5 24.70
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 5.5 4.5 4.0 27.00
6. 403C3 1.9 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 32.30
7. 105C3 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
8. 203C3 1.9 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 22.80
9. 303C3 2.0 4.5 4.0 4.0 3.5 4.0 24.00
10.5132D3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

244.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów426.90
2.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa374.15
3.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa355.60
4.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy254.55
5.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice238.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 8.0 7.5 8.0 7.5 8.0 37.60
2. 403B3 2.1 7.5 7.5 7.5 7.5 7.0 47.25
3. 201B3 1.8 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 38.70
4. 301B3 1.9 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 42.75
5.5132D3 2.1 7.5 7.5 8.0 7.0 7.0 46.20
6. 107C3 2.8 7.5 7.5 8.0 8.0 6.5 64.40
7. 205B3 3.0 5.0 5.0 6.0 5.5 5.0 46.50
8.5152B3 3.0 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 40.50
9. 305C3 2.8 7.5 7.5 8.0 7.5 7.0 63.00
Suma :

426.90

 2.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.5 7.5 7.5 7.5 7.0 36.00
2. 201B3 1.8 8.0 7.5 7.5 7.0 7.5 40.50
3. 301B3 1.9 6.5 6.5 7.0 6.5 6.0 37.05
4. 403B3 2.1 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 45.15
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 40.95
6. 405B3 3.0 4.0 5.0 4.0 4.5 4.5 39.00
7. 205B3 3.0 2.0 3.0 2.0 1.5 1.5 16.50
8. 107C3 2.8 7.0 7.0 7.5 7.5 7.0 60.20
9.5235D3 2.8 7.0 7.0 7.5 6.5 7.0 58.80
Suma :

374.15

 3.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.5 28.00
2. 201B3 1.8 6.5 6.5 5.5 6.0 6.5 34.20
3. 301B3 1.9 4.5 5.5 5.5 5.5 5.0 30.40
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 37.80
5.5132D3 2.1 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 37.80
6. 105C3 2.2 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 39.60
7. 205C3 2.8 4.0 4.5 4.0 4.5 5.5 36.40
8. 305C3 2.8 7.0 7.0 6.5 7.0 6.5 57.40
9. 405C3 2.7 6.0 6.5 7.0 6.5 7.5 54.00
Suma :

355.60

 4.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 28.00
2. 203A3 2.4 5.0 4.0 4.5 5.0 4.0 32.40
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 4.0 4.5 4.0 26.60
4. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 23.10
5.5211A3 2.0 6.0 5.5 5.5 4.5 5.5 33.00
6. 107C3 2.8 2.5 1.0 1.0 1.5 2.5 14.00
7. 405C3 2.7 3.5 2.5 3.5 2.5 3.0 24.30
8. 303B3 2.3 5.5 5.5 5.5 4.5 4.5 35.65
9. 205B3 3.0 4.5 4.0 2.5 4.0 4.5 37.50
Suma :

254.55

 5.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 5.5 5.0 5.0 5.5 25.60
2. 201A3 1.9 4.5 5.5 4.0 4.0 4.5 24.70
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.0 4.0 4.0 26.60
4. 401B3 1.4 5.0 6.0 5.5 5.0 5.0 21.70
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 4.0 3.5 3.0 24.00
6. 105B3 2.4 5.5 5.5 4.5 4.5 4.5 34.80
7. 403C3 1.9 6.0 5.0 5.5 5.0 5.0 29.45
8. 204B3 2.3 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 25.30
9. 304C3 2.1 5.0 4.5 4.0 3.5 4.0 26.25
Suma :

238.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Wieża - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów242.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 7.5 7.0 6.5 7.0 6.5 26.65
2. 401B  5 1.5 7.5 7.0 7.0 7.0 7.0 31.50
3. 201B  5 1.6 7.0 7.0 6.5 7.0 7.0 33.60
4. 600A  5 1.5 5.5 5.0 5.5 5.0 6.0 24.00
5. 612B  5 1.7 4.5 4.5 4.5 4.5 5.5 22.95
6. 301B  5 1.7 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 34.85
7. 103B  5 1.7 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 31.45
8.5211A  5 1.8 7.0 7.0 7.0 6.5 7.5 37.80
Suma :

242.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Wieża - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Trochimczuk Katarzyna1991UKS PM Syrena Warszawa154.30
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa153.80
3.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa123.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Trochimczuk Katarzyna 
 1991 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 5.5 6.0 6.0 6.5 30.60
2. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 26.40
3. 301B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 25.50
4. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 42.90
5. 612B  5 1.7 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 28.90
Suma :

154.30

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.5 5.0 5.5 6.5 31.45
2. 201B  5 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.00
3. 301B  5 1.7 5.5 5.5 4.5 4.5 5.0 25.50
4. 403B  5 2.4 5.0 5.5 5.0 5.5 6.0 38.40
5.5231D  5 2.1 5.0 5.0 4.0 4.5 5.5 30.45
Suma :

153.80

 3.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 403C  5 2.2 5.5 6.0 5.0 5.0 5.5 35.20
3. 201C  5 1.5 4.0 4.5 4.5 4.0 5.0 19.50
4. 301C  5 1.6 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 26.40
5. 612B  5 1.7 1.5 2.0 4.0 4.0 2.5 14.45
Suma :

123.60

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-10
Trampolina 1m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Koczarian
Sierż
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów271.75
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów226.80
3.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa215.00
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa199.75
5.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów193.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 28.50
2. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 32.30
3. 201B1 1.6 6.0 6.5 5.5 6.0 6.0 28.80
4. 301B1 1.7 5.5 6.0 5.0 5.0 6.5 28.05
5.5132D1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 34.10
6. 403B1 2.4 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 43.20
7. 105C1 2.4 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 46.80
8. 203C1 2.0 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 30.00
Suma :

271.75

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 30.60
2. 201B1 1.6 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 31.20
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 31.45
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 5.0 5.0 6.0 25.50
5.5311A1 1.9 2.0 4.0 4.0 3.5 1.5 18.05
6. 403C1 2.2 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 36.30
7. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.5 5.0 4.5 29.70
8. 203C1 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 24.00
Suma :

226.80

 3.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 5.0 6.0 31.45
2. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
3. 301B1 1.7 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 23.80
4. 401B1 1.5 6.0 5.5 5.5 5.5 5.0 24.75
5.5211A1 1.8 5.5 5.0 5.0 5.5 5.0 27.90
6. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.0 5.0 4.0 27.50
7.5221D1 1.7 4.0 4.0 4.5 3.5 4.0 20.40
8. 403C1 2.2 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 35.20
Suma :

215.00

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 29.75
2. 201B1 1.6 6.0 5.5 5.0 5.5 6.0 27.20
3. 301B1 1.7 5.5 6.0 6.0 5.0 5.5 28.90
4. 401B1 1.5 5.5 6.5 6.5 6.0 6.5 28.50
5.5211A1 1.8 4.5 4.0 4.0 5.0 4.0 22.50
6. 403C1 2.2 3.5 3.0 3.0 4.0 3.0 20.90
7. 203C1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
8. 105C1 2.4 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 42.00
Suma :

199.75

 5.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 30.00
2. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 29.75
3. 201B1 1.6 7.0 6.5 6.5 7.0 6.5 32.00
4. 301B1 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 5.0 28.05
5.5132D1 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 403C1 2.2 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 42.90
7. 105C1 2.4 1.0 1.0 0.5 3.0 2.0 9.60
8. 303C1 2.1 2.5 3.5 3.0 4.0 3.5 21.00
Suma :

193.30


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Tański Bohdan

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Wieża - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Mocha
Ewa
Rzeszów
J2
Czerwiński
Karol
Warszawa
J3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa151.95
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa151.30
3.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa134.10
4.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa130.40
5.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa128.85
6.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa125.85
7.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa122.45
8.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa122.35
9.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa108.55
10.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa98.75
11.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa91.70

