Zawody w Skokach do Wody

Mistrzostwa POLSKI- Polish Open Championship
Poznań 9-11.05.2012





Sędzia główny
Wierniuk AnnaWarszawa
Sędziowie punktowi
Donoval SandaCroatia
Elizabeta KopatzRumunia
Gackowski KamilWarszawa
Gruszka MirosławaKatowice
Kozdrański AndrzejRzeszów
Kozdrański GrzegorzRzeszów
Kołakowski PawełWarszawa
Mocha EwaRzeszów
Reczulska KatarzynaCzęstochowa
Rolańska AgnieszkaWarszawa
Sekretariat
Wierniuk Alicja
Wierniuk Joanna
Spiker
Tański Bohdan
Komisja odwoławcza
Tański Bohdan
Koczarian Sierż
Wierniuk Andrzej

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 1m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J2
Gackowski
Kamil
Warszawa
J3
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa313.10
2.Job Ewelina1995UKS Auerbach Tychy203.10
3.Rogóż Dominika1995ZKS Stal Rzeszów158.25
4.Zabielska Magdalena1994COSW Częstochowa111.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 33.15
2. 201B1 1.6 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 32.80
3. 301B1 1.7 6.5 6.5 6.5 6.0 6.0 32.30
4. 401B1 1.5 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 29.25
5.5231D1 2.1 5.0 5.0 5.5 5.5 5.5 33.60
6. 105C1 2.4 4.0 5.0 5.0 4.0 4.0 31.20
7. 203B1 2.3 6.0 5.5 4.5 5.5 5.0 36.80
8. 403B1 2.4 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 42.00
9. 303B1 2.4 6.0 6.5 6.0 5.5 5.5 42.00
Suma :

313.10

 2.   Job Ewelina 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 5.5 5.0 5.0 5.0 25.50
2. 201A1 1.7 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 26.35
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 4.5 4.5 4.5 23.80
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.5 5.5 5.0 23.25
5.5211A1 1.8 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
6. 104C1 2.2 3.0 3.5 3.5 2.5 2.0 19.80
7. 203B1 2.3 2.5 3.0 2.5 2.5 2.0 17.25
8. 302C1 1.6 4.5 5.0 5.0 5.5 5.0 24.00
9.5122D1 1.9 2.5 2.0 2.5 3.5 3.5 16.15
Suma :

203.10

 3.   Rogóż Dominika 
 1995 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 5.0 5.0 5.0 5.5 6.0 20.15
2. 201B1 1.6 3.0 3.5 4.0 3.5 4.0 17.60
3. 301B1 1.7 2.0 3.5 3.5 2.5 3.0 15.30
4. 401B1 1.5 4.5 5.0 5.0 5.0 6.0 22.50
5.5211A1 1.8 4.0 3.0 2.5 3.0 3.5 17.10
6. 103C1 1.6 4.0 5.0 5.0 4.0 4.0 20.80
7. 202B1 1.6 4.0 5.0 4.5 5.0 5.5 23.20
8. 302C1 1.6 0.5 2.0 1.0 1.5 1.5 6.40
9. 402C1 1.6 3.0 3.0 3.5 3.0 4.0 15.20
Suma :

158.25

 4.   Zabielska Magdalena 
 1994 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C1 1.2 4.5 5.0 3.0 4.0 4.0 15.00
2. 201C1 1.5 4.0 4.0 3.5 3.5 3.5 16.50
3. 401C1 1.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
4. 301C1 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
5.5211A1 1.8 5.0 4.5 4.0 4.0 4.0 22.50
6. 103C1 1.6 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 20.80
7. 203C1 2.0 2.0 1.5 1.5 1.5 1.0 9.00
8. 402C1 1.6 3.0 3.0 3.0 3.0 3.5 14.40
9. 302C1 1.6 3.0 4.0 2.0 2.5 2.5 12.80
Suma :

111.00

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Wieża - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J5
Gackowski
Kamil
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów203.40
2.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa191.75
3.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa167.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 7.0 6.5 6.5 7.0 7.0 26.65
2. 401B  5 1.5 7.0 6.5 6.5 7.5 7.5 31.50
3. 201B  5 1.6 5.0 5.0 4.5 5.0 5.5 24.00
4. 301B  5 1.7 6.5 6.0 6.0 7.0 7.0 33.15
5. 612B  5 1.7 5.0 6.5 6.5 6.0 6.0 31.45
6. 103B  5 1.7 6.0 6.5 5.5 6.0 6.5 31.45
7.5211A  5 1.8 4.0 4.0 4.5 5.5 5.5 25.20
Suma :

203.40

 2.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 5.0 6.0 5.0 5.5 5.5 27.20
2. 401B  5 1.5 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 27.00
3. 301C  5 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 612B  5 1.7 3.5 3.0 4.0 4.0 4.0 19.55
5. 201C  5 1.5 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 18.00
6. 403C  5 2.2 6.0 5.5 6.0 4.5 4.5 35.20
7. 105C  5 2.4 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 36.00
Suma :

191.75

 3.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.0 6.0 6.0 6.5 5.5 23.40
2. 301B  5 1.7 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 22.95
3. 401B  5 1.5 5.5 5.0 4.0 5.5 5.0 23.25
4.5211A  5 1.8 2.0 2.5 2.0 3.5 3.0 13.50
5. 403C  5 2.2 5.5 5.0 5.5 5.5 5.5 36.30
6. 612B  5 1.7 4.5 4.0 4.0 4.0 3.5 20.40
7. 103B  5 1.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.0 27.20
Suma :

167.00

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 1m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Gruszka
Mirosława
Katowice
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów345.25
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów305.50
3.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów261.15
4.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa251.75
5.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa228.30
6.Pietrek Oskar1997MKS PM Katowice185.30
7.Pietrek Olaf1997MKS PM Katowice157.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.0 8.0 7.0 7.5 33.00
2. 103B1 1.7 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 37.40
3. 201B1 1.6 7.0 6.5 6.5 7.0 7.0 32.80
4. 301B1 1.7 7.5 7.0 7.5 7.0 6.5 36.55
5.5231D1 2.1 5.5 6.0 6.0 5.5 5.5 35.70
6. 403C1 2.2 6.5 7.0 7.0 6.5 6.5 44.00
7. 105C1 2.4 6.5 6.5 7.0 6.5 6.0 46.80
8. 203C1 2.0 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 37.00
9. 303C1 2.1 7.0 7.0 7.0 6.0 6.0 42.00
Suma :

345.25

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 6.5 6.0 6.0 5.5 6.5 24.05
2. 201B1 1.6 6.0 4.5 5.5 6.0 6.0 28.00
3. 301B1 1.7 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
4. 403C1 2.2 5.0 6.5 6.0 5.5 6.0 38.50
5.5132D1 2.2 5.0 5.0 5.5 4.5 5.5 34.10
6. 404C1 2.8 4.0 5.0 5.0 6.0 5.5 43.40
7. 105C1 2.4 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 36.00
8. 203C1 2.0 5.5 6.0 5.0 5.0 5.5 32.00
9. 303C1 2.1 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 38.85
Suma :

305.50

 3.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 6.5 7.0 8.0 7.0 31.50
2. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.5 5.5 6.0 31.45
3. 201B1 1.6 6.0 5.0 6.0 6.0 6.0 28.80
4. 301B1 1.7 3.5 3.5 4.5 4.5 4.5 21.25
5.5122D1 1.9 5.0 6.0 5.5 6.0 6.0 33.25
6. 403C1 2.2 5.0 5.0 5.0 6.0 6.0 35.20
7. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 3.5 26.40
8. 203C1 2.0 5.0 4.0 3.5 4.5 4.5 26.00
9. 303C1 2.1 4.5 4.5 4.0 4.5 3.5 27.30
Suma :

261.15

 4.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 30.60
2. 201B1 1.6 7.0 6.0 6.0 6.5 6.5 30.40
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 31.45
4. 401B1 1.5 6.0 5.0 6.0 5.0 5.0 24.00
5.5231D1 2.1 4.5 4.5 5.0 4.0 5.0 29.40
6. 105C1 2.4 4.5 3.5 3.5 4.0 4.0 27.60
7. 403B1 2.4 5.0 4.5 4.5 5.5 5.0 34.80
8.5331D1 2.2 3.5 4.0 4.0 4.5 4.5 27.50
9. 203C1 2.0 3.0 2.5 2.5 2.5 3.5 16.00
Suma :

251.75

 5.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 7.0 6.5 6.0 6.0 31.45
2. 201B1 1.6 5.0 4.5 4.5 5.5 5.5 24.00
3. 301B1 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 28.90
4. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 28.50
5.5122D1 1.9 3.0 3.5 3.0 3.0 3.5 18.05
6. 303C1 2.1 2.0 2.0 2.5 2.0 2.0 12.60
7. 403C1 2.2 4.5 5.0 5.0 5.0 5.5 33.00
8. 203C1 2.0 3.0 2.0 2.5 1.0 1.0 11.00
9. 105C1 2.4 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 40.80
Suma :

228.30

 6.   Pietrek Oskar 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.0 3.5 3.5 4.0 4.0 19.55
2. 201A1 1.7 4.0 5.0 4.5 5.0 4.5 23.80
3. 301B1 1.7 2.5 2.5 3.0 3.5 2.5 13.60
4. 401B1 1.5 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 23.25
5.5211A1 1.8 5.0 4.5 5.0 4.5 4.5 25.20
6. 104C1 2.2 4.0 4.5 4.5 4.0 5.0 28.60
7. 403C1 2.2 2.5 1.5 2.0 3.5 3.0 16.50
8.5122D1 1.9 4.0 4.0 4.0 4.0 3.5 22.80
9. 203C1 2.0 1.0 1.5 2.0 2.5 2.5 12.00
Suma :

185.30

 7.   Pietrek Olaf 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 26.35
2. 201A1 1.7 4.0 4.0 4.5 4.5 4.0 21.25
3. 301C1 1.6 3.5 4.5 2.5 4.0 4.0 18.40
4. 401B1 1.5 4.5 4.5 4.5 5.0 4.5 20.25
5.5211A1 1.8 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
6. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 3.5 25.30
7. 203C1 2.0 0.5 0.5 0.0 0.5 1.0 3.00
8. 402C1 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9.5122D1 1.9 2.5 3.5 3.0 2.5 3.0 16.15
Suma :

157.70

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 3m - SYNCHRON OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
E1
Gackowski
Kamil
Warszawa
E2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
E3
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
E4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
S1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
S2
Donoval
Sanda
Croatia
S3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
S4
Gruszka
Mirosława
Katowice
S5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena
Pyrzak Patrycja
1984
1992
ZKS Stal Rzeszów226.65
2.Gac Alicja
Taciak Anna
1998
1999
UKS PM Syrena Warszawa179.79
3.Muszer Aleksandra
Pustelnik Karolina
1999
1997
MKS PM Katowice175.44