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Stawicka Agata2001UKS PM Syrena Warszawa109.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.5 5.5 5.5 6.0 29.75
2. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 25.60
3. 301C  5 1.6 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 25.60
4. 403C  5 2.2 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 38.50
5. 105B  5 2.6 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 32.50
Suma :

151.95

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 28.90
2. 201B  5 1.6 5.0 5.0 5.5 6.0 5.5 25.60
3. 301B  5 1.7 5.5 5.0 5.5 6.0 5.0 27.20
4. 403B  5 2.4 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
5.5231D  5 2.1 5.5 5.0 5.0 6.0 5.5 33.60
Suma :

151.30

 3.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 4.0 3.5 4.0 4.5 21.25
2. 201C  5 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 7.0 27.00
3. 301C  5 1.6 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 25.60
4. 403C  5 2.2 5.0 6.0 5.5 6.0 6.0 38.50
5. 612C  5 1.5 4.5 5.0 4.0 6.0 5.0 21.75
Suma :

134.10

 4.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 29.75
2. 401B  5 1.5 4.5 5.5 5.5 5.5 5.5 24.75
3. 301C  5 1.6 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 23.20
4. 403C  5 2.2 5.0 6.0 5.5 6.5 5.5 37.40
5. 612B  5 1.7 2.5 3.5 3.0 3.0 3.0 15.30
Suma :

130.40

 5.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 20.25
2. 201B  5 1.6 5.0 5.5 5.0 4.0 5.0 24.00
3. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 28.05
4. 612B  5 1.7 4.5 5.0 5.0 5.0 4.5 24.65
5. 403C  5 2.2 4.5 5.0 4.5 6.0 5.0 31.90
Suma :

128.85

 6.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.0 5.5 5.5 6.0 6.5 22.75
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 6.0 24.00
3. 612B  5 1.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 27.20
4. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 25.50
5. 403C  5 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 26.40
Suma :

125.85

 7.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 6.0 5.5 27.20
2. 201C  5 1.5 4.0 4.0 4.0 5.5 5.0 19.50
3. 301C  5 1.6 4.0 5.0 4.5 5.0 5.0 23.20
4. 403C  5 2.2 5.0 5.0 5.0 5.5 5.0 33.00
5. 612B  5 1.7 3.5 4.0 4.0 4.0 3.5 19.55
Suma :

122.45

 8.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C  5 1.2 5.5 4.5 5.0 5.5 5.0 18.60
2. 201C  5 1.5 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 18.75
3. 301B  5 1.7 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 28.90
4. 103B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 4.5 5.0 5.0 6.0 5.0 25.50
Suma :

122.35

 9.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.0 5.5 25.50
2. 201C  5 1.5 4.0 4.5 4.5 5.0 4.0 19.50
3. 301C  5 1.6 4.5 4.5 5.0 5.0 5.5 23.20
4. 401C  5 1.4 5.5 5.5 5.5 6.0 5.0 23.10
5. 612C  5 1.5 4.0 3.5 4.0 4.5 3.5 17.25
Suma :

108.55

 10.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 16.90
2. 401B  5 1.5 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 26.25
3. 301C  5 1.6 4.0 4.5 5.0 4.0 5.0 21.60
4. 612B  5 1.7 1.0 1.0 3.0 2.0 1.0 6.80
5. 103B  5 1.7 4.0 5.5 5.5 5.5 5.0 27.20
Suma :

98.75

 11.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C  5 1.2 4.0 5.0 5.0 5.5 5.0 18.00
2. 401C  5 1.4 3.5 3.5 3.0 3.5 3.5 14.70
3. 612C  5 1.5 3.5 3.5 4.0 4.0 3.5 16.50
4. 103C  5 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 21.60
5. 403C  5 2.2 3.5 3.0 3.0 3.5 3.0 20.90
Suma :

91.70


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Stawicka Agata 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 3.5 3.0 3.0 3.0 3.0 11.70
2. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 24.00
3. 612B  5 1.7 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 21.25
4. 103B  5 1.7 4.0 4.5 4.5 4.0 4.0 21.25
5. 403C  5 2.2 4.5 5.0 4.5 5.0 4.0 30.80
Suma :

109.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kosędek Amadeusz1999COSW Częstochowa166.20
2.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa165.50
3.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa158.50
4.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów152.95
5.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa143.60
6.Nowakowski Filip1999COSW Częstochowa122.90

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa119.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kosędek Amadeusz 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 6.0 5.5 4.5 5.0 26.35
2. 203C1 2.0 3.5 4.0 4.0 3.5 4.5 23.00
3.5122D1 1.9 5.0 6.0 5.0 5.0 4.5 28.50
4.5221D1 1.7 5.0 4.5 4.0 3.5 4.0 21.25
5. 104C1 2.2 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 28.60
6. 403C1 2.2 6.0 6.5 5.5 6.0 5.5 38.50
Suma :

166.20

 2.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 29.25
2.5221D1 1.7 4.0 4.0 5.0 4.5 4.0 21.25
3. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 4.0 31.90
4. 105C1 2.4 2.5 2.0 2.5 3.5 3.5 20.40
5. 403C1 2.2 6.0 6.0 5.5 6.5 6.0 39.60
6.5231D1 2.1 3.5 3.0 4.0 3.5 4.0 23.10
Suma :

165.50

 3.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 4.5 3.5 4.5 4.0 4.0 18.75
2. 201C1 1.5 5.5 4.5 5.0 4.0 4.5 21.00
3. 103B1 1.7 4.0 3.5 4.0 4.0 3.5 19.55
4. 403C1 2.2 7.0 6.0 6.5 6.5 6.0 41.80
5. 104C1 2.2 4.5 5.0 4.5 4.0 3.5 28.60
6. 301C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
Suma :

158.50

 4.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.0 6.5 6.5 29.25
2. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 23.20
3. 103B1 1.7 5.0 5.0 3.0 4.0 3.0 20.40
4. 403C1 2.2 6.0 6.0 5.0 5.5 6.0 38.50
5. 104C1 2.2 4.5 4.0 4.5 4.5 3.5 28.60
6. 203C1 2.0 1.5 2.0 1.5 3.0 3.0 13.00
Suma :

152.95

 5.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 5.5 6.0 5.5 5.5 28.90
2. 201C1 1.5 6.5 5.5 6.0 5.5 5.5 25.50
3. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 5.0 4.5 24.00
4. 301C1 1.6 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 16.80
5. 403C1 2.2 4.0 4.0 4.5 5.5 4.5 28.60
6. 104C1 2.2 3.0 2.0 3.5 3.0 3.0 19.80
Suma :

143.60

 6.   Nowakowski Filip 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 4.5 5.0 4.5 4.0 22.10
2. 201C1 1.5 5.0 5.0 4.5 4.0 4.0 20.25
3. 401C1 1.4 5.0 5.0 4.5 4.0 4.0 18.90
4. 301C1 1.6 2.5 2.0 2.0 2.5 2.0 10.40
5.5221D1 1.7 5.0 6.0 5.5 5.0 6.0 28.05
6. 402C1 1.6 4.0 5.0 4.5 5.0 5.5 23.20
Suma :

122.90


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 27.20
2. 201B1 1.6 4.0 4.0 3.5 4.0 4.5 19.20
3. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.5 4.5 24.00
4. 403C1 2.2 3.5 3.0 3.5 2.5 2.5 19.80
5. 104C1 2.2 4.5 4.0 4.0 5.5 5.0 29.70
6.5211A1 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