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Chłanda Magdalena  (1984)
 Pyrzak Patrycja  (1992)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1.5132D32.0 6.5 6.5 6.0 7.0 7.0 7.5 6.5 7.0 7.5 41.40
2. 301B32.0 6.5 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 7.0 6.0 7.0 42.00
3. 105B32.4 6.5 6.5 6.5 7.0 6.0 6.5 6.0 6.0 7.0 45.36
4. 405C32.7 6.5 6.0 5.5 6.0 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 55.89
5. 205C32.8 5.0 6.0 3.0 2.5 5.5 5.0 6.5 5.5 6.0 42.00
Suma :

226.65

 2.  Gac Alicja  (1998)
 Taciak Anna  (1999)
 UKS PM Syrena Warszawa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 301C32.0 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 7.0 6.0 6.5 35.40
2. 201C32.0 5.5 5.5 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 35.40
3. 403B32.1 6.0 5.5 5.0 5.5 6.5 6.5 6.0 7.0 6.5 38.43
4.5132D32.1 2.5 3.0 5.0 4.5 6.5 5.5 5.5 5.5 5.5 30.24
5. 105B32.4 3.5 4.5 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 40.32
Suma :

179.79

 3.  Muszer Aleksandra  (1999)
 Pustelnik Karolina  (1997)
 MKS PM Katowice 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 6.0 6.0 5.0 4.5 7.5 7.0 7.5 7.5 7.0 39.60
2. 201A32.0 5.5 6.0 5.0 5.0 6.5 6.0 6.0 6.5 7.0 35.40
3. 105C32.2 4.0 4.5 4.5 4.5 5.5 5.0 6.0 5.5 6.5 34.32
4. 404C32.4 5.5 4.0 4.0 4.0 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 36.72
5.5211A32.0 2.0 2.0 5.0 4.0 6.5 5.5 5.5 6.5 6.5 29.40
Suma :

175.44

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 3m - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Donoval
Sanda
Croatia
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów418.05
2.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów282.60
3.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów275.70
4.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów253.10
5.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice240.00
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów207.60
7.Nalepa Maciej1983KU AZS WAT Warszawa187.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 7.5 7.0 7.5 7.0 8.0 66.00
2. 107B3 3.1 7.5 7.0 7.5 7.0 7.5 68.20
3. 407C3 3.4 9.0 7.5 8.0 8.0 8.0 81.60
4. 307C3 3.5 8.5 8.0 7.5 8.0 7.5 82.25
5. 205B3 3.0 6.0 5.5 6.0 6.0 6.5 54.00
6.5337D3 3.3 6.5 6.0 7.0 6.5 7.0 66.00
Suma :

418.05

 2.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 3.5 2.5 3.5 4.0 3.5 31.50
2. 107B3 3.1 5.5 6.0 6.0 4.0 4.5 49.60
3. 305B3 3.0 5.5 6.5 6.0 4.0 5.5 51.00
4. 205B3 3.0 7.5 6.5 6.5 7.0 7.5 63.00
5. 307C3 3.5 2.5 2.0 2.5 1.0 3.0 24.50
6.5152B3 3.0 7.0 7.0 7.0 6.0 7.0 63.00
Suma :

282.60

 3.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 6.5 5.5 7.0 6.5 6.5 52.65
2.5152B3 3.0 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 51.00
3. 107B3 3.1 3.5 2.5 2.5 2.5 2.0 23.25
4. 205B3 3.0 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 54.00
5. 305B3 3.0 5.5 5.0 5.5 5.5 4.5 48.00
6. 105B3 2.4 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 46.80
Suma :

275.70

 4.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 5.5 6.0 6.0 6.5 6.5 44.40
2. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 44.55
3. 205C3 2.8 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 33.60
4. 305C3 2.8 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 51.80
5.5132D3 2.1 6.5 6.0 6.0 5.5 6.0 37.80
6. 403B3 2.1 7.0 6.5 6.0 6.5 6.5 40.95
Suma :

253.10

 5.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C3 2.8 5.0 4.5 4.5 5.0 5.0 40.60
2. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 48.60
3. 205B3 3.0 4.5 4.5 5.5 5.0 4.5 42.00
4. 305C3 2.8 3.5 3.5 3.0 4.0 2.5 28.00
5.5134D3 2.5 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 40.00
6. 105B3 2.4 5.5 5.0 6.0 5.5 6.0 40.80
Suma :

240.00

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 5.5 6.0 6.5 6.0 6.5 49.95
2. 107C3 2.8 3.5 4.0 4.0 3.5 5.5 32.20
3. 205C3 2.8 4.0 2.5 3.0 1.0 3.0 23.80
4. 305C3 2.8 2.5 3.0 3.5 4.0 4.5 29.40
5.5134D3 2.5 5.5 4.5 4.0 4.5 6.0 36.25
6. 105B3 2.4 5.5 5.0 4.5 4.0 5.5 36.00
Suma :

207.60

 7.   Nalepa Maciej 
 1983 KU AZS WAT Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C3 2.7 3.5 4.5 4.5 3.5 3.5 31.05
2. 105B3 2.4 5.5 6.0 5.5 5.0 6.0 40.80
3. 205C3 2.8 4.0 4.0 3.5 3.0 3.5 30.80
4. 305C3 2.8 2.0 2.0 1.5 1.0 1.5 14.00
5.5233D3 2.4 6.5 6.5 6.0 6.0 6.0 44.40
6.5333D3 2.5 3.5 3.5 2.0 3.5 4.0 26.25
Suma :

187.30

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 3m - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Donoval
Sanda
Croatia
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów282.60
2.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice240.00
3.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów235.55
4.Cieszkowski Maciej1993UKS Auerbach Tychy177.25
5.Job Łukasz1993UKS Auerbach Tychy174.70

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405B3 3.0 3.5 2.5 3.5 4.0 3.5 31.50
2. 107B3 3.1 5.5 6.0 6.0 4.0 4.5 49.60
3. 305B3 3.0 5.5 6.5 6.0 4.0 5.5 51.00
4. 205B3 3.0 7.5 6.5 6.5 7.0 7.5 63.00
5. 307C3 3.5 2.5 2.0 2.5 1.0 3.0 24.50
6.5152B3 3.0 7.0 7.0 7.0 6.0 7.0 63.00
Suma :

282.60

 2.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C3 2.8 5.0 4.5 4.5 5.0 5.0 40.60
2. 405C3 2.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 48.60
3. 205B3 3.0 4.5 4.5 5.5 5.0 4.5 42.00
4. 305C3 2.8 3.5 3.5 3.0 4.0 2.5 28.00
5.5134D3 2.5 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 40.00
6. 105B3 2.4 5.5 5.0 6.0 5.5 6.0 40.80
Suma :

240.00

 3.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.5132D3 2.1 6.5 6.0 6.0 5.0 6.5 38.85
2.5233D3 2.4 6.0 5.5 6.5 6.5 6.5 45.60
3. 205C3 2.8 3.5 3.5 4.5 3.5 4.0 30.80
4. 305C3 2.8 4.0 4.0 3.5 4.5 4.0 33.60
5. 105B3 2.4 5.5 5.5 5.0 6.0 6.5 40.80
6. 405C3 2.7 5.5 5.0 5.5 6.0 6.5 45.90
Suma :

235.55

 4.   Cieszkowski Maciej 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.0 6.0 5.5 6.0 28.00
2. 404C3 2.4 3.0 3.0 3.5 3.0 3.5 22.80
3. 304C3 2.1 4.5 4.0 3.5 4.0 4.0 25.20
4. 204C3 2.0 6.0 5.0 5.5 5.0 6.0 33.00
5.5132D3 2.1 5.5 5.0 5.5 5.5 6.0 34.65
6. 105B3 2.4 5.0 4.0 4.0 5.0 5.0 33.60
Suma :

177.25

 5.   Job Łukasz 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 5.5 6.5 28.80
2. 403B3 2.1 5.0 4.5 5.0 5.0 5.5 31.50
3. 201A3 1.9 5.5 5.5 5.0 4.5 5.5 30.40
4.5211A3 2.0 5.5 5.5 5.5 5.5 6.5 33.00
5. 301A3 2.0 4.5 4.5 5.0 4.0 4.5 27.00
6. 105B3 2.4 3.0 3.0 3.5 3.5 5.0 24.00
Suma :

174.70

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 3m - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J3
Donoval
Sanda
Croatia
J4
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kulczycki Marcin1997ZKS Stal Rzeszów351.30
2.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów335.35
3.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów310.60
4.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa295.35
5.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa232.15
6.Pietrek Olaf1997MKS PM Katowice182.20
7.Pietrek Oskar1997MKS PM Katowice176.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kulczycki Marcin 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 6.5 7.5 6.5 7.5 7.0 31.50
2. 401B3 1.4 7.5 8.0 7.5 8.0 7.5 32.20
3. 201B3 1.8 7.5 8.0 7.0 7.5 7.5 40.50
4. 301B3 1.9 8.5 7.5 8.0 8.0 7.5 44.65
5.5231D3 2.0 7.0 7.5 6.5 7.0 7.5 43.00
6. 103B3 1.6 8.0 8.0 8.0 8.0 7.0 38.40
7. 403B3 2.1 7.0 8.0 7.5 8.0 7.0 47.25
8. 203C3 1.9 7.5 8.0 7.5 7.0 6.5 41.80
9. 303C3 2.0 4.5 5.5 5.0 5.5 5.5 32.00
Suma :

351.30

 2.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 29.60
2. 201B3 1.8 6.0 5.5 5.0 5.0 5.0 27.90
3. 301B3 1.9 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 31.35
4. 403B3 2.1 6.5 7.0 6.5 6.5 6.5 40.95
5.5132D3 2.1 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 33.60
6. 105B3 2.4 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 42.00
7. 405C3 2.7 5.5 5.5 5.5 5.5 6.0 44.55
8. 205C3 2.8 5.5 5.0 5.0 5.0 4.5 42.00
9. 305C3 2.8 6.0 5.0 5.5 5.0 5.0 43.40
Suma :

335.35

 3.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 29.40
2. 103B3 1.6 7.0 7.0 6.5 7.0 6.0 32.80
3. 201B3 1.8 4.5 5.0 5.0 5.0 6.0 27.00
4. 301B3 1.9 5.0 6.5 6.0 6.0 6.0 34.20
5.5132D3 2.1 4.0 5.0 4.5 4.0 4.5 27.30
6. 403C3 1.9 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 34.20
7. 105C3 2.2 6.5 7.0 6.0 7.0 7.0 45.10
8. 203B3 2.2 5.5 6.5 5.5 6.5 6.0 39.60
9. 303C3 2.0 7.0 7.0 6.0 7.0 6.5 41.00
Suma :

310.60

 4.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 31.20
2. 201B3 1.8 3.5 4.0 3.5 2.5 3.0 18.00
3. 301B3 1.9 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 30.40
4. 403B3 2.1 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 38.85
5.5231D3 2.0 5.0 5.0 5.0 4.0 4.0 28.00
6.5132D3 2.1 5.0 4.5 4.0 4.5 4.5 28.35
7. 105B3 2.4 7.0 7.0 6.5 6.0 6.0 46.80
8. 405C3 2.7 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 49.95
9. 205C3 2.8 3.5 3.0 3.5 2.0 2.0 23.80
Suma :

295.35

 5.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.0 6.0 5.5 5.5 25.60
2. 201B3 1.8 5.0 6.0 5.5 5.0 6.0 29.70
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.0 4.5 5.0 32.30
4. 403B3 2.1 5.5 6.0 5.0 5.0 5.0 32.55
5.5331D3 2.1 4.5 4.0 5.0 4.5 5.0 29.40
6. 105B3 2.4 3.5 5.5 4.0 4.5 5.0 32.40
7. 405C3 2.7 3.5 1.5 1.5 2.0 2.5 16.20
8.5231D3 2.0 6.0 5.0 5.5 5.5 6.0 34.00
9. 205C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

232.15

 6.   Pietrek Olaf 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 24.80
2. 201A3 1.9 4.0 4.0 3.0 4.0 4.0 22.80
3. 301C3 1.8 4.0 3.5 3.5 4.0 4.5 20.70
4. 401B3 1.4 5.5 4.5 5.5 5.0 5.0 21.70
5.5211A3 2.0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.5 23.00
6. 105C3 2.2 3.5 3.0 3.5 4.0 4.5 24.20
7. 203C3 1.9 2.0 3.5 3.0 2.0 2.5 14.25
8. 403C3 1.9 3.5 2.5 3.5 2.0 3.0 17.10
9.5132D3 2.1 2.5 1.0 2.5 1.5 2.5 13.65
Suma :

182.20

 7.   Pietrek Oskar 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.0 4.5 4.0 5.0 4.5 20.80
2. 201A3 1.9 4.5 3.5 4.0 4.0 4.5 23.75
3. 301B3 1.9 3.0 4.0 3.5 3.5 3.5 19.95
4. 401B3 1.4 5.5 5.5 5.5 5.0 5.0 22.40
5.5211A3 2.0 3.5 4.0 4.0 3.5 3.5 22.00
6. 105C3 2.2 3.0 3.5 3.5 3.5 3.5 23.10
7. 403C3 1.9 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 24.70
8. 203C3 1.9 1.5 3.0 2.5 1.5 3.0 13.30
9.5132D3 2.1 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.30
Suma :

176.30

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
3m - SYNCHRON A-B - Dziewczęta

 

Sędziowie
E1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
E2
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
E3
Donoval
Sanda
Croatia
E4
Mocha
Ewa
Rzeszów
S1
Gackowski
Kamil
Warszawa
S2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
S3
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
S4
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
S5
Gruszka
Mirosława
Katowice
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Job. Ewelina
Pustelnik. Karolina
1995
1997
MKS PM Katowice - UKS Auerbach Tychy165.06
2.Jantosz Dominika
Witańska Marta
1997
1997
UKS Auerbach Tychy139.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Job. Ewelina  (1995)
 Pustelnik. Karolina  (1997)
 MKS PM Katowice - UKS Auerbach Tychy 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.5 6.0 4.0 4.0 6.5 6.5 6.5 7.5 6.5 34.80
2. 201A32.0 6.5 6.0 5.5 6.0 8.0 8.0 8.0 8.0 8.5 43.20
3. 105C32.2 4.0 4.0 3.0 4.0 6.0 6.0 7.0 5.5 5.5 33.66
4. 403C31.9 4.5 4.5 3.5 3.5 6.5 5.5 6.5 6.0 5.5 29.64
5. 203B32.2 1.5 2.0 4.0 4.0 3.5 3.5 4.5 4.0 4.5 23.76
Suma :

165.06

 2.  Jantosz Dominika  (1997)
 Witańska Marta  (1997)
 UKS Auerbach Tychy 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 101B32.0 4.5 4.0 4.5 5.0 5.5 4.5 5.5 5.0 4.5 28.80
2. 401B32.0 4.0 4.0 4.5 4.0 5.0 4.0 5.5 4.5 4.5 26.40
3. 103B31.6 4.5 3.5 3.0 3.5 6.0 6.0 6.0 5.5 4.5 23.52
4. 201A31.9 5.0 5.5 4.0 5.0 6.0 6.5 6.5 6.5 7.5 33.63
5.5211A32.0 4.5 4.0 3.0 4.0 5.0 4.5 5.5 5.0 5.0 27.60
Suma :

139.95

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 3m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J2
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów537.85
2.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa409.05
3.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów356.75
4.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy285.30
5.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów268.75
6.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice263.25

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 8.0 7.5 8.0 8.0 8.5 38.40
2. 403B3 2.1 7.5 6.5 7.5 7.5 8.0 47.25
3. 201B3 1.8 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 35.10
4. 301B3 1.9 7.0 7.5 7.5 8.0 8.0 43.70
5.5132D3 2.1 7.5 6.5 7.5 7.5 8.0 47.25
6. 405B3 3.0 8.0 6.5 7.0 7.5 7.5 66.00
7. 107B3 3.1 6.5 7.0 7.0 7.5 8.0 66.65
8. 205B3 3.0 7.0 6.0 6.5 6.5 6.5 58.50
9. 305B3 3.0 7.5 7.0 6.5 7.0 7.5 64.50
10.5152B3 3.0 8.0 7.0 8.0 7.5 8.0 70.50
Suma :

537.85

 2.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 31.20
2. 201B3 1.8 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 32.40
3. 301B3 1.9 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 41.80
4. 403B3 2.1 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 40.95
5.5132D3 2.1 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 40.95
6. 107C3 2.8 2.5 3.0 2.5 2.5 2.5 21.00
7. 205C3 2.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 49.00
8. 405C3 2.7 7.5 6.5 7.5 7.0 7.0 58.05
9. 305C3 2.8 6.0 5.5 5.5 5.0 5.5 46.20
10.5134D3 2.5 7.0 6.0 6.0 6.0 7.0 47.50
Suma :

409.05

 3.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 30.40
2. 201B3 1.8 7.0 7.0 6.5 7.0 7.0 37.80
3. 301B3 1.9 4.0 3.0 4.0 2.0 3.0 19.00
4. 403B3 2.1 6.0 6.5 6.5 6.0 6.5 39.90
5.5132D3 2.1 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 39.90
6. 405C3 2.7 7.0 6.5 7.0 7.0 7.5 56.70
7. 107C3 2.8 4.0 4.0 3.5 3.5 4.5 32.20
8. 205C3 2.8 3.5 5.5 4.5 4.5 5.0 39.20
9. 305C3 2.8 0.5 2.5 2.5 1.0 2.0 15.40
10.5134D3 2.5 5.5 6.5 4.5 6.5 6.5 46.25
Suma :

356.75

 4.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 7.0 6.5 7.0 6.0 31.20
2. 203A3 2.4 4.5 3.0 4.0 4.5 4.0 30.00
3. 301B3 1.9 4.5 4.0 4.5 5.0 4.5 25.65
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 25.20
5.5211A3 2.0 5.0 4.5 5.5 6.0 5.5 32.00
6. 107C3 2.8 2.0 2.5 3.0 3.5 3.0 23.80
7. 205B3 3.0 3.0 4.5 4.0 4.5 3.5 36.00
8. 305B3 3.0 3.5 3.0 4.0 4.5 2.5 31.50
9. 405C3 2.7 4.5 4.5 4.5 5.0 4.0 36.45
10.5152B3 3.0 1.5 1.5 1.5 1.5 0.5 13.50
Suma :

285.30

 5.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B3 1.4 6.5 7.5 8.0 7.5 7.0 30.80
2. 103B3 1.6 5.5 5.5 5.0 5.5 6.0 26.40
3. 201B3 1.8 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 32.40
4. 301B3 1.9 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 27.55
5.5211A3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6. 403C3 1.9 7.0 5.5 6.5 6.0 6.5 36.10
7. 105C3 2.2 5.0 5.0 6.5 5.0 6.0 35.20
8. 203C3 1.9 6.5 5.5 5.5 6.5 6.5 35.15
9. 303C3 2.0 4.0 3.0 3.5 3.0 4.0 21.00
10.5132D3 2.1 3.0 2.5 4.5 4.0 4.5 24.15
Suma :

268.75

 6.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 6.5 6.0 6.5 6.0 29.60
2. 201A3 1.9 5.5 5.0 4.5 4.5 4.0 26.60
3. 301B3 1.9 6.0 5.0 6.0 5.5 6.0 33.25
4. 403C3 1.9 5.0 6.0 6.0 5.5 5.0 31.35
5.5211A3 2.0 6.0 5.0 5.0 4.5 5.5 31.00
6. 105B3 2.4 4.0 3.5 3.0 4.0 4.0 27.60
7. 204B3 2.3 4.0 3.0 3.5 4.5 4.5 27.60
8. 305C3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9. 405C3 2.7 4.5 4.0 2.5 4.5 4.0 33.75
10.5134D3 2.5 3.0 1.5 4.0 3.5 2.5 22.50
Suma :

263.25

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 1m - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów215.70
2.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów199.85
3.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa177.90
4.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa176.80
5.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice130.50
6.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów128.90
7.Lament Weronika1999UKS Auerbach Tychy112.95

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 46.80
2. 105C1 2.4 7.0 6.5 6.0 5.5 6.5 45.60
3. 203B1 2.3 7.0 6.5 6.5 6.5 6.5 44.85
4. 303B1 2.4 4.5 4.5 6.0 5.5 5.5 37.20
5.5233D1 2.5 5.5 5.5 5.5 6.0 5.0 41.25
Suma :

215.70

 2.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
2. 105C1 2.4 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 31.20
3. 203B1 2.3 6.5 6.5 7.0 6.0 6.5 44.85
4. 303B1 2.4 3.0 5.0 5.0 5.0 5.5 36.00
5.5132D1 2.2 5.5 6.5 6.0 5.0 5.5 37.40
Suma :

199.85

 3.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C1 2.4 3.5 4.0 4.0 4.5 4.0 28.80
2. 203B1 2.3 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 41.40
3. 403B1 2.4 5.5 6.0 6.0 6.5 6.5 44.40
4. 303B1 2.4 3.0 3.5 6.0 4.5 3.5 27.60
5.5231D1 2.1 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 35.70
Suma :

177.90

 4.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C1 2.4 3.5 5.0 4.0 4.5 5.0 32.40
2. 203B1 2.3 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 37.95
3. 303C1 2.1 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 40.95
4. 403C1 2.2 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 31.90
5.5231D1 2.1 4.5 5.5 5.5 5.0 5.5 33.60
Suma :

176.80

 5.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 3.0 4.5 4.5 5.0 4.0 28.60
2. 203B1 2.3 3.0 3.5 3.5 3.5 4.0 24.15
3. 303C1 2.1 2.5 3.5 4.0 4.0 3.5 23.10
4. 403C1 2.2 5.0 5.5 6.0 6.0 5.5 37.40
5.5124D1 2.3 0.5 3.5 2.0 3.5 2.0 17.25
Suma :

130.50

 6.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 31.45
2. 203C1 2.0 4.5 5.0 4.0 4.5 5.0 28.00
3. 303C1 2.1 3.0 3.0 3.5 2.5 3.5 19.95
4. 403C1 2.2 2.5 3.0 3.5 3.0 3.0 19.80
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 6.0 5.0 6.0 29.70
Suma :

128.90

 7.   Lament Weronika 
 1999 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 104C1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 26.40
2. 403C1 2.2 3.0 5.0 5.5 5.0 4.5 31.90
3. 203C1 2.0 1.0 1.5 2.5 2.5 1.0 10.00
4. 303C1 2.1 3.5 4.0 4.5 4.5 4.0 26.25
5.5124D1 2.3 2.5 3.5 2.5 3.0 2.5 18.40
Suma :

112.95

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-09
Trampolina 1m - Młodzieżowiec - Dziewczeta

 

Sędziowie
J1
Donoval
Sanda
Croatia
J2
Mocha
Ewa
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Pyrzak Patrycja1992ZKS Stal Rzeszów199.85
2.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów128.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Pyrzak Patrycja 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
2. 105C1 2.4 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 31.20
3. 203B1 2.3 6.5 6.5 7.0 6.0 6.5 44.85
4. 303B1 2.4 3.0 5.0 5.0 5.0 5.5 36.00
5.5132D1 2.2 5.5 6.5 6.0 5.0 5.5 37.40
Suma :

199.85

 2.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.5 6.0 6.0 31.45
2. 203C1 2.0 4.5 5.0 4.0 4.5 5.0 28.00
3. 303C1 2.1 3.0 3.0 3.5 2.5 3.5 19.95
4. 403C1 2.2 2.5 3.0 3.5 3.0 3.0 19.80
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 6.0 5.0 6.0 29.70
Suma :

128.90


Sekretarz

....................