119.90

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa E - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojtasik Wojciech2002ZKS Stal Rzeszów99.00
2.Łukaszewicz Robert2001ZKS Stal Rzeszów87.00
3.Rydzewski Leon2001UKS PM Syrena Warszawa83.50
4.Zawadzki Jakub2000ZKS Stal Rzeszów64.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojtasik Wojciech 
 2002 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 6.0 5.5 6.0 6.5 6.0 18.00
2. 200C1 1.0 6.0 7.5 6.5 6.5 7.0 20.00
3. 010B1 1.0 7.5 7.5 7.0 7.0 6.5 21.50
4. 020A1 1.0 6.0 7.0 6.5 6.0 7.0 19.50
5. 101C1 1.0 6.5 7.5 6.5 6.5 7.0 20.00
Suma :

99.00

 2.   Łukaszewicz Robert 
 2001 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 16.50
2. 200C1 1.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 18.00
3. 010B1 1.0 5.5 6.0 6.0 6.5 6.5 18.50
4. 020A1 1.0 4.5 4.5 6.0 7.0 5.5 16.00
5. 101C1 1.0 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 18.00
Suma :

87.00

 3.   Rydzewski Leon 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 18.00
2. 200C1 1.0 6.0 5.5 6.0 5.5 6.5 17.50
3. 010B1 1.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 15.00
4. 020A1 1.0 5.0 5.5 5.5 5.0 6.0 16.00
5. 101C1 1.0 5.5 6.0 5.5 5.5 6.0 17.00
Suma :

83.50

 4.   Zawadzki Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B1 1.0 4.5 5.0 5.0 4.5 5.5 14.50
2. 200C1 1.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 13.50
3. 010B1 1.0 5.5 4.0 5.0 5.0 5.0 15.00
4. 020A1 1.0 3.0 2.5 2.0 3.0 4.0 8.50
5. 101C1 1.0 4.0 4.0 3.5 4.5 4.5 12.50
Suma :

64.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 3m - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Czerwiński
Karol
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa200.25
2.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa162.30
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa129.95
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa119.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 6.0 5.5 6.0 5.5 6.5 38.50
2. 205C3 2.8 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 42.00
3. 305C3 2.8 5.5 5.0 4.0 4.5 4.5 39.20
4. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 44.55
5.5231D3 2.0 5.5 5.5 6.0 6.5 6.5 36.00
Suma :

200.25

 2.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 4.0 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
2. 205C3 2.8 4.0 4.5 3.5 4.0 4.0 33.60
3. 303C3 2.0 6.0 5.0 5.0 5.5 4.5 31.00
4. 405C3 2.7 3.5 3.5 4.0 3.5 4.0 29.70
5.5231D3 2.0 6.0 5.5 5.5 3.5 5.0 32.00
Suma :

162.30

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 3.0 3.5 3.0 3.0 3.0 19.80
2. 203C3 1.9 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 29.45
3. 303C3 2.0 4.5 5.0 4.5 4.5 4.5 27.00
4. 403C3 1.9 6.0 5.0 5.5 3.5 4.5 28.50
5.5132D3 2.1 3.5 4.5 3.0 4.0 4.5 25.20
Suma :

129.95

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 4.0 4.5 3.5 4.0 4.0 26.40
2. 203C3 1.9 3.5 3.5 2.5 2.5 2.5 16.15
3. 303C3 2.0 5.0 5.5 4.0 3.5 4.0 26.00
4. 403C3 1.9 3.0 1.5 3.5 4.0 4.5 19.95
5.5233D3 2.4 4.5 4.5 4.5 4.0 3.5 31.20
Suma :

119.70

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów400.90
2.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice292.20
3.Waluś Łukasz1994UKS PM Syrena Warszawa274.40

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 6.5 6.5 6.5 7.5 6.5 25.35
2. 201B1 1.6 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
3. 301B1 1.7 7.5 7.5 7.5 8.0 8.0 39.10
4. 403C1 2.2 6.5 5.5 6.5 6.5 5.5 40.70
5.5231D1 2.1 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 39.90
6. 105B1 2.6 6.5 5.0 5.5 5.5 6.0 44.20
7. 405C1 3.1 4.5 4.5 4.0 4.5 5.0 41.85
8. 203B1 2.3 6.5 5.5 6.0 6.5 6.5 43.70
9. 305C1 3.0 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 45.00
10.5233D1 2.5 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 47.50
Suma :

400.90

 2.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 26.35
2. 203B1 2.3 4.5 4.5 4.5 6.0 5.5 33.35
3. 301B1 1.7 5.0 5.5 4.5 5.0 4.5 24.65
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 27.00
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 25.20
6. 105B1 2.6 4.5 5.0 5.0 5.5 5.5 40.30
7. 204B1 2.5 4.0 3.5 3.5 4.0 4.0 28.75
8. 403B1 2.4 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 34.80
9. 304C1 2.3 1.5 1.5 1.0 2.0 2.5 11.50
10.5134D1 2.6 5.0 5.0 5.0 6.0 5.5 40.30
Suma :

292.20

 3.   Waluś Łukasz 
 1994 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 5.5 7.0 6.0 30.60
2. 201B1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
3. 301B1 1.7 5.5 6.5 5.5 6.0 5.0 28.90
4. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 28.50
5.5132D1 2.2 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 41.80
6.5333D1 2.6 2.5 3.5 2.5 2.5 3.0 20.80
7. 105B1 2.6 1.5 1.5 2.0 1.0 1.5 11.70
8. 203C1 2.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 26.00
9. 305C1 3.0 2.0 2.0 2.0 1.5 1.5 16.50
10. 403B1 2.4 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 40.80
Suma :

274.40

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów376.35
2.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa355.20
3.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy268.15
4.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa251.35
5.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice223.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 7.0 7.0 7.5 6.5 31.50
2. 103B1 1.7 7.5 7.0 6.5 7.0 7.5 36.55
3. 201B1 1.6 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B1 1.7 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 36.55
5.5132D1 2.2 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 42.90
6. 105B1 2.6 6.5 6.0 7.0 6.5 7.0 52.00
7. 405C1 3.1 5.0 3.5 4.0 5.5 5.5 44.95
8. 305C1 3.0 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 57.00
9. 203B1 2.3 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 43.70
Suma :

376.35

 2.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 7.5 7.5 6.5 6.5 6.5 24.60
2. 201B1 1.6 7.5 7.0 7.0 7.0 6.5 33.60
3. 301B1 1.7 8.0 8.0 8.0 7.5 7.0 39.95
4. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 46.80
5.5231D1 2.1 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 40.95
6. 303B1 2.4 4.5 5.0 5.0 5.0 4.5 34.80
7. 105B1 2.6 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 41.60
8. 405C1 3.1 6.0 5.5 5.0 4.5 5.0 48.05
9. 203B1 2.3 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 44.85
Suma :

355.20

 3.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 28.90
2. 203B1 2.3 4.5 4.0 4.5 3.5 4.0 28.75
3. 301B1 1.7 4.5 4.5 4.5 5.5 5.5 24.65
4. 401B1 1.5 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 26.25
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 5.0 6.5 6.0 29.70
6. 105C1 2.4 5.0 4.5 5.0 5.5 5.5 37.20
7. 204B1 2.5 4.0 4.0 4.5 4.5 5.0 32.50
8. 303B1 2.4 3.5 3.5 2.5 3.0 3.0 22.80
9. 403C1 2.2 5.0 5.5 5.5 6.0 6.0 37.40
Suma :

268.15

 4.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 28.05
2. 201B1 1.6 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 29.60
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 29.75
4. 401B1 1.5 6.5 6.5 6.5 5.5 6.0 28.50
5.5132D1 2.2 4.5 4.5 4.5 3.5 4.0 28.60
6. 105C1 2.4 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 28.80
7. 203B1 2.3 3.5 4.0 3.5 3.5 4.0 25.30
8. 303C1 2.1 4.0 4.5 4.0 3.5 3.5 24.15
9. 403C1 2.2 4.0 4.5 4.5 4.0 4.5 28.60
Suma :