Sędzia główny

Wierniuk Anna

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 3m - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Chłanda Magdalena1984ZKS Stal Rzeszów248.05
2.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa192.05
3.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa168.95
4.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa147.55
5.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice138.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Chłanda Magdalena 
 1984 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 7.0 6.5 6.5 6.0 6.5 46.80
2. 405C3 2.7 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 47.25
3. 205C3 2.8 6.0 6.0 5.5 5.5 6.0 49.00
4. 305C3 2.8 6.0 7.0 6.5 6.5 6.5 54.60
5.5235D3 2.8 6.0 6.0 6.0 5.5 6.0 50.40
Suma :

248.05

 2.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5 32.40
2. 305C3 2.8 4.5 5.0 5.0 4.5 5.0 40.60
3. 205C3 2.8 5.0 5.0 5.0 3.5 4.0 39.20
4. 405C3 2.7 5.5 6.0 5.5 4.0 4.5 41.85
5.5231D3 2.0 7.0 6.5 6.5 5.0 6.0 38.00
Suma :

192.05

 3.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B3 2.4 5.5 4.0 4.5 5.0 4.5 33.60
2. 205C3 2.8 4.5 4.5 4.0 4.0 4.5 36.40
3. 305C3 2.8 5.0 5.5 5.0 4.0 4.5 40.60
4. 405C3 2.7 3.5 4.0 3.5 2.5 3.5 28.35
5.5231D3 2.0 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 30.00
Suma :

168.95

 4.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 5.0 5.5 6.0 5.5 5.5 36.30
2. 203A3 2.4 5.5 4.0 3.0 5.0 6.0 34.80
3. 301C3 1.8 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 27.00
4. 403C3 1.9 5.5 5.0 5.5 5.0 5.0 29.45
5.5231D3 2.0 2.5 3.0 4.0 4.5 3.0 20.00
Suma :

147.55

 5.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C3 2.2 5.0 4.5 5.0 5.0 5.5 33.00
2. 203A3 2.4 5.0 4.0 4.0 4.0 4.0 28.80
3. 304C3 2.1 4.0 3.0 4.5 3.5 4.0 24.15
4. 404C3 2.4 5.0 5.5 5.0 4.0 5.0 36.00
5.5134D3 2.5 1.5 4.0 2.5 1.0 2.5 16.25
Suma :

138.20

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 3m - Młodzieżowiec - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Kłeczek Sabina1992ZKS Stal Rzeszów147.90

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Kłeczek Sabina 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 6.0 28.80
2. 203C3 1.9 5.0 4.0 4.5 4.0 4.0 23.75
3. 303C3 2.0 5.5 4.0 4.5 5.5 5.0 30.00
4. 403C3 1.9 5.5 6.0 5.5 5.0 5.5 31.35
5.5211A3 2.0 5.5 6.5 5.0 5.0 6.5 34.00
Suma :

147.90

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Wieża - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów380.50
2.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa300.30
3.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów267.50
4.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów239.50
5.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy206.05
6.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice176.20

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 31.50
2. 103B  5 1.7 7.0 6.5 7.5 7.5 7.5 37.40
3. 201B  5 1.6 7.5 7.0 7.5 8.0 8.0 36.80
4. 301B7.5 1.9 7.5 7.5 7.0 8.0 8.0 43.70
5. 403B  5 2.4 6.0 6.0 6.5 7.5 7.0 46.80
6. 105B  5 2.6 7.0 7.5 7.0 7.0 7.5 55.90
7. 203C  5 2.0 7.0 7.0 7.0 6.5 6.0 41.00
8.5132D  5 2.2 6.5 6.0 7.0 7.0 7.0 45.10
9. 612B7.5 1.8 7.0 7.5 8.0 8.0 8.0 42.30
Suma :

380.50

 2.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B 10 1.6 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 25.60
2. 201B  5 1.6 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 31.20
3. 301B  5 1.7 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 34.00
4.5132D  5 2.2 6.5 7.0 7.0 6.0 6.5 44.00
5. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 6.5 6.0 39.60
6. 105C  5 2.4 5.0 5.5 5.5 5.0 4.5 37.20
7. 205C  5 3.0 2.5 2.0 3.0 2.5 2.0 21.00
8.5231D  5 2.1 7.0 7.0 7.0 6.5 6.5 43.05
9. 612B  5 1.7 5.0 5.0 5.5 4.5 4.5 24.65
Suma :

300.30

 3.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 24.75
2. 103B  5 1.7 7.0 7.0 6.5 7.0 7.0 35.70
3. 201B  5 1.6 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 28.00
4. 301B  5 1.7 3.5 4.0 4.0 3.5 3.5 18.70
5. 403C  5 2.2 4.5 4.5 5.5 4.5 4.5 29.70
6. 105C  5 2.4 3.5 5.0 4.0 4.5 5.0 32.40
7. 203C  5 2.0 6.0 7.0 7.0 5.0 6.0 38.00
8. 612B  5 1.7 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 31.45
9.5211A  5 1.8 5.0 5.0 5.0 6.0 6.0 28.80
Suma :

267.50

 4.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
2. 103B  5 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 30.60
3.5211A  5 1.8 0.5 0.5 0.0 0.5 1.5 2.70
4. 612B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 6.0 25.50
5. 201B  5 1.6 6.5 6.0 6.5 5.5 5.0 28.80
6. 301B  5 1.7 3.5 3.5 4.0 3.0 3.5 17.85
7. 600A  5 1.5 4.5 4.0 4.0 5.0 5.0 20.25
8. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.5 6.5 6.5 41.80
9. 105B7.5 2.4 5.5 5.5 6.0 6.0 6.5 42.00
Suma :

239.50

 5.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B 10 1.5 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 29.25
2. 600A  5 1.5 4.0 4.5 5.5 5.0 5.0 21.75
3.5211A  5 1.8 3.5 3.5 3.5 3.0 3.0 18.00
4. 401B 10 1.4 5.5 6.0 5.5 5.0 5.0 22.40
5. 302C  5 1.6 5.0 5.0 6.0 5.0 4.0 24.00
6. 103B 10 1.6 6.0 6.0 6.5 7.0 7.0 31.20
7. 403C  5 2.2 4.5 4.5 5.0 5.5 5.0 31.90
8. 612B 10 1.9 4.5 4.5 4.5 5.5 6.0 27.55
9.5231D  5 2.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

206.05

 6.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B 10 1.6 3.0 4.0 4.5 4.5 4.0 20.00
2. 201A  5 1.7 3.5 3.5 4.5 3.5 4.0 18.70
3. 401B7.5 1.4 5.0 5.5 6.0 6.0 6.0 24.50
4. 600A  5 1.5 4.0 4.0 4.5 4.0 4.0 18.00
5. 105C  5 2.4 3.0 2.0 3.5 3.5 3.5 24.00
6. 403C  5 2.2 3.0 3.5 3.0 2.5 2.5 18.70
7. 612B7.5 1.8 3.0 3.0 4.0 3.0 2.5 16.20
8.5134D  5 2.6 1.5 2.5 2.0 2.5 2.0 16.90
9. 302C  5 1.6 3.5 3.5 4.0 4.5 5.0 19.20
Suma :

176.20

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Wieża - Grupa B - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Gackowski
Kamil
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Tendaj Łukasz1998UKS PM Syrena Warszawa271.15
2.Maksimek Krystian1998ZKS Stal Rzeszów259.90
3.Sawicki Krystian1998UKS PM Syrena Warszawa250.95
4.Kozik Daniel1997ZKS Stal Rzeszów241.85

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Tendaj Łukasz 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B 10 1.6 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 28.80
2. 201B7.5 1.8 6.5 6.0 6.5 5.5 5.5 32.40
3. 301B7.5 1.9 6.5 6.0 6.5 6.5 6.5 37.05
4. 403B 10 2.0 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 36.00
5. 105B 10 2.3 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 41.40
6. 405C7.5 2.7 4.5 4.5 5.5 5.0 5.5 40.50
7. 614C7.5 2.0 4.0 4.0 3.0 4.0 4.5 24.00
8.5231D 10 2.0 4.5 4.5 5.0 6.0 6.0 31.00
Suma :

271.15

 2.   Maksimek Krystian 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 7.0 7.5 6.5 7.5 31.50
2. 103B  5 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 6.0 29.75
3. 201B  5 1.6 5.0 4.5 6.5 5.5 5.5 25.60
4. 301B  5 1.7 6.0 5.5 5.0 6.0 6.0 29.75
5. 403C  5 2.2 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 45.10
6. 105C  5 2.4 4.5 4.0 4.5 4.5 5.0 32.40
7. 203B  5 2.3 6.5 6.5 7.0 6.5 7.5 46.00
8.5211A  5 1.8 4.0 4.0 3.0 3.0 4.0 19.80
Suma :

259.90

 3.   Sawicki Krystian 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B7.5 1.6 6.5 6.5 7.5 7.0 7.0 32.80
2. 201B  5 1.6 6.5 6.0 5.0 6.0 6.0 28.80
3. 301B7.5 1.9 7.0 6.5 6.0 6.0 6.0 35.15
4. 403C  5 2.2 4.5 4.5 4.5 5.5 4.0 29.70
5. 612B7.5 1.8 5.0 4.5 6.0 4.5 4.5 25.20
6.6221D  5 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
7. 105B  5 2.6 6.5 6.5 6.0 6.5 7.0 50.70
8. 405C7.5 2.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.0 48.60
Suma :

250.95

 4.   Kozik Daniel 
 1997 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 6.0 5.5 6.0 5.5 29.75
2. 201B  5 1.6 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 27.20
3. 301B  5 1.7 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 28.90
4.5132D  5 2.2 4.5 4.5 5.0 5.5 6.0 33.00
5. 403C  5 2.2 5.5 5.5 5.0 6.0 6.5 37.40
6. 105C  5 2.4 4.0 5.0 5.0 5.0 4.5 34.80
7. 612B  5 1.7 4.5 4.5 5.0 4.5 5.0 23.80
8.5211A  5 1.8 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 27.00
Suma :

241.85

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 3m - SYNCHRON - Mężczyźni

 

Sędziowie
E1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
E2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
E3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
E4
Gackowski
Kamil
Warszawa
S1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
S2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
S3
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
S4
Gruszka
Mirosława
Katowice
S5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej
Cisło Artur
1991
1993
ZKS Stal Rzeszów315.18
2.Nalepa. Maciej
Czerwiński. Karol
1983
1988
KU AZS WAT - UKS PM Syrena W-wa270.90
3.Stanio Stanisław
Brudny Sebastian
1985
1988
ZKS Stal Rzeszów263.76
4.Kaczmarski Paweł
Porowski Piotr
1994
1992
ZKS Stal Rzeszów255.81

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Rzeszutek Andrzej  (1991)
 Cisło Artur  (1993)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 8.5 7.5 8.0 7.5 7.5 7.0 7.0 7.5 7.5 45.00
2. 301B32.0 8.0 7.5 7.0 7.5 8.0 7.5 7.5 7.5 7.5 45.00
3. 405B33.0 6.5 7.0 7.0 7.5 7.0 6.0 6.0 6.5 6.5 59.40
4. 107B33.1 5.5 5.5 7.5 8.0 8.0 7.5 7.0 7.5 7.5 66.03
5. 307C33.5 2.0 2.5 8.0 8.5 6.5 3.5 4.0 4.5 4.5 49.35
6.5152B33.0 5.0 6.0 7.0 7.5 4.5 6.0 4.5 4.5 6.0 50.40
Suma :

315.18

 2.  Nalepa. Maciej  (1983)
 Czerwiński. Karol  (1988)
 KU AZS WAT - UKS PM Syrena W-wa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 7.5 6.0 5.5 6.0 6.0 7.0 7.0 7.0 7.0 39.60
2. 301B32.0 7.0 7.0 6.0 6.0 7.0 7.5 7.5 7.0 6.0 41.40
3. 105B32.4 6.5 6.5 6.5 6.5 6.0 7.0 7.0 6.5 6.5 47.52
4. 405C32.7 5.5 5.5 5.0 6.0 6.0 5.5 6.5 6.5 6.0 47.79
5.5233D32.4 7.0 7.0 6.0 6.5 7.0 8.0 7.5 7.5 7.5 51.84
6.5333D32.5 4.0 4.5 4.5 5.0 7.0 6.5 6.5 6.5 5.5 42.75
Suma :

270.90

 3.  Stanio Stanisław  (1985)
 Brudny Sebastian  (1988)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 201B32.0 8.0 6.5 7.0 6.5 7.0 7.5 7.5 7.5 7.5 43.20
2. 301B32.0 5.0 4.0 7.0 6.0 7.0 5.5 6.5 6.5 5.5 35.40
3. 403B32.1 6.0 6.0 6.5 7.0 7.0 7.5 8.0 7.5 7.5 44.10
4. 105B32.4 7.5 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 48.96
5.5152B33.0 5.5 5.5 5.0 4.0 5.5 5.5 5.0 5.0 5.5 47.70
6.5231D32.0 7.0 6.5 6.5 6.5 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 44.40
Suma :

263.76

 4.  Kaczmarski Paweł  (1994)
 Porowski Piotr  (1992)
 ZKS Stal Rzeszów 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 401B32.0 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 7.5 7.5 7.5 7.5 42.60
2.5132D32.0 6.5 6.5 6.5 6.5 5.5 6.0 6.0 6.0 6.5 37.20
3. 205C32.8 4.0 3.5 5.5 4.5 5.5 6.0 6.5 6.5 6.5 46.20
4. 305C32.8 7.0 5.5 5.5 5.5 3.0 5.0 5.0 5.0 6.0 43.68
5. 105B32.4 3.5 2.5 5.5 5.5 6.0 5.0 5.5 5.0 6.0 36.72
6. 405C32.7 6.0 5.5 5.5 3.0 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 49.41
Suma :

255.81

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 1m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J5
Koczarian
Sierż
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów272.50
2.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa214.90
3.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa211.30
4.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa197.25
5.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa194.65
6.Pustelnik Karolina1997MKS PM Katowice171.90
7.Jantosz Dominika1997UKS Auerbach Tychy149.95
8.Witańska Marta1997UKS Auerbach Tychy149.25

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 33.75
2. 103B1 1.7 7.5 7.5 7.5 7.0 7.5 38.25
3. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 24.80
4. 301B1 1.7 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 34.00
5.5132D1 2.2 4.5 3.0 4.0 4.0 4.5 27.50
6. 403B1 2.4 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 46.80
7. 105B1 2.6 3.0 4.5 3.0 3.0 4.0 26.00
8. 203B1 2.3 6.5 5.5 5.5 6.5 6.0 41.40
Suma :

272.50

 2.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 6.0 6.5 5.5 28.90
2. 201B1 1.6 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 26.40
3. 301C1 1.6 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 29.60
4. 401B1 1.5 5.0 5.5 5.0 5.5 5.5 24.00
5.5311A1 1.9 3.5 4.0 4.0 4.0 4.0 22.80
6. 403C1 2.2 4.5 4.5 5.0 5.5 5.5 33.00
7. 104C1 2.2 3.5 3.5 3.0 4.0 4.5 24.20
8. 203C1 2.0 4.0 4.5 4.5 4.0 5.0 26.00
Suma :

214.90

 3.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 7.0 7.0 5.5 32.30
2. 201B1 1.6 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 24.00
3. 301B1 1.7 5.0 5.5 5.5 5.5 5.5 28.05
4. 401B1 1.5 4.5 5.0 5.5 4.5 5.5 22.50
5.5223D1 2.3 3.5 4.0 4.5 4.0 4.5 28.75
6. 104C1 2.2 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 36.30
7. 203C1 2.0 2.0 1.5 2.0 2.5 2.5 13.00
8. 403C1 2.2 4.0 4.0 3.5 4.0 4.5 26.40
Suma :

211.30

 4.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 4.5 5.0 4.5 5.0 4.5 23.80
2. 201B1 1.6 6.0 5.5 5.5 5.5 6.0 27.20
3. 301B1 1.7 5.5 5.0 4.5 5.0 5.5 26.35
4. 401B1 1.5 6.5 6.0 6.0 5.5 6.5 27.75
5.5122D1 1.9 4.0 4.0 5.0 5.0 4.5 25.65
6. 104C1 2.2 3.5 4.0 3.5 3.5 3.5 23.10
7. 203C1 2.0 4.0 4.0 3.0 5.0 4.5 25.00
8.5124D1 2.3 3.0 2.5 2.5 3.0 2.5 18.40
Suma :

197.25

 5.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 5.5 6.0 6.0 6.5 30.60
2. 201C1 1.5 5.5 6.5 6.0 6.0 6.0 27.00
3. 301B1 1.7 4.0 4.5 4.5 5.0 5.0 23.80
4. 401B1 1.5 5.0 4.5 5.0 5.5 4.5 21.75
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 5.5 5.5 6.0 29.70
6.5122D1 1.9 3.0 2.5 2.0 2.5 3.0 15.20
7. 403C1 2.2 4.0 4.5 4.0 4.5 5.0 28.60
8. 202C1 1.5 3.5 4.0 4.5 4.0 4.0 18.00
Suma :

194.65

 6.   Pustelnik Karolina 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.5 6.0 5.5 5.5 28.05
2. 201A1 1.7 2.5 3.0 3.0 3.5 3.5 16.15
3. 301B1 1.7 5.0 4.5 5.5 5.5 6.0 27.20
4. 401B1 1.5 3.5 3.5 4.5 4.0 4.5 18.00
5.5211A1 1.8 5.0 3.5 5.0 4.5 5.5 26.10
6. 104C1 2.2 3.5 4.0 4.0 4.0 4.0 26.40
7. 403C1 2.2 3.0 3.0 4.0 3.5 4.0 23.10
8. 203B1 2.3 1.0 0.5 2.0 1.5 0.5 6.90
Suma :

171.90

 7.   Jantosz Dominika 
 1997 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 4.5 4.5 5.0 4.0 5.5 18.20
2. 201A1 1.7 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 25.50
3. 302C1 1.6 4.0 3.5 4.5 4.5 4.0 20.00
4. 401B1 1.5 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 18.75
5.5211A1 1.8 3.0 2.0 2.0 2.5 2.5 12.60
6. 402C1 1.6 4.0 3.0 4.5 4.0 4.0 19.20
7. 103B1 1.7 4.0 3.5 3.0 3.0 4.0 17.85
8. 202A1 1.7 3.5 3.5 3.5 3.0 4.5 17.85
Suma :

149.95

 8.   Witańska Marta 
 1997 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 4.0 4.0 4.5 4.0 4.5 16.25
2. 201A1 1.7 4.5 4.5 5.0 4.5 5.0 23.80
3. 301C1 1.6 3.0 3.0 4.0 3.5 4.0 16.80
4. 401B1 1.5 4.5 4.5 4.5 4.0 5.0 20.25
5.5211A1 1.8 1.5 2.0 2.0 2.0 3.0 10.80
6. 103B1 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 22.95
7. 302C1 1.6 3.5 3.0 3.5 3.0 2.5 15.20
8. 402C1 1.6 4.5 4.5 5.0 5.0 5.0 23.20
Suma :

149.25

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 1m - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Rzeszutek Andrzej1991ZKS Stal Rzeszów368.75
2.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów353.65
3.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów302.40
4.Szczepek Grzegorz1986ZKS Stal Rzeszów292.15
5.Czerwiński Karol1988UKS PM Syrena Warszawa259.75
6.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów239.25
7.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów231.55
8.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice210.40
9.Nalepa Maciej1983KU AZS WAT Warszawa194.30

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Rzeszutek Andrzej 
 1991 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 405C1 3.1 8.0 8.0 7.5 8.0 7.5 72.85
2. 107C1 3.0 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 40.50
3. 305C1 3.0 7.0 7.5 8.5 7.5 8.0 69.00
4. 205C1 3.0 6.5 6.5 7.5 6.5 7.0 60.00
5. 105B1 2.6 8.0 8.0 8.0 8.0 8.0 62.40
6.5152B1 3.2 6.5 6.0 7.0 7.0 6.5 64.00
Suma :

368.75

 2.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 7.5 7.5 7.5 8.0 7.5 54.00
2. 105B1 2.6 8.0 7.5 8.0 8.0 8.0 62.40
3. 405C1 3.1 6.0 6.5 7.0 7.0 6.0 60.45
4. 305C1 3.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.5 63.00
5. 205C1 3.0 6.0 6.0 7.0 6.0 6.0 54.00
6.5134D1 2.6 7.5 8.0 8.0 7.5 7.5 59.80
Suma :