251.35

 5.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 27.20
2. 203B1 2.3 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 27.60
3. 301B1 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 5.0 22.95
4. 401B1 1.5 5.5 5.5 5.5 6.0 6.0 25.50
5.5211A1 1.8 3.5 4.0 4.0 4.5 4.5 22.50
6. 105C1 2.4 3.5 3.5 3.5 4.5 4.0 26.40
7. 403C1 2.2 3.0 3.0 3.5 3.0 3.5 20.90
8. 304C1 2.3 4.0 4.0 4.0 4.5 4.5 28.75
9. 204C1 2.2 3.0 3.5 3.0 3.5 4.0 22.00
Suma :

223.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 3m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J2
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J3
Czerwiński
Karol
Warszawa
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów280.15
2.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa201.55
3.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa186.10
4.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa169.05
5.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa150.65

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 34.40
2. 201B3 1.8 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 36.00
3. 301B3 1.9 6.5 7.0 7.0 6.0 6.5 38.00
4. 403B3 2.1 7.0 7.0 7.5 7.0 7.5 45.15
5.5132D3 2.1 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 39.90
6. 105B3 2.4 6.5 7.0 7.0 7.5 7.0 50.40
7. 203B3 2.2 5.5 5.5 5.5 5.0 5.5 36.30
Suma :

280.15

 2.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 23.20
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 29.70
3. 301B3 1.9 5.5 5.0 4.5 4.5 4.0 26.60
4. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.0 4.5 4.0 27.55
5.5132D3 2.1 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 31.50
6. 105C3 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 5.0 33.00
7. 303C3 2.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 30.00
Suma :

201.55

 3.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
2. 201B3 1.8 4.5 4.0 4.0 4.0 5.0 22.50
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 28.50
4. 403C3 1.9 3.5 3.5 4.0 4.0 4.0 21.85
5.5132D3 2.1 5.0 5.0 4.5 4.5 5.0 30.45
6.5233D3 2.4 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 32.40
7. 303C3 2.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 24.00
Suma :

186.10

 4.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.5 5.5 23.10
3. 301C3 1.8 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 29.70
4. 201C3 1.7 4.5 4.0 4.5 4.0 4.5 22.10
5.5132D3 2.1 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 16.80
6. 403B3 2.1 3.5 3.5 3.0 2.5 3.0 19.95
7. 105C3 2.2 4.0 4.5 4.0 4.5 4.5 28.60
Suma :

169.05

 5.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 5.5 6.0 5.5 6.5 23.80
2. 201B3 1.8 3.5 3.5 1.5 3.5 3.5 18.90
3. 301B3 1.9 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 22.80
4. 103B3 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 27.20
5.5211A3 2.0 3.0 4.0 4.0 2.5 4.0 22.00
6. 403C3 1.9 2.5 2.5 3.0 3.0 3.5 16.15
7. 105C3 2.2 2.5 3.0 3.0 3.0 3.5 19.80
Suma :

150.65

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Wieża - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Czerwiński
Karol
Warszawa
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Gruszka
Mirosława
Katowice
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów257.65
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów216.95
3.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa204.55
4.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa177.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 8.0 7.0 7.5 7.5 7.0 33.00
2. 103B  5 1.7 7.0 8.0 7.0 7.5 7.5 37.40
3. 201B  5 1.6 7.5 7.5 7.0 8.0 8.0 36.80
4. 301B  5 1.7 5.5 6.5 6.0 6.0 5.5 29.75
5. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 42.90
6. 105C  5 2.4 6.5 6.5 6.5 7.0 6.0 46.80
7. 203C  5 2.0 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 31.00
Suma :

257.65

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 7.0 7.0 7.0 6.5 30.75
2. 103B  5 1.7 5.5 6.5 6.0 5.5 5.5 28.90
3. 201B  5 1.6 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 26.40
4. 301B  5 1.7 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 5.5 5.5 6.5 6.0 5.0 28.90
6. 105C  5 2.4 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 32.40
7. 203C  5 2.0 7.0 6.5 6.5 6.5 6.0 39.00
Suma :

216.95

 3.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 33.15
2. 201B  5 1.6 2.0 2.0 3.5 3.5 3.5 14.40
3. 301B  5 1.7 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 22.10
4. 401B  5 1.5 6.0 6.0 7.0 5.5 6.0 27.00
5. 612B  5 1.7 6.0 5.5 5.5 6.0 5.5 28.90
6. 403C  5 2.2 6.0 4.5 6.0 5.5 5.5 37.40
7. 105B  5 2.6 5.5 5.5 6.0 4.5 5.0 41.60
Suma :

204.55

 4.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 31.45
2. 201C  5 1.5 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 18.00
3. 612B  5 1.7 4.5 5.5 5.0 5.0 5.0 25.50
4. 401B  5 1.5 2.0 2.5 1.0 3.0 3.0 11.25
5.5231D  5 2.1 3.0 2.5 2.5 2.5 4.0 16.80
6. 403C  5 2.2 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 40.70
7. 105C  5 2.4 4.0 4.5 5.0 5.0 4.5 33.60
Suma :

177.30

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów324.45
2.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów277.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 31.50
2. 103B1 1.7 6.5 6.5 7.0 7.5 6.5 34.00
3. 201B1 1.6 7.5 6.5 7.5 7.5 7.0 35.20
4. 301B1 1.7 7.0 6.0 6.5 6.5 5.5 32.30
5.5132D1 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 39.60
6. 403B1 2.4 7.0 7.0 6.5 6.5 6.0 48.00
7. 105C1 2.4 4.5 6.0 5.5 5.5 4.5 37.20
8. 203C1 2.0 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 32.00
9. 303C1 2.1 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 34.65
Suma :

324.45

 2.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 6.0 7.0 7.0 6.5 6.5 30.00
2. 103B1 1.7 6.0 5.0 6.0 5.5 6.0 29.75
3. 201B1 1.6 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 30.40
4. 301B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 31.45
5.5211A1 1.8 6.5 5.0 6.5 5.5 5.5 31.50
6. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 33.00
7. 104C1 2.2 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 34.10
8. 203C1 2.0 5.0 4.5 4.5 5.0 4.5 28.00
9. 303C1 2.1 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 29.40
Suma :

277.60

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa270.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 33.15
2. 201B1 1.6 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 29.60
3. 301B1 1.7 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 34.85
4. 401B1 1.5 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 29.25
5.5231D1 2.1 6.0 5.0 5.5 5.5 5.5 34.65
6. 303C1 2.1 5.5 6.5 6.0 6.5 6.5 39.90
7. 203C1 2.0 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 31.00
8. 403C1 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 38.50
Suma :

270.90

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 3m - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów375.05
2.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów368.55
3.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów360.95
4.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów323.65
5.Wąsowicz Szymon1995COSW Częstochowa297.50
6.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy196.75
7.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice145.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 6.5 7.0 6.5 7.5 6.5 60.00
2. 107B3 3.1 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 60.45
3. 407C3 3.4 7.5 7.5 8.0 6.5 6.0 73.10
4. 307C3 3.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 63.00
5. 205B3 3.0 5.5 5.5 6.5 5.5 6.0 51.00
6.5152B3 3.0 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 67.50
Suma :

375.05

 2.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.5 63.00
2.5152B3 3.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 55.50
3. 107B3 3.1 7.0 7.0 6.5 7.5 7.5 66.65
4. 205B3 3.0 8.0 7.0 7.0 7.5 7.5 66.00
5. 305B3 3.0 6.0 7.5 6.5 6.0 7.5 60.00
6.5235D3 2.8 7.0 7.5 6.5 6.5 7.0 57.40
Suma :

368.55

 3.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 58.05
2. 107C3 2.8 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 63.00
3. 205B3 3.0 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 58.50
4. 305C3 2.8 8.0 6.5 7.5 7.0 7.0 60.20
5.5152B3 3.0 7.5 7.5 7.5 7.0 7.0 66.00
6. 105B3 2.4 8.0 8.0 7.5 7.5 7.5 55.20
Suma :