353.65

 3.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 7.0 6.5 6.5 6.5 7.0 52.00
2. 405C1 3.1 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 62.00
3. 305C1 3.0 8.0 7.0 7.0 8.0 8.0 69.00
4. 205C1 3.0 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 31.50
5. 403B1 2.4 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
6.5233D1 2.5 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 37.50
Suma :

302.40

 4.   Szczepek Grzegorz 
 1986 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1.5233D1 2.5 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 52.50
2. 105B1 2.6 7.5 7.5 8.0 7.5 7.5 58.50
3. 203B1 2.3 5.5 5.0 6.0 5.0 5.0 35.65
4. 303B1 2.4 7.0 7.0 6.5 6.5 6.5 48.00
5. 403C1 2.2 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 42.90
6.5333D1 2.6 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 54.60
Suma :

292.15

 5.   Czerwiński Karol 
 1988 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 7.0 7.0 7.0 6.5 49.20
2. 105B1 2.6 6.0 6.0 5.0 5.5 5.5 44.20
3. 203B1 2.3 5.5 4.5 5.0 5.0 5.5 35.65
4. 305C1 3.0 4.0 3.5 4.0 3.5 4.5 34.50
5.5134D1 2.6 6.5 6.0 6.0 6.5 6.5 49.40
6.5333D1 2.6 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 46.80
Suma :

259.75

 6.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 5.5 6.0 6.0 6.0 6.0 46.80
2. 405C1 3.1 4.5 3.5 4.0 4.5 4.0 38.75
3. 305C1 3.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.5 39.00
4. 205C1 3.0 4.0 4.0 3.5 4.0 4.0 36.00
5.5134D1 2.6 4.5 5.0 5.0 5.5 5.5 40.30
6. 403B1 2.4 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 38.40
Suma :

239.25

 7.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 6.5 6.0 6.0 6.0 6.5 48.10
2. 203B1 2.3 4.5 4.5 4.0 4.5 4.0 29.90
3. 305C1 3.0 5.5 4.5 5.0 4.0 4.0 40.50
4. 403B1 2.4 7.0 6.5 7.0 7.0 7.0 50.40
5.5134D1 2.6 2.0 2.0 3.5 3.0 3.0 20.80
6.5142B1 2.7 5.0 5.0 5.5 5.0 5.5 41.85
Suma :

231.55

 8.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 3.5 4.5 4.5 4.0 2.5 31.20
2. 405C1 3.1 4.0 3.5 4.0 3.5 3.5 34.10
3. 304C1 2.3 5.0 5.5 4.5 4.5 4.5 32.20
4. 205C1 3.0 2.5 3.5 3.0 2.5 3.0 25.50
5.5134D1 2.6 6.0 6.5 6.0 5.0 5.0 44.20
6. 403B1 2.4 5.5 6.5 6.0 6.0 6.0 43.20
Suma :

210.40

 9.   Nalepa Maciej 
 1983 KU AZS WAT Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B1 2.4 6.0 5.5 6.0 6.0 5.5 42.00
2. 105B1 2.6 3.5 4.5 4.5 4.0 4.0 32.50
3.5132D1 2.2 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 44.00
4. 203B1 2.3 3.5 4.5 3.5 3.5 3.5 24.15
5. 303C1 2.1 4.0 3.5 3.0 4.0 4.0 24.15
6.5233D1 2.5 4.0 3.5 3.5 4.0 3.5 27.50
Suma :

194.30

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 1m - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów302.40
2.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice210.40
3.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów188.60
4.Cieszkowski Maciej1993UKS Auerbach Tychy175.80
5.Job Łukasz1993UKS Auerbach Tychy150.15

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 7.0 6.5 6.5 6.5 7.0 52.00
2. 405C1 3.1 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 62.00
3. 305C1 3.0 8.0 7.0 7.0 8.0 8.0 69.00
4. 205C1 3.0 3.5 3.5 3.5 3.5 4.0 31.50
5. 403B1 2.4 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 50.40
6.5233D1 2.5 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 37.50
Suma :

302.40

 2.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105B1 2.6 3.5 4.5 4.5 4.0 2.5 31.20
2. 405C1 3.1 4.0 3.5 4.0 3.5 3.5 34.10
3. 304C1 2.3 5.0 5.5 4.5 4.5 4.5 32.20
4. 205C1 3.0 2.5 3.5 3.0 2.5 3.0 25.50
5.5134D1 2.6 6.0 6.5 6.0 5.0 5.0 44.20
6. 403B1 2.4 5.5 6.5 6.0 6.0 6.0 43.20
Suma :

210.40

 3.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403C1 2.2 5.0 3.5 4.0 4.5 5.0 29.70
2. 105C1 2.4 6.0 5.0 5.0 5.0 5.5 37.20
3. 203C1 2.0 4.5 4.5 6.0 5.0 5.5 30.00
4. 303C1 2.1 4.5 4.0 4.0 4.0 4.0 25.20
5.5223D1 2.3 5.0 4.0 5.5 5.5 5.5 36.80
6.5132D1 2.2 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 29.70
Suma :

188.60

 4.   Cieszkowski Maciej 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.5 6.0 6.0 6.5 31.45
2. 403C1 2.2 4.0 3.5 5.0 4.0 4.0 26.40
3. 303C1 2.1 5.0 4.0 4.5 4.5 4.5 28.35
4. 204C1 2.2 3.5 4.0 3.5 3.0 3.5 23.10
5.5132D1 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 5.0 34.10
6. 105C1 2.4 5.0 4.5 3.5 4.5 4.5 32.40
Suma :

175.80

 5.   Job Łukasz 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 6.0 5.5 5.5 6.0 28.90
2. 201A1 1.7 4.0 4.5 3.5 5.5 5.0 22.95
3. 301A1 1.8 3.0 3.0 3.5 2.5 3.0 16.20
4. 403C1 2.2 5.0 6.0 5.0 5.0 5.5 34.10
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 5.5 5.5 5.0 28.80
6. 105C1 2.4 3.5 3.0 2.0 2.5 2.5 19.20
Suma :

150.15

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
3m - SYNCHRON A-B - Chłopcy

 

Sędziowie
E1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
E2
Kołakowski
Paweł
Warszawa
E3
Koczarian
Sierż
Rzeszów
E4
Gackowski
Kamil
Warszawa
S1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
S2
Elizabeta
Kopatz
Rumunia
S3
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
S4
Gruszka
Mirosława
Katowice
S5
Mocha
Ewa
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Witański. Karol
Muszer. Bartosz
1995
1995
MKS PM Katowice - UKS Auerbach Tychy205.92
2.Sawicki Krystian
Tendaj Łukasz
1998
1998
UKS PM Syrena Warszawa201.06
3.Pietrek Olaf
Pietrek Oskar
1997
1997
MKS PM Katowice174.51

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.  Witański. Karol  (1995)
 Muszer. Bartosz  (1995)
 MKS PM Katowice - UKS Auerbach Tychy 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 101B32.0 5.0 5.0 6.5 6.0 7.0 7.5 7.0 7.0 7.0 38.40
2. 401B32.0 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 6.5 39.00
3. 105B32.4 6.5 5.5 5.5 6.0 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 48.96
4. 405C32.7 4.0 4.0 6.5 6.0 5.5 5.5 6.5 6.5 6.0 45.36
5.5211A32.0 4.5 5.0 5.5 5.0 5.0 5.5 7.0 6.5 6.5 34.20
Suma :

205.92

 2.  Sawicki Krystian  (1998)
 Tendaj Łukasz  (1998)
 UKS PM Syrena Warszawa 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 7.0 7.0 7.0 6.0 8.0 8.5 8.0 8.0 8.0 45.60
2. 403B32.0 6.5 7.0 4.0 4.0 4.0 5.5 4.5 4.0 4.5 28.20
3. 301B31.9 6.0 6.5 6.0 3.5 4.5 5.5 5.0 4.0 5.5 30.78
4. 105B32.4 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 6.5 6.5 6.5 44.64
5. 405C32.7 6.5 7.5 5.5 6.0 6.5 7.0 6.5 6.5 6.5 51.84
Suma :

201.06

 3.  Pietrek Olaf  (1997)
 Pietrek Oskar  (1997)
 MKS PM Katowice 


Nb
SkokHDDE1E2E3E4S1S2S3S4S5 Punkty
1. 103B32.0 5.0 4.0 5.5 4.5 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 34.80
2. 401B32.0 5.5 4.5 5.5 3.5 6.5 6.0 5.5 6.0 6.0 33.60
3. 105C32.2 5.5 4.5 5.0 4.5 7.0 6.0 6.5 6.5 6.5 38.28
4. 403C31.9 4.5 4.0 5.5 5.5 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 33.63
5. 201A31.9 5.5 5.0 6.0 5.5 5.5 6.0 6.5 6.5 6.5 34.20
Suma :

174.51

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-10
Trampolina 3m - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Gackowski
Kamil
Warszawa
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa351.90
2.Job Ewelina1995UKS Auerbach Tychy210.15
3.Rogóż Dominika1995ZKS Stal Rzeszów183.70
4.Zabielska Magdalena1994COSW Częstochowa144.35

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.5 6.5 7.0 7.0 7.0 32.80
2. 201B3 1.8 7.0 7.5 6.5 6.5 6.5 36.00
3. 301B3 1.9 7.5 7.5 7.0 7.5 7.5 42.75
4. 403B3 2.1 6.0 6.0 6.5 7.0 6.5 39.90
5.5231D3 2.0 6.5 6.0 6.5 7.5 7.0 40.00
6. 105B3 2.4 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 37.20
7. 305C3 2.8 5.5 5.5 5.5 6.0 5.5 46.20
8. 205C3 2.8 6.0 5.5 4.5 4.5 4.5 40.60
9. 405C3 2.7 4.5 4.5 4.5 5.5 4.0 36.45
Suma :

351.90

 2.   Job Ewelina 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 6.0 5.5 5.0 5.0 24.80
2. 201A3 1.9 6.0 5.5 5.5 5.0 5.0 30.40
3. 301B3 1.9 4.0 4.5 4.0 4.5 5.0 24.70
4. 401B3 1.4 4.5 6.0 5.5 5.0 5.5 22.40
5.5211A3 2.0 3.5 5.0 4.0 4.5 4.5 26.00
6. 105C3 2.2 3.0 3.0 3.0 1.5 2.5 18.70
7. 403C3 1.9 4.0 5.0 5.0 5.0 5.0 28.50
8. 203B3 2.2 4.5 4.0 3.0 3.5 4.0 25.30
9. 302C3 1.7 1.5 2.0 1.5 2.0 2.0 9.35
Suma :

210.15

 3.   Rogóż Dominika 
 1995 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 5.0 5.0 6.0 5.5 6.0 24.75
2. 201B3 1.8 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 27.00
3. 301B3 1.9 4.5 5.0 4.5 4.0 5.0 26.60
4. 401B3 1.4 3.0 3.0 4.0 3.0 3.0 12.60
5.5211A3 2.0 2.0 1.0 2.0 3.0 2.5 13.00
6. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.0 5.0 6.0 24.80
7. 203C3 1.9 3.0 3.5 2.5 2.0 2.5 15.20
8. 303C3 2.0 2.5 2.0 3.0 3.0 2.5 16.00
9. 403C3 1.9 4.5 4.0 4.0 3.0 4.5 23.75
Suma :

183.70

 4.   Zabielska Magdalena 
 1994 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101C3 1.4 3.5 4.0 3.5 5.0 4.5 16.80
2. 201C3 1.7 4.0 4.5 3.0 4.5 4.0 21.25
3. 401C3 1.3 5.0 4.5 4.0 4.0 3.5 16.25
4. 301C3 1.8 2.5 3.0 2.5 3.5 3.0 15.30
5.5211A3 2.0 5.0 4.5 4.5 4.0 4.5 27.00
6. 103C3 1.5 2.5 2.0 1.5 2.0 2.5 9.75
7. 203C3 1.9 2.0 2.0 1.5 2.5 3.0 12.35
8. 403C3 1.9 4.5 5.0 4.0 5.0 4.0 25.65
9. 303C3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

144.35


Sekretarz

....................