360.95

 4.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 6.0 5.5 6.0 6.5 5.5 47.25
2.5152B3 3.0 7.5 6.5 6.0 7.0 7.0 61.50
3. 107B3 3.1 5.0 6.0 5.5 5.5 5.0 49.60
4. 205B3 3.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 63.00
5. 305B3 3.0 6.0 6.5 6.5 6.0 5.5 55.50
6. 105B3 2.4 7.0 6.5 6.5 6.5 6.0 46.80
Suma :

323.65

 5.   Wąsowicz Szymon 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 54.00
2. 205B3 3.0 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 55.50
3. 107C3 2.8 7.5 7.0 6.5 6.5 7.0 57.40
4. 305C3 2.8 3.0 3.5 3.5 3.0 5.0 28.00
5.5235D3 2.8 6.5 6.5 6.5 5.5 6.5 54.60
6. 105B3 2.4 6.5 7.0 7.0 5.5 6.5 48.00
Suma :

297.50

 6.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C3 2.8 5.0 4.5 6.0 5.5 5.5 44.80
2. 405C3 2.7 4.0 4.5 4.5 4.0 3.5 33.75
3. 303B3 2.3 3.0 4.0 3.5 4.0 3.0 24.15
4. 205B3 3.0 3.0 3.0 3.5 3.0 2.5 27.00
5.5132D3 2.1 4.0 4.5 4.5 4.0 3.0 26.25
6. 105B3 2.4 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 40.80
Suma :

196.75

 7.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 1.5 3.5 1.5 1.0 1.0 9.60
2. 403C3 1.9 5.5 5.5 6.5 6.0 5.5 32.30
3. 204B3 2.3 3.5 3.0 3.5 4.0 3.0 23.00
4. 304C3 2.1 4.0 4.5 5.5 4.5 3.5 27.30
5.5211A3 2.0 5.0 5.5 5.0 4.5 4.0 29.00
6. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 24.00
Suma :

145.20

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-11
Trampolina 3m - SYNCHRON - Kobiety

 

Sędziowie
E1
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
E2
Mocha
Ewa
Rzeszów
E3
Gackowski
Kamil
Warszawa
E4
Gruszka
Mirosława
Katowice
S1
Koczarian
Sierż
Rzeszów
S2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
S3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
S4
Krynicki
Bartłomiej
Warszawa
S5
Czerwiński
Karol
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena
Pyrzak Patrycja
1984
1992
ZKS Stal Rzeszów229.32
2.Wróbel Magdalena
Reczulska Sara
1995
1997
COSW Częstochowa182.28
3.Lewandowska Natalia
Jasnowska Weronika
1999
1999
COSW Częstochowa163.83
4.Kamińska Martyna
Ziemnicka Julia
1997
1999
COSW Częstochowa150.78

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Chłanda Magdalena  (1984)
 Pyrzak Patrycja  (1992)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 7.0 6.5 7.0 7.5 8.0 7.5 7.0 7.5 8.5 44.40
2. 201B32.0 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 8.0 8.0 9.0 7.5 45.60
3. 105B32.4 6.5 7.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.5 7.0 6.5 46.80
4. 405C32.7 5.0 5.5 5.5 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 47.79
5.5132D32.1 5.5 6.0 7.5 7.5 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 44.73
Suma :

229.32

 2.  Wróbel Magdalena  (1995)
 Reczulska Sara  (1997)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 5.0 4.0 6.5 7.0 6.5 5.5 6.5 6.5 6.5 37.20
2. 201B32.0 5.0 5.5 6.0 6.5 6.5 7.0 7.0 7.5 7.0 39.00
3. 403C31.9 5.5 5.5 6.5 7.0 7.0 7.5 6.5 6.5 6.0 36.48
4. 303C32.0 5.0 4.5 5.5 6.0 7.0 6.5 6.5 6.5 7.0 36.60
5. 105C32.2 4.5 4.5 3.5 4.5 4.5 6.0 5.5 5.5 5.0 33.00
Suma :

182.28

 3.  Lewandowska Natalia  (1999)
 Jasnowska Weronika  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201C32.0 5.5 5.5 5.0 6.0 6.0 5.5 5.5 5.5 5.5 33.00
2. 301C32.0 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 6.5 35.40
3. 103B31.6 5.0 5.0 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 5.5 5.5 27.84
4. 403C31.9 6.0 6.5 5.5 6.0 7.0 8.0 7.0 7.5 7.0 38.19
5.5211A32.0 4.5 5.0 4.0 5.0 5.0 5.0 4.0 5.0 6.0 29.40
Suma :

163.83

 4.  Kamińska Martyna  (1997)
 Ziemnicka Julia  (1999)
 COSW Częstochowa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 4.5 4.0 4.5 5.0 5.0 6.0 4.5 5.0 6.0 30.00
2. 401B32.0 5.5 6.0 5.5 6.5 5.0 6.5 6.0 6.5 6.0 36.00
3. 201C31.7 5.0 5.0 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 5.5 27.54
4. 403C31.9 5.5 6.0 4.0 3.5 6.0 5.5 6.0 5.5 6.5 30.78
5. 301C31.8 4.5 4.0 4.5 5.5 5.0 4.0 5.0 5.5 5.5 26.46
Suma :

150.78


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Tański Bohdan

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Trampolina 3m - Grupa D - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Bąk Dominika1999ZKS Stal Rzeszów166.80
2.Sala Katarzyna1999ZKS Stal Rzeszów148.35
3.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa142.05
4.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa138.10
5.Puczko-Szymańska Kalina1999UKS PM Syrena Warszawa134.35
6.Przybylska Zuzanna1999UKS PM Syrena Warszawa127.05
7.Januszewska Julia2000UKS PM Syrena Warszawa125.35
8.Jasnowska Weronika1999COSW Częstochowa125.25
9.Bem Magdalena2000ZKS Stal Rzeszów120.05
10.Skrzypczyk Kinga2000UKS PM Syrena Warszawa119.40
11.Ziemnicka Julia1999COSW Częstochowa114.20
12.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa113.70
13.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa110.40
14.Staroń Anastazja2000UKS PM Syrena Warszawa99.40
15.Cekus Karolina2000COSW Częstochowa93.20

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Stawicka Agata2001UKS PM Syrena Warszawa94.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Bąk Dominika 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.0 6.5 6.5 6.0 30.40
2. 201B3 1.8 6.5 5.5 6.5 6.5 6.0 34.20
3. 303C3 2.0 5.0 5.5 5.0 5.5 4.5 31.00
4. 404C3 2.4 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 36.00
5. 105C3 2.2 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 35.20
Suma :

166.80

 2.   Sala Katarzyna 
 1999 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.0 6.0 5.5 6.5 6.0 25.20
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 31.50
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 6.0 5.5 5.0 31.35
4. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 28.00
5. 403C3 1.9 5.5 5.5 6.0 6.0 5.0 32.30
Suma :

148.35

 3.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 4.5 4.0 5.5 4.0 21.60
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 27.00
3. 301B3 1.9 4.0 4.5 4.5 5.0 4.5 25.65
4. 105B3 2.4 4.0 4.5 5.0 4.0 3.5 30.00
5. 205C3 2.8 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 37.80
Suma :

142.05

 4.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 6.0 5.5 6.0 26.40
2. 201B3 1.8 4.5 5.5 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 303C3 2.0 4.0 5.0 5.0 4.5 4.5 28.00
4. 403B3 2.1 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 31.50
5.5132D3 2.1 3.5 4.0 4.5 4.0 4.0 25.20
Suma :

138.10

 5.   Puczko-Szymańska Kalina 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201C3 1.7 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 29.75
2. 301C3 1.8 5.0 4.5 3.5 4.5 4.5 24.30
3. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
4. 403C3 1.9 5.0 4.5 4.5 5.0 4.5 26.60
5. 105C3 2.2 4.5 4.5 4.5 4.5 5.0 29.70
Suma :

134.35

 6.   Przybylska Zuzanna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 4.5 5.0 24.00
2. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 22.40
3. 301B3 1.9 3.5 3.5 4.0 4.5 3.5 20.90
4. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 25.65
5. 105C3 2.2 5.5 5.0 5.0 5.0 5.5 34.10
Suma :

127.05

 7.   Januszewska Julia 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 25.90
2. 201B3 1.8 4.0 3.5 4.0 3.5 4.0 20.70
3. 301C3 1.8 3.0 4.5 4.0 5.0 4.5 23.40
4. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
5. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 31.35
Suma :

125.35

 8.   Jasnowska Weronika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C3 1.5 3.5 4.0 4.0 4.0 4.0 18.00
2. 201C3 1.7 4.0 4.5 4.0 4.0 4.0 20.40
3. 301C3 1.8 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 32.40
4. 403C3 1.9 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 29.45
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 25.00
Suma :

125.25

 9.   Bem Magdalena 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 23.10
2. 201B3 1.8 4.5 4.0 4.0 3.5 3.5 20.70
3. 301B3 1.9 4.0 4.5 4.5 4.5 4.0 24.70
4. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.0 5.5 4.5 24.00
5. 403C3 1.9 4.0 4.5 5.0 5.5 5.0 27.55
Suma :

120.05

 10.   Skrzypczyk Kinga 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 24.80
2. 201C3 1.7 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 20.40
3. 301C3 1.8 3.0 3.0 3.0 2.5 3.0 16.20
4. 403C3 1.9 4.5 4.0 4.0 3.5 4.0 22.80
5. 105C3 2.2 6.0 5.5 5.0 5.0 5.5 35.20
Suma :

119.40

 11.   Ziemnicka Julia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 25.60
2. 401B3 1.4 5.0 5.0 4.5 4.5 5.5 20.30
3. 201C3 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 4.0 22.10
4. 301C3 1.8 4.5 4.5 4.0 4.0 4.5 23.40
5. 403C3 1.9 4.0 4.0 4.5 3.5 4.0 22.80
Suma :

114.20

 12.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 4.0 4.5 4.5 22.40
2. 201C3 1.7 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 28.05
3. 301C3 1.8 4.5 4.5 5.0 4.0 4.5 24.30
4. 203C3 1.9 2.5 2.0 1.5 2.0 2.5 12.35
5. 403C3 1.9 5.0 5.0 4.0 4.5 4.5 26.60
Suma :

113.70

 13.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 24.75
2. 301C3 1.8 5.5 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 403B3 2.1 4.0 3.5 4.5 4.0 5.0 26.25
4. 404C3 2.4 3.0 2.5 2.5 2.5 3.0 19.20
5. 105B3 2.4 2.5 1.5 1.5 2.5 1.5 13.20
Suma :

110.40

 14.   Staroń Anastazja 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C3 1.4 3.5 3.0 2.5 2.0 3.0 11.90
2. 401C3 1.3 4.0 4.5 5.0 4.5 4.5 17.55
3. 301C3 1.8 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 25.20
4. 103C3 1.5 5.0 4.0 4.0 5.0 5.0 21.00
5. 403C3 1.9 4.0 4.0 4.5 4.5 4.0 23.75
Suma :

99.40

 15.   Cekus Karolina 
 2000 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.0 4.5 5.0 4.0 4.5 20.80
2. 301C3 1.8 0.5 1.0 1.5 1.5 1.0 6.30
3. 401C3 1.3 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 20.80
4. 302C3 1.7 3.5 4.0 3.5 4.0 3.0 18.70
5. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 5.0 5.0 26.60
Suma :

93.20


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Stawicka Agata 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 20.00
2. 401B3 1.4 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 21.70
3. 201C3 1.7 1.5 4.0 3.0 1.5 2.5 11.90
4. 301C3 1.8 2.5 2.0 3.0 4.0 3.5 16.20
5. 403C3 1.9 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 24.70
Suma :

94.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Trampolina 3m - Grupa E - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Czerwiński
Karol
Warszawa
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wojciechowska Paulina2001COSW Częstochowa56.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wojciechowska Paulina 
 2001 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 100B3 1.0 5.5 6.0 5.0 6.0 5.0 16.50
2. 200C3 1.0 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 16.00
3. 010C3 1.0 4.0 4.5 4.0 4.5 4.0 12.50
4. 101C3 1.0 3.5 4.0 4.5 3.5 3.0 11.00
Suma :

56.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Wieża - Grupa D - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Gniadek Aleksander1999UKS PM Syrena Warszawa212.25
2.Wasylów Jakub2000ZKS Stal Rzeszów168.10
3.Kotowski Filip2000UKS PM Syrena Warszawa163.90
4.Rassimof Leo2000UKS PM Syrena Warszawa151.00

 


Zawodnicy PK(Poza Konkursem)
1.Puczko-Szymański Bruno2001UKS PM Syrena Warszawa198.25

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Gniadek Aleksander 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 7.0 7.0 6.0 7.0 6.5 26.65
2. 612B  5 1.7 5.0 6.0 5.5 6.0 5.0 28.05
3. 403B  5 2.4 6.0 6.0 6.5 6.5 5.0 44.40
4. 405C  5 3.1 4.5 4.0 3.5 4.5 4.0 38.75
5. 105B  5 2.6 6.0 5.5 4.5 5.5 5.5 42.90
6.5231D  5 2.1 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 31.50
Suma :

212.25

 2.   Wasylów Jakub 
 2000 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 25.35
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 5.5 6.5 7.0 27.75
3. 201B  5 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 25.60
4. 301B  5 1.7 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 30.60
5. 103B  5 1.7 5.0 2.5 3.5 3.0 3.5 17.00
6. 403C  5 2.2 6.5 6.0 7.0 6.5 6.0 41.80
Suma :

168.10

 3.   Kotowski Filip 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 27.75
2. 103B  5 1.7 4.5 5.0 6.0 5.5 5.5 27.20
3. 301C  5 1.6 4.0 3.0 4.0 4.0 4.0 19.20
4. 403C  5 2.2 4.5 5.0 5.5 4.5 4.0 30.80
5. 105C  5 2.4 5.0 5.0 4.5 5.5 5.0 36.00
6. 612B  5 1.7 4.0 4.0 4.5 5.0 5.0 22.95
Suma :

163.90

 4.   Rassimof Leo 
 2000 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.0 6.0 6.5 6.5 6.0 24.05
2. 401B  5 1.5 5.5 5.5 5.0 6.0 6.0 25.50
3. 201C  5 1.5 4.5 3.0 3.5 3.0 4.0 15.75
4. 612B  5 1.7 4.0 4.0 3.5 3.5 3.5 18.70
5. 103B  5 1.7 6.5 7.0 6.0 7.5 6.5 34.00
6. 403C  5 2.2 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 33.00
Suma :

151.00


Zawodnicy poza konkurencją
Poz.Zawodnik / Klub.Wyniki
 1.   Puczko-Szymański Bruno 
 2001 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 7.5 7.0 7.5 7.0 27.95
2. 301C  5 1.6 5.0 5.5 4.5 6.5 5.0 24.80
3. 401B  5 1.5 7.5 7.5 7.5 8.0 7.0 33.75
4. 403C  5 2.2 6.0 6.5 7.5 6.5 6.5 42.90
5. 103B  5 1.7 6.0 6.5 6.5 7.0 6.5 33.15
6. 612B  5 1.7 7.0 7.5 6.5 7.5 6.5 35.70
Suma :