Sędzia główny

Wierniuk Anna

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Wieża - Grupa A - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J2
Gruszka
Mirosława
Katowice
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Gackowski
Kamil
Warszawa
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Wróbel Magdalena1995COSW Częstochowa251.30
2.Job Ewelina1995UKS Auerbach Tychy147.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Wróbel Magdalena 
 1995 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 6.5 6.5 6.5 7.0 7.5 26.00
2. 201B  5 1.6 7.0 7.5 8.0 7.5 7.0 35.20
3. 301C  5 1.6 6.5 7.0 7.0 7.0 7.0 33.60
4. 401B  5 1.5 7.0 7.0 7.5 6.5 7.0 31.50
5. 103B7.5 1.6 7.5 6.0 7.0 6.5 7.0 32.80
6. 600A  5 1.5 5.5 5.5 5.0 4.5 6.0 24.00
7. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 38.50
8. 612B7.5 1.8 6.0 5.5 6.0 5.0 4.5 29.70
Suma :

251.30

 2.   Job Ewelina 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B  5 1.3 5.5 5.0 5.0 4.5 5.0 19.50
2. 201A  5 1.7 4.0 5.0 4.5 4.5 5.5 23.80
3. 301B  5 1.7 4.0 5.0 3.5 4.0 3.5 19.55
4. 600A  5 1.5 4.5 4.5 5.0 4.0 4.0 19.50
5. 103B  5 1.7 5.0 5.0 5.0 4.5 5.0 25.50
6. 612B  5 1.7 3.5 3.0 3.0 1.0 1.5 12.75
7. 401B 10 1.4 2.0 3.5 2.5 1.5 1.5 8.40
8.5211A  5 1.8 3.5 3.5 3.5 2.5 3.0 18.00
Suma :

147.00

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Trampolina 1m - Grupa A - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Gackowski
Kamil
Warszawa
J3
Mocha
Ewa
Rzeszów
J4
Kołakowski
Paweł
Warszawa
J5
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Lesiak Kacper1996ZKS Stal Rzeszów478.30
2.Kaczmarski Paweł1994ZKS Stal Rzeszów352.50
3.Kowalik Mikołaj1996COSW Częstochowa302.35
4.Witański Karol1995UKS Auerbach Tychy287.75
5.Szpecht Mikołaj1994ZKS Stal Rzeszów246.70
6.Muszer Bartosz1995MKS PM Katowice243.75

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Lesiak Kacper 
 1996 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 8.0 8.0 7.5 8.0 7.5 35.25
2. 103B1 1.7 7.5 7.0 7.5 7.0 7.0 36.55
3. 201B1 1.6 7.5 7.5 8.0 7.5 7.5 36.00
4. 301B1 1.7 8.0 7.5 8.0 7.5 7.0 39.10
5.5132D1 2.2 7.5 7.5 6.5 5.0 4.0 41.80
6. 105B1 2.6 8.0 8.0 8.0 7.5 7.5 61.10
7. 405C1 3.1 6.0 6.0 6.5 6.5 7.0 58.90
8. 305C1 3.0 6.0 7.0 6.5 6.5 5.5 57.00
9. 205C1 3.0 6.5 6.5 7.5 7.5 7.5 64.50
10.5134D1 2.6 6.5 6.0 6.5 6.0 6.0 48.10
Suma :

478.30

 2.   Kaczmarski Paweł 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B1 1.3 7.5 7.5 7.5 7.0 7.0 28.60
2. 201B1 1.6 6.5 6.5 6.5 7.0 6.5 31.20
3. 301B1 1.7 7.0 6.5 6.5 6.0 6.0 32.30
4. 403C1 2.2 6.5 6.5 6.5 6.5 7.0 42.90
5.5132D1 2.2 6.0 6.5 6.5 6.5 6.0 41.80
6. 105B1 2.6 6.0 6.0 6.5 6.5 5.0 48.10
7. 405C1 3.1 4.0 4.5 4.5 4.0 4.5 40.30
8. 305C1 3.0 1.5 2.5 2.5 1.5 1.5 16.50
9. 205C1 3.0 2.5 3.5 3.0 2.5 2.0 24.00
10.5134D1 2.6 6.0 6.0 6.5 6.0 6.0 46.80
Suma :

352.50

 3.   Kowalik Mikołaj 
 1996 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.5 7.0 6.5 7.0 6.0 34.00
2. 201B1 1.6 6.0 6.5 6.5 6.5 6.5 31.20
3. 301B1 1.7 4.0 4.5 4.5 4.5 4.5 22.95
4. 401B1 1.5 6.0 6.5 7.0 7.0 6.5 30.00
5.5132D1 2.2 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 26.40
6. 105C1 2.4 1.0 1.5 1.5 1.0 0.5 8.40
7. 203B1 2.3 6.0 6.5 6.0 6.5 6.5 43.70
8. 403C1 2.2 5.0 5.5 6.0 6.0 6.5 38.50
9. 303C1 2.1 3.0 4.5 4.0 4.5 4.0 26.25
10.5231D1 2.1 6.0 6.5 6.5 7.0 6.5 40.95
Suma :

302.35

 4.   Witański Karol 
 1995 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 6.0 6.0 6.0 6.0 5.5 30.60
2. 203B1 2.3 4.0 4.5 5.0 4.5 4.0 29.90
3. 301B1 1.7 6.0 6.0 6.0 5.5 5.0 29.75
4. 401B1 1.5 6.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5211A1 1.8 5.5 5.0 6.0 5.0 5.0 27.90
6. 105B1 2.6 6.0 6.0 5.5 5.5 5.0 44.20
7. 403C1 2.2 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 33.00
8. 305C1 3.0 2.5 0.0 2.5 2.5 3.0 22.50
9.5132D1 2.2 2.5 4.5 2.0 2.0 3.5 17.60
10. 204C1 2.2 4.0 4.0 4.0 3.5 3.5 25.30
Suma :

287.75

 5.   Szpecht Mikołaj 
 1994 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B1 1.5 7.0 6.5 7.0 6.5 6.5 30.00
2. 103B1 1.7 4.5 5.0 5.0 4.0 4.0 22.95
3. 201B1 1.6 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 27.20
4. 301B1 1.7 4.5 4.5 4.5 4.0 4.5 22.95
5.5211A1 1.8 5.0 5.5 6.0 5.5 6.0 30.60
6. 403C1 2.2 5.0 5.5 5.5 5.0 4.5 34.10
7. 105C1 2.4 2.0 3.0 3.0 2.5 3.0 20.40
8. 203C1 2.0 4.0 4.0 5.0 4.5 4.0 25.00
9. 303C1 2.1 2.0 1.5 2.0 2.0 2.5 12.60
10.5122D1 1.9 2.0 4.0 5.0 4.0 3.0 20.90
Suma :

246.70

 6.   Muszer Bartosz 
 1995 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B1 1.7 5.5 5.0 5.5 5.5 5.0 27.20
2. 201A1 1.7 4.5 4.5 4.5 4.0 4.0 22.10
3. 301B1 1.7 4.0 3.5 4.0 3.0 4.0 19.55
4. 401B1 1.5 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 27.00
5.5211A1 1.8 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 25.20
6. 105C1 2.4 3.5 2.5 2.5 2.5 2.0 18.00
7. 203B1 2.3 2.0 3.0 3.0 1.5 2.5 17.25
8. 304C1 2.3 4.5 4.5 4.0 4.0 3.5 28.75
9. 403C1 2.2 6.0 6.5 5.5 6.5 6.5 41.80
10.5134D1 2.6 2.5 2.0 2.0 2.5 2.0 16.90
Suma :

243.75

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Trampolina 3m - Grupa B - Dziewczęta

 

Sędziowie
J1
Gackowski
Kamil
Warszawa
J2
Kozdrański
Andrzej
Rzeszów
J3
Gruszka
Mirosława
Katowice
J4
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Skrzek Kaja1998ZKS Stal Rzeszów362.95
2.Gac Alicja1998UKS PM Syrena Warszawa248.35
3.Reczulska Sara1997COSW Częstochowa232.90
4.Kamińska Martyna1997COSW Częstochowa224.95
5.Kopczyńska Gaja1998UKS PM Syrena Warszawa205.65
6.Pustelnik Karolina1997MKS PM Katowice199.75
7.Witańska Marta1997UKS Auerbach Tychy190.60

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Skrzek Kaja 
 1998 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 7.0 7.5 7.0 7.5 7.5 35.20
2. 403B3 2.1 7.0 7.0 6.5 6.5 7.0 43.05
3. 201B3 1.8 7.5 7.5 7.5 7.5 7.0 40.50
4. 301B3 1.9 7.0 7.5 7.5 7.0 7.5 41.80
5.5132D3 2.1 6.5 6.5 6.5 6.0 6.5 40.95
6. 105B3 2.4 8.0 7.0 7.0 7.5 7.5 52.80
7. 405C3 2.7 6.5 6.5 7.0 6.5 6.5 52.65
8. 205C3 2.8 6.5 6.5 7.0 7.0 6.5 56.00
Suma :

362.95

 2.   Gac Alicja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 6.0 5.5 6.0 6.0 6.5 28.80
2. 201B3 1.8 6.0 5.5 5.5 6.0 6.0 31.50
3. 301B3 1.9 6.0 6.0 6.0 6.0 6.5 34.20
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 25.90
5.5132D3 2.1 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 31.50
6. 403B3 2.1 6.0 5.5 5.5 6.5 6.0 36.75
7. 105B3 2.4 4.5 4.5 4.0 4.5 4.5 32.40
8.5311A3 2.1 5.0 4.0 3.5 4.5 4.5 27.30
Suma :

248.35

 3.   Reczulska Sara 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.0 5.5 5.5 5.0 5.5 25.60
2. 201B3 1.8 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 31.50
3. 301B3 1.9 5.0 5.0 4.5 5.0 5.0 28.50
4. 401B3 1.4 5.5 5.5 6.0 5.0 5.0 22.40
5.5231D3 2.0 4.5 4.0 4.0 4.5 4.0 25.00
6. 203C3 1.9 5.5 5.5 5.5 5.0 6.0 31.35
7. 303C3 2.0 6.0 6.0 6.0 6.0 5.0 36.00
8.5132D3 2.1 5.5 5.0 6.0 5.0 4.5 32.55
Suma :

232.90

 4.   Kamińska Martyna 
 1997 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.0 5.5 6.0 25.60
2. 201B3 1.8 6.0 5.5 6.0 5.5 5.5 30.60
3. 301C3 1.8 5.0 5.5 5.0 5.5 5.0 27.90
4. 403C3 1.9 5.5 6.0 6.0 5.5 5.0 32.30
5.5233D3 2.4 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 36.00
6. 105C3 2.2 3.0 3.5 3.0 3.5 3.5 22.00
7. 405C3 2.7 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 24.30
8.5134D3 2.5 3.5 2.5 3.5 3.5 3.5 26.25
Suma :

224.95

 5.   Kopczyńska Gaja 
 1998 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 4.5 4.0 4.5 5.0 5.0 22.40
2. 201B3 1.8 5.5 5.5 5.0 5.0 4.5 27.90
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 31.35
4. 401B3 1.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 25.90
5.5211A3 2.0 5.5 5.5 5.0 5.5 5.5 33.00
6.5132D3 2.1 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0 1.05
7. 403C3 1.9 5.5 6.0 6.0 5.5 6.0 33.25
8. 105C3 2.2 4.5 4.0 5.0 4.5 5.0 30.80
Suma :

205.65

 6.   Pustelnik Karolina 
 1997 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B3 1.6 5.5 5.0 5.5 5.0 5.5 25.60
2. 201A3 1.9 5.5 5.5 6.0 5.5 6.0 32.30
3. 301B3 1.9 5.5 5.5 5.0 5.0 5.0 29.45
4. 403C3 1.9 5.0 5.0 5.5 5.0 4.5 28.50
5.5211A3 2.0 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 30.00
6. 105C3 2.2 4.0 3.5 5.0 4.0 4.5 27.50
7. 404C3 2.4 3.5 2.5 4.5 3.5 4.0 26.40
8. 203B3 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
Suma :

199.75

 7.   Witańska Marta 
 1997 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 101B3 1.5 5.0 5.0 6.0 5.0 4.5 22.50
2. 201A3 1.9 5.5 5.0 4.5 5.0 4.0 27.55
3. 302C3 1.7 4.0 4.5 4.5 4.0 3.5 21.25
4. 401B3 1.4 5.0 5.5 5.0 5.0 5.0 21.00
5.5211A3 2.0 4.5 4.5 5.0 3.5 3.5 25.00
6. 103B3 1.6 5.5 5.5 6.0 5.5 5.0 26.40
7. 202A3 1.8 4.5 5.0 5.0 4.5 4.5 25.20
8. 402C3 1.4 5.5 5.0 5.5 4.5 5.0 21.70
Suma :

190.60

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Wieża - Grupa OPEN - Mężczyźni

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów260.50
2.Stanio Stanisław1985ZKS Stal Rzeszów222.50
3.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice198.50

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 301B 10 1.9 8.5 8.0 7.5 8.0 8.0 45.60
2. 105B  5 2.6 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 54.60
3. 405C  5 3.1 5.5 5.0 6.0 5.5 5.0 49.60
4. 205C  5 3.0 2.0 1.5 2.5 3.0 3.0 22.50
5. 622A  5 2.1 6.5 7.5 7.0 8.0 8.0 47.25
6.5231D  5 2.1 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 40.95
Suma :

260.50

 2.   Stanio Stanisław 
 1985 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 403B  5 2.4 6.0 6.0 6.0 6.5 6.5 44.40
2. 105B  5 2.6 2.5 4.0 3.5 4.0 4.5 29.90
3. 201B  5 1.6 7.5 7.0 7.5 7.0 7.5 35.20
4. 301B  5 1.7 7.5 7.5 7.5 6.5 8.0 38.25
5.5231D  5 2.1 6.5 6.0 6.5 5.5 6.5 39.90
6. 612B  5 1.7 7.0 7.0 6.5 6.5 7.5 34.85
Suma :

222.50

 3.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C7.5 2.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 50.40
2. 405C  5 3.1 4.5 2.0 4.0 3.5 3.5 34.10
3. 203A7.5 2.4 6.0 4.5 4.5 4.5 5.0 33.60
4. 612B7.5 1.8 5.0 3.5 4.5 4.0 4.0 22.50
5.5134D  5 2.6 4.5 3.5 3.5 3.5 3.5 27.30
6. 301B  5 1.7 6.5 5.0 6.5 6.0 5.5 30.60
Suma :

198.50

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Wieża - Młodzieżowiec - Chłopcy

 

Sędziowie
J1
Gruszka
Mirosława
Katowice
J2
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J3
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J4
Mocha
Ewa
Rzeszów
J5
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Cisło Artur1993ZKS Stal Rzeszów260.50
2.Gierga Adrian1992MKS PM Katowice198.50
3.Cieszkowski Maciej1993UKS Auerbach Tychy162.85
4.Porowski Piotr1992ZKS Stal Rzeszów148.65
5.Job Łukasz1993UKS Auerbach Tychy131.45

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Cisło Artur 
 1993 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 301B 10 1.9 8.5 8.0 7.5 8.0 8.0 45.60
2. 105B  5 2.6 7.0 7.0 7.0 7.5 7.0 54.60
3. 405C  5 3.1 5.5 5.0 6.0 5.5 5.0 49.60
4. 205C  5 3.0 2.0 1.5 2.5 3.0 3.0 22.50
5. 622A  5 2.1 6.5 7.5 7.0 8.0 8.0 47.25
6.5231D  5 2.1 6.5 6.0 7.0 6.5 6.5 40.95
Suma :

260.50

 2.   Gierga Adrian 
 1992 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 107C7.5 2.8 6.0 6.0 5.5 6.0 6.0 50.40
2. 405C  5 3.1 4.5 2.0 4.0 3.5 3.5 34.10
3. 203A7.5 2.4 6.0 4.5 4.5 4.5 5.0 33.60
4. 612B7.5 1.8 5.0 3.5 4.5 4.0 4.0 22.50
5.5134D  5 2.6 4.5 3.5 3.5 3.5 3.5 27.30
6. 301B  5 1.7 6.5 5.0 6.5 6.0 5.5 30.60
Suma :

198.50

 3.   Cieszkowski Maciej 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C  5 2.4 3.5 4.0 4.0 4.5 4.5 30.00
2. 403C  5 2.2 6.0 6.0 6.0 5.5 5.5 38.50
3. 301B  5 1.7 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 21.25
4.5132D  5 2.2 4.5 4.0 3.5 4.0 4.0 26.40
5. 204C  5 2.2 4.0 3.5 4.0 3.5 3.5 24.20
6. 612C  5 1.5 5.5 4.5 5.5 5.0 4.0 22.50
Suma :

162.85

 4.   Porowski Piotr 
 1992 ZKS Stal Rzeszów  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 401B  5 1.5 6.5 6.5 6.5 7.0 7.0 30.00
2. 201C  5 1.5 4.0 5.0 4.5 4.0 5.0 20.25
3. 301C  5 1.6 4.0 5.0 4.5 5.0 5.0 23.20
4. 612B  5 1.7 1.5 2.0 1.5 3.0 2.5 10.20
5. 103B7.5 1.6 6.0 6.0 7.0 5.5 5.5 28.00
6.5231D7.5 2.0 5.0 6.5 6.0 6.5 6.0 37.00
Suma :

148.65

 5.   Job Łukasz 
 1993 UKS Auerbach Tychy  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B 10 1.6 5.5 4.5 6.0 5.0 5.0 24.80
2. 401B  5 1.5 5.5 5.0 4.5 5.0 5.0 22.50
3. 600A7.5 1.6 5.0 4.5 5.0 4.0 4.5 22.40
4. 301C  5 1.6 4.5 3.5 3.0 3.0 2.5 15.20
5.5211A  5 1.8 5.5 5.0 5.0 4.0 5.0 27.00
6. 201A  5 1.7 4.5 3.5 4.0 3.0 4.0 19.55
Suma :

131.45

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań 9-11.05.2012
Data: 2012-05-11
Wieża - Grupa OPEN - Kobiety

 

Sędziowie
J1
Rolańska
Agnieszka
Warszawa
J2
Reczulska
Katarzyna
Częstochowa
J3
Kozdrański
Grzegorz
Rzeszów
J4
Gruszka
Mirosława
Katowice
J5
Gackowski
Kamil
Warszawa
REZULTATY
Poz.Zawodnik KlubWynik
1.Mirowska Dominika1999COSW Częstochowa172.60
2.Taciak Anna1999UKS PM Syrena Warszawa167.05
3.Muszer Aleksandra1999MKS PM Katowice154.05
4.Lewandowska Natalia1999COSW Częstochowa147.00

 

Poz.Zawodnik / KlubWyniki
Poz.Zawodnik / KlubWyniki
 1.   Mirowska Dominika 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.0 7.0 6.5 6.0 6.5 32.30
2. 201B  5 1.6 6.0 5.0 6.0 5.5 6.0 28.00
3. 301B  5 1.7 5.0 4.5 4.5 4.0 5.0 23.80
4. 403B  5 2.4 6.5 6.5 6.0 5.5 6.0 44.40
5.5231D  5 2.1 7.0 7.0 7.5 6.5 7.0 44.10
Suma :

172.60

 2.   Taciak Anna 
 1999 UKS PM Syrena Warszawa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 614C7.5 2.0 4.5 3.5 4.0 3.5 4.5 24.00
2. 301B7.5 1.9 5.5 6.0 6.5 6.0 6.0 34.20
3.5132D  5 2.2 6.0 6.5 7.0 6.0 6.5 41.80
4. 105C  5 2.4 3.5 3.5 3.0 3.5 3.5 25.20
5. 405C7.5 2.7 5.5 5.0 5.5 5.0 4.5 41.85
Suma :

167.05

 3.   Muszer Aleksandra 
 1999 MKS PM Katowice  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 105C  5 2.4 5.5 6.0 6.0 6.0 5.5 42.00
2. 404C  5 2.8 4.0 4.0 4.0 5.5 4.0 33.60
3. 301B  5 1.7 5.5 6.0 5.5 6.0 5.5 28.90
4. 612B  5 1.7 3.5 4.5 3.5 4.0 4.0 19.55
5. 204B  5 2.5 3.5 4.0 3.5 5.5 4.5 30.00
Suma :

154.05

 4.   Lewandowska Natalia 
 1999 COSW Częstochowa  


Nb
SkokHDDJ1J2J3J4J5 Punkty
1. 103B  5 1.7 6.5 7.0 6.0 6.0 6.0 31.45
2. 201C  5 1.5 5.0 5.0 5.0 5.5 5.5 23.25
3. 301C  5 1.6 6.5 6.0 5.5 5.0 5.5 27.20
4. 403C  5 2.2 5.5 6.5 6.0 6.0 6.0 39.60
5. 612B  5 1.7 5.0 5.5 5.0 5.0 4.5 25.50
Suma :

147.00


Sekretarz

....................

Sędzia główny

Wierniuk Anna