198.25

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Trampolina 1m - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Czerwiński
Karol
Warszawa
J4
Wierniuk
Andrzej
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa192.75
2.Trochimczuk Katarzyna1991UKS PM Syrena Warszawa132.50
3.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa129.25
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa125.90
5.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa125.85
6.Woźniak Ewelina1999COSW Częstochowa107.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 303C1 2.1 7.0 6.5 7.0 7.5 7.0 44.10
2. 203C1 2.0 6.5 5.5 6.0 7.0 6.0 37.00
3. 403C1 2.2 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 38.50
4. 104C1 2.2 5.5 5.5 6.0 7.0 6.0 38.50
5.5231D1 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 34.65
Suma :

192.75

 2.   Trochimczuk Katarzyna 
 1991 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 36.30
2. 203C1 2.0 3.0 3.0 2.5 4.0 3.0 18.00
3. 303C1 2.1 1.0 1.5 1.0 2.5 1.5 8.40
4. 403C1 2.2 6.0 5.5 5.5 6.5 5.5 37.40
5.5211A1 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 32.40
Suma :

132.50

 3.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104B1 2.3 4.5 5.0 5.0 4.5 5.5 33.35
2. 303C1 2.1 4.0 4.0 4.0 3.5 4.0 25.20
3. 203B1 2.3 3.5 4.0 4.0 4.0 3.5 26.45
4. 403B1 2.4 2.0 2.5 1.0 0.5 1.0 9.60
5.5231D1 2.1 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 34.65
Suma :

129.25

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 4.5 4.0 4.5 4.0 3.5 27.50
2. 203C1 2.0 4.0 4.0 4.0 4.5 3.5 24.00
3. 303C1 2.1 1.5 3.5 2.5 3.0 2.5 16.80
4. 403C1 2.2 3.5 3.5 3.5 3.0 3.5 23.10
5.5223D1 2.3 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 34.50
Suma :

125.90

 5.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 4.5 4.5 4.0 5.0 5.5 30.80
2. 203C1 2.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.5 30.00
3. 303C1 2.1 2.5 3.5 3.0 3.5 3.0 19.95
4. 403C1 2.2 3.0 3.0 3.5 4.0 3.5 22.00
5.5132D1 2.2 3.5 2.5 3.0 4.0 4.0 23.10
Suma :

125.85

 6.   Woźniak Ewelina 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 26.35
2. 203C1 2.0 4.5 3.0 4.0 4.5 4.5 26.00
3. 303C1 2.1 3.5 3.5 3.5 4.5 4.0 23.10
4. 403C1 2.2 5.5 5.0 5.0 4.5 4.0 31.90
5. 104C1 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

107.35

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Trampolina 3m - Grupa C - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Czerwiński
Karol
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów302.60
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów275.25
3.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów252.50
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa251.15
5.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa224.80

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.5 6.5 6.5 7.0 32.80
2. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 36.75
3. 201B3 1.8 6.5 7.0 6.5 6.5 7.0 36.00
4. 301B3 1.9 5.0 6.5 6.0 6.0 6.0 34.20
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 40.95
6. 105B3 2.4 6.5 7.0 6.5 6.0 6.5 46.80
7. 405C3 2.7 3.0 4.5 4.0 4.5 4.5 35.10
8.5134D3 2.5 5.0 5.5 5.5 4.0 5.5 40.00
Suma :

302.60

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 6.0 6.0 26.40
2. 201B3 1.8 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 30.60
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 32.30
4. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.5 5.5 5.5 34.65
5.5311A3 2.1 5.0 6.0 5.0 5.5 5.5 33.60
6. 105C3 2.2 6.0 6.5 5.5 5.0 6.0 38.50
7. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 43.20
8. 303C3 2.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 36.00
Suma :

275.25

 3.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 25.90
2. 103B3 1.6 6.5 7.0 6.5 7.0 6.5 32.00
3. 201B3 1.8 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 26.10
4. 301B3 1.9 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 34.20
5.5132D3 2.1 3.0 3.0 2.5 3.0 3.0 18.90
6. 404C3 2.4 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 38.40
7. 105C3 2.2 5.5 6.0 6.0 6.5 6.0 39.60
8. 203B3 2.2 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 37.40
Suma :

252.50

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 5.5 5.5 6.0 25.60
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 27.90
3. 301B3 1.9 3.5 3.0 3.5 4.0 5.0 20.90
4. 403B3 2.1 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 36.75
5.5211A3 2.0 4.0 4.0 4.5 5.0 4.5 26.00
6.5231D3 2.0 2.5 3.0 3.5 4.5 4.0 21.00
7. 105B3 2.4 6.0 5.5 6.0 6.5 6.5 44.40
8. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 48.60
Suma :

251.15

 5.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 5.5 5.0 6.0 27.20
2. 201B3 1.8 4.0 4.5 4.5 5.0 4.0 23.40
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 29.45
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 25.20
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 5.0 4.0 3.5 26.00
6. 403C3 1.9 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 25.65
7.5231D3 2.0 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 36.00
8. 105C3 2.2 4.5 4.5 5.5 4.5 5.5 31.90
Suma :

224.80

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Trampolina 1m - Grupa C - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Koczarian
Sierż
Rzeszów
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Kołakowski
Paweł
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów243.00
2.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa193.95
3.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa181.55
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa181.25
5.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa117.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 31.50
2. 103C1 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 25.60
3. 301B1 1.7 6.0 5.5 5.5 6.0 5.0 28.90
4. 203C1 2.0 6.0 6.0 5.5 6.0 6.5 36.00
5.5132D1 2.2 5.5 5.5 6.0 6.0 5.5 37.40
6. 403C1 2.2 6.5 6.5 6.0 7.0 7.0 44.00
7. 105C1 2.4 5.5 5.5 5.5 5.5 5.0 39.60
Suma :

243.00

 2.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 27.20
2. 201B1 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 28.00
3. 301C1 1.6 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 25.60
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 21.75
5.5132D1 2.2 4.0 4.0 3.0 5.0 4.0 26.40
6. 104C1 2.2 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 33.00
7. 203C1 2.0 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 32.00
Suma :

193.95

 3.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C1 1.6 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 23.20
2. 301C1 1.6 5.0 5.0 5.0 4.5 4.5 23.20
3. 401B1 1.5 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 25.50
4. 201C1 1.5 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5122D1 1.9 3.0 3.5 4.0 4.0 3.0 19.95
6. 104C1 2.2 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 33.00
7. 403C1 2.2 4.5 4.5 5.0 4.5 4.5 29.70
Suma :

181.55

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 6.0 4.5 5.0 26.35
2. 201B1 1.6 5.0 4.5 4.5 5.0 4.5 22.40
3. 301B1 1.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.0 25.50
4. 401B1 1.5 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 24.00
5.5223D1 2.3 4.0 5.0 4.0 4.5 4.0 28.75
6. 203C1 2.0 5.0 5.5 3.0 4.5 4.5 28.00
7. 303C1 2.1 5.0 4.0 4.0 4.5 4.0 26.25
Suma :

181.25

 5.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 5.0 4.5 5.0 4.5 5.0 21.75
2. 201B1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.5 4.0 21.60
3. 301B1 1.7 3.5 4.0 4.5 4.0 4.0 20.40
4. 103C1 1.6 3.5 4.0 4.5 4.5 4.5 20.80
5.5122D1 1.9 1.5 1.5 1.5 1.0 1.0 7.60
6. 104C1 2.2 2.5 2.5 3.0 2.5 2.5 16.50
7. 402C1 1.6 2.0 3.0 1.0 1.5 2.0 8.80
Suma :

117.45

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Wieża - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów345.95
2.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów268.85
3.Waluś Łukasz1994UKS PM Syrena Warszawa268.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103C  5 1.6 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 31.20
2. 301B  5 1.7 7.0 7.5 7.5 7.0 7.0 36.55
3. 403C  5 2.2 7.0 7.5 7.5 7.5 7.0 48.40
4.5231D  5 2.1 6.0 6.0 7.0 6.0 6.5 38.85
5. 105B  5 2.6 7.0 7.0 7.5 7.0 7.0 54.60
6. 405C  5 3.1 4.0 3.5 3.5 3.5 3.5 32.55
7. 205C  5 3.0 3.5 3.5 4.0 4.0 4.5 34.50
8. 622A  5 2.1 7.0 7.0 7.0 8.0 7.5 45.15
9. 303C  5 2.1 4.5 4.0 4.0 3.5 3.5 24.15
Suma :

345.95

 2.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.0 6.5 6.0 5.5 5.5 26.25
2. 103B  5 1.7 7.0 7.0 7.5 7.0 6.5 35.70
3. 201B  5 1.6 5.0 5.5 4.5 5.5 5.5 25.60
4.5211A  5 1.8 6.0 6.5 7.0 5.0 6.5 34.20
5. 301B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 26.35
6. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.0 5.0 5.5 39.60
7. 105C  5 2.4 3.0 3.0 3.5 3.5 4.0 24.00
8. 203C  5 2.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 24.00
9. 612B  5 1.7 6.0 6.0 6.5 7.0 7.0 33.15
Suma :

268.85

 3.   Waluś Łukasz 
 1994 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 30.60
2. 201B  5 1.6 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 26.40
3. 301B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 28.90
4. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 27.00
5.5132D  5 2.2 5.5 5.5 6.0 6.0 6.0 38.50
6. 105B  5 2.6 4.0 4.0 4.5 5.0 5.0 35.10
7. 205C  5 3.0 2.0 1.5 2.5 1.0 1.0 13.50
8. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 39.60
9. 612B  5 1.7 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 28.90
Suma :

268.50

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Wieża - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J2
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów322.00
2.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa294.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.5 7.5 7.5 6.5 7.0 33.00
2. 103B  5 1.7 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 34.85
3. 201B  5 1.6 7.5 7.5 8.0 8.0 7.5 36.80
4. 301B  5 1.7 6.5 7.0 7.0 7.5 7.5 36.55
5. 403B  5 2.4 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 46.80
6. 105B  5 2.6 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 50.70
7. 203C  5 2.0 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 36.00
8.5132D  5 2.2 7.0 7.0 7.0 7.5 7.5 47.30
Suma :

322.00

 2.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 28.90
2. 201B  5 1.6 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 25.60
3. 301B  5 1.7 5.5 6.5 6.0 6.5 6.0 31.45
4. 401B  5 1.5 6.0 6.0 4.0 5.5 5.0 24.75
5.5132D  5 2.2 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 37.40
6. 105C  5 2.4 6.0 6.5 6.0 7.0 6.5 45.60
7. 205C  5 3.0 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 58.50
8. 403C  5 2.2 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 41.80
Suma :

294.00

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Rzeszów 10-12.12.2010
Data: 2010-12-12
Wieża - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kolanus
Mariusz
Częstochowa
J3
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J4
Czerwiński
Karol
Warszawa
J5
Reczulski
Mariusz
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów274.65
2.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów231.50
3.Spadło Paweł1991ZKS Stal Rzeszów206.95
4.Brudny Sebastian1988ZKS Stal Rzeszów163.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B  5 2.6 7.5 7.5 7.5 7.5 7.0 58.50
2. 405C  5 3.1 5.0 5.0 4.5 5.5 5.0 46.50
3. 205C  5 3.0 5.0 4.5 4.5 4.5 4.5 40.50
4. 622A  5 2.1 7.0 7.5 7.0 7.5 7.5 46.20
5. 303C  5 2.1 6.5 6.5 6.0 7.0 7.0 42.00
6.5231D  5 2.1 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 40.95
Suma :

274.65

 2.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B  5 2.4 6.5 6.0 6.0 6.5 5.5 44.40
2. 105B  5 2.6 6.5 6.5 6.0 6.5 5.0 49.40
3. 201B  5 1.6 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
4. 301B  5 1.7 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 30.60
5. 612B  5 1.7 8.0 7.0 7.0 7.5 7.5 37.40
6.5132D  5 2.2 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 38.50
Suma :

231.50

 3.   Spadło Paweł 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 7.0 7.0 6.0 7.0 6.5 34.85
2. 403C  5 2.2 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 42.90
3. 201B  5 1.6 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 26.40
4. 301B  5 1.7 5.5 5.0 5.0 5.5 5.5 27.20
5.5231D  5 2.1 6.5 6.5 6.0 6.5 6.0 39.90
6. 612B  5 1.7 7.0 7.0 7.0 7.5 6.5 35.70
Suma :

206.95

 4.   Brudny Sebastian 
 1988 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 201B  5 1.6 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 28.80
2. 301B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 26.35
3. 403B  5 2.4 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 36.00
4. 105B  5 2.6 2.5 2.0 2.0 2.5 2.5 18.20
5. 612B  5 1.7 4.0 3.5 3.0 4.0 5.5 19.55
6.5132D  5 2.2 4.5 5.5 5.5 5.0 5.0 34.10
Suma :

163.00


Sekretarz

Piechuta Dorota

Sędzia główny

Tański Bohdan

Najlepsi zawodnicy

ZIMOWYCH MISTRZOSTW POLSKI w skokach do wody

Rzeszów 10-12.12.2010


 GRUPA E 
 Dziewczęta 
Wojciechowska PaulinaCOSW Częstochowa128,00
Łukaszewicz Maria ZKS Stal Rzeszów81,50
Kustra ZofiaZKS Stal Rzeszów60,50
  
 Chłopcy 
Wojtasik WojciechZKS Stal Rzeszów179,00
Łukaszewicz ŁukaszZKS Stal Rzeszów154,00
Rydzewski LeonUKS PM Syrena W-wa148,00
  
 GRUPA D 
 Dziewczęta 
Bąk Dominika ZKS Stal Rzeszów339,40
Mirowska Dominika COSW Częstochowa293,35
Taciak Anna UKS PM Syrena W-wa283,45
  
 Chłopcy 
Gniadek Aleksander UKS PM Syrena W-wa399,15
Kosędek Amadeusz COSW Częstochowa341,55
Wasylów Jakub ZKS Stal Rzeszów328,05
  
 GRUPA C 
 Dziewczęta 
Skrzek Kaja ZKS Stal Rzeszów523,00
Reczulska Sara COSW Częstochowa395,60
Kamińska Martyna COSW Częstochowa367,35
  
 Chłopcy 
Kulczycki Marcin ZKS Stal Rzeszów574,35
Kozik Daniel ZKS Stal Rzeszów502,05
Maksimek KrystianZKS Stal Rzeszów469,45
  
 GRUPA B 
 Dziewczęta 
Wróbel MagdalenaCOSW Częstochowa595,55
  
 Chłopcy 
Lesiak Kacper ZKS Stal Rzeszów803,25
Wąsowicz Szymon COSW Częstochowa729,35
Kowalik Mikołaj COSW Częstochowa649,60
  
 GRUPA A 
 Dziewczęta 
Pyrzak PatrycjaZKS Stal Rzeszów691,20
Kłeczek SabinaZKS Stal Rzeszów544,00
  
 Chłopcy 
Cisło Artur ZKS Stal Rzeszów843,00
Waluś Łukasz UKS PM Syrena W-wa644,70
Gierga Adrian MKS PM Katowice684,75
  
 GRUPA   OPEN 
 Kobiety 
Wróbel MagdalenaCOSW Częstochowa393,00
Mirowska Dominika COSW Częstochowa316,10
Trochimczuk Katarzyna UKS PM Syrena W-wa286,80
  
 Meżczyźni 
Rzeszutek Andrzej ZKS Stal Rzeszów736,05
Szczepek GrzegorzZKS Stal Rzeszów675,45
Cisło Artur ZKS Stal Rzeszów660,